Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
1 : 2
Wisła PłockWisła Płock
92'

Postscriptum do meczu - w 92. minucie, przy okazji przepychanki, swoją drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Łukasz Tymiński (Okocimski).

18:40

Brak nam słów - ostatnie pierwszoligowe minuty w Brzesku przerodziły się w istną jatkę, w wyniku której aż dwóch piłkarzy gospodarzy wyleciało z boiska w odstępie kilkudziesięciu sekund. Aż do samej końcówki mecz obfitował w bramki i sytuacje i na pewno rozpieszczał tych nielicznych kibiców, którzy dzisiaj oglądali ostatni mecz "Piwoszy" u siebie przed degradacją. To już wszystko ze stadionu w Brzesku - kłaniamy się nisko i do zobaczenia w następnym sezonie!

93'

Koniec spotkania! Wisła Płock pokonuje Okocimskiego 2:1 po bramkach Grudnia i Sielewskiego!

93'

Dantejskie sceny w Brzesku! Mateusz Kuchta przy okazji dośrodkowania z rzutu wolnego powędrował w pole karne Wisły, błyskawiczna kontra "Nafciarzy", David Kwiek wycina w pień Janusa i wylatuje z boiska!

92'

Dombrowski za Burkhardta (Wisła).

92'

Arbiter wyrzuca z boiska Konrada Cebulę (Okocimski)! Pomocnik "Piwoszy" dopiero co wszedł na murawę, ale odpychał sędziego Marciniaka przy okazji kłótni!

92'

Żóła kartka dla Krzysztofa Janusa (Wisła).

91'

Mała przepychanka na boisku po kolejnej wątpliwej decyzji sędziego Marciniaka, do kłótni z arbitrem przyłączył się nawet Mateusz Kuchta.

91'

Spotkanie w Brzesku potrwa jeszcze 3 minuty.

90'

Rzadki obrazek - Sani urwał się doświadczonemu Magdoniowi i jakimś cudem faulował rosłego kapitana "Nafciarzy".

88'

Jacek Góralski nie czeka i wybija piłkę ze strefy zagrożenia, prędka kontra kończy się strzałem Hiszpańskiego w Kuchtę!

88'

...ale już chwilę później strzał Kwieka nad poprzeczkę przenosi Kiełpin! "Piwosze" mają rzut rożny!

87'

Rzut wolny dla Okocimskiego z narożnika boiska bez niebezpieczeństwa pod bramką Kiełpina...

85'

Mateusz Wawryka (Okocimski) powędrował na ławkę rezerwowych, zastąpił go pomocnik Konrad Cebula.

85'

Sani dostał piłkę w prezencie od zagapionych obrońców Wisły, dwójka stoperów doskoczyła w porę do Nigeryjczyka i zażegnała zagrożenie.

83'

Płaskie uderzenie Burkhardta ściągnęło Kuchtę do parteru, młody bramkarz z Brzeska odbija strzał piłkarza "Nafciarzy"!

82'

David Kwiek (Okocimski) z żołtą kartką, Wisła ma rzut wolny z 20 metrów - podobna pozycja do tej, z której całkiem niedawno świetnym uderzeniem popisał się tu Marcin Smoliński.

81'

Niebywała sztuczka techniczna Łukasza Tymińskiego - pomocnik Okocimskiego tak przełożył sobie piłkę, że ta uciekła mu spod buta i została przejęta przez rywala.

80'

Michał Sadowski zmienił aktywnego dzisiaj Pawła Kaczmarka (Wisła).

78'

Po serii zmian piłkarzy znienacka obudziła główka Sielewskiego, szczęśliwy strzelec z 66. minuty tym razem spudłował.

77'

I słowo ciałem się stało - Jakub Kapsa (Okocimski) schodzi z boiska, na murawie melduje się Patryk Stefański.

76'

Do wejścia w zespole gospodarzy już szykuje się Patryk Stefański, boisko najprawdopodobniej opuści Jakub Kapsa.

75'

Tomasz Grudzień (Wisła) odniósł uraz i musi opuścić murawę, zastępuje go Dawid Jabłoński.

73'

Strzał rozpaczy Żołądzia z dalszej odległości, efekt uderzenia bardzo mizerny - piłka wysoko nad bramką.

72'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu, za Daniela Bruda (Okocimski) na boisko wszedł Robert Smoliński.

67'

Tomasz Grudzień podcięty przez Łukasza Tymińskiego w środku boiska, sędzia pokazuje zawodnikowi gospodarzy żółtą kartkę.

66'

GOOOL! 2:1 dla "Nafciarzy"! Oblężenie gości przyniosło efekt i dzięki celnej główce Bartłomieja Sielewskiego Wisła po raz drugi w dzisiejszym meczu prowadzi.

65'

Wielkie zamieszanie pod samą bramką Okocimskiego, akrobatyczne wybicie Żołądzia na chwilę wybawia gospodarzy z opałów.

63'

Centymetry uratowały Okocimskiego od straty trzeciego gola po potężnym strzale Grudnia z ostrego kąta! Piłka pofrunęła poza zasięg ramion Kuchty, ale jednocześnie obok słupka jego bramki.

62'

Stefańczyk ofiarnym wślizgiem wygarnia piłkę spod nóg Davida Kwieka, Okocimski krótko rozgrywa rzut rożny, całe zamieszanie kończy pudło Kwieka z 25 metrów.

61'

Burkhardt długo czekał na Grudzienia, lecz gdy w końcu zagrał mu piłkę, jego partner z zespołu był na pozycji spalonej.

58'

Kapsa nie zrobił nawet kroku do prostopadłego podania Żołądzia, myśląc, że jest na spalonym. Gdy kibice i opuszczona chorągiewka sędziego liniowego wyprowadziła go z błędu, było już za późno - piłka przechodzi w posiadanie gości.

57'

Grudzień błyskawicznie odwrócił się z piłką i huknął na bramkę, Kuchta nie dał się zaskoczyć i pewnie "ściągnął" strzał do siebie.

53'

Kwiek próbował wykorzystać nienajlepsze ustawienie Kiełpina i mocno uderzył z dwudziestu kilku metrów, strzał skrzydłowego gospodarzy ląduje prosto w rękawice bramkarza Wisły.

51'

Bodiczek Tymińskiego w Góralskiego, sędzia zarządza rzut wolny dla Wisły na połowie gospodarzy.

50'

Kwiek za mocno naciskał Stefańczyka, faul skrzydłowego "Piwoszy".

49'

Imponująca długa piłka Magdonia do Grudzienia, napastnik Wisły nie zdołał jej przyjąć mimo, że był przodem do zagrania kapitana "Nafciarzy".

48'

Brud przepuszcza dośrodkowanie Sobotki, piłka pada łupem Pawła Magdonia.

47'

Jakub Kapsa na spalonym, piłka dla gości.

46'

Początek drugiej połowy meczu! Od środka rozpoczęli wiślacy, po przerwie bez zmian w składzie. Gospodarze również w tym samym składzie, w którym rozpoczęli dzisiejsze spotkanie.

17:33

Postronny obserwator mógłby stwierdzić, że na boisku mierzą się dwie drużyny walczące o awans, a w żadnym wypadku pewny spadkowicz i niewalczący o nic goście - spotkanie obfituje w sytuacje bramkowe i póki co stoi na wysokim poziomie. Do zobaczenia za kwadrans!

45'

Sędzia Marciniak z niemal aptekarską dokładnością kończy pierwszą połowę spotkania w Brzesku. Po pierwszych 45 minutach Okocimski remisuje z Wisłą Płock 1:1.

44'

Kaczmarek zakłada efektowną "siatkę" Wawryce, Hiszpański też próbuje ciekawego zwodu, jednak traci piłkę już w polu karnym gospodarzy.

42'

Defensywa Okocimskiego przysnęła przy długim zagraniu do Grudnia, napastnik "Nafciarzy" pudłuje z ostrego kąta.

42'

Brud włożył w uderzenie z dwudziestu metrów więcej siły niż precyzji - piłka szybuje daleko od bramki Wisły.

38'

Kiełpin wypuszcza piłkę z rąk po rzucie wolnym Wawryki, bez konsekwencji dla gości - któryś z "Piwoszy" przy walce o bezpańską piłkę naruszył przepisy.

36'

Jakub Kapsa (Okocimski) ukarany żółtą kartką za "wiązankę" w kierunku sędziego liniowego.

35'

Kibice w Brzesku właśnie zastanawiają się, czemu nie jest 2:1 dla gospodarzy! Błyskawiczna akcja Okocimskiego rozwiązana przez Kwieka, skrzydłowy "Piwoszy" wykłada piłkę Brudowi, ten w idealnej sytuacji uderza obok bramki!

34'

Wspaniałe, podkręcone uderzenie Tymińskiego trafia tylko w poprzeczkę! Gdyby piłka wpadła do bramki, mielibyśmy murowanego kandydata do bramki kolejki, jeśli nie rundy!

34'

Jacek i Sosnowski dopilnowali, żeby Grudzień nie obrócił się z piłką w "szesnastce" gospodarzy. Strzelec jedynego gola dla gości gubi piłkę, kontratak Okocimskiego.

32'

Szansa na skuteczną kontrę Okocimskiego zepsuta przez złe zagranie Mateusza Wawryki do Bruda. Gdyby podanie było celne, były wiślak prawdopodobnie miałby przed sobą tylko Kiełpina.

31'

Bartosz Sobotka w desperackim rajdzie środkiem boiska, nie miał szans sam na kilku obrońców Wisły.

30'

Tymiński był już w polu karnym Wisły, jego centra odbita przez Radicia. Korner dla Okocimskiego.

29'

Kaczmarek! Kuchta w bramce nawet nie drgnął, a piłka uderzona z rzutu wolnego wędruje obok słupka!

28'

Grudzień pada na murawę faulowany przez zawodnika gospodarzy, ktoś z dwójki Kaczmarek-Burkhardt za moment uderzy z rzutu wolnego z 20. metra.

26'

Filip Burkhardt próbował zgrać piłkę w pole karne, płaskie podanie wybija Łukasz Tymiński i gra przenosi się pod bramkę płocczan.

26'

Piłka po głowie Żołądzia wychodzi na korner dla Wisły Płock.

25'

Stefańczyk faulowany na 30. metrze od bramki Okocimskiego, goście mają szansęna centrę w pole karne.

21'

Co zaśsię tyczy wyrównującego gola, to chyba jeszcze była akcja po rozpoczęciu od koła środkowego - centra z lewej strony boiska minęła wszystkich obrońców "Nafciarzy". Czyhający na piłkę Sani Goringo Abubakar z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki gości.

20'

Chwila oddechu i opisujemy, jak w odstępie kilkudziesięciu sekund padły dwie bramki. Jeśli chodzi o "Nafciarzy", cała sytuacja rozegrała się w mgnieniu oka - po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Paweł Kaczmarek główkował w poprzeczkę, przy wybiciu zagapiła się obrona Okocimskiego. Kuchta obronił strzał Janusa, ale przy dobitce, którą zaserwował Tomasz Grudzień był już bez szans.

18'

Błyskawiczne wyrównanie Okocimskiego! 1:1! Szczęśliwym strzelcem bramki Nigeryjczyk Sani Goringo Abubakar!

17'

GOOOL! 1:0 dla "Nafciarzy"! Do piłki odbitej przez Kuchtę najszybciej podbiega Tomasz Grudzień i kieruje piłkę do siatki!

16'

Mocne dośrodkowanie Wawryki sprawiło trochę problemów Kiełpinowi, bramkarz Wisły musiał odbić sobie piłkę od murawy, zanim złapał ją w ręce.

16'

Na sektorze gości jest kilkunastu kibiców z Płocka, póki co nie dopingują swojej drużyny.

15'

Magdoń jeszcze próbował zgrać górną piłkę w pole karne, bez powodzenia.

14'

Przewinienie Sosnowskiego na szarżującym Janusie kosztuje gospodarzy rzut wolny dla rywali.

13'

Tymiński popełnia faul na własnej połowie, Wisła nie spieszy się z piłki i spokojnie wymienia podania w linii obrony.

11'

Do futbolówki najwyżej wyskakuje Żołądź, a chwilę później wybija również poprawkę Kaczmarka.

10'

Pierwszy rzut rożny dla Wisły Płock. Do piłki ustawionej w rogu boiska podchodzi Paweł Kaczmarek.

6'

Grudzień do końca walczył o piłkę w ofensywie, arbiter zakwalifikował to jako faul napastnika gości.

5'

Po nieudanym rozegraniu rzutu wolnego z błyskawiczną kontrą popędził Tymiński, dobrze powstrzymany przez cofniętego Radicia.

5'

Groźne wejście Sosnowskiego w Burkhardta, "ofiara" obrońcy gospodarzy przez chwilę leżała na murawie - bez konsekwencji kartkowych dla sprawcy.

3'

Filip Burkhardt oddał dwa strzały w gąszczu obrońców Okocimskiego, oba ugrzęzły gdzieś między defensorami gospodarzy. W międzyczasie pomocnik Wisły znalazł się na pozycji spalonej.

2'

Krótkie rozegranie, piłka wraca do Sobotki, który dośrodkowuje w pole karne. Sytuację tylko na moment wyjaśnia Magdoń, próba Tymińskiego z dalszej odległości wysoko nad bramką.

1'

Pierwszy korner dla gospodarzy. Z narożnika boiska dośrodkuje Bartosz Sobotka.

1'

Charakterystyczny "zwód koziołka" w wykonaniu Saniego i Okocimski ma rzut z autu na wysokości pola karnego rywali.

1'

Zaczynamy! Okocimski walczy o godne pożegnanie z pierwszą ligą przed własnymi kibicami - płocczanie już tylko o lepszy bilans punktowy na finiszu sezonu. Od środka rozpoczęli gospodarze, ubrani dzisiaj na zielono-biało. "Nafciarze" w całości na niebiesko.

16:43

Sędzia Robert Marciniak z Krakowa wyprowadza obie jedenastki na murawę, do początku spotkania zostało kilka chwil.

16:33

Ostatni mecz Okocimskiego na własnym stadionie przed spadkiem zobaczy garstka kibiców. Nad Brzeskiem zbierają się również chmury burzowe, co może odstraszyć potencjalnych niezdecydowanych widzów.

16:33

Pełną zapowiedź dzisiejszego spotkania w Brzesku można przeczytać pod TYM adresem.

16:30

Rezerwowi Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Arkadiusz Ryś, Konrad Cebula, Robert Smoliński, Patryk Stefański, Kacper Tatara, Konrad Wieczorek.

16:28

Rezerwowi Wisły: Damian Szczepankiewicz, Damian Dombrowski, Kamil Hempel, Dawid Jabłoński, Adam Radwański, Michał Sadowski.

16:27

W zespole "Nafciarzy" zabraknie dzisiaj jego najlepszego strzelca, Marcina Krzywickiego. Kontuzjowani są również Piotr Wlazło i Łukasz Kacprzycki.

16:20

Za kilka chwil zaprezentujemy wyjściowe jedenastki i ławki rezerwowych obu zespołów.

16:18

Serdecznie witamy z Brzeska, gdzie już za pół godziny w swoim ostatnim meczu przed własną publicznością wystąpi Okocimski. Po niedawnej porażce ze Stomilem Olsztyn "Piwosze" są już oficjalnie zdegradowani z I ligi, natomiast dzisiejsi goście - drużyna Wisły Płock - mają iluzoryczne szanse na zajęcie trzeciego miejsca na podium ligowej tabeli. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!