KONIEC MECZU! GKS BEŁCHATÓW W EKSTRAKLASIE!

Jeszcze 3 minuty będzie trwał mecz w Stróżach.

Przerzut do Leszczaka, ten świetnie sobie przyjął, ale dośrodkowanie bardzo słabe i Malarz bez problemy łapie to płaskie zagranie napastnika Kolejarza.

88'

Niecelna wrzutka Basty z prawej strony.

88'

Renusz zakręcił obrońcami Kolejarza, wycofał do Wrońskiego, a ten bez namysłu uderzył obok bramki.

84'

Malarz był naciskany przez Trochima, ale zamiast wybić piłkę na oślep, to rozegrał krótko do swojego obrońcy. Spory spokój bramkarza "Brunatnych".

83'

Sporo fauli w środkowej części pola.

83'

Ostatnia zmiana w Kolejarzu. Za Smuczyńskiego na boisku melduje się Wilk.

82'

Basta faulował Cichego i dostał żółtą kartkę.

77'

Kolejna zmiana w GKSie. Za Szymańskiego wchodzi Baran.

76'

W Kolejarzu zmiana. Za Chałasa pojawia się Leszczak.

76'

Za pyskówkę w kierunku sędziego żółtą kartkę obejrzał Radliński.

75'

W Bełchatowie zmiana. Za Bartosiaka wchodzi Wroński.

70'

Norambuena wybija piłkę głową z linii bramkowej! Po dośrodkowaniu Trochima piłka trafia do Stefanik!

68'

Trochim spróbował ruletki Zidane'a. W polu karnym. Podwójnie. Udanie. Piłkę blokują jednak obrońcy i wybijają na rzut rożny.

68'

Bomba Cichego z rzutu wolnego! Tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Malarza!

65'

Bełchatowianie nie wyglądają na tę samą drużynę z pierwszej połowy. Myśl o możliwym awansie nieco plącze im nogi, popełniają proste błędy i dominuje niedokładność w ich poczynaniach.

64'

Strzał Chałasa z 20 metrów, ale wprost do koszyczka Malarza.

60'

Poźniak w pole karne do Renusza, ale ten gubi piłkę. Zmarnowana dobra sytuacja.

60'

Bocian huknął z dystansu! Malarz na raty łapie piłkę!

59'

Coraz więcej fauli w środkowej części boiska.

56'

Wilusz ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

54'

Poźniak prostopadle do Maka, a ten w sytuacji sam na sam trafia w wychodzącego z bramki Radlińskiego!

51'

Dośrodkowanie Renusza do Maka, Radlińskiński spodziewał się chyba, że piłka wyjdzie za murawę i w efekcie sprowokował groźną sytuację. Piłka po strzale głową Maka trafiła bramkarza w nogi i wyszła na rzut rożny.

47'

Ależ zamieszanie w polu karnym Bełchatowa! Przebijanka, dużo strzałów piłkarzy Kolejarza, blokowanie obrońców GKSu i w efekcie udało się wybić piłkę poza boisko!

46'

Zmiana w drużynie Kolejarza. Za Niane wszedł Bocian. Ekipa Bełchatowa bez zmian.

46'

Druga połowa rozpoczęta przez piłkarzy gospodarzy.

17:40

Pierwszy kwadrans zdecydowanie należał do piłkarzy GKSu Bełchatów, ale później gra się wyrównała. Czy Kolejarz stać na wyrównanie? Odpowiedź da nam druga połowa!

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Strzał Wolańskiego, ale piłka poleciała sporo nad poprzeczką.

43'

Chałas do Wolańskiego, ale nieudana wrzutka kapitana Kolejarza.

41'

Smuczyńskiemu zabrakło kilku centymetrów do futbolówki! Gdyby dotknął piłkę, Malarz z pewnością musiałby wyciągać piłkę z bramki! Kolejne ostrzeżenie dla "Brunatnych" od gospodarzy ze Stróż.

40'

Akcja Renusza, wycofanie do Poźniaka, ten przedłuża do Szymańskiego. Ten ostatni uderza, jednak zbyt lekko i Radliński nie miał problemów ze złapaniem tego strzału.

37'

Gryźlak przedarł się prawą stroną przez dwóch defensorów gości, ale jego dośrodkowanie nie było celne.

35'

Brzydki faul Cichego na Renuszu, piłkarz gospodarzy ukarany żółtą kartką!

34'

Smuczyński główkuje tuż obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Malarza!

30'

Nitkiewicz żółta kartka! Faul na Renuszu w prawym sektorze boiska.

29'

Gra się nieco wyrównała, piłka najczęściej znajduje się w środkowej części boiska.

24'

Malarz odważnym wyjściem przed pole karne zażegnuje niebezpieczeństwo!

23'

Młodzieżowiec gości już wraca na boisko.

21'

Na boisku leży Szymański po starciu w powietrzu z Niane. Piłkarz GKS potrzebuje pomocy medycznej.

20'

Trochim płasko do Chałasa będącego w polu karnym, ten jednak nie opanował dobrze futbolówki i obrońca wybił piłkę. GKS powoli oddaje pole gry gospodarzom.

18'

Chałas w polu karnym pomagał sobie w przyjęciu ręką.

17'

Przerzut Bartosiaka do Renusza, ale tym razem poradził sobie Smuczyński i wygrał sytuację jeden na jednego w narożniku pola karnego.

15'

Znowu Renusz prawym skrzydłem, wycofał do Poźniaka, ten uderzył, ale niecelnie! Spore problemy Smuczyńskiego na lewej obronie.

15'

Głośny doping kibiców gości. "Ekstraklasa jest już nasza!"

11'

Michał Mak strzela bramkę! Renusz przedarł się prawą stroną i płasko dograł wzdłuż linii pola bramkowego, a Mak tylko dołożył nogę i na tę chwilę Bełchatów jest w Ekstraklasie!

8'

Goooool!

7'

Dośrodkowanie Wolańskiego z prawej strony łapie Malarz. Pierwsza interwencja bramkarza "Brunatnych".

6'

GKS z animuszem zaczął ten mecz, widać po nim ogromną ambicję i chęć przypieczętowania awansu już dzisiaj.

5'

Mak z lewej strony wycofuje piłkę przed pole karne, jednak futbolówka przechwycona przez Niane.

4'

Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółta kartka pokazana Renuszowi.

2'

Strzał Maka piąstkuje Radliński!

1'

Gwizdek sędziego, zaczynają ubrani w białe stroje piłkarze GKS Bełchatów!

16:43

Piłkarze obu klubów wychodzą już na murawę. Gwizdek sędziego Wajdy już za kilka chwil.

16:34

Oba zespoły skończyły już rozgrzewkę, do rozpoczęcia meczu zostało 10 minut.

16:33

Przed meczem następuje mała uroczystość. Prezes Stanisław Kogut zostaje uhonorowany medalem Małopolskiego Związku Polskiego "Mecenas Futbolu Małopolskiego".

16:32

Witamy na meczu w Stróżach. W dzisiejszym meczu awans będzie chciał uzyskać GKS Bełchatów, lecz nie będzie im łatwo uzyskać 3 punktów. Kolejarz ma bowiem świetną serię zwycięstw u siebie i z pewnością będzie chciał w ostatnim meczu podtrzymać tę passę.