ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
1 : 4
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
94'

Sędzia kończy spotkanie! Chojniczanka bardzo blisko utrzymania, Energetyk w przyszłym sezonie zagra w 2. lidze!

93'

GOOOOOL!!! 1:4! GANCARCZYK! Słaba postawa obrońców Energetyka, z kilkunastu metrów na bramkę Bucka uderza Gancarczyk, który podwyższa wynik na 1:4.

90'

GOOOOOL! 1:3! RYBSKI! Co się teraz wydarzyło! Wyjście z bramki Bucka wykorzystał Rybski, który dokładnym strzałem wpakował piłkę do bramki!

89'

Buchała upada w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka.

87'

Ależ zdeterminowani piłkarze Energetyka. Dobrze broni się jednak Chojniczanka.

86'

Ostatnia zmiana w Chojniczance. Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek, Mikołajczak, a w jego miejsce pojawia się Gancarczyk.

85'

Energetyk ROW Rybnik -  Chojniczanka Chojnice

82'

Druga zmiana w drużynie gości. Schodzi Ikegami, a w jego miejsce pojawia się Jędrzejczyk.

78'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Feciucha! Chojniczanka też w "10".

77'

Ostatnia zmiana w Energetyku. W miejsce Staniczka, na boisku pojawia się Gródek.

77'

GOOOOOL!!! 1:2! MIKOŁAJCZAK! Co się teraz wydarzyło! Przed chwilą Chojniczanka nie potrafiła trafić do bramki Bucka, jednak teraz udało się to Mikołajczakowi. Na ten moment Energetyk jest w 2. lidze.

73'

Piłkarze Energetyka bardzo chcą... ale brakuje im dokładności.

70'

Iwanicki złożył się do uderzenia w polu karnym. Niedokładnie uderzył w piłkę i obronił ten "strzał" Bucek.

68'

Rzut wolny dla Energetyka. Akcję z lewej strony próbował skutecznie zamykać jeden z piłkarzy Energetyka. Piłka trafiła jednak prosto w ręce Szymańskiego.

66'

Ikegami zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzył mocno, ale niecelnie.

64'

62'

Druga zmiana w Energetyku. Daniela Ferugę zmienia Tomas Vrto.

60'

Piłka wrzucona w pole karne. Akcję z prawej strony zamykał Jankowski, który umieścił piłkę w bramce. Zrobił to jednak będąc na pozycji spalonej i sędzia nie uznał tej bramki.

57'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Mysona schodzi, wchodzi Duda.

55'

Dośrodkowanie w pole karne, ale na rzut rożny wybijają obrońcy Energetyka. Po wznowieniu gry z narożnika boiska, goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Bucka.

53'

Dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki z rzutu wolnego. Piłkarz Energetyka, który wyskakiwał nie uderzył jednak w futbolówkę.

52'

Kolejny raz Chojniczanka, kolejny raz nieskutecznie.

50'

Uderzył Iwanicki, ale strzał zablokowali obrońcy.

49'

Iwanicki chciał przedrzeć się przez obronę Energetyka, jednak mu się to nie udało.

48'

Dośrodkowanie w pole karne Energetyka. Piłka ląduje prosto w rękach Bucka.

47'

Próbują atakować goście, jednak brakuje im dokładności.

46'

Sędzia rozpoczyna drugie 45 minut. Tym razem od środka gospodarze.

17:45

W przerwie Roland Buchała zastąpił strzelca bramki, Idrissę Cisse.

46'

Feruga był w polu karnym i próbował piętą zagrać do wolnego Wieczorka. Niedokładne zagranie, piłkę łapie Szymański i sędzia kończy pierwszą część spotkania. Energetyk 1:1 Chojniczanka.

44'

I kolejna... dla Feciucha.

43'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany nią Staniczek.

43'

Gospodarze chcieli ruszyć z kontrą, jednak niedokładnie piłkę podał Wieczorek i akcja straciła na dynamice.

42'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego. Obrońcy Energetyka głową oddalają zagrożenie od własnej bramki.

40'

Chyła dośrodkował piłkę w pole karne. Zrobił to jednak zbyt mocno i z kontrą ruszyli gospodarze. Ostatecznie nie zagrozili jednak bramce Szymańskiego.

38'

Sam na sam wychodził Mikołajczak. Bucek sprzątnął mu piłkę proso z przed nóg!

36'

GOOOOOL!!! 1:1! MIKOŁAJCZAK! Zamieszanie w polu karnym Energetyka wykorzystał Mikołajczak, który wpakował piłkę do bramki.

34'

Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice

32'

Faulowany Feruga, ale sędzia zastosował przywilej korzyści. Kibice niezadowoleni, a piłkarz Energetyka zwija się z bólu.

30'

Chojniczanka rozegrała teraz rzut wolny i chciała zaskoczyć linię defensywną Energetyka. Rybniczanie byli jednak na miejscu.

27'

Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany Muszalik. Energetyk będzie grał w dziesięciu.

26'

Mysona dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego. Piłka ląduje prosto w rękach Bucka.

26'

Na murawie leży uderzony przed momentem Mikołajczak.

25'

Żółtym kartonikiem ukarany Cisse.

24'

Dwa rzuty rożne rozegrała teraz Chojniczanka. Żaden nie przyniósł zagrożenia.

23'

Chyła znalazł się w polu karnym, ułożył się i oddał strzał. Ależ świetną interwencją popisał się teraz Bucek!

21'

Obrońcy Energetyka wybijają piłkę wstrzeloną w pole karne z rzutu wolnego.

21'

Żółtą kartką za faul na kontratakującym Mikołajczaku ukarany Muszalik.

20'

Szczęścia strzałem z dystansu szukał Chyła. Bardzo niecelne uderzenie.

19'

Feruga chciał zagrać do wbiegającego Cisse. Tym razem ta sztuka się nie udała, bo piłka została podana zbyt mocno i złapał ją Szymański.

18'

Oprawa kibiców ROW-u Rybnik:Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice

16'

GOOOOOL!!! 1:0! CISSE! Zawodnik Energetyka dostał podanie od kolegi z drużyny, wbiegł z futbolówką w pole karne, aż w końcu znalazł się w sytuacji sam na sam i pokonał Szymańskiego.

15'

Próbowała zaatakować Chojniczanka, ale zabrakło dokładności.

13'

Szary pociągnął lewą stroną boiska, tam akcję próbował zamykać Wieczorek. Wyszło z tego jednak bardziej przyjęcie niż strzał i futbolówkę łapie Szymański.

11'

Zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Żaden z piłkarzy Energetyka nie przejął futbolówki i w jej posiadaniu kolejny raz goście.

10'

Kostecki chciał płasko zagrać w pole karne do Idrissy Cisse. Piłka trafiła jednak w jednego z obrońców.

9'

Przestrzelone dośrodkowanie, od bramki Bucek.

8'

Rzut rożny dla Chojniczanki.

8'

Feruga uderzał z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

7'

Rzut wolny dla Energetyka. Do bramki ok. 20 metrów.

4'

Piłka dośrodkowana w pole karne. Dwóch piłkarzy Chojniczanki wyskakiwało do piłki, ale ostatecznie żadnemu z nich nie udało się strącić futbolówki, która wylądowała w rękach Bucka.

4'

Kolejne nieporozumienie i przy piłce Chojniczanka.

3'

Energetyk rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska. Nie podchodzą zbyt wysoko rywale.

2'

Próbowali zaatakować rybniczanie, jednak zbyt niedokładnie rozegrali piłkę i w jej posiadaniu goście.

1'

Już na początku po rzucie wolnym w pole karne wbiegał Mysona. Zbyt wysoko zagrana piłka i od bramki Bucek.

1'

Sędzia Bartosz Frankowski rozpoczyna mecz. Od środka goście.

16:44

16:41

Przywitanie obu jedenastek, za chwilę zaczynamy!

16:37

Na płycie głównej boiska piłkę kopią już tylko rezerwowi. Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko niecałe 10 minut.Enegetryk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice

16:33

Wszystkie spotkania przedostatniej kolejki 1.ligi rozpoczną się równo o godzinie 16:45.

16:28

- Zawodnicy z Rybnika na pewno mają w podświadomości, że są niżej od nas w tabeli i mają o cztery punkty mniej. Myślę, że ruszą ofensywnie, ale my nie możemy się bać. Zagrajmy tak, jakbyśmy grali u siebie i starajmy się kontrolować przebieg spotkania. Taki mamy cel, ale co z tego wyjdzie to czas pokaże - powiedział natomiast jeden z piłkarzy Chojniczanki, Krystian Feciuch.

16:24

- Muszę wierzyć. Warunkiem, by było to możliwe jest wygrana z Chojniczanką. Tylko ona przedłuży nam życie o tydzień, to znaczy prolonguje nasze nadzieje na utrzymanie. Uważam, że stać nas na pokonanie nie tylko drużyny z Chojnic, ale również Olimpii Grudziądz - powiedział przed dzisiejszym spotkaniem trener Energetyka, Jan Furlepa.

16:20

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Dwa lata temu 27-latek zadebiutował w ekstraklasie, stając się najmłodszym sędzią w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pomagać będą mu dziś Dawid Golis i Marcin Sadowski.

16:15

Oba zespoły rozgrzewają się już na płycie głównej boiska.Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice

16:11

W przypadku podopiecznych Mariusza Pawlaka, walka o utrzymanie jest troszkę łatwiejsza. Żeby zapewnić sobie utrzymanie, zespół z Chojnic musi wygrać dzisiejsze spotkanie, a Stomil przegrać z Dolcanem. W innym wypadku Chojniczanka musi wygrać oba mecze.

16:10

Dzisiejszy rywal rybniczan, Chojniczanka Chojnice, jest obecnie 14. drużyną w lidze. Zespół z Chojnic ma na swoim koncie 37 punktów i balansuje na krawędzi strefy spadkowej.

16:09

Żeby rybniczanie utrzymali się na zapleczu ekstraklasy, muszą wygrać zarówno dzisiejsze spotkanie z Choniczanką, jak i te za tydzień, z Olimpią Grudziądz. Dodatkowo swoich meczów jednocześnie nie może wygrać Flota Świnoujście, GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

16:08

Energetyk ROW Rybnik po raz kolejny jest 17. zespołem 1. ligi. Rybniczanie mają na swoim koncie 33 punkty i do bezpiecznej lokaty tracą 4 "oczka".

16:07

Bramkarze obu zespołów od kilku minut już na rozgrzewce. Na rozruchu także sędziowie dzisiejszego spotkania.Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka ChojniceEnergetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice

16:00

Dzisiejsze spotkanie jest ostatnim spotkaniem, rozegranym na rybnickim stadionie w tym sezonie. Możemy więc spodziewać się dziś dobrej frekwencji.

15:57

Ostatni raz oba zespoły spotkały się ze sobą 9 listopada 2013 roku na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Wówczas mecz zakończył się jednobramkowym remisem. Wynik spotkania w 32. minucie otworzył Daniel Feruga, jednak niecałe 50 minut później do wyrównania doprowadził Daniel Chyła. Zobacz skrót tego spotkania: KLIK!

15:55

Energetyk ROW Rybnik do tej pory spotkał się z Chojniczanką Chojnice zaledwie 5 razy. Bilans spotkań jest minimalnie korzystny dla zespołu z Rybnika, który wygrał dwa spotkania. Również dwa mecze zakończyły się remisem. Tylko raz z pojedynku zwycięsko wychodził zespół z Chojnic.

15:52

Miejmy nadzieję, że ładna pogoda w Rybniku będzie dziś sprzyjała dobremu widowisku.Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice

15:45

Witam państwa prosto ze Stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie o 16:45 Energetyk ROW Rybnik podejmie Chojniczankę Chojnice w ramach 33. kolejki 1.ligi. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Wojciech Grzegorzyca.