dogrywka 1. połowa1 : 2
dogrywka 2. połowa2 : 3
21:04

21:00

Niesamowity mecz w Legnicy. Wielkie emocje, szczególnie w drugiej połowie i w dogrywce. Arka ostatecznie wygrywa 3:2 i awansuje do półfinału gdzie zmierzy się z Zagłębiem Lubin bądź Sandecją Nowy Sącz. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, dobrej nocy! Zapraszam również na relację z drugiego meczu półfinałowego gdzie zmierzy się Lechia z Jagiellonią.

121'

KONIEC! Arka wygrywa 3:2 i awansuje do półfinału!

120'

Piękne uderzenie Wołczka na otarcie łez. 3:2. Obrońca Miedzi znakomicie wolejem z bliskiej odległości pokonał Miszczuka.

120'

Arka ma już pewny półfinał, nic jej go nie zabierze. Aleksander dostał podanie od Ślusarskiego na 13 metrze i uderzył nie do obrony

119'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:1 Aleksander!

119'

Rzut wolny dla Arki po faulu Bledzewskiego około 30 metrów od bramki. Bartoszewicz między słupkami. Słabe dośrodkowanie, nic z niego nie wyszło.

116'

Czerwona dla Bledzewskiego za faul na Wojowskim, który wychodził sam na sam! Zawodnik z pola będzie musiał stanąć na bramce!

116'

Rzut rożny dla Miedzi po wybiciu Budki. Dośrodkowanie Nowaka wybite przez obronę.

116'

Ślusarski na spalonym, szkoda bo była dobra szansa dla gości.

115'

Ależ piękne uderzenie Szymańskiego z woleja i piłka minimalnie mija bramkę Arki.

114'

Arka spokojnie rozgrywa piłkę i kradnie cenne sekundy.

113'

Madejski fauluje Aleksandra w środku pola i kolejne sekundy uciekają.

113'

Fatalna strata Arki po tym rzucie rożnym.

112'

Rzut rożny dla Arki, która gra już na czas.

111'

Madejski dośrodkował, ale Szwoch wybił tę piłkę głową.

110'

Wołczek fauluje Tomasika pod polem karnym Arki. Czas ucieka...

109'

Ślusarski miał szansę, ale znakomicie wślizgiem odebrał mu piłkę Midzierski.

109'

Kibice Arki prowokują gospodarzy śpiewając: "coście tak cicho?"

108'

Bardzo niecelny strzał Cierpki zza pola karnego.

107'

Szwoch wyłożył piłkę przed pole karne, ale był tam obrońca, który przejął futbolówkę.

107'

Żółta kartka dla Zasady za faul taktyczny.

106'

Kapitalny wślizg Cichockiego zatrzymuje akcję Miedzi.

106'

Aleksander miał szansę w polu karnym, ale niecelnie podał

106'

Drugą połowę dogrywki zaczęła Arka.

106'

Koniec pierwszej części dogrywki.

104'

Zasada dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka ląduje za bramką.

103'

Miedź Legnica - Arka GdyniaMiedź Legnica - Arka Gdynia

103'

Bardzo groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego Miedzi, ale od bramki zacznie Miszczuk.

102'

Żółta kartka dla Tomasika za faul w środku pola.

102'

Nowak zmienia Burkhardta, ostatnia zmiana w meczu.

102'

Szymański uderza zza pola karnego, ale pięknie broni Miszczuk! Rzut rożny.

101'

Znakomite dośrodkowanie Budki na głowę Tomasika, a ten umieszcza piłkę w siatce. Wielka radość piłkarze Arki ruszyli pod sektor gości. Miedź musi teraz strzelić aż dwa gole by awansować.

100'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Arki!

99'

Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, ale głową wybija obrońca.

98'

98'

Tomasik wywalczył rzut rożny nabijając obrońcę.

97'

Uderzenie Madejskiego z dystansu, ale wysoko ponad bramką.

97'

Ślusarski dośrodkowuje z lewej strony, ale wprost w ręce Bledzewskiego.

96'

Arka ewidentnie nie ma już sił. Podopieczni Pawła Sikory muszą przetrwać te 30 minut i rozstrzygnąć wszystko w karnych. Chyba, że wykrzeszą z siebie resztki sił i strzelą gola.

95'

Ślusarski na spalonym, szkoda bo była dobra szansa dla Arki.

95'

Źle wykonany ten rzut rożny, zbyt mocne dośrodkowanie, po chwili Zasada dośrodkowuje ale blokuje obrońca Arki.

94'

Madejski dośrodkowuje i będzie rzut rożny po wybiciu Tomasika.

94'

Na stadionie 4500 kibiców + 500 Arka.

93'

Budka sfaulował Machaja blisko pola karnego Arki na lewym skrzydle.

92'

Burkhardt mocno do Madejskiego, ale ten jedynie uratował piłkę by Miszczuk nie zaczął od bramki. Aut dla Arki.

92'

Nic nie wyszło z tego rzutu rożnego Tomasik wyprowadzał kontrę ale sfaulował go Machaj

91'

Pierwszy strzał Burkhardta i Miszczuk wybija na rzut rożny.

91'

Zaczynamy pierwsze 15 minut dogrywki

20:22

Odpowiadam na pytanie. Nie, dogrywka trwa 2x15 minut, nie ma złotego gola. Jeśli Arka strzeli gola, to Miedź żeby awansować będzie musiała wygrać 3:2. Jeśli Miedź strzeli gola, to Arce wystarczy remis 2:2.

93'

KONIEC 90 minut! 1:1 a więc będziemy mieli dogrywkę!

91'

Zasada uderzył z prawej nogi, po ziemi i bardzo niecelnie.

90'

2 minuty doliczone, chyba czeka nas dogrywka.

90'

Znowu Miszczuk zmuszony do interwencji po uderzeniu Szymańskiego. Odbił piłkę przed siebie, ale jeszcze zdołał ją wybić Juraszek.

88'

Szymański zamiast podawać uderzył z 20 metrów , ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

87'

Machaj uderzył z narożnika pola karnego, ale zbyt lekko i Miszczuk łapie piłkę.

87'

Szwoch zagrał prostopadłą piłkę do Aleksandra, ale obrońca przeciął to podanie.

86'

Wojowski faulowany przez Wołczka na połowie Arki.

85'

Ależ zepsuł znakomitą akcję Wojowski. Arka wyszła z kontrą 2 na 2, ale Wojowski znowu zamotał się w dryblingu.

85'

Arka chyba opadła z sił, Miedź zamknęła gości na ich połowie.

84'

Długa piłka w pole karne Arki, ale wychodzi Miszczuk i ubiega napastnika Miedzi.

83'

Burkhardt świetnie uderzył z 20 metrów, ale kapitalna interwencja Miszczuka!

83'

Burkhardt dośrodkował, ale piłka opuściła boisko zanim doleciała w pole karne i od bramki zacznie Miszczuk.

82'

Burkhardt dośrodkowuje z prawej strony, a Budka wybija na rzut rożny.

82'

Dobra interwencja Cichockiego, który wybił groźne podanie w kierunku Madejskiego.

80'

Również Radosław Pruchnik uderzył, ale fatalnie. Od bramki zacznie Bledzewski

79'

Tomasik uderzył zza pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

79'

Szymański dośrodkował z prawej strony ale Cichocki wybił piłkę.

78'

Madejski uderza po ziemi z 20 metrów, Miszczuk pewnie łapie piłkę.

78'

Wojowski ogląda żółty kartonik, za faul, po którym sędzia podyktował przywilej korzyści.

77'

Strzał Madejskiego zablokowany przez Pruchnika.

74'

Fatalnie zagrywa teraz Tomasik i od bramki zacznie Bledzewski.

73'

Bartoszewicz zagrywa długą piłkę w pole karne, ale łapie Miszczuk.

73'

Wołczek uderzył z 20 metrów, ale znowu broni Miszczuk, który wybija na rzut rożny.

71'

Radzewicz zbyt mocno w pole karne i łapie Bledzewski.

70'

Szymański znowu wychodzi sam na sam i marnuje idealną sytuację! Świetna obrona Miszczuka

70'

Dośrodkowanie Pruchnika na długi słupek wybija obrona Miedzi.

69'

Rzut rożny dla Arki, wywalczył go Wojowski.

67'

Ślusarz kopnął piłkę po gwizdku za co ogląda żółtą kartkę. Nie zagra w półfinale, o ile Arka awansuje.

67'

Wojowski uderzył z 20 metrów, ale trafił w głowę Aleksandra.

66'

Dośrodkowanie Pruchnika fatalne i wybija obrona.

66'

Aleksander uderza piłkę w polu karnym, ale blokuje obrońca. Rzut rożny.

65'

Burkhardt próbuje strzału z ostrego kąta i łapie Miszczuk.

65'

Aleksander znowu znalazł się w polu karnym po świetnym podaniu Pruchnika, ale jego strzał zablokował obrońca.

65'

Szwoch nie zdążył zatrzymać piłki w boisku, od bramki zacznie Miedź.

64'

Kolejna fantastyczna szansa dla Arki ale Aleksander uderza obok bramki!

63'

Szymański marnuje sytuację sam na sam! Uderzył obok bramki Miszczuka.

62'

Wreszcie mamy jakieś emocje w tym meczu! Akcja za akcję, jest naprawdę groźnie i blisko gola, zarówno dla Arki jak i dla Miedzi

60'

To musiał być gol! Tomasik wyszedł sam na sam, uderzył w bramkarza, a dobitkę Wojowskiego wybijają z linii bramkowej obrońcy!

59'

Madejski wstrzelił piłkę w pole karne, Machaj ją musnął, ale łapie Miszczuk. Było blisko.

59'

Sędzia uznał, że Wojowski faulował Wołczka. Bardzo niezadowolony pomocnik Arki, twierdzi, że to on był faulowany.

58'

Dobra długa piłka do Ślusarskiego, ale na spalonym napastnik Arki.

57'

Kolejny faul Wołczka i znowu na Wojowskim. Bardzo ostre wejście, ale bez kartki.

57'

Ślusarski wysoko dośrodkował w pole karne, ale Bledzewski pewnie łapie piłkę.

56'

Niecelnie teraz Szwoch do Aleksandra. Aut dla Miedzi.

55'

Ostatnia zmiana w Arce. Budka wchodzi za Kowalskiego.

55'

Zmiana też w Arce, Radzewicz za Glaubera.

55'

Zmiana w Miedzi. Zakrzewski schodzi a w jego miejsce Machaj.

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! Mateusz Szwoch wykorzystuje karnego!

53'

Rzut karny dla Arki po faulu na Ślusarskim!

52'

Wołczek fauluje Wojowskiego w środku pola.

51'

Dośrodkowanie Pruchnika piąstkuje Bledzewski

50'

Wołczek zagrał w pole karne do Burkhardta, który był sam na sam i pewnie pokonał Miszczuka.

49'

GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Miedzi. Marcin Burkhardt.

49'

Szymański złamał akcję na lewej stronie boiska i zdecydował się na potężną bombę. Piłka przeleciała obok bramki.

48'

Madejski zagrał z rzutu wolnego, ale dobrze wybija obrona Arki.

47'

Zakrzewski lekko trącony upadł na murawę. Trochę chyba przyaktorzył, ale faul w środku pola dla Miedzi.

46'

Pierwsze akcje niedokładne z obu stron. Sporo niecelnych podań.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Arka.

19:32

Obie ekipy już na murawie. Zaraz zaczynamy drugą połowę.

19:22

Jak na razie nie rozpieszcza nas to spotkanie. Bliżej zdobycia gola była Miedź, ale wciąż jest remis 0:0. Na plus pokazał się Patryk Szymański, który zmienił Łobodzińskiego. W Arce pierwszy do zmiany jest Tomasz Kowalski, który na razie gra fatalnie.

49'

Koniec 1. połowy! Na razie remis 0:0, który premiuje Miedź.

48'

Cierpka uderza głową po tym rzucie rożnym minimalnie ponad bramką!

47'

Ależ była okazja dla Miedzi. Zasada dośrodkował, Zakrzewski chciał zgrać piłkę, ale w ostatniej chwili wybija obrońca. Rzut rożny.

47'

Pruchnik tym razem nie w ręce Bledzewskiego, ale wciąż bez efektów. Piłkę wybija obrona.

46'

Kowalski wyłożył piłkę Aleksandrowi, ale strzał napastnika Arki zablokowany. Rzut rożny dla Arki.

46'

Tylko dwie minuty doliczył arbiter.

44'

Szymański dobrze dośrodkowuje w pole karne, Burkhardt doszedł do tej piłki, ale zbyt słabo uderzył i łapie Miszczuk.

44'

Wydawało się, że był Aleksander faulowany blisko pola karnego Miedzi, ale gwizdek sędziego milczy. Przy piłce Miedź.

43'

Siła złego na jednego... Glauber otoczony dwoma obrońcami Miedzi stracił piłkę.

43'

Szwoch znakomicie utrzymał się przy piłce, ale został sfaulowany. Rzut wolny Arka rozegrała szybko i teraz stara się budować akcje na spokojnie.

41'

Aleksander zalicza kolejną stratę.

40'

Nic nie wyszło z tego rzutu rożnego, Arka miała szansę na kontrę, ale fatalnie zagrał Kowalski.

39'

Szymański dośrodkowuje, ale to zagranie blokuje Glauber. Kolejny rzut rożny dla Miedzi.

38'

Na spalonym Ślusarski, który dostał dobre podanie od Pruchnika.

37'

Dośrodkowanie Burkhardta z rzutu rożnego bez problemu wybija obrona.

36'

Madejski wpadł w pole karne ale świetnie zatrzymał go Cichocki. Rzut rożny dla Miedzi.

36'

Patryk Szymański zmienia kontuzjowanego Łobodzińskiego.

35'

Cierpka fatalnie zagrał i piłka ląduje w aucie.

34'

Chwilowo Miedź gra w osłabieniu. Faul Kowalskiego na Burkhardcie w środku pola.

33'

Kontuzja Łobodzińskiego, który prosi o zmianę!

32'

Bartoszewicz z dystansu, około 25 metrów, uderza obok bramki.

32'

Szwoch dośrodkował w pole karne, ale dobra interwencja obrońcy, który wybija piłkę wślizgiem.

30'

Ładna akcja Arki w polu karnym Miedzi. Goście wymienili kilka podań, piłka trafiła do Wojowskiego, a ten chciał dośrodkować po ziemi, jednak pewnie złapał to Bledzewski.

30'

Juraszek zagrywa długą piłkę w pole karne, ale pewnie wychodzi Bledzewski i łapie piłkę.

28'

Na trybunach nie ustają wymiany uprzejmości. Kibice Miedzi śpiewają "Tańczymy labada", na co kibice Arki odpowiadają 'Tańczyć kur... tańczyć"

27'

Wojowski ruszył lewym skrzydłem, chciał przedryblować obrońcę, ale stracił piłkę.

26'

Pruchnik po raz kolejny wprost w ręce Bledzewskiego. Który to już raz?

26'

Tomasik nabija Bartoszewicza i mamy kolejny rzut rożny dla Arki.

25'

Madejski spróbował uderzenia ze znacznej odległości, ale piłka poleciała wysoko ponad bramką.

24'

Pruchnik z rzutu rożnego znowu dośrodkowuje w ręce Bledzewskiego.

24'

Wojowski uderza z pierwszej piłki zza pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

22'

Łobodziński dośrodkowuje z lewej strony na głowę Zakrzewskiego, ale uderzenie głową napastnika Miedzi zbyt lekkie i łapie Miszczuk.

22'

Cierpka nie zdążył dopaść do piłki. Chwilę wcześniej znowu Glauber górą w pojedynku z Łobodzińskim.

21'

Tym razem z rzutu wolnego dośrodkował Tomasik, ale piłkę wybiła obrona. Po chwili Aleksander miał piłkę przed polem karnym, ale stracił.

20'

Rzut wolny dla Arki 40 metrów od bramki po faulu na Aleksandrze.

20'

Tomasik dośrodkował w pole karne z lewej strony, ale futbolówka nie znalazła adresata i od bramki zacznie Bledzewski.

19'

Aleksander niedokładnie zagrał i piłka poleciała w aut.

18'

Znakomite uderzenie Łobodzińskiego, ale piłka trafia w słupek! Dobitka Zakrzewskiego bezskuteczna, poza tym był spalony.

17'

Pruchnik nieźle odebrał piłkę i uruchomił Wojowskiego, ten jednak w prosty sposób stracił piłkę na lewej stronie.

17'

Źle teraz Cichocki wybił piłkę i Miedź ciągle przy piłce.

15'

Pruchnik wrzucił piłkę z rzutu rożnego wprost w ręce Bledzewskiego.

14'

Wojowski spróbował dryblingu ale Madejski nie dał się nabrać. Rzut rożny dla Arki.

13'

Glauber zatrzymał Łobodzińskiego na lewej stronie. Na razie niezły występ prawego obrońcy Arki.

12'

Cierpka spróbował uderzenia z około 20 metrów, ale Pruchnik dobrze zablokował. Po chwili Burkhardt zagrał w pole karne ale dobrze łapie piłkę Miszczuk.

11'

No i mamy pierwszą zmianę. Ślusarski zmienia kontuzjowanego Marcusa.

10'

Na boisko wejdzie Bartosz Ślusarski, na razie Arka gra w dziesiątkę.

9'

Groźnie teraz pod bramką Arki. Wołczek dośrodkował, Glauber nieporadnie wybił, ale strzał Cierpki obok bramki.

8'

Burkhardt chciał zagrać dobrą prostopadłą piłkę do Zasady, ale zbyt mocno kopnął futbolówkę i ta ląduje na aucie bramkowym.

7'

Marcus zniesiony na noszach, a tymczasem Tomasik wykonuje rzut wolny. Niezłe uderzenie ale ponad bramką Miedzi.

6'

Przenosimy się na chwilę na trybuny, gdzie obok kibiców Arki są też kibice Zagłębia Lubin oraz Lecha Poznań. Pozdrowienia kibiców Arki dla Zagłębia skwitowane głośnymi gwizdami przez kibiców gospodarzy.

6'

Marcus da Silva nie podnosi się z murawy. Czy będzie potrzebna zmiana?

5'

Faul na Marcusie blisko pola karnego Miedzi i żółta kartka dla Bartoszewicza.

4'

Tomasik przerywa akcję gospodarzy.

3'

Pruchnik chciał świetnie zagrać prostopadłą piłkę do Marcusa, ale znakomita interwencja obrony i ta akcja została zatrzymana.

3'

Dośrodkowanie Pruchnika z rzutu wolnego wybite przez obronę.

2'

Faulowany Wojowski blisko pola karnego Miedzi.

1'

Walczył o piłkę Marcus, ale przegrał pojedynek z obrońcą Miedzi. Aut dla gospodarzy, którzy budują teraz akcję od tyłu.

1'

Zaczynamy! Pierwsza akcja Miedzi i piłka ląduje na aucie.

18:30

Losowanie wygrał kapitan Arki, Radosław Pruchnik. Mecz zaczną gospodarze.

18:29

Jeszcze szybko przed meczem ławki rezerwowe: Arka: Kędra, Budka, Bach, Sulewski, Radzewicz, Sobieraj, Ślusarski Miedź: Ptak, Kiełpiński, Tanżyna, Bartczak, Nowak, Szymański, Machaj

18:28

Obie ekipy już wychodzą na murawę.

18:25

Największy znak zapytania to Glauber. Piłkarz, który wrócił po kontuzji został wrzucony na głęboką wodę i będzie musiał zmierzyć się z Wojciechem Łobodzińskim. Kto będzie górą to się okaże.

18:20

Bartosz Ślusarski największy transfer Arki zacznie mecz na ławce. Co ciekawe, były napastnik Lecha Poznań, już w tym roku odpadł z Pucharu Polski, właśnie z Miedzią. Lech przegrał w Legnicy 0:2.

18:19

Arka Gdynia dokładnie 35 lat temu zdobyła Puchar Polski. W tym roku w Gdyni świętować będą 85 lat istnienia klubu założonego w 1929 roku. To chyba wymarzona okazja by powtórzyć sukces sprzed lat.

18:12

W Miedzi gra wielu doświadczonych zawodników, z przeszłością w Ekstraklasie. Można tu wspomnieć chociażby o Andrzeju Bledzewskim, Zbigniewie Zakrzewskim, czy Wojciechu Łobodzińskim. "Zaki" w poprzednim meczu ukuł Arkę, strzelając gola na 1:0 dla Miedzi. Czy dzisiaj znowu mu się uda?

18:08

Znamy już składy obu zespołów. W Arce sporo niespodzianek, nie zagra Krzysztof Sobieraj, najbardziej doświadczony i najlepiej grający defensor Arki. Trener Sikora sporo ryzykuje stawiając na środku obrony na parę młodych obrońców: Juraszek-Cichocki. Zobaczymy jak poradzą sobie z bardziej doświadczonymi przeciwnikami.

18:00

17:53

Arka w bardzo osłabionym składzie pojechała do Legnicy, jednak nie jest to wynik traktowania Pucharu po macoszemu. Wszystko przez kontuzje. Paweł Sikora zapewnił, że Puchar jest równie ważny jak liga i Arka zrobi wszystko by go zdobyć.

17:49

W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z naszą ZAPOWIEDZIĄ tego meczu.

17:40

Dziać będzie się nie tylko na boisku ale też na trybunach. Do Legnicy wybiera się komplet 500 kibiców Arki, którzy zapełnią klatkę gości do ostatniego miejsca.

17:35

Już za niecałą godzinę czeka nas arcyciekawe spotkanie w ćwierćfinale Pucharu Polski. Miedź podejmie na własnym boisku Arkę Gdynia. Wynik pierwszego spotkania 1-1, więc będzie się działo.