4 : 2
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1. połowa2 : 1
18:33

Dolcan Ząbki pewnie pokonał Puszczę Niepołomice 4:2, czym wysłał gości do 2. ligi. Spotkanie było jednostronne, nawet gole dla Puszczy można uznać za dzieło przypadku. Za relację dziękuję Państwu Mateusz Faderewski a także reszta dziennikarzy Ekstraklasa.Net zajmujących się drużyną Dolcanu Ząbki. Z całego serca dziękujemy Państwu za śledzenie Naszych relacji i na kolejne relacje z Naszej strony prosimy poczekać do kolejnego sezonu! Do zobaczenia! ;)

93'

KONIEC MECZU!

90'

Sędzia techniczny doliczył trzy minuty.

90'

Więc: Piesio zdobył swoją bramkę w sytuacji sam na sam. Natomiast Moskwik dobił piłkę po strzale jednego ze swoich kolegów od słupka.

89'

GOOL!!! NIEOCZEKIWANIE PUSZCZA ZDOBYWA DRUGIE TRAFIENIE!!! MOSKWIK!!!

87'

GOOOLL!!!! PIESIO ZDOBYWA SWOJĄ DRUGĄ BRAMKĘ W TYM MECZU!!!

86'

Dobra akcja skrzydłem Świerblewskiego, jednak Stępniowski wyczuł intencje gracza Dolcanu i wyłapał piłkę.

83'

Piesio pędził na bramkę Stępniowskiego w asyście Wallace'a, Obrońca Puszczy w ostatnie chwili wybił piłkę na rzut rożny!

82'

Chciałbym pisać więcej o meczu, ale niestety się nie da. ;)

81'

A także ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Zdobywca trzeciej bramki - Tarnowski jest zmieniony przez Świerblewskiego.

76'

Ostatnia zmiana w szeregach gości. Moskwik za Staronia.

75'

Osoliński za Wiśniewskiego

74'

Szybki kontratak Dolcanu. Piesio zagrywa do Zjawińskiego, który następnie zagrywał do Tarnowskiego. Sytuację w ostatniej chwili uratował obrońca Puszczy.

73'

Łuszkiewicz z żółtą kartką na koncie.

72'

Gra w "dziada" pod bramką Puszczy. Dolcan spokojnie rozgrywa piłkę i nie śpieszy się z akcjami.

68'

Cholewiak zastępuje Mikołajczyka.

65'

Uwakwe schodzi, w jego miejsce Kotwica.

63'

Borovicanin powrócił do gry.

62'

Na murawie leży Borovicanin.

60'

Mikołajczyk brutalnie sfaulował Tarnowskiego. Za przewinienie otrzymał żółty kartonik.

56'

Prostopadła piłka do Piesio, ten pognał aż do pola karnego Puszczy gdzie zagrał idealną piłkę do Tarnowskiego. Pomocnik Dolcanu nie miał problemów z wykończeniem akcji i Dolcan może grać spokojnie.

55'

GOOLL!!! TARNOWSKI I MAMY 3:1!!!

54'

Grzelak z rzutu wolnego minimalnie ponad poprzeczką!

53'

Oprawa fanatyków Dolcanu. Kibice zamiast skupić się na meczu, czekają na kulminacyjny punkt oprawy. ;)

49'

Piesio ukarany żółtą kartką.

49'

Dwa strzały Puszczy w przeciągu minuty na bramkę Dolcanu. Oba niecelne.

48'

Piesio fauluje Mikołajczyka.

46'

Sierpina za Mazka.

46'

Gramy!

17:43

Piłkarze już na boisku.

17:42

Na stadionie około 500 kibiców.

17:35

Początkowo mecz toczył się do jednej bramki. Dolcan szybko wyrobił sobie przewagę i przewodził przez praktycznie całą pierwszą połowę. Dopiero pod koniec do głosu doszli piłkarze z Niepołomic i strzelili kontaktową bramkę. Tak naprawdę, tylko wygrana Puszczy daje im jakiekolwiek szanse na zachowanie twarzy i być może walkę o utrzymanie do ostatniej kolejki. Póki co Puszcza jest w 2. lidze.

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

45'

Sędzia techniczny doliczył jedną minutę.

41'

Nowak podszedł do piłki spokojnie, jednak Jego strzał bezbłędnie obronił Leszczyński. Błędem zaś kadrowicza było odbicie piłki przed siebie, z czym Nowak już nie miał problemów.

40'

GOOLL! NOWAK PO DOBITCE STRZELA KONTAKTOWĄ BRAMKĘ!!!

40'

I Zembrowski ukarany żółtym kartonikiem.

39'

PARANOJA! DRUGI RZUT KARNY DLA PUSZCZY!

38'

Zaremba przestrzelił!

37'

KARNY DLA PUSZCZY!

33'

Doskonała akcja na skrzydle Borovicanina, który ograł dwóch piłkarzy na skrzydle. Niestety o raz kolejny w ekipie Puszczy zawiodła skuteczność.

32'

Chwilowa stagnacja w grze obydwu drużyn.

29'

Nowak wysoko ponad bramką.

17:10

Dolcan Puszcza

28'

Kapitalne zagranie do Kiełtyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim! Jednak strzał piłkarza z Niepołomic woła o pomstę do nieba! Należy dodać też, że z interwencją spóźnił się Grzelak.

25'

Świetne wejście z boku Staronia, który ograł Długołęckiego na skrzydle. Gdy wydawało się, że Puszcza strzeli kontaktową bramkę, świetną paradą popisał się Rafał Leszczyński!

22'

Puszcza w kontrataku, ale nie ma z tego większego pożytku.

19'

Zagranie z sprzed pola karnego do Zjawińskiego, którzy przyjął piłkę na "klatę". Ta mu odskoczyła, ale że w biegu był Matuszek, to on oddał strzał z impetem, który zerwał "pajęczynę" w siatce Stępniowskiego!

18'

GOOOLLL!!!! MATUSZEK PODWYŻSZA NA 2:0!!

17'

Wiśniewski na spalonym.

16'

Pierwsza skuteczna interwencja Rafała Leszczyńskiego. Udane wyjście z bramki Reprezentanta Polski. Widać po nim głód gry.

14'

Zółta kartka przy okazji dla Borovicanina za faul na Mazku.

13'

Faul na Mazku tuż przed linią pola karnego! Rzut wolny - przy piłce Piesio, Grzelak i Zjawiński.

12'

Dolcan nadal prowadzi grę, podopieczni Roberta Podolińskiego umiejętnie reagują na boiskowe wydarzenia. Jeżeli nic się nie stanie to taki wynik a nawet i wyższy zostanie "dowieziony" do końca meczu.

10'

Puszcza tym samym znajduje się w tarapatach. Jeżeli przegra to spotkanie - spada z 1. ligi!

16:53

Po golu Grzegorza Piesio Radość po golu Grzegorza Piesio

9'

Zejście Mazka do środka boiska i wyprowadzenie piłki do Piesio. Obrót pomocnika przy asyście obrońcy i strzał po długim słupku pozwala Dolcanowi spokojnie prowadzić ten mecz!

8'

GOOOLL!! PIESIO TRAFIA DO SIATKI!

6'

Szarża Tarnowskiego, minął kilku zawodników, ale jego strzał trafił w boczną siatkę.

5'

Piłkarze gości całkowicie zepchnięci pod własne pole karne.

2'

Świetna centra do Matuszczyka, strzał głową ponad bramką.

1'

Daleka piłka do Zjawińskiego, który został uprzedzony przez Lizaka.

16:45

Gramy!

16:42

TG: Pożegnanie trenera Roberta Podolińskiego

Dolcan Ząbki Puszcza NiepołomiceDolcan Ząbki Puszcza NiepołomiceDolcan Ząbki Puszcza Niepołomice

16:42

Pożegnanie Roberta Podolińskiego przez Klub i Piłkarzy! Najdłużej pracujący trener w I. lidze. Przejął drużynę 6 kwietnia 2011 roku. Natomiast 10 kwietnia 2011 roku zadebiutował w roli szkoleniowca przeciwko Sandecji Nowy Sącz.

16:39

Piłkarze wychodzą na murawę!

16:38

A w loży VIP, będącej bardzo blisko strefy dziennikarskiej, są m.in. Marek Citko, Marek "Beret" Jóźwiak.

16:37

Dzisiejszą relację poprowadzi dla Państwa Mateusz Faderewski!

16:36

Nie wspomnieliśmy o najważniejszym. Dolcan plasuje się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 51 "oczek". Przed nimi Arka - 54 punkty, Bełchatów - 57 i prowadzący Górnik Łęczna - 60 punktów. Puszcza walczy o utrzymanie. Ma 33 punkty i do bezpiecznego miejsca traci cztery "oczka".

16:34

MF: Właśnie spiker Dolcanu powiedział, że dzisiejszy mecz jest ostatnim w Ząbkach za kadencji Roberta Podolińskiego. Czyżby jednak kontrakt z Cracovią był już praktycznie podpisany?

16:19

TG: Skrót meczu z rundy jesiennej można obejrzeć TUTAJ. Przypomnę, że Puszcza wygrała to spotkanie 2:1. Bramki dla niepołomiczan strzelili Janik (z karnego) i Nowak, a dla Dolcanu Zjawiński. Dodatkowo ząbczanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Leszczyńskiego na początku drugiej połowy

16:16

W kuluarach mówi się o odejściu Roberta Podolińskiego do Cracovii.. Obecny szkoleniowiec miałby zastąpić na stanowisku Mirosława Hajdę. Prasa huczy i ma rację, bo takowy "temat" rzeczywiście jest. Sam Podoliński na razie wstrzymuje się od komentarzy, ze względu na wcześniejsze sytuacje, gdzie był już dogadany z GKS Bełchatów i Jagiellonią Białystok. Czyżby do trzech razy sztuka?

16:16

TG: "Rozgrzewka" obu drużyn: Dolcan PuszczaDolcan PuszczaDolcan Puszcza

16:13

Jako, że Dolcan praktycznie stracił szansę na awans do T-Mobile Ekstraklasa, trener Robert Podoliński postanowił wystawić dość zaskakujący skład. Do bramki powrócił z banicji Rafał Leszczyński. W obronie za Piotra Klepczarka zagra dzisiaj Rafał Zembrowski. Od pierwszej minuty zobaczymy natomiast Kamila Mazka.