Paweł Głowacki wchodzi za Warchoła.

90'

Trzy minuty dolicxzone do regulaminowego czasu gry.

88'

Wojciech Łobodziński dograł piłkę do Mateusza Szczepaniaka. Zawodnik Miedzi uderzył głową ponad poprzeczką.

86'

To musiała być bramka dla Miedzi! Po kontrze Wojciech Łobodziński kapitalnie zagrał do Patryka Szymańskiego. Napastnik gospodarzy znalazł się w znakomitej sytuacji. Zbyt długo przyjmował futbolówkę i zamiast strzelić gola, dał sobie wybić piłkę spod nóg.

83'

Cztery rzuty rożne dla olsztynian w przeciągu kilku minut. Wysoka piłka Grzegorza Lecha do Kato, piłkę przejęli gospodarze i wychodzą z kontrą.

82'

Uderzał z około 19. metrów Grzegorz Lech, piłka została zablokowana i wylądowała poza boiskiem. Będzie rzut rożny dla olsztynian.

80'

Bartosz Machaj odegrał do Ireneusza Brożyny, który wrzucił piłkę do Patryka Szymańskiego. Napastnik Miedzi minimalnie spóźnił się do tego zagrania.

77'

Zakotłowało się pod bramką Miedzi. Uderzenie Marcina Warcholaka zostało jednak zablokowane przez ofiarnie interweniujących gospodarzy.

75'

Było groźnie pod bramką olsztynian, ale Piotr Skiba rzucił się pod nogi Patryka Szymańskiego i wygarnął mu piłkę.

73'

Bartosz Warcholak po rozegranym przez olsztynian rzucie rożnym strzelał z ponad 20 metrów. Jego uderzenie poszybowało minimalnie nad poprzeczką.

72'

Wojciech Łobodziński zdecydował się na uderzenie z 20 metrów, ale pewnie złapał piłkę Piotr Skiba.

71'

To była znakomita okazja dla Miedzi! Patryk Szymański przeprowadził indywidualną akcję dośrodkował piłkę w pole karne i olsztynian od utraty bramki uratowała interwencja 19-letnie Dawida Szymonowicza, który wybił futbolówkę spod nóg Machaja.

69'

Szarża lewą stroną Bartosza Warcholaka, ale w starciu z Ireneuszem Brożyną lepszy był piłkarz Miedzi.

67'

Yasuhiro Kato wchodzi za Piotra Darmochwała.

66'

Mateusz Szczepaniak doszedł do pozycji strzeleckiej. Uderzył głową, ale nie trafił w światło bramki.

64'

Pierwsza zmiana w szeregach gości. Strzelec gola Paweł Łukasik opuszcza boisko, a na jego miejsce wchodzi Tomasz Bzdęga.

62'

GOOOOL! Wojciech Łobodziński przeprowadził rajd prawą stroną, dograł do Patryka Szymańskiego, który płaskim strzałem zaskoczył Piotra Skibę. Piłkarze Stomilu reklamowali jeszcze pozycję spaloną Szymańskiego.

60'

GOOOOL! Doskonałe dośrodkowanie Grzegorza Lecha i Paweł Łukasik strzela głową gola.Ta odbiła się jeszcze od wewnętrznej strony słupka i wpadła do siatki.

57'

Marcin Warcholak uderzał z rzutu wolnego, dobijał jeszcze piłkarz Miedzi i futbolówka po jego strzale trafiła w słupek.

55'

Patryk Kun rozegrał piłkę z Grzegorzem Lechem, który podał futbolówkę w kierunku Pawła Łukasika. Napastnik olsztynian był jednak na pozycji spaloenej

53'

Wojciech Łobodziński zacentrował z wolnego w szesnastkę Stomilu, do piłki doszedł Tomasz Midzierski, który głową uderzył ponad bramką Piotra Skiby.

51'

Niewiele dzieje się w pierwszych minutach drugiej odsłony pojedynku w Legnicy. Z kontratakiem wychodzili piłkarze Stomilu, ale ich akcja lewym skrzydłem została przerwana przez Ireneusza Brożynę.

48'

Piłkarze Stomilu Olsztyn cofnięci pod własną bramkę. Znowu od pierwszych minut w natarciu drużyna gospodarzy.

46'

Bartosz Machaj zmienił Piotra Madejskiego.

46'

Piotr Kasperkiewicz w przerwie zmienił Bartosza Nowaka.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

17:50

Tak wyglądała oprawa, którą zaprezentowali w pierwszej połowie sympatycy MiedziMiedź Legnica - Stomil Olsztyn Fot. miedzlegnica.eu

17:40

Piłkarze Stomilu stawiają dzielny opór wyżej notowanej Miedzi. Po początkowej przewadze gospodarzy olsztynianie zaczęli dochodzić do głosu, ale nie wykorzystali żadnej z sytuacji. Swoje okazji mieli też podopieczni Dariusza Żurawia. Mecz w pierwszej połowie nie zachwycił, miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania doczekamy się bramek.

45'

Koniec I połowy spotkania w Legnicy.

45'

Patryk Szymański strzelał z 12 metrów. Po mocnym uderzeniu zawodnika gospodarzy Piotr Skiba nie musiał interweniować.Piłka poszybowała obok bramki Stomilu.

44'

Zawodnicy Miedzi spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połówce. Adrian Woźniczka do Tomasz Midzierskiego. Nie spieszą się gospodarze.

43'

W natarciu ponownie piłkarze Stomilu. Akcje gości chciał wykończyć Piotr Darmochwał, ale jego strzał został zablokowany przez defensora Miedzi.

42'

Paweł Łukasik zakręcił defensorem w polu karnym, dograł piłkę do Warcholaka, ale temu w oddaniu strzału głową skutecznie przeszkadzał Midzierski i piłka poleciał ponad bramką.

39'

Piotr Darmochwał wstrzelił piłkę w pole karne. Nie doszedł do zagrania ani Łukasik, ani Kun, którzy znajdowali się w szesnastce gospodarzy. Futbolówka opuściła boisko.

37'

Mateusz Szczepaniak uderzył po ziemi z około 20 metrów., jednak Piotr Skiba pewnie chwycił futbolówkę.

34'

Po rzucie rożnym Paweł Łukasik strzelał, ale piłkę wyblokowali obrońcy Miedzi, którzy następnie szybko wybili ją poza szesnastkę.

33'

Grzegorz Lech wywalczył rzut rożny w starciu z młodym Ireneuszem Brożyną.

32'

Groźny kontratak gospodarzy i wykopem nogą uratował sytuację Piotr Skiba, który dobrze odczytał grę i wyszedł poza pole karne.

30'

Łukasz Jegliński rozegrał piłkę z Warcholakiem, ale został powstrzymany w sposób nieprzepisowy, co zauważył też arbiter Lyczmański.

28'

Bartosz Nowak uderzył z ponad 25 metrów, Uderzenie pewnie wyłapał olsztyński bramkarz Piotr Skiba.

26'

Żólta kartka dla Radosława Bartoszewicza.

25'

Strzał po ziemi Marcina Warcholaka i dobra interwencja Aleksandra Ptaka. Zabrakło nieco mocy w uderzeniu olsztyniana.

24'

Piotr Darmochwał faulowany przez Bartosza Nowaka. Do bramki Aleksandra Ptaka 23 metry.

21'

Wojciech Łobodziński dośrodkował ostro w pole karne, ale pewnie wyskoczył do tego zagrania Piotr Skiba.

19'

Po początkowym naporze Miedzi, tempo meczu nieco spadło, a do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Dumy Warmii i Mazur.

19'

Teraz odpowiedzieli zawodnicy gospodarzy. Wojciech Łobodziński zdecydował się na indywidualną akcję. "Łobo" zszedł do środka i strzelił na bramkę, ale uderzenie było nieczyste i poleciało obok bramki.

17'

Wpadł w pole karne Piotr Darmochwał i wywalczył rzut rożny. Grzegorz Lech dośrodkował do Łukasika, powstało spore zamieszanie. Po chwili Aleksander Ptak wyszedł do piłki i zażegnał niebezpieczeństwo.

15'

Akcja Janusza Bucholca prawym skrzydle. Piłkarz olsztynian otrzymał podanie od Jeglińskiego, ale futbolówka uciekła mu na aut.

13'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartosz Nowak. Piłka po jego strzale po ziemi poleciała tuż obok bramki.

11'

Piłkarze Miedzi wchodzą w obronę Stomilu jak w masło. Ireneusz Brożyna minął dwóch zawodników Stomilu wpadł w szesnastkę i wyłożył futbolówkę Szymańskiemu. Ten uderzył lekko i prosto w golkipera olsztynian.

7'

Wojciech Łobodziński uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od nogi Arkadiusza Kopruckiego i minimalnie ominęła bramkę Piotra Skiby.

5'

Miedź w pierwszych minutach spotkaniach dłużej utrzymuje się przy piłce. Zawodnicy z Olsztyna cofnęli się do głębokiej defensywy.

4'

Żółta kartka dla Pawła Łukasika za faul na Adrianie Woźniczce.

3'

Strzał Radosława Bartosiewicza poszybowała wysoko ponad poprzeczką Piotra Skiby.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra Adama Lyczmańskiego. Piłkarze gospodarzy zaczęli od środka!

16:41

Obie drużyny już na murawie stadionu w Legnicy. Za moment początek spotkania!

16:36

Koniec sezonu to czas, w którym trenerzy chętniej sięgają po młodzież. W drużynie gospodarzy na prawej obronie zagra dziś 18-letni Ireneusz Brożyna, a na ławce rezerwowych zasiadł Alan Kopystiański, również 18-latek.

16:30

Trener Miedzi zdaje sobie sprawę, że mecz z walczącym o utrzymanie Stomilem będzie trudnym starciem. Piłkarze z Legnicy będą chcieli jednak zatrzeć złe wrażenie po przegranej z Termaliką.

- Nigdy po porażce nie jest lepiej, ale dała nam ona materiał do analizy przed meczem ze Stomilem. Goście przyjadą z wielką wolą zwycięstwa, a szczególną uwagę trzeba zwrócić na linię pomocy z ogranymi Lechem i Darmochwałem
16:23

Zawodnicy Dumy Warmii po 3 wyjazdowych porażkach i 1 remisie, odnieśli ostatnio zwycięstwo z Okocimskim w Brzesku (1:0). W bezpośrednim starciu obu drużyn, w rundzie jesiennej, lepszy okazał się olsztyński Stomil. W spotkaniu padło aż sześć bramek, a starcie zakończyło się wynikiem 4:2 (Kato, Lech (dwa gole), D. Kun – Bartczak, Zakrzewski).

16:20

Piłkarze z Legnicy w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie zanotowali 3 zwycięstwa. Wygrali m.in. z Olimpią Grudziądz (1:0) i Arką Gdynia (2:1) i ponieśli 2 porażki, odpowiednio z Dolcanem Ząbki (0:3) i GKS-em Bełchatów (0:2).

16:18

Ławka rezerwowych Miedzi Legnica: Kopystiański, Zasada, Bartczak, Cierpka, Kasperkiewicz, Machaj, Chrzanowski

16:18

Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Dawid Mieczkowski - Dawid Kucharski, Arkadiusz Mroczkowski, Piotr Głowacki, Paweł Głowacki, Tomasz Bzdęga, Yasuhiro Kato.

16:15

Zapraszamy na relację na żywo z meczu ze spotkania 33. kolejki 1. ligi, w którym Miedź Legnica podejmie walczący o utrzymanie Stomil Olsztyn.