GKS BełchatówGKS Bełchatów
4 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
18:39

Dziękuję serdecznie za śledzeniu przebiegu relacji, to już koniec przygody GKSu Bełćhatów w 1 lidze, na pewno na 1 sezon! Do usłyszenia na meczach Ekstraklasy!

90'

Koniec meczu! GKS Bełchatów prawdopodobnie zostanie mistrzem 1 ligi! Po dwóch trafieniach Michała Maka, oraz bramkach Turkovsa i Baranowskiego, Brunatni wygrywają 4-0!

90'

Fabian Fałowski indywidualnie próbował przedostać się pod bramkę przeciwnika, oddał strzał, jednak piłka daleko od bramki.

90'

Do drugiej połowy spotkania, Pan Białek odliczył 2 minuty.

88'

Kuriozalna sytuacja! Piłka w bramce GKSu po spalonym, sędzia zalicza bramkę, Poźniak gotowy do rozpoczęcia meczu i nagła zmiana decyzji, bramka zostaje nieuznana i mamy 4-0!

88'

87'

Pod koniec spotkania goście wzięli się do pracy i coraz częściej szykują akcje na bramkę Malarza, mamu rzut wolny!

84'

Środkiem boiska biegł Prokić, jednak padł jak długi z powodu faulu, mamy rzut wolny.

83'

Pierwsza zmiana w drużynie gości, za Szczpańskiego na murawie pojawia się Fałowski.

81'

Matuesz Mak znowu uaktywniony przez Sawalę, biegnie ile sił w nogach, dośrodkowuje ale strzał głową Turkovsa, wybija na róg Cabaj!

80'

Zmiana! Za strzelcę dwóch bramek wchodzi Andreja Prokić!

78'

Kolejna świetna okazja, środkową strefą boiska rozegrali ze sobą Basta z Poźniakiem, ten drugi w koncu podał do Sawali, ten oddał ładny strzał! Ale Cabaj popisuje się świetną interwencją!

77'

Michał Mak w indywidualnym rajdzie, mija dwóch graczy Sandecji, widzi Turkovsa, ten przyjmuje, obraca się z piłką, jednak pressing obrońcy sprawia, że oddaje słaby strzał, który ledwo dolatuje do bramki.

76'

Gospodarze wydają się być zadowoleni z wyniku, rozgrywają długo miedzy sobą, natomiast goście tylko czekają na okazję by rozegrać akcję, która mogłaby przynieść im bramkę.

73'

Na boisku w miejsce Rachwała melduje się Sawala, jednocześnie przejmuje kapitańską opaskę od zmienianego gracza.

73'

Ładne techniczne uderzenie Frańczaka, minimalnie nad poprzeczką!

71'

Kolejna sytuacja Sandecji - kolejny rzut wolny, tym razem stają Frańczak i Grzeszczyk.

70'

Wrzutka Grzeszczyka ląduje w rękawicach Malarza! Pewna interwencja, nie było mowy o zagrożeniu.

69'

Swój atak budowali gracze w biało-czarnych strojach, jednak akcja przerwana faulem na Grzeszczykui, mamy rzut Wolny z 30 metra boiska.

66'

MAMY 4-0!!! Poźniak z ostatnich sił zebrał się do biegu, wypuścił Mateusza Maka, ten zatańczył w polu karnym, znalazł Turkovsa, podał a ten oddał strzał na pustą bramkę! Piękny gol!

65'

Na boisku chwilowo zawiało nudą po dwóch akcjach gospodarzy, tymczasem kibice bawią się w najlepsze, głośno dopingując swoje drużyny.

63'

Michał Mak w rajdzie lewą flanką! Pięknie przedostał się w pole karne ale za mocno dośrodkował i nie skorzystali na jego zagraniu jego koledzy.

62'

Kamil Poźniak ruszył środkiem boiska, przedłużył do Turkovsa i ten przy pierwszym kontakcie z piłką nieomal stał się autorem bramki! Brakowało naprawdę niewiele.

59'

Pierwsza zmiana w meczu, za Bartosiaka, pojawia się na murawie Daniils Turkovs.

58'

Ach ten Mateusz Mak! Po raz kolejny holuje piłkę, podaje piłkę do Poźniaka a ten celuje w ręce Cabaja! Cóż za akcja!

56'

Poźniak środkiem, kiwa się,wycofuje piłkę do Alexisa Norambueny, ten oddaje strzał na bramkę z dość dużego dystansu, jednak piłka wysoko nad bramką!

53'

Gospodarze znowu wzięli się za konstruowanie akcji zamiast bronienia wyniku, ale piłkarze z Nowego Sącza póki co nie pozwalają im przedostać się w okolice pola karnego.

51'

Poraz kolejny Mak urwał się prawą stroną boiska! Dośrodkował! Piłka trafia w jednego z piłkarzy Sandecji, do niej dopada Michał Mak, oddaje słaby strzał, ale futbolówka odbija się ponownie od jednego z graczy z Nowego Sącza i wpada do bramki, mamy 3-0 dla Bełchatowian!

49'

Piłkarze obu zespołów próbują jakoś zaskoczyć swojego rywala, jednak w związku z tym widzimy dużo słabych zagrań i strat piłki.

47'

Szybka akcja Sandecji, płaskie dośodkowanie, ale Grzeszczyk nie trafił z 3 metra w bramkę Malarza! Dużo szczęścia po stronie piłkarzy Brunatynch.

46'

Mieliśmy już peirwszą sytuację! Mateusz Mak puszczony prawą stroną boiska, ominął jednego przeciwnika, dośrodkował... jednak jego zagranie pozostawia wiele do życzenia.

45'

Bartłomiej Bartosiak i Kamil Poźniak rozpoczęli na sygnał sędziego drugą część spotkania.

17:37

Pożegnanie Maćka Wilusza Tak przed meczem wyglądał szpaler i oficjalne pożegnanie piłkarza Macieja WIlusza, który odchodzi do Lecha Poznań.

45'

Sędzia po nieudanym strzale jednego z zawodników Bełchatowian kończy pierwszą połowę spotkania!

45'

Do pierwszej połowy spotkania sędzia dolicza jedną minutę.

43'

Mecz głównie przebiega teraz w środkowej strefie boiska. Jednak ostatecznie mamy rzut rożny dla gospodarzy, do piłki podchodzi Poźniak! Ale piłka wylatuje na aut, po zbyt mocnym dośrodkowaniu.

42'

Oprawa kibiców GKSu Bełchatów

38'

Liczba kibiców gości zwiększyła się, teraz zajmują prawie połowę trybunę gości, miło, że pojawili się na ostatnim spotkaniu swojego zespołu na wyjeździe.

37'

Za faul na Traore żółtą kartką ukarany Marcin Flis.

36'

Mecz stracił na tempie, piłkarze GKSu wydają się być chwilowo zadowoleni z wyniku, nie prą do przodu, natomiast uaktywnili się nieco goście, którzy wykorzystują bierną podstawę gospodarzy.

34'

Szybka akcja pod bramką Malarza, mamy rzut rożny, ale wrzucona na aferę piłka leci w stronę trybun. Bramkarz gospodarzy znów od bramki.

32'

Na boisku walka w środku boiska, a w tym czasie kibice używają zabronionej pirotechniki , jedna z nich wyląowała na boisku! Cabaj odrzuca ją na trybuny.

29'

Kibice zaraz po zdobytej przez ich zespół bramce zaprezentowali efektowną oprawę, rozciągającą się na całą trybunę południową!

28'

PIĘKNA AKCJA! BASTA dostaje piłkę na prawej flance, chwilę ją holuje i wrzuca na rozpędzonego Maka, ten tylko dokłada głowę i mamy już 2-0 dla gospodarzy!

28'

Dobrze zapowiadająca się akcja GKSu przerwana błędem Rachwała, od autu goście.

25'

Mamy przerwę w grze, piłkarze muszą się nawodnić, krótka reprymenda od trenerów i zawodnicy znowu na boisku, zaczyna Malarz, od bramki.

23'

Uderzenie z dystansu Grzeszczyka, z około 30 metra piłkarz Sandecji puścił płaską piłkę, jednak ta daleko od bramki.

21'

W końcu ladna akcja gości! Traore w środku boiska przytrzymuje piłkę, zauważył Szczepańskiego i podał mu piłkę, ten podejmując szybką decyzję chciał przelobować Malarza, wychodzącego z bramki, ale piłka przeszłą nad poprzeczką! Szkoda, to mogła być ładna bramka!

18'

Na trybunie gości pojawiają się pojedyncze osoby, grupa najwierniejszych kibiców przyjechała ze swoimi piłkarzami w liczbie około 30 osób na stadion przy Sportowej 3.

16'

Sandecja gra zdecydowanie długą piłką, póki co nie mieli groźnych okazji oprócz tej z 2 minuty, goście wydają się być delikatnie podłamani po bramce gospodarzy.

15'

Idealne dośrodkowanie w pole karne! Piłka nad głową Baranowskiego! Ten zawisnął w powietrzu i mamy 1-0 dla gospodarzy po kwadransie gry!!!

14'

Wykonanie stałęgo fragmentu gry przez Poźniaka! Uderza i piłkę wybija Cabaj, futbolówka trafia pod nogi Maka, ten z dystansu!!! Mało brakowało!!! Mamy rzut rożny!

13'

Zacięta walka w środku boiska, zwycięża ją Poźniak, podaje do Bartosiaka, ten biegnie z całych sił, ale zostaje faulowany mamy rzut wolny!

11'

Niefortunne zdarzenie, Flis wybija piłkę głową, Szczepański dostaje prosto w twarz futbolówką, ale wszystko na szczęście konczy sie dobrze.

9'

Ładna pika na skrzydło do Michała Maka, ten idzie kawałek z piłką i dorzuca ją do środka, tam czeka na nią jego brat... ALE obrońca gości wyprzedza go i ratuje swój zespół!

6'

Ofiarne zachowanie Flisa ratuje gospodarzy przed groźną wrzutką w pole karne! Jednak wszystko kończy się dobrze dla Brunatnych, chwila oddechu, zacyna Malarz.

5'

Wykonawca rzutu rożnego pokazał nam piękną wrzutkę, najwyżej zawisł Bartosiak, ale piłka o centymetry od bramki Cabaja!

5'

Akcja przenosi się pod drugą bramkę! Mateusz Mak znalazł się sam w polu karnym, próbował strzelić, ale zablokowany przez piłkarza Snadencji przewraca się! Tylko rzut rożny!

4'

Przejęcie w środkowej strefie Grzeszczyka, biało-czarni już wychodzili z akcją, ale zatrzymał ich indywidualny błąd jednego z ich kolegów.

2'

Mamy pierwszy rzut wolny w meczu i już było niebezpiecznie! Dośrodkowanie piłkarza Sandencji odbija się od nogi jednego z zawodników GKSu, potem strzał próbuje oddać piłkarz gości i piłka przelatuje delikatnie nad "okienkiem"!

1'

Pierwszy gwizdek Pana Białka, rozpoczyna ostatni pojedynek obu drużyn w 1 lidze.

16:46

Wiadomo ze zawsze pozegnania sa zawsze ciezkie, to pozegnanie jednak cieszy mnie dwukrotnie, bowiem awnasowalismy do ekstraklasy, moim zdaniem zawszze mielismy najlepszych zawodnikow w lidze, ale to wszystko ciezka praca przyniosl nam awans, bardzo ciesze sie ze nam sie to udalo, ciesze sie rowniez, ze w takich okolicznosciach zegnam sie z klubem.

Powiedział Maciej WIlusz

16:44

Zawodnicy obu zespołów utworzyli szpaler dla Macieja Wilusza, który po tym sezonie odejdzie do Lecha Poznań. To na pewno wspaniały moment dla piłkarza, wszedł na boisko oklaskiwany przez cały stadion. Usłyszał sporo miłych słów ze strony prezesa jeszcze aktualnego klubu, a także otrzymuje dyplomy, oraz koszulkę na pamiątkę gry w GKSie.

16:41

Piłkarze już znaleźli się na murawie, w eskorcie młodych zawodników GKSu, a przywitały ich owacje kibców i cheerleaderek. Rzut monetą zwycięża kapitan Rachwał, wybiera on stronę boiska, zaczną więc goście.

16:39

Po ostatnim gwizdku dzisiejszego meczu, odbędzie się mistrzowska feta, z okazji awansu do Ekstraklasy Brunatnych. Będzie miała ona miejsce około godzinę po meczu, to świetna okazja do integracji kibiców z piłkarzami swojego klubu.

16:37

Miejmy nadzieję, że ostatni pojedynek przy Sportowej 3 będzie pięknym widowiskiem. Głównie to gospodarze są zdeterminowani do zwycięstwa na swoim obiekcie, natomiast z pewnością goście nie odpuszczą tak łatwo drużynie Kamila Kieresia i będą chcieli im utrudnić zwycięstwo za wszelką cenę. Dzisiejsze spotkanie może być też dobrą okazją do rewanżu, ponieważ w poprzednim spotkaniu GKS przegrał 2-0.

16:32

W dzisiejszym meczu stawką może być nawet tytuł Mistrza Polski. Dużo zależy także od meczu w Olsztynie, gdzie miejscowy Stomil podejmie lidera tabeli - Górnika Łęczna. Jeśli w tamtym meczu padnie remis, lub wygrają gospodarze, to Bełchatowianie po zwycięstwie na swoim obiekcie zdobędą Mistrzostwo I ligi.

16:29

Niecałe 20 minut do pierwszego gwizdka głównego arbitra dzisiejszego spotkania, natomiast na stadionie rozbrzmiał już hymn Brunatnych, w akompaniamencie kibiców. Niestety nie zobaczymy dziś przy Sportowej 3 pojedynku kibiców na głośniejsze wspieranie swojej drużyny :(.

16:28

Podopieczni Kamila Kieresia będą walczyć dziś na murawie w zielono-białych strojach, podczas gdy goście z Nowego Sącza zaprezentują się w biało-czarnych trykotach. Sędzią dzisiejszego spotkania jest Pan Tomasz Białek, a pomagać mu będę Radosław SIejka, Marcin Czerwiński, Marcin Muszyński. A rolę delegata PZPNu odegra dziś Julian Pasek.

16:25

Gospodarze wystąpią dzisiaj w składzie: Arkadiusz Malarz Adrian Basta Paweł Baranowski Marcin Flis Alexis Norambuena Mateusz Mak Grzegorz Baran Patryk Rachwał Michał Mak Kamil Poźniak Bartłomiej Bartosiak, natomiast goście zameldują się na boisku w zestawieniu: Marcin Cabaj Wojciech Kalisz Mateusz Bartków Kamil Słaby Adrian Frańczak Łukasz Grzeszczyk Matej Nather Tomasz Margol Adrian Danek Sebastian Szczepański Mouhamadou Traore.