I kończymy ten mecz. Flota wygrała 2:0 i utrzymała się w 1. lidze.

Strzelał Aleksander Ślęczka. Takie symboliczne uderzenie, kompletnie bez żadnego znaczenia. Brljak łapie piłkę.

85'

Może ciekawiej jest na innych boiskach. Polecamy jeszcze raz naszą MULTIRELACJĘ.

80'

Jeszcze jakaś piłka zawisła w przestrzeni powietrznej pola karnego gości, ale żaden zawodnik gospodarzy nie wkroczył w tę przestrzeń. Flota prowadzi z Okocimskim 2:0 - jednym i drugim już nie za bardzo się chce.

77'

Nie można powiedzieć, że jest to zasłużone 2:0, ale no co? Taka jest piłka.

75'

Ostatnia zmiana u gości - Konrad Wieczorek za Abubakara.

74'

Marek Opałacz wchodzi za strzelca gola Sebastiana Olszara. Tomasz Kafarski ma jeszcze jedną zmianę.

71'

Bramkarz gości zaczął bawić się w obrońcę przed polem karnym. Olszar nie chciał się jednak bawić. Przejął piłkę i skierował ją do niemal pustej bramki. Interwencja tych prawdziwych obrońców Okocimskiego nie zdała się na nic.

70'

Znów zawalił Kozioł. Bramkarz winny porażki Okocimskiego, bo tu już raczej nic się nie zmieni.

69'

A jednak Flota zdobywa drugą bramką! Olszar! 2:0!

67'

Obecnie ewidentnie lepszą drużyną jest spadkowicz z Brzeska. Czy goście są w stanie wyrównać?

66'

Niecałe pół godziny do końca sezonu 2013/2014 1. ligi - wszystkie wyniki na żywo w naszej MULTIRELACJI.

62'

Teraz Brljak musiał już jednak interweniować po strzale Bruno Żołądzia. Okocimski coraz śmielej i coraz groźniej.

60'

Strzelał Dariusz Sosnowski. Głową. Przy strzale głowa ułożyła się jednak jakoś koślawo i piłka przeleciała nad bramką.

57'

Flota chce bronić tego skromnego 1:0? Na to wygląda. Piłkarze Tomasza Kafarskiego skupiają się na defensywie, cofają się coraz głębiej. To może się dla nich źle skończyć.

55'

Kamiński i Brud oddali sobie po strzale. W sumie nawet nie wypada tego odnotowywać, bo uderzenia były bardzo marne, ale niech będzie.

53'

Kamiński miał okazję do strzału. Chciał uderzyć trochę jak Zidane z Bayerem Leverkusen w finale Ligi Mistrzów, ale cóż. Delikatnie mówiąc, trochę umiejętności zabrakło.

50'

Aleksander Kozioł znów się "zagotował" wybijając piłkę bardzo niecelnie.

49'

Patryk Stefański na boisku. Zmienia Łukasza Sosnowskiego.

48'

Mateusz Wawryka w akcji ofensywnej - co to oznacza? Okocimski będzie dążył do wyrównania? Teraz jednak się to jeszcze nie uda. Dośrodkowanie Wawryki zablokowane.

47'

Zapraszamy do śledzenia naszej MULTIRELACJI z 34. kolejki.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Po 45 minutach Flota prowadzi 1:0.

45'

Sędzia Szczech kończy pierwszą połowę. Wracamy za kwadrans.

44'

Sosnowski to samo. Faul i kartka. Zrobiło się żółto przez chwilę.

43'

Olszar fauluje i dostaje żółtą kartkę.

42'

Kamiński odebrał piłkę na prawym skrzydle i dograł w pole karne Okocimskiego, tam do futbolówki "siatkarsko" rzucił się Kieruzel, który głową uderzył prosto w Kozioła, a ten... wpuścił piłkę do bramki.

41'

Flota jednak zdołała strzelić gola! Piotr Kieruzel!

36'

Olszar chciał błysnąć asystą, ale Sebastian Zalepa nie zdołał wykończyć akcji kolegi z napadu.

35'

Okocimski KS Brzesko umiejętnie się broni. Flota chyba zaczyna się frustrować. Oj, różnie może się to wszystko skończyć.

32'

Druga wymuszona zmiana w tym meczu. Tym razem w ekipie Roberta Orłowskiego i Krzysztofa Przytuły. Boisko opuszcza Bartosz Sobotka, za niego Aleksander Ślęczka.

32'

Daniel Brud z dystansu... Piłka przeleciał obok bramki. Szału nie ma.

31'

A propos tabeli to... zestawienie 1. ligi na żywo.

30'

Po pół godzinie gry można powiedzieć, że mecz stoi na poziomie... dolnej części tabeli 1. ligi.

28'

Marek Niewiada zagrał ostro, oj ostro, za ostro. Żółta kartka dla zawodnika Floty.

27'

Rafał Grzelak nie poddaje się. Sergio Ramos po słynnym niefortunnym karnym podniósł się i niedawno został bohaterem finału Ligi Mistrzów. Od zera do bohatera. Na razie Grzelak próbuje, ale nie można powiedzieć, że z powodzeniem.

26'

Teraz po drugiej stronie boiska strzelał Arkadiusz Ryś. Wyszło mu to lepiej niż rywalowi, ale Darko Brljak odbił piłkę.

25'

18 metrów... Rafał Grzelak... Sergio Ramos... Piłka na Księżycu.

24'

Jakoś siadło nam tempo gry. Przecież nie jest wcale tak gorąco. Termometry w Świnoujściu pokazują 17 stopni Celsjusza. Gospodarze kombinowali przed chwilą z rzutem wolnym, ale do Atletico Madryt jeszcze im trochę brakuje. Nie wyszło z tego żadne zagrożenie pod bramką Kozioła.

19'

Dokładnie tak, niezbędna będzie zmiana. Sebastian Kamiński wchodzi za Kolendowicza.

17'

Robert Kolendowicz poważnie ucierpiał w jednym ze starć z piłkarzem Okocimskiego. Chyba konieczna będzie zmiana. Przerwa w grze.

16'

Bartosz Śpiączka znów aktywny, chyba ma szansę kandydować na "plusa" meczu. Musi jednak strzelić bramkę, która dałaby Flocie utrzymanie. Tym razem się nie udało - napastnik gospodarzy wpadł w szesnastkę Okocimskiego, ale jego kopnięcie było za lekkie. Kozioł mógł spokojnie złapać piłkę.

14'

Okocimski mógł prowadzić w Świnoujściu! Jakub Kapsa zaspał jednak pod bramką Brljaka, który nie najlepiej odbił piłkę po strzale zawodnika gości.

12'

Flota zgodnie z przewidywaniami gra wysokim pressingiem i chce jak najszybciej zdobyć bramkę. Rywale grają jednak bez żadnego obciążenia psychicznego, wiedzą, że już spadli, nie ma ciśnienia, więc nie ma nerwów, dlatego w defensywie radzą sobie całkiem nieźle.

11'

Radosław Jasiński wrzucił piłkę z autu na głowę Sebastiana Olszara. Napastnik Floty jakoś dziwnie uderzył jednak futbolówkę i ostatecznie nie zdołał nawet postraszyć Aleksandra Kozioła.

9'

O, taka mini-niespodzianka. Futbolówka na moment znalazła się na połowie Floty i trafiła tam za sprawą graczy gości. Ba, Łukasz Sosnowski próbował nawet oddać strzał, ale jego próba została udaremniona. Defensorzy Floty zablokowali uderzenie rywala.

8'

Teraz spróbował Marek Niewiada. Zawodnik Floty fatalnie złożył się jednak do strzału zza pola karnego i wykopał futbolówkę poza boisko.

7'

Znowu w akcji ofensywnej pokazał się Bartosz Śpiączka. Rzut rożny wykonywał Rafał Grzelak, a jego kolega z napadu bliski był skierowania piłki do siatki. Flota naciera coraz mocniej.

5'

Od początku aktywny z przodu jest Sebastian Olszar. Kibice Floty bardzo liczą na jego trafienia w dzisiejszym spotkaniu.

3'

Od początku Flota bardzo ofensywnie usposobiona. Piłka już znalazła się w polu karnym Okocimskiego po zagraniu piłkarza gospodarzy. Śpiączkę skutecznie powstrzymał jednak Kozioł. Goście zaczną od bramki.

1'

Gramy!

16:44

W całej Polsce piękna pogoda, również w Świnoujściu. Zaczynamy już za moment.

16:42

W Brzesku króluje piwo Okocim, a w Świnoujściu Wyspiarskie. Fani Okocimskiego swojego trunku kosztują już bezstresowo, bo pogodzili się ze spadkiem. Fani Floty za to w przypadku utrzymania zapewne wyruszą po meczu w miasto i będą raczyć się klubowym piwem. Początek spotkania już za chwilę.

16:39

Jak wyglądały dotychczasowe starcia Floty i Okocimskiego? Otóż w Brzesku dwukrotnie padały remisy, a w Świnoujściu raz wygrała Flota. Dzisiaj oba zespoły zagrają ze sobą po raz czwarty.

16:38

Oto procentowe szanse na utrzymanie zagrożonych drużyn: Chojniczanka Chojnice - 96,0% Flota Świnoujście - 94,4% GKS Tychy - 66,0% Stomil Olsztyn - 43,6%

16:37

Zapraszamy do śledzenia multirelacji LIVE z 34. kolejki 1. ligi. - MULTIRELACJA

16:29

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Marek Pączek, Konrad Wieczorek, Patryk Stefański, Aleksander Ślęczka.

16:29

Ławka rezerwowych Floty: Szymon Gąsiński, Marek Opałacz, Nenad Erić, Sebastian Kamiński, Maciej Mysiak, Jacek Pułka, Ensar Arifović.

16:25

Tutaj możecie przeczytać zapowiedź dzisiejszego spotkania: Flota - Okocimski LIVE! Postawić kropkę nad "i"

16:23

Dzień dobry! Witamy w Świnoujściu na meczu ostatniej kolejki 1. ligi sezonu 2013/2014. Flota gra dzisiaj z Okocimskim Brzesko.