Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 1
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
90'

Koniec meczu! Olimpia odrobiła straty i wygrała z Energetykiem Row Rybnik 2:1 w ostatniej, 34. kolejce pierwszej ligi. Grudziądzanie kończą rozgrywki na 6. miejscu, a rybniczanie na 17. i spadają do drugiej ligi

89'

Suchocki mógł podwyższyć prowadzenie, ale strzelił nad poprzeczką

88'

Dobre wyjście z bramki Bucka, który spokojnie złapał piłkę

86'

A Olimpia może zapomnieć o 5. miejscu, bo Termalica prowadzi z Arką już 4:2. Grudziądzanie jeśli nic się nie zmieni to zakończą rozgrywki na 6. pozycji

84'

Ostatnia zmiana w tym meczu: Sebastian Musiolik zmienił Szymona Sobczaka

82'

Przyjezdni mogli wyrównać po rzucie rożnym, ale nie wykorzystali tej szansy. Nie oddali nawet strzału na bramkę Olimpii

80'

Kaczmarek trafił w słupek! Ale nie ma czego żałować, bo wcześniej był na spalonym

78'

W tym momencie w tabeli na żywo Olimpia jest 5., a Energetyk 17.

76'

I ostatnia zmiana w Olimpii: Adam Banasiak zmienił Macieja Kowalczyka

75'

Konrad Gilewicz za Idrissę Cisse

73'

Tym razem Kaczmarek sięgnął piłkę i strzelił gola! Wykorzystał podanie Pisarczuka i pokonał golkipera gości

73'

Goool! Olimpia prowadzi już 2:1 po trafieniu Konrada Kaczmarka!

71'

Kaczmarek po wejściu na boisko mógł szybko wpisać się na listę strzelców, ale nie sięgnął piłki

70'

Marek Krotofil za Szymona Jarego

69'

Druga zmiana w Olimpii. Konrad Kaczmarek zmienił Piotra Ruszkula

67'

Smoliński też dzisiaj strzela wszędzie, ale nie w bramkę. Kolejne niecelne uderzenie pomocnika gospodarzy

64'

Gdyby teraz zakończyły się wszystkie mecze 34. kolejki pierwszej ligi to Olimpia zajęłaby 7. miejsce, a Energetyk 16. Zobacz tabelę na żywo!

62'

Znowu Rogalski strzelał i ponownie nie trafił w bramkę. Ma dzisiaj sporo okazji w ofensywnie pomocnik Olimpii, jedną wykorzystał i zdobył bramkę, ale powinien mieć przynajmniej o jedno trafienie więcej na koncie

60'

Cisse stracił piłkę na rzecz Woźniaka, który szybko zagrał do Rogalskiego. Ten z koeli dośrodkował w pole karne, gdzie nie żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki

57'

Faulowany był Rogalski i on wykonywał rzut wolny. Pomylił się dosyć wyraźnie i Bucek nie był zmuszony do najmniejszego wysiłku w tej sytuacji

56'

Marcin Grolik - za faul

54'

Rogalski chciał szybko strzelić drugiego gola, ale tym razem sfaulował bramkarza z Rybnika

51'

Rogalski poradził sobie w polu karnym z Grolikiem i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki

51'

Gool! Mamy remis 1:1 w Grudziądzu po golu Macieja Rogalskiego!

49'

Gospodarze ruszyli z kontrą, jednak dobrze ustawiony w obronie Sobczak przerwał szybki atak Olimpii

48'

Dobrze interweniował Fabiniak, który pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

48'

W przerwie na stadionie zjawili się kibice z Rybnika

46'

Łukasz Suchocki zmienił w przerwie Roberta Szczota

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia przegrywa z Energetykiem 0:1. To gospodarze byli częściej w ataku, ale goście wykorzystali swoją szansę i prowadzą

45'

Strzał Pisarczuka z dystansu niecelny. Sporo pomylił się piłkarz Olimpii

43'

Słodowy wrzucił piłkę z autu w pole karne Olimpii, gdzie najlepiej zachował się Płonka i pokonała Fabiniaka strzałem głową w długi róg

43'

Goool! Energetyk prowadzi 1:0 po trafieniu Michała Płonki!

40'

Kowalczyk szybszy od Szarego w pojedynku biegowym, jednak po chwili napastnik Olimpii faulował obrońcę Energetyka

38'

Cisse uderzył mocno, tyle że nad poprzeczką. Nawet gdyby trafił, to sędzia i tak nie uznałby gola, bo napastnik Energetyka chwilę wcześniej faulowal

36'

Smoliński najpierw zaliczył dobrą interwencją w defensywie, bo przejął piłkę, ale potem w ataku było już zdecydowanie gorzej. Pomocnik Olimipii oddał niecelny strzał

34'

Strzał Rogalskiego z pola karnego za mocny i piłka poleciała nad poprzeczką. Gospodarze cały czas mają kłopoty z precyzją przy wykańczaniu akcji

32'

Szybką akcję gospodarzy zakończył strzałem Szczot, ale Bucek nie musiał interweniować

29'

Wieczorek pokusił się o uderzenie z dystansu. Bardzo niecelna próba pomocnika Energetyka

27'

Podanie do Kowalczyka, który był na spalonym. Próbuje coś "wyczarować" napastnik gospodarzy, jednak na próbach się kończy

26'

Niedokładne podanie Staniczka do Płonki. W ten sposób rybniczanie na pewno nie zaskoczą gospodarzy

25'

Gospodarze mają przewagę, częściej atakują, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Przez prawie pół godziny nie stworzyli sobie nawet jednej bardzo dobrej okazji bramkowej

22'

Krótka przerwa w grze, by piłkarze mogli uzupełnić płyny. Po łyku wody, albo czegoś innego(?) i zawodnicy już wracają do gry

21'

Nie udał się drybling Szczotowi, który przewrócił się i stracił piłkę

20'

Aktywny od początku meczu na skrzydle Szczot dośrodkował w pole karne, ale za wysoko i żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki

17'

Raz jeszcze ruszyli do przodu rybniczanie, ale ponownie nie stworzyli niczego sensownego, bo szybko pozbyli się piłki po niecelnym podaniu

15'

Rzut rożny mieli goście, ale dobrze interweniowali gospodarze i po raz kolejny rybniczanie nie zagrozili nawet w najmniejszym stopniu Olimpii

13'

Szary był w obronie tam gdzie trzeba i zatrzymał akcję Kowalczyka ze Smolińskim

12'

Smoliński dopadł do piłki przed polem karnym i strzelił niecelnie. Mógł na pewno zdecydowanie lepiej zakończyć tę sytuację pomocnik Olimpii

10'

Gospodarze dalej w natarciu. Akcja Szczota i Ruszkula zakończona dobrą interwencją Grolika, który przeciął podanie do Kowalczyka

8'

Kłus do Kowalczyka, który przyjął piłkę, ale przy strzale zabrakło mu siły i precyzji. Jego uderzenie obronił Bucek

7'

Z rzutu wolnego celnie strzelał Wieczorek, tyle że prosto w ręce Fabiniaka

7'

Michał Łabędzki - za faul na Sobczaku, który przejął piłkę w środku pola, ruszył ku bramce Olimpii i został nieprzepisowo zatrzymany przez Łabędzkiego

6'

Znowu znalazł się w dobrej sytuacji Kowalczyk, który strzelał głową, jednak wprost w Bucka. Napastnik Olimpii nie wykorzystał dobrego podania od Szczota

5'

Po drugiej stronie boiska niecelnie strzelał Kowalczyk, który do momentu uderzenia wszystko zrobił tak jak trzeba. Co z tego skoro w najważniejszym momencie zabrakło mu precyzji

4'

W odpowiedzi z dystansu uderzał Cisse, ale został zablokowany przed obrońcę gospodarzy

2'

Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, ale nie zdołali oddać groźnego strzału. Piłka wylądowała w rękach bramkarza Energetyka

16:47

Początek spotkania w Grudziądzu!

16:38

Ostatnie w tym sezonie spotkanie będzie dla obu zespołów szansą na przerwanie niekorzystnej passy. Zarówno Olimpia jak i Energetyk w trzech ostatnich meczach nie wygrały ani razu. Obie drużyny zdobyły zaledwie po dwa punkty

16:31

Kto z kim zakończy tegoroczny sezon w pierwszej lidze? Zobaczcie zapowiedź 34. kolejki!

16:26

Dzisiaj wszystkie spotkania rozgrywane są o tej samej godzinie. Zapraszamy również do śledzenia naszej multirelacji z 9 stadionów pierwszej ligi!

16:20

Dariusz Kubicki, trener Olimpii Grudziądz nie ma dzisiaj do dyspozycji nawet kompletu rezerwowych. Zamiast siedmiu na ławce gospodarzy siedzi tylko pięciu graczy.

16:17

Energetyk - rezerwowi: Skrzeszewski – Popiela, Musiolik, Krotofil, Edison, Gródek, Gilewicz

16:16

Olimpia - rezerwowi: Osiecki – Banasiak, Śmietanko, Suchocki, Kaczmarek

16:09

Dla rybniczan to pożegnanie z pierwszą ligą przynajmniej na rok. Energetyk przed tygodniem stracił szanse na utrzymanie. Goście w tabeli są na przedostatnim, 17. miejscu i mają w dorobku zaledwie 33 punkty

16:08

Gospodarze mają jeszcze szansę, by na koniec sezonu zająć piąte miejsce. Po pierwsze muszą wygrać swój mecz i liczyć, że Termalica oraz Wisła Płock co najwyżej zremisują. Olimpia zajmuje 7. miejsce, ma 50 punktów na koncie