KONIEC MECZU! Górnik w niesamowitych okolicznościach zwycięża w Niepołomicach!

Mogło być 2:2! Ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Łęcznej.

Szpak opuścił boisko. Za niego wszedł Kalinowski.

83'

Zaremba opuszcza boisko. Za niego wchodzi Magdziński.

82'

Fenomenalna interwencja Sobieszczyka! Szpak był sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale świetna postawa Sobieszczyka pozwoliła Puszczy wciąż remisować z rywalami!

80'

Bozok opuścił boisko. Za niego pojawił się Sebastian Szałachowski.

77'

NOWAAAK! Puszcza wyrównuje!

75'

Borovicanin próbował zaskoczyć bramkarz gości "rogalem", ale Prusak wyciągnął się jak struna i złapał piłkę lecącą w okienko bramki.

71'

Puszcza przeprowadza podwójną zmianę. Cholewiak opuścił boisko, a jego miejsce zajął Bartosz Biel.

71'

Marcel Kotwica opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Łukasz Nowak.

68'

Tomasz Wełna potężnie uderza z rzutu wolnego! Piłka uderzona z około 30 metrów minęła jednak bramkę rywali.

64'

Borovicanin uderza zza pola karnego, ale piłka mija bramkę w bezpieczniej odległości.

61'

BONIN!!! Grzegorz Bonin trafia do siatki rywali! Puszcza - Górnik 0:1

61'

Kotwica fauluje Nowaka i otrzymuje żółtą kartkę. Niebezpieczny wślizg w środkowej strefie boiska.

57'

Cholewiak otrzymał świetną piłkę z prawego skrzydła, ale jego strzał głową nie sprawił problemów bramkarzowi gości.

56'

Zawistowski potężnie uderzył z woleja, ale piłka minęła bramkę. Odważna decyzja piłkarza Górnika. Kąt był bardzo ostry.

54'

Bozok! Zawodnik Górnika uderzył po ziemi, ale strzał sprawił problemy Sobieszczykowi. Bozok próbował jeszcze poprawić swoje osiągnięcie, ale ostatecznie nie zdobył bramki.

53'

Zaremba pognał lewym skrzydłem i mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Bez problemów futbolówkę złapał Prusak.

51'

Marcin Biernat otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu.

50'

Zawistowski zakręcił obrońcami Puszczy w ich polu karnym i uderzyła wprost w bramkarza.

49'

49'

Zawistowski uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

48'

Kotwica fauluje Mraza. Rzut wolny dla gości.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę!

18:03

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie. Za chwilę druga połowa spotkania w Niepołomicach.

17:54

Wydawało się na początku, że Puszcza ma szansę powalczyć z faworyzowanym Górnikiem przynajmniej o jeden punkt. Głupia, bo tak trzeba to nazwać, kartka dla Uwakwe jeszcze nie przekreśla tych szans, ale bardzo je ogranicza. Po przerwie zapowiada się szturm bramki Sobieszczyka.

45'

To była ostatnia akcja pierwszej połowy.

45'

Doliczony czas gry. Petar Borovicanin niemal z linii środkowej boiska (!) dośrodkowuje w pole karne. Piłka przeleciała jednak nad głowami wszystkich zawodników i wyszła za bramkę.

44'

Zaremba wyprowadzał groźnie zapowiadającą się kontrę, ale został sfaulowany. Chyba arbiter powinien pokazać żółtą kartkę.

42'

Grający w przewadze Górnik przeszedł do bardziej zdecydowanych ataków. Groźnie uderzał Bożok, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Sobieszczyka.

40'

Tomasz Nowak dośrodkował z prawej strony na głowę Damiana Szpaka, ale ten uderzył obok słupka.

35'

Niepotrzebnie dyskutował z sędzią Uwakwe i ten pokazał mu w jednej chwili dwie żółte kartki. Ulubieniec kibiców z Niepołomic niepotrzebnie osłabił swój zespół.

35'

Druga żółta kartka dla Uwakwe! Nigeryjczyk opuszcza boisko!

35'

Longinus Uwakwe dostaje żółtą kartkę dla blokowanie piłki przy próbie rozegrania rzutu wolnego przez gości.

31'

Rzut rożny dla Górnika, dośrodkowanie w pole karne, obrońcy Puszczy strącili piłkę. Przed polem karnym dopadł do niej Bożok, uderzył z woleja minimalnie nad poprzeczką!

28'

Marcel Kotwica z głębi pola zagrał górną piłkę do Cholewiaka. Ten pognał na bramkę, ale w niezłej sytuacji przestrzelił.

25'

Aplauz na trybunach, po tym jak Andrzej Sobieszczyk kiwnął w swoim polu karnym Bonina. To było ryzykowne, ale na szczęście dla bramkarza Puszczy skończyło się szczęśliwie.

24'

Odpowiedź Puszczy. Krzysztof Zaremba też spróbował uderzenia zza pola karnego, ale Prusak z łatwością obronił to uderzenie.

23'

Płaski strzał Bonina w środek bramki Sobieszczyka.

15'

Mieliśmy drobne kłopoty techniczne, ale już wracamy! Mało sytuacji na razie z jednej i drugiej strony. Gra toczy się w środku pola.

2'

Tuż przed polem karnym Górnika Longinus Uwakwe ostro potraktował rywala. Szmatiuk musi opuścić plac gry.

1'

Zaczynamy!

17:00

Górnik w zielono-czarnym komplecie. Puszcza na niebiesko.

16:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę.

16:56

Mecz poprowadzi Tomasz Wajda. Pomagać mu będą na liniach: Adam Jakubczyk i Sławomir Kowalewski.

16:46

38 kibiców Górnika Łęczna będzie wspierać swoją drużynę w Niepołomicach.

16:28

Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Paweł Socha, Sebastian Szałachowski, Bartosz Kwiecień, Arkadiusz Woźniak, Wojciech Kalinowski, Łukasz Mierzejewski, Lukas Bielak.

16:27

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Łukasz Nowak, Bartosz Biel, Jacek Magdziński, Dawid Kałat, Michał Kiełtyka, Damian Szymonik.

16:26

Mecz ostatecznie zostanie rozegrany. Z powodu dużych opadów w Małopolsce istniało zagrożenie, że mecz może nie zostać rozegrany. Na szczęście w Niepołomicach rozjaśniło się i wszystko wskazuje na to, że nie powinno być problemów z przebiegiem spotkania.

16:18

Witam ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za około 45 minut rozpocznie się spotkanie Puszczy Niepołomice z Górnikiem Łęczną w ramach 30. kolejki ligowej. Za moment składy obu drużyny.