Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
3 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
14:20

O tym mówiło się przed meczem, że Arka nie potrafi grać ze słabszymi rywalami. Trudne boisko w Stróżach również nie pomagało gościom. Kolejarz wykorzystał te sytuacje, które miał i to on po meczu walki inkasuje 3 punkty. Arka już praktycznie traci szanse na awans.

94'

Koniec! Kolejarz wygrywa 3:2 z Arką Gdynia.

93'

Tyszczenko miał piłkę meczową na nodze, ale z lewej nogi uderza obok bramki!

93'

Ostatnia szansa dla Arki zmarnowana. Radliński łapie piłkę.

92'

Leszczak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

91'

Radliński ukarany żółtą kartką za grę na czas.

90'

3 minuty doliczone

87'

Dośrodkowanie Oleksego z lewej strony wprost w ręce Radlińskiego.

85'

Schodzi strzelec pierwszej bramki dla Kolejarza Janusz Wolański. Zastąpi go Leszczak.

85'

Dośrodkowanie na głowę Ślusarskiego, piłka trafia w obrońcę, ale chyba ten pomagał sobie ręką.

84'

Dobra piłka Radzewicza z tego rzutu wolnego, ale wybija obrona Kolejarza.

83'

Faulowany Tyszczenko na prawej stronie boiska. Będzie rzut wolny i okazja do dośrodkowania.

82'

Dobre dośrodkowanie Szwocha z lewej strony, ale strzał Aleksandra zablokowany.

80'

Druga zmiana w Kolejarzu. Trochima zmienia Bocian.

80'

Piękne uderzenie Chałasa zza pola karnego. Napastnik Kolejarza zszedł na prawą nogę i uderzył bez zastanowienia nie dając szans Szromnikowi.

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 dla Kolejarza!

77'

Ostatnia zmiana w Arce. Tomasika zmienia Tyszczenko.

77'

Smuczyński ogląda żółtą kartkę za uderzenie na bramkę po gwizdku.

75'

Budka ukarany żółtą kartką za faul od tyłu na Smuczyńskim.

74'

Rzut wolny dla Arki. Szwoch dośrodkowuje wprost w ręce Radlińskiego.

73'

Kontra Arki, prawą stroną ruszył Radzewicz, ale zagrał niecelnie do Aleksandra. Piłkę wybiła obrona Kolejarza.

72'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Chałas zmienia Adamka.

71'

Jarzębowski do Szwocha, ale Radliński pewnie wychodzi i łapie piłkę.

70'

Ależ teraz szansę miał Tomasik. Idealnie podanie od Jarzębowskiego i znalazł się na jedenastym metrze prawy skrzydłowy Arki. Zbyt długo czekał ze strzałem, chciał jeszcze okiwać obrońcę a gdy już zdecydował się na strzał ofiarnym wślizgiem zablokował go jeden z graczy Kolejarza.

68'

Tomasik dopada do piłki przed polem karnym Kolejarza, oddaje mocny strzał ale minimalnie niecelny.

68'

Dośrodkowanie Szwocha na krótki słupek gdzie stał Sobieraj. Obrońca Arki przedłużył piłkę głową na piąty metr gdzie z zimną krwią wykończył akcję Oleksy.

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2! Oleksy!

66'

Dośrodkowanie Oleksego z lewej strony wybija obrońca na rzut rożny.

65'

Dobre dośrodkowanie Tomasika, spore zamieszanie w polu karnym Kolejarza, ale żaden z zawodników nie zdołał oddać strzału.

65'

Rzut wolny dla Arki blisko pola karnego.

65'

Druga zmiana w Arce. Jarzębowski zmienia Pruchnika.

64'

Faulowany Pruchnik przez Adamka. Arce wyraźnie się spieszy, ale to przekłada się na brak dokładności.

63'

O mało co, a mielibyśmy bramkę samobójczą. Jeden z obrońców Kolejarza wybił piłkę głową, a Radliński z problemami sparował ją na rzut rożny.

62'

Ślusarski uderza, ale fatalnie... piłka przelatuje wysoko ponad bramką.

62'

Szwoch spróbował strzału zza pola karnego, ale zablokował go obrońca.

60'

Adamek znowu przed dobrą szansą, ale do końca gonił go Budka, który dobrze interweniuje i od bramki zacznie Szromnik.

59'

Budka dośrodkował z prawej strony, ale wprost na głowę obrońcy Kolejarza.

57'

Tomasik ukarany żółtą kartką za faul na Walęciaku i dyskusje z sędzią.

57'

Kolejarz napiera na bramkę Arki. Przed chwilą Trochim w dobrej sytuacji uderzył obok bramki, a teraz Stefanik przegrał pojedynek sam na sam ze Szromnikiem.

55'

Oleksy zmienia Wojowskiego.

55'

Kolejny rzut rożny po akcji Wojowskiego.

55'

"Więcej ambicji Areczko, więcej ambicji" śpiewają kibice Arki, cóż ciężko im nie przyznać racji.

54'

Złe dośrodkowanie Pruchnika z narożnika boiska, po chwili spróbował Budka, ale wprost w ręce bramkarza.

53'

Rzut rożny dla Arki po akcji Wojowskiego.

51'

Szwoch próbował wymusić rzut karny za co ogląda żółtą kartkę.

50'

Gryźlak dośrodkował na głowę Stefanika, który trafia w poprzeczkę, ale do odbitej piłki dopada Smuczyński i dopełnia formalności strzelając na pustą bramkę.

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Kolejarza!

49'

Wojowski zagrał ręką zasłaniając twarz, ale będzie rzut wolny dla Kolejarza w środku pola.

49'

Zagotowało się w polu karnym Arki, spore zamieszanie po tym jak Trochim wbiegł z piłką w szesnastkę obrońcy wybijali na raty, ale ostatecznie Arka przy piłce.

47'

Trochim zdecydował się na dośrodkowanie do Wolańskiego, ale dobrze blokował go obrońca Arki i od bramki zacznie Szromnik.

47'

Rzut wolny dla Kolejarza około 30 metrów od bramki. Faulował Budka.

46'

Po chwili kolejne dośrodkowanie Wojowskiego i po raz kolejny bez problemu łapie Radliński.

46'

Pierwsza akcja lewą stroną, dośrodkowanie Wojowskiego ale pewnie łapie Radliński.

46'

Od środka zaczyna Arka. 45 minut nadziei żółto-niebieskich na pozostanie w walce o awans.

13:18

Ciężko się gra piłkarzom na boisku w Stróżach. Piłka grzęźnie w wysokiej i mokrej trawie. To jednak nie usprawiedliwia Arki, która po raz kolejny w frajerski sposób traci prowadzenie ze słabszym rywalem. Znowu zabrakło koncentracji do końca. Czy w drugiej połowie żółto-niebiescy dadzą radę strzelić zwycięskiego gola? A może to Kolejarz przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Przekonamy się już niedługo. 15 minut przerwy.

46'

Sędzia od razu po strzeleniu gola przez Kolejarza kończy pierwszą połowę.

45'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótki słupek gdzie był Wolański, Szromnik jeszcze próbował interweniować ale piłka ląduje w siatce.

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

44'

Żółta kartka dla Niane, za dyskusje z arbitrem i odepchnięcie go.

42'

Dośrodkowanie Gryźlaka z prawej strony na głowę Stefanika ale piłka trafia w poprzeczkę!

41'

Smuczyński zatrzymany w polu karnym przez Sobieraja. Doświadczony defensor Arki nie dał się nabrać na prosty zwód.

40'

Dośrodkowanie Szwocha z prawej strony na głowę Aleksandra, ale ten uderza bardzo niecelnie.

38'

Wojowski blokuje dośrodkowanie Gryźlaka z prawej strony i będzie aut dla Kolejarza. Daleki wyrzut, przedłużenie głową i pewnie łapie Szromnik.

38'

Dośrodkowanie Trochima z rzutu rożnego, ale dobrze piąstkuje Szromnik.

37'

Trochim miał szansę na gola, uderzył po ziemi zza pola karnego, ale Szromnik sparował piłkę na rzut rożny.

37'

Pruchnik zgarnął piłkę po wybiciu przez obronę Kolejarza i uderzył zza pola karnego mocno, ale niecelnie.

36'

Blisko gola po tym rzucie rożnym! Tomasik dograł idealnie na głowę Ślusarskiego, ale świetną interwencją popisał się Radliński!

35'

Tomasik spróbował dośrodkowania z prawej strony, ale obrońca zablokował to dogranie i będzie rzut rożny.

33'

Teraz Szromnik niepotrzebnie wychodził z bramki. Adamek zgarnął piłkę obrócił się i oddał strzał na bramkę, w której stał Sobieraj, ale piłka przeleciała nad bramką.

33'

Trochim chciał zagrać piłkę do Wolańskiego, ale zrobił to zbyt mocno i futbolówka ląduje na aucie bramkowym.

32'

Wojowski na spalonym.

32'

Gryźlak fauluje Wojowskiego i będzie rzut wolny dla Arki. Szybkie rozegranie i już żółto-niebiescy konstruują akcję.

30'

Trochim dośrodkowuje z rzutu wolnego wprost w ręce Szromnika.

29'

Adamek sfaulowany przez Juraszka około 30 metrów od bramki. Będzie rzut wolny dla Kolejarza, a wykona go Trochim.

28'

Adamek oddaje strzał ale bardzo niecelnie. Dobrze pilnował go Sobieraj.

27'

Radzewicz musiał przez płot wyciągać piłkę z trybun. Przypomniały mu się chyba czasy jak grał na podwórku z kolegami.

26'

Trochim dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne ale wybijają obrońcy. Po chwili do piłki dopadł Niane, oddał strzał, ale zablokował go jeden z obrońców.

25'

Faul Pruchnika na lewej stronie i będzie rzut wolny dla Kolejarza.

23'

Znakomite dośrodkowanie Pruchnika z rzutu rożnego, a Juraszek idealnie wychodzi i strzałem głową nie daje szans bramkarzowi Kolejarza!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki!

22'

Zablokowane dośrodkowanie Radzewicza i będzie rzut rożny dla Arki.

20'

Poprzeczka ratuje Kolejarza! Świetnie to zrobił Szwoch w polu karnym! Nawinął dwóch obrońców i oddał strzał z prawej nogi. Minimalnie niżej i mielibyśmy bramkę kolejki.

19'

To już chyba 9 prostopadłe podanie do Adamka i po raz kolejny Szromnik musi wyjść daleko przed bramkę żeby zażegnać zagrożenie.

19'

Sobieraj uruchomił Radzewicza na lewej stronie ale był spalony.

18'

Smuczyński zszedł do środka i uderzył z około 20 metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Szromnika.

17'

Trochę zbyt mocne dośrodkowanie Tomasika i Aleksander nie zdołał oddać celnego strzału głową.

16'

Smuczyński fauluje Tomasika i mamy rzut wolny na prawej stronie około 40 metrów do bramki.

15'

Aut dla Arki po zablokowanym dośrodkowaniu Pruchnika.

15'

Trochim źle przyjął piłkę w polu karnym i Szromnik spokojnie złapał piłkę.

14'

Dobrze wyszedł do piłki Szromnik i zażegnał zagrożenie po prostopadłym podaniu do Adamka.

13'

Fenomenalne dośrodkowanie Ślusarskiego z lewej strony, ale Aleksander nie trafia w piłkę głową w idealnej sytuacji!

12'

Tym razem Szwoch zza pola karnego, ale piłka ledwo dotoczyła się do bramki i spokojnie łapie Radliński.

11'

Budka popełnia prosty błąd i od autu zacznie Kolejarz.

9'

Strasznie ciężko gra się Arce na tym boisku. Jakakolwiek próba wymiany kilku podań kończy się fiaskiem. Chyba goście muszą przejść do prostszych środków niż kombinacyjna gra.

8'

Pruchnik uderza z około 18 metrów, technicznie, ale zabrakło siły i spokojnie łapie Radliński.

8'

Dośrodkowanie Budki w pole karne wybija Niane.

7'

Aleksander fauluje obrońcę w polu karnym Kolejarza i od rzutu wolnego zacznie bramkarz Radliński.

6'

Niane zagrał prostopadłą piłkę do Adamka, ale szybszy był Szromnik, który złapał piłkę.

5'

Była szansa dla Arki, ale traci piłkę Aleksander pod polem karnym Kolejarza.

2'

Smuczyński zagrał niedokładną prostopadłą piłkę, Tomasik pozwolił piłce opuścić boisko. Od bramki Szromnik.

2'

Trochim wpadł w pole karne, ale przegrał pojedynek z Radzewiczem. Mógł zdecydować się na strzał szybciej.

1'

Pierwsza akcja Adamka, ale pewna interwencja Sobieraja i tylko aut dla gospodarzy.

1'

Zaczynamy!

12:29

Losowanie wygrał kapitan Arki Krzysztof Sobieraj, a więc mecz od środka zaczną gospodarze.

12:27

Obie ekipy już wychodzą na murawę przy dźwiękach "Eye of the tiger".

12:13

A propos boiska w Stróżach. Jest grząskie ale nie pada, więc nie ma dramatu. Tomasz Jarzębowski powiedział, że myśleli, że będzie gorzej, ale boisko jest nieźle przygotowane.

12:12

Czas na rezerwowych Arka Gdynia: Jakub Miszczuk, Michał Szubert, Paweł Oleksy, Tomasz Jarzębowski, Ihor Tyschenko, Mateusz Cichocki, Tomasz Kowalski Kolejarz Stróże: Filip Błażejewski, Dawid Szufryn, Kamil Nitkiewicz, Mateusz Wilk, Tomasz Chałas, Łukasz Bocian, Sebastian Leszczak

12:01

Na razie poznaliśmy skład Arki. Piotr Rzepka zmienił system gry z 4-5-1 na 4-4-2. Szansę gry od pierwszej minuty dostał słaby w ostatnich meczach Aleksander. Czy najlepszy strzelec Arki wreszcie się przełamie?

11:44

Na dole tabeli Stomil zremisował z Sandecją, a Okocimski przegrał z Termalicą. Jedynie Energetyk wygrał swój mecz i jest coraz poważniejszym kandydatem do pozostania w pierwszej lidze. Jeśli Kolejarz dziś straci punkty, a jednocześnie GKS Tychy wygra, gospodarze dzisiejszego meczu znajdą się w strefie spadkowej.

11:35

Wczoraj był wieczór niespodzianek jeśli chodzi o walkę o awans. GKS Bełchatów przegrał 0:2 z Wisłą Płock. Dolcan również uległ 0:2 ROWowi Rybnik. Jedynym zespołem, który wygrał był Górnik Łęczna, który grając w przewadze praktycznie cały mecz zdobył zwycięską bramkę dopiero w samej końcówce meczu.

11:31

Już za godzinę w Stróżach miejscowy Kolejarz podejmie Arkę Gdynia. Goście grają o to by nie wypaść z walki o awans, a gospodarze by utrzymać bezpieczną pozycję dającą utrzymanie. Różne cele, ale jeden plan obu zespołów na dzisiejszy mecz: wygrać. Niedługo przekonamy się kto go zrealizuje.