ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
1 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
95'

Ostatni gwizdek sędziego rozbrzmiał na Stadionie MOSiR w Rybniku. Energetyk ROW Rybnik przegrywa na własnym stadionie z Kolejarzem Stróże 1:2.

94'

Za faul czerwoną kartką ukarany Szymon Sobczak. Rybniczanie dokończą mecz w dziesięciu.

94'

Przed polem karnym upadł Grolik, ale sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

92'

Ależ bliski strzelenia wyrównującej bramki był Energetyk, który miał teraz rzut wolny. Szary uderzył minimalnie nad prawym okienkiem bramki!

91'

Sędzia doliczył aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

91'

Żółtą kartką ukarany Niane.

90'

Muszalik wysunął Grolikowi, który uderzył. Trafił prosto w obrońców.

88'

Energetyk nerwowo szuka drugiej bramki.

88'

Cisse wysunął piłkę Wieczorkowi w polu karnym. Piłkarz Energetyka uderzył, ale dobrą interwencją popisał się Radliński.

87'

Płonka kolejny raz dogrywał w pole karne z prawej strony. Tym razem nie było tam nikogo i przy piłce Kolejarz.

85'

Cisse odnalazł się w polu karnym i uderzył. Piłkarz Energetyka trafił jednak prosto w Radlińskiego.

84'

Podanie do Adamka. Zbyt mocne zagranie i od bramki Bucek.

83'

Ostatnia zmiana również w drużynie gości. Mateusz Wilk zmienia Bartłomieja Smuczyńskiego.

81'

Ostatnia zmiana w drużynie Energetyka. Z boiska schodzi kapitan rybnickiego zespołu, Kamil Kostecki, a w jego miejsce na boisku pojawia się Roland Buchała.

80'

Energetyk ROW Rybnik - Kolejarz Stróże

78'

Płonka dośrodkował w pole karne, a tam znalazł się Cisse, który uderzył głową. Troszkę niecelne uderzenie.

76'

Piłkę w pole karne dostał Sobczak. Piłkarz Energetyka lekko uderzył na bramkę Radlińskiego. Bramkarzowi Kolejarza udało się jedną ręką złapać piłkę! Nieprawdopodobne.

74'

Kolejna zmiana w Kolejarzu. Schodzi Wojciech Trochim, wchodzi Łukasz Bocian.

72'

Wieczorek dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę wypiąstkował Radliński. Na dobitkę znalazł się jeszcze jeden z piłkarzy Energetyka, który uderza niecelnie.

71'

Sam na bramkę Bucka popędził przed momentem wprowadzony na boisku Adamek. Piłkarz Kolejarza uderzył jednak prosto w golkipera.

70'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. W miejsce Tomasza Chałasa na boisku pojawia się Kamil Adamek.

69'

Energetyk się nie poddaje. Bramka z rzutu karnego dodała im pewności siebie. Rybniczanie w natarciu.

66'

1:2! Muszalik pewnie umieścił piłkę pod poprzeczką!

65'

Gródek uderzył na bramkę Radlińskiego w polu karnym. Bramkarz Kolejarza odbił piłkę, jednak nikt nie znalazł się na dobitkę. W polu karnym sfaulowany został jeden z piłkarzy Energetyka. Po długiej dyskusji z asystentem i piłkarzami, sędzia podyktował rzut karny.

60'

Nie poddają się rybniczanie. Oblężenie bramki Radlińskiego trwa. Teraz bramkarz Kolejarza wypiąstkował piłkę z własnego pola karnego.

59'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Tomasz Gródek zmienia Huberta Otrębę.

57'

0:2! Poszkodowany pewnie wykonuje "11". Piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w bramce. Bez szans Bucek.

56'

Trochim faulowany w polu karnym i mamy rzut karny dla Kolejarza!

56'

Ładną akcję rozegrali teraz rybniczanie. Ostatecznie piłka wylądowała pod nogami Szarego, który chciał płasko zagrać w pole karne. Na rzut rożny wybijają obrońcy.

54'

Nie zrozumieli się teraz gospodarze i z kontrą ruszył Kolejarz. Do piłki ostatecznie nie zdążył Chałas i w jej posiadaniu Energetyk.

53'

Niecelny strzał w wykonaniu Szymona Sobczaka.

52'

Długie podanie miał teraz otrzymać Chałas, jednak przerwali obrońcy Energetyka.

51'

Po wznowieniu gry z narożnika boiska nie zrozumieli się piłkarze Energetyka i przy piłce jest teraz Kolejarz.

51'

Rzut rożny dla Energetyka.

49'

Niegroźny strzał z rzutu wolnego.

48'

Smuczyński pokazał sędziemu, że prawdopodobnie piłkarz Energetyka dotknął piłkę ręką przed polem karnym. Sędzia zareagował i mamy rzut wolny dla gości.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę. Tym razem od środka gospodarze.

19:59

W przerwie zmiana w drużynie Energetyka. Daniela Ferugę zastąpił Jarosław Wieczorek.

45'

Sędzia Sebastian Tarnowski po równych 45 minutach gry kończy pierwszą część spotkania.

45'

Za faul na Muszaliku żółtą kartką ukarany został Marcin Stefanik.

42'

Po akcji swojego zespołu piłkę na piętnastym metrze dostał Muszalik. Piłkarz Energetyka uderzył niecelnie.

41'

Piłkę w pole karne dośrodkowywał jeden z piłkarzy Energetyka. Na piąty metr z bramki wyszedł Radliński, który nie zdołał złapać piłki, a jedynie ją odbić. Do futbolówki mógł dojść Sobczak, jednak utrudnił mu to jeden z obrońców. Bez zagrożenie pod bramką Kolejarza.

40'

Gospodarze konstruują atak pozycyjny.

39'

37'

Piłka po akcji Energetyka wylądowała w polu karnym. Nie zrozumieli się rybniczanie i na rzut rożny piłkę wybił jeden z obrońców Kolejarza. Po wznowieniu gry z narożnika boiska piłka wylądowała w rękach Radlińskiego.

35'

Smuczyński okiwał obrońców Energetyka i zagrał w pole karne. Żaden z kolegów nie doszedł jednak do futbolówki i od bramki Bucek.

34'

Muszalik wrzucił piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Nikt nie zdołał jednak wyraźnie przeciąć futbolówki i od bramki Radliński.

32'

Ależ rozpędzili się teraz goście, którzy coraz śmielej atakują.

30'

GOOOOOL!!! 0:1! Nic nie zapowiadało tego, co się teraz wydarzy. Chałas, będąc w polu karnym, wrzucił piłkę na głowę Smuczyńskiego, który wpakował ją do bramki.

29'

Rybniczanie próbują zaatakować, ale dobrze ustawieni piłkarze Kolejarza.

28'

Gospodarze w natarciu.

26'

Nieciekawy teraz okres gry. Piłka w środkowej strefie boiska.

23'

Feruga uderzył z rzutu wolnego na bramkę Radlińskiego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

22'

21'

Grolik faulowany na własnej połowie boiska i rzut wolny dla gospodarzy.

19'

Szary dośrodkowywał w pole karne. Piłka ląduje prosto w rękach bramkarza.

18'

Szarżował na prawej stronie Chałas. Piłkarz Kolejarza po kilku "zwodach" chciał zagrać w pole karne, ale trafił prosto w piłkarza Energetyka, który przejął piłkę.

17'

Feruga wrzucał piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Dobrze głową interweniował jeden z obrońców, a następnie piłkę złapał Radliński.

16'

Około 20 metrów od bramki faulowany Sobczak. Rzut wolny dla Energetyka.

16'

Próbowali skontrować goście. Nie zrozumieli się w polu karnym piłkarze Kolejarza i nie udało im się zagrozić bramce Bucka.

14'

Feruga zagrał na piąty metr do Cisse, jednak zrobił to zbyt mocno i ten nie doszedł do piłki, którą bez problemu odbił Radliński.

13'

Muszalik wstrzelił piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Żaden z kolegów nie złapał wystarczającego kontaktu z futbolówką i znów w posiadaniu Kolejarz.

11'

Podanie przed pole karne dostał Płonka. Piłkarz Energetyka wbiegł z futbolówką w pole karne i oddał strzał. Zbyt lekkie uderzenie i piłka ląduje w rękach Radlińskiego.

9'

Rzut rożny mieli gospodarze, jednak szybko piłkę przejęli rywale i popędzili z kontratakiem. Nic z tego nie wynikło.

7'

Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

5'

Próbował zaatakować Energetyk, jednak zrobił to niedokładnie i futbolówkę po raz kolejny przejęli goście.

4'

Płonka posłał płaską piłkę w stronę Cisse, w środek pola karnego. Interweniowali obrońcy, którzy wybili piłkę na rzut rożny. Po wznowieniu gry piłkę przejęli goście.

2'

Gryźlak wrzucał piłkę w pole karne z autu. Głową wybijają obrońcy.

1'

Próbowali od początku zaatakować goście, ale niedokładnie rozegrali piłkę i od bramki Bucek.

1'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli goście.

18:57

Przywitanie obu jedenastek.

18:50

Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze 10 minut.

18:48

Oba zespoły wygrały swoje ostatnie ligowe spotkania. Energetyk ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Dolcan Ząbki 0:2, natomiast Kolejarz Stróże, również na wyjeździe, pokonał Arkę Gdynia 2:3.

18:44

Pozytywów nie brakuje także w Stróżach. Kolejarz w ostatnim czasie bardzo mocno przybliżył się do utrzymani. Obecnie zespół ze Stróż plasuje się na 13. pozycji.

18:43

Pomimo dopiero 15. miejsca w tabeli, w Rybniku humory dopisują. Rybniczanie w fantastycznym stylu powstrzymali ligową czołówkę i powrócili do walki o 1-ligowy byt.

18:43

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Asystować będą mu Jakub Ślusarski i Waldemar Socha.

18:41

Rozgrzewka trwa. Na płycie głównej boiska oba zespoły, a także sędziowie dzisiejszego spotkania. Energetyk ROW Rybnik - Kolejarz Stróże rozgrzewka

18:38

Ostatnie spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Kolejarzem Stróże zostało rozegrane 27 października 2013 na Stadionie w Stróżach. Wówczas odnotowano remis (1:1).

18:35

Witam prosto ze Stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie za 25 minut Energetyk ROW Rybnik podejmie Kolejarza Stróże w ramach 31.kolejki I ligi. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Wojciech Grzegorzyca.