SC FreiburgSC Freiburg
0 : 2
Sevilla FCSevilla FC
97'

Koniec spotkania!! Sevilla zasłużenie pokonała Freiburg 2:0 i kończy rozgrywki grupowe na samym szczycie! Niemcy niestety ze złami w oczach opuszczają MAGE SOLAR Stadion, bowiem żegnają się z Ligą Europejską. Z drugiego miejsca w tej grupie wychodzi Slovan wygrał swój mecz z Estoril 2:1. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

94'

Jeszcze żółtą kartką ukarany strzelec gola Raul Rusescu.

94'

GOOOOOOOOOOL!!! Sevilla pieczętuje swoje pierwsze miejsce w grupie!!! Na listę strzelców wpisuje się Rusescu, który w sytuacji sam na sam zachował bardzo duży spokój i nie dał najmniejszych szans Baumannowi.

94'

Rakitić..mogło być 2:0. Lider ekipy z Andaluzji przedryblował obrońcę, ale zbyt mocno odchylił się i w konsekwencji jego strzał poszybował wysoko ponad bramką.

93'

Jeszcze próbują goście, ale wszystko robione jest na aferę, nie może to zagrozić dobrze zorganizowanej obronie Sevilly.

92'

7 minut doliczone do drugiej połowy.

91'

Sevilla teraz mądrze utrzymuje się przy piłce na połowie gospodarzy.

90'

Końcówka spotkania może się na prawdę podobać. Szkoda, że obie ekipy nie grały tak przez pełne 90 minut.

87'

Ostatnia zmiana w szeregach gości. Boisko opuszcza Perotti, w jego miejsce Trochowski.

84'

Coraz mniej czasu mają gospodarze na zmianę rezultatu. Do pełni szczęścia brakuje im, aż dwóch bramek. W drugim meczu Estoril przegrywa bowiem z Libercem 1:2.

81'

Kolejna wymarzona okazja dla Sevilii!! Tym razem sytuacji sam na sam nie wykorzystał Perotti, który przegrał rywalizację z Baumannem. Fantastyczna interwencja bramkarza! Powinno być już po meczu!!

79'

Ależ okazja, powinno być 2:0!! Fantastyczną okazję na podwyższenie rezultatu miał Samperio, jednak zawodnik gości trafił zaledwie w słupek!

78'

Fazio za Cristóforo.

75'

Druga zmiana w drużynie z Niemiec. Pilar zmieni Fernandesa.

72'

Bacca został ukarany żółtą kartkę przy schodzeniu z boiska.

72'

Rusescu zmienia Baccę.

72'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany został Navarro.

71'

Spore ożywienie wprowadził grze gospodarzy Sebastian Kerk. Tym razem Niemiec w niekonwencjonalny sposób wykonał rzut wolny, jednak włożył w niego zbyt mało siły i Javi Varas nie miał problemów z interwencją.

70'

Samperio dostaje żółty kartonik za kłótnie z arbitrem

69'

Kontuzjowany sędzia nie jest w stanie samodzielnie opuścić boiska, wszystko wskazuje na to, że to jakieś naciągniecie.

67'

Sędzia techniczny zastąpił liniowego, możemy już wznowić grę.

65'

Hoefler ukarany żółtą kartką.

65'

Niecodzienna sytuacja. Wszystko wskazuje na to, iż będziemy mieli .... zmianę arbitra. Jakiegoś urazu nabawił się sędzia liniowy, który teraz jest opatrywany przez medyków.

60'

GOOOOOOOOOOOOOL!!! A jednak nie!!! Bardzo dobre dośrodkowanie Sebastiana Kerka na bramkę zamienia Hofler. Sędzia jednak gola nie uznał, bowiem Niemiec wpakował piłkę do siatki ręką!!!

58'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Na placu gry pojawia się młody Sebastian Kerk, który zmienił Lorenzoniego.

53'

Fatalny błąd Varasa, który trafił w plecy Fernandesa przy próbie wybicia piłki! Na całe szczęście dla bramkarza gości Szwajcar nie wykorzystał pomyłki!

51'

Mocny strzał Chrisa Guntera z dystansu, ale w środek bramki. Pewnie futbolówkę wyłapał Javi Varas.

48'

Goście bardzo spokojnie rozpoczęli drugą połowę. Długo utrzymują się przy piłce, powoli konstruują swoją akcję .

46'

Zaczynamy drugie 45 minut! Od środka grę rozpoczęli gospodarze.

45'

Arbiter kończy pierwszą cześć spotkania.

43'

Sevilla najmniejszym nakładem sił strzeliła tego gola, tak naprawdę nic nie zapowiadało, że Hiszpanie przed przerwą wyjdą na prowadzenie. Jak odpowiedzą teraz goście, którzy do awansu potrzebują minimum dwie bramki?

40'

GOOOOOOOOOOOL!! Sevilla obejmuje prowadzenie!!! Fantastyczna indywidualna akcja Perottiego, który minął bez problemu obrońcę Freiburga i wyłożył piłkę do Iborry, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

39'

Perotti próbował zaskoczyć Baumanna strzałem z dystansu, jednak golkiper gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

38'

Freiburg uparł się dziś na ataki jednym skrzydłem. Większość akcji "sunie" lewą stroną.

35'

Darida zaprezentował nam teraz całkiem niezły "centro-strzał", który zatrzymał się na poprzeczce bramki Varasa!

34'

Ponad 30 minut gry za nami. Na razie nie dzieje się zbyt dużo na MAGE SOLAR Stadion.

30'

Pod ścianą znalazł się Freiburg! Liberec prowadzi z Estoril 1:0! W tym wypadku tylko zwycięstwo da awans niemieckiej drużynie do fazy play-off.

27'

Fantastyczny strzał Vladimira Daridy z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Javi Varasa!! Golkiper gości uchronił teraz Sevillę przed stratą gola.

25'

Cala ukarany żółtą kartką za faul na Daridzie.

21'

Gunter dynamicznie włączył się do akcji ofensywnej, ale boisko okazało się dla niego zbyt krótkie. Od bramki goście.

18'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Dobre dośrodkowanie Rakitica z narożnika boisko nie znalazło jednak adresata.

15'

Ginter miał czystą wyśmienitą okazję do strzału, jednak został w ostatniej chwili zablokowany przez Coke.

12'

Vladimir Darida ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

9'

Uspokoiło nam się to spotkania, teraz to Sevilla dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'

Próbowała odpowiedzieć Sevilla, ale uderzenie Rakitica poszybowało wysoko ponad bramką Baumanna.

5'

Bardzo odważnie grają gospodarze, którzy od początku narzucili swój styl gry.

2'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Fantastyczne dośrodkowanie z rzutu wolnego próbował na gola zamienić Pavel Krmas, jednak fantastyczną interwencją popisał się Javi Varas.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał na MAGE SOLAR Stadion. Od środka rozpoczęli goście.

21:02

Piłkarze wychodzą już powoli z tunelu i ustawiają się wzdłuż trybuny honorowej, czas na hymn Europa League!

20:58

Ławka gości: Julian, Fazio, Figueiras, Moreno, Rabello, Rusescu, Trochowski

20:57

Ławka gospodarzy: Batz, Albutat, Diagne, Guede, Kerk, Klaus, Pilar

20:56

Do rozpoczęcia spotkania zostało jeszcze parę minut, więc tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

20:55

Witamy serdecznie! Przez ostatnie dwa dni emocjonowaliśmy się ostatnią kolejną Champions League, dziś przyszedł czas na młodszą siostrę, Ligę Europy, w której również nie powinno zabraknąć dramaturgii oraz przeżyć. Już tylko 10 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka na MAGE SOLAR Stadion, gdzie rywalizować będą ze sobą drużyny SC Freiburg oraz Sevilly. Serdecznie zapraszamy!