Koniec meczu! Flota wygrywa z Wisłą i zbliża się do utrzymania!

Żółta kartka dla Kolendowicza za faul.

90'

Po dośrodkowaniu Kaczmarka piłka trafiła do Sielewskiego, który uderzył w poprzeczkę!

88'

Nerwy puszczają zawodnikom Wisły. Za faul bez piłki na Arifoviciu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Magdoń.

87'

Ostatnia zmiana we Flocie. Kolendowicz za Kamińskiego.

84'

Mogła być bramka kontaktowa. Kaczmarek zagrał do Magdonia, ten uderzył na bramkę, ale piłkę z linii wybił obrońca!

82'

Próba z dystansu Kaczmarka, piłka mija poprzeczkę bramki Floty.

79'

Arifović fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

78'

Magdoń ukarany żółtą kartką.

77'

Kolejny strzał Wisły mija słupek bramki gospodarzy.

75'

Krzywicki nie doczeka się gola. W jego miejsce Sielawski. Ostatnia zmiana w Wiśle.

72'

Druga zmiana we Flocie! Arifović za Olszara!

71'

Z rzutu rożnego w pole karne Wisły dośrodkował Jasiński i Zalepa był bliski podwyższenia rezultatu!

70'

Wisła atakuje, a to Flota mogła zdobyć kolejną bramkę! Kamiński dostał piłkę w polu karnym i uderzył w boczną siatkę!

67'

Stałym elementem gry Wisły są dośrodkowania, ale na razie bezbłędnie radzą sobie z nimi defensorzy "Wyspiarzy".

65'

Wisła atakuje nieprzerwanie, ale niewiele z tego wynika. Kolejne dośrodkowanie wyłapał Brljak.

64'

Lubują się dzisiaj w strzałach z dalszej odległości zawodnicy Wisły. Tym razem uderzenie Janusa minęło bramkę Floty.

63'

Pierwsza zmiana we Flocie. Niewiada w miejsce Hoska.

62'

Kaczmarek ożywił wyraźnie grę Wisły. Najpierw jego strzał obronił jednak Brljak, a po chwili po dośrodkowaniu piłkę wybili obrońcy.

59'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę Wisły niecelnie uderzał Stasiak.

57'

Kolejna zmiana w Wiśle. Kacprzyckiego zmienia Kaczmarek.

56'

Strzał z dystansu Burkhardta minął bramkę Floty.

55'

Kontra Floty, jednak Hosek był osamotniony pod polem karnym Wisły. Kiedy nadbiegli partnerzy, obrońcy rywala poradzili sobie z zagrożeniem.

54'

Z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Burkhardt, ale piłkę na rzut rożny wybili obrońcy. Po wrzutce z kornera defensorzy Floty również poradzili sobie z zagrożeniem.

52'

Żółta kartka dla Stasiaka za faul.

50'

Krzywicki coraz bliżej gola. Tym razem po strzale z ostrego kąta, z lewej strony, piłka minimalnie minęła prawy słupek.

47'

Janus padł w polu karnym rywali po starciu z jednym z nich, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

46'

Zmiana w Wiśle. Dziedzic za Wlazło.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę, nie doliczając ani minuty.

45'

Żółta kartka dla Janusa za faul.

42'

Krzywicki zdołał oddać strzał głową na bramkę, ale kiedy był on w końcu celny, to jednocześnie zbyt lekki by zaskoczyć Brljaka, który pewnie wyłapał piłkę.

39'

W ataku ciągle Wisła, ale czasu coraz mniej, by przed przerwą zdobyć chociaż bramkę kontaktową.

36'

Wisła ruszyła do ataku, ale jej akcje są powstrzymywane. Po zablokowanych dośrodkowaniach mieliśmy dwa rzuty rożne, ale nie przyniosły one zagrożenia.

33'

Wisła atakowała, a to Flota podwyższa prowadzenie! Po wrzutce Jasińskiego strzałem głową gola zdobył Zalepa! Bardzo ładnie wyskoczył do piłki!

33'

Goooool! 2:0 dla Floty, tym razem Zalepa!

32'

Kolejny strzał Krzywickiego z dystansu, ale ponownie niecelny. Napastnik Wisły wyraźnie szuka jednak swojego gola w tym meczu.

29'

Inicjatywa po stronie gości, którzy szukają okazji do strzału. Defensorzy Floty starają się im aktywnie utrudniać zadanie. W końcu na strzał z dystansu zdecydował się Krzywicki, ale posłał piłkę bardzo niecelnie.

27'

Wisła atakowała prawym skrzydłem, ale dośrodkowanie Stefańczyka na bezpieczną odległość wybili defensorzy "Wyspiarzy".

24'

Żółtą kartką ukarany Grzelak, za symulowanie faulu.

23'

Jasiński po raz kolejny daleko wrzucał z autu, ale tym razem piłkę przejął Kiełpin.

22'

Do ataku ruszyła Wisła, ale na razie jej akcje nie przynoszą efektu. Piłką zajmuje się Brljak albo obrońcy.

19'

Po wrzucie z autu Stasiak zgrał piłkę do Hoska, który z najbliższej odległości umieścił ją w bramce.

18'

Gooooooooooooool! Hosek wyprowadza Flotę na prowadzenie!

17'

Kolejna wrzutka w pole karne Floty i ponownie łapie piłkę Brljak.

16'

Kamiński starał się wypuścić prostopadłym podaniem Bodzionego, ale zagrał piłkę za mocno i szarżującego zawodnika Floty uprzedził Kiełpin.

15'

Do dośrodkowania w pole karne nie doszedł Wlazło i piłkę wyłapał Brljak.

14'

Tempo meczu nieco spadło, brak akcji podbramkowych z obu stron. Więcej walki i fauli.

11'

Grzelak uderzał sprzed pola karnego, ale niecelnie.

10'

Kacprzycki wrzucał piłkę w pole karne z lewej strony, ale dobrze wyszedł do niej Brljak.

9'

Na trybunach pojawiło się dzisiaj około 1500 kibiców.

8'

Na strzał z niemal 20 metrów zdecydował się jeden z piłkarzy Floty, ale piłka poszybowała nad bramką Kiełpina.

5'

Za mocne podanie do wychodzącego Kamińskiego, w efekcie czego piłka opuściła boisko za linią końcową.

4'

Zbyt agresywnie teraz w ataku Olszar, w efekcie czego faulował rywala w polu karnym Wisły. Od rzutu wolnego goście.

3'

W odpowiedzi długa piłka do przodu w pole karne Floty, ale Brljak uprzedza szarżującego zawodnika rywali.

2'

W ataku Flota, na strzał z pola karnego zdecydował się Hosek, ale pewnie broni Kiełpin.

2'

Od początku spotkania żywiołowo dopingują kibice. Bardzo dobra pogoda sprzyjała przyjściu na mecz. Słoneczna pogoda i wysoka temperatura nie koniecznie będzie zaś sprzyjać tempu widowiska...

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Załęskiego i od środka rozpoczęli piłkarze Wisły.

17:00

Flota zagra dzisiaj w tradycyjnych biało-niebieskich kompletach. Goście w jednolitych, czerwonych strojach. Za chwilę początek spotkania.

16:40

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Floty: Jakub Kosiorek, Piotr Kieruzel, Łukasz Sołowiej, Jakub Pułka, Marek Niewiada, Ensar Arifović i Robert Kolendowicz. Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Bartłomiej Sielewski, Paweł Kaczmarek, Janusz Dziedzic, Kamil Hempel, Damian Dombrowski.

16:30

Więcej do ugrania ma Flota, która prowadzi ostrą batalię o utrzymanie na zapleczu 1. ligi. W tej chwili ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową i dzisiaj może ten dystans powiększyć, ale przy niekorzystnych wynikach, także zmniejszyć.

16:28

Oba zespoły mają cele zgoła odmienne. Wisła już praktycznie nie walczy o nic, poza najlepszym miejscem na koniec sezonu. Szanse na awans ma już tylko iluzoryczne, bo na cztery mecze do końca rozgrywek, ma dziewięć punktów straty do prowadzących Górnika Łęczna i GKS Bełchatów.