Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
GKS TychyGKS Tychy
94'

Koniec meczu!!! GKS Tychy wygrywa w Nowym Sączu po bramce Popovicia w 25 minucie i dzięki temu zyskuje ogromnie ważne w walce o utrzymanie 3 punkty

93'

Matej Nather z powodu kontuzji opuszcza boisko przed końcowym gwizdkiem sędziego. Sandecja kończy mecz w dziesiątkę, gdyż limit zmian został już wykorzystany.

91'

Pan Łukasz Szczech doliczył przynajmniej 4 minuty do drugiej połowy.

88'

Tyszanie w drugiej połowie skupili się przede wszystkim na obronie korzystnego wyniku z pierwszej połowy. Od dłuższego czasu Sandecja rozgrywa piłkę na połowie rywala, jednak w momencie podejścia z nią pod pole karne zostaje ona szybko wybijana przez obrońców.

85'

Maciej Bębenek ukarany żółtą kartką.

84'

Zamieszanie w polu karnym gości po rzucie rożnym Sandecji. Najprzytomniej zachował się Misztal, który wyłapał piłkę.

82'

Zmiana w GKS-ie Tychy: w miejsce Damiana Szczęsnego na boisku pojawia się Daniel Mąka.

80'

Zmiana w Sandecji: Marcin Makuch zastąpiony zostaje przez Wojciecha Kalisza.

78'

Niecelny strzał Górskiego z 18 metrów, który wywalczył piłkę w zamieszaniu przed polem karnym gości.

76'

Zmiana w drużynie z Tychów: Paweł Smółka zastępuje strzelca jedynej do tej pory bramki, Denisa Popovicia.

73'

Zmiana w Sandecji: za Rudolfa Urbana wchodzi debiutujący w barwach Sandecji Marek Maślejak.

70'

Dobre uderzenie z rzutu wolnego Popovicia, z trudem piłkę odbił Kozioł, po czym wybij ją jeden z obrońców Sandecji.

67'

Żółtą kartką upomniany Słaby, po ostrym faulu na Bukowcu.

65'

Przewaga Sandecji w drugiej połowie rośnie z każdą chwilą, jednak biało - czarni poza dośrodkowaniami Mójty i Makucha, nie mają innych pomysłów na przedostanie się w pole karne Tyszan.

63'

Zmiana w drużynie gości: murawę opuszcza Wodecki a w jego miejsce na boisko wbiega Małkowski

61'

Zmiana w Sandecji: za Fałowskiego na boisku pojawia się Górski.

58'

Ładna akcja duetu Zganiacz - Popovic, jednak bo błędzie tego drugiego piłka wychodzi za linię końcową.

55'

Dzisiaj na stadionie Sandecji pojawiło się ok. 2000 kibiców w tym grupa sympatyków GKS-u Tychy.

53'

Kolejna okazja gospodarzy i kolejne uderzenie Frańczaka. Znów niecelny strzał, ale akcje Sandecji wyglądają coraz groźniej.

51'

Kolejne dośrodkowanie Mójty, tym razem do piłki dochodzi Frańczak, który odwrócony tyłem do bramki uderza głową niewiele ponad poprzeczką.

49'

Zejście Makucha do środka i uderzenie z 25 metrów. Piłka pewnie wyłapana przez Misztala.

48'

Rzut rożny dla Sandecji bo zablokowanym podaniu Grzeszczyka. Do dośrodkowania dochodzi Bartków, jednak strzał głową ponad bramką gości.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

19:58

Piłkarze obydwu drużyn są już na boisku. Bez zmian w przerwie meczu.

46'

Sędzia Szczech kończy pierwszą połowę. W Nowym Sączu GKS Tychy prowadzi do przerwy po bramce Popovicia w 25 minucie.

44'

Sandecja do znudzenia próbuje przedostać się w pole karne gości dośrodkowaniami, jednak nie przynosi to żadnych pozytywnych rezultatów.

42'

Groźna wrzutka Mójty, jednak przytomnie zachował się Misztal, który wypiąstkował piłkę poza pole karne.

40'

Strzał Zunica sprzed pola karnego zablokowany przez obrońców i piłka wychodzi na rzut rożny. Złe wykonanie i piłka w rękach Kozioła.

37'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Tyszan, piłkę głową podbił Fałowski a akcje strzałem, również głową, zakończył Urban. Pewna obrona Misztala.

35'

Mójta po raz kolejny z rzutu wolnego. Tym razem próbował miękkiej podcinki w pole karne ale piłka został wybita przez obrońców GKS-u.

34'

Długie podanie do Popovicia za plecy obrońców jednak jego strzał nie stworzył żadnego zagrożenia .

31'

Sandecja częściej utrzymuje się przy piłce ale jest w jej posiadaniu głównie na swojej połowie. Z dużej ilości podań jednak nic nie wynika..

29'

Adam Mójta próbował z rzutu wolnego z odległości 25 metrów, jednak piłka poszybowała wysoko ponad bramką Misztala.

27'

Ogromną nieporadnością przy bramce "wykazali" się stoperzy Sandecji. Piłka po zagraniu Chomiuka zaplątała się między ich nogami.

25'

Gooool!! Chomiuk płasko dośrodkowuje w pole karne, do piłki dochodzi Popović i pewnym strzałem w długi róg pokonuje Kozioła!

22'

A na trybunach pojawił się Damian Zbozień, były zawodnik Sandecji Nowy Sącz.

19'

Strata Bartkowa blisko własnego pola karnego, piłkę przejął Zunic, jego strzał jednak wysoko ponad bramką.

18'

Odpowiedź gospodarzy! W pole karne dogrywał Urban, do piłki doszedł Fałowski jednak uderzył nad poprzeczką.

17'

Bukowiec dobrze wyprowadza piłkę na połowę Sandecji, zagrywa do Szczęsnego, który decyduje się na uderzenie, jednak dobra interwencja Kozioła ratuje Sandecję!

13'

Akcje przenoszą się z jednej połowy nad drugą. Jak na razie bardzo wyrównany mecz.

12'

Nather zdecydował się na uderzenie, ale piłka poszybowała ponad bramką.

12'

Zółta kartka dla Fałowskiego za faul.

12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

11'

Strzał Grzeszczyka do rogu, ale na rzut rożny sparował piłkę Misztal

9'

Ładna akcja Sandecji, ale przerwana przez obrońców.

7'

Niewiele dzieje się w pierwszych minutach spotkania w Nowym Sączu. Akcja przenosi się spod jednego pod drugie pole karne, ale obie ekipy nie stwarzają zagrożenia.

6'

Dośrodkowanie Grzeszczyka w pole karne, ale poradzili sobie z zagrożeniem obrońcy.

3'

Spokojny początek spotkania. Na razie GKS Tychy próbuje przejąć inicjatywę.

1'

Początek spotkania!

18:53

Oba zespoły nadal walczą o utrzymanie w lidze. Sandecji do osiągnięcia tego celu wystarczy punkt. GKS jest w o wiele trudniejszej sytuacji, gdyż pozostaje w strefie spadkowej, a uciekający Tyszanom Stomil Olsztyn prowadzi w meczu z OKS Brzesko.

18:49

Na trybunach dzisiaj mecz przyjaźni, jednak frekwencja na stadionie Sandecji, na nieco ponad 10 minut przed meczem, nie jest zbyt wysoka

18:46

Trener Jan Żurek zapowiadał przed meczem ambitną walkę całego zespołu - Nie ma mowy o jakimś poddaniu się! Nadal wierzę w tych chłopaków. Patrzę im prosto w oczy i wiem, że zrobimy wspólnie wszystko, aby się utrzymać!

18:44

Sędzią głównym spotkania jest Łukasz Szczech z Warszawy, a pomagać mu będą Michał Obukowicz i Marcin Adamski. Sędzią technicznym jest Sebastian Krasny (małopolski ZPN).

18:40

Rezerwowi GKS Tychy: Paweł Florek, Marcel Gąsior, Łukasz Kopczyk, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Łukasz Małkowski, Paweł Smółka

18:39

Rezerwowi Sandecja Nowy Sącz: Marcin Cabaj, Michał Szeliga, Marek Maślejak, Wojciech Kalisz, Richard Kacala oraz Maciej Górski

18:36

Znamy składy obydwu drużyn. W zespole gospodarzy nieoczekiwanie zabraknie dzisiaj Traore, który na wczorajszym treningu nabawił się urazu.

18:30

Witam serdecznie w relacji na żywo ze spotkania, w którym zmierzą się Sandecja Nowy Sącz oraz GKS Tychy. Miejmy nadzieję, że piłkarze obydwu drużyn zapewnią nam emocje przez pełne 90 minut.