Goście też będą kończyli w dziesiątkę. Drugą kartkę dostał Midzierski.,

Świetną zmianę dał Filip Burkhardt, który popisał się kapitalnym uderzeniem z trzydziestego metra. Zabrakło centymetrów, by futbolówka wylądowała w bramce.

87'

Zmiana w Miedzi. Burkhardt wjedzie za Cierpkę.

83'

Ładne uderzenie z rzutu wolnego Bartosza Nowaka, ale futbolówka powędrowała tuż obok bramki.

83'

Zmiana w Chojniczance, Jędrzejczyk wejdzie za Rybskiego.

81'

Błażej Radler wylatuje z boiska. Piłkarz Chojniczanki obejrzał drugą żółtą kartką za ostry atak na rywalu i sędzia pokazał mu czerwony kartonik.

80'

Rzut rożny dla Chojniczanki, uderzał Jankowski, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

78'

Zmiana w Miedzi, Szymański wejdzie za Madejskiego.

76'

Piłkarze Chojniczanki sprawiają wrażenie drużyny, która jest zadowolona z remisu. Gospodarze niemal całym zespołem broni się we własnym polu karnym.

75'

Błażej Jankowski ukarany żółtą kartką.

73'

Do końca spotkania pozostało nam nieco ponad piętnaście minut. Czy któraś strona zdobędzie gola ii zapewni sobie komplet trzech punktów?

71'

Mamy kolejną zmianę w Chojniczance. Z boiska schodzi Iwanicki, a w jego miejsce pojawia się Gancarczyk

70'

Goście doprowadzają do wyrównania. Wojciech Łobodziński popisał się ładnym strzałem z lewego skrzydła, po którym piłka znalazła się w siatce bramki Karola Szymańskiego.

69'

GOOOOL! ŁOBODZIŃSKI!!

67'

Cierpka próbował zaskoczyć golkipera Chojniczanki strzałem z dystansu, ale kiepskie wykonanie spowodowało, że piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

65'

Tomasz Midzierski ukarany żółtą kartką.

65'

Mrozik faulował w narożniku boiska, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

62'

Mrozik zagrywał w pole karne, ale piłkę wybijał Ptak. Do futbolówki ponownie doszedł Mikołajczak, ale golkiper Miedzi znów wybronił swój zespół przed stratą gola.

60'

Zmiana także w zespole gospodarzy, Ostalczyk pojawił się na placu gry w miejsce Dudy.

59'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Chrzanowski zmieni Bartoszewicza.

57'

Iwanicki uderzał z okolicy siedemnastego metra, a Ptak z trudem wybija piłkę na aut.

57'

Błażej Radler ukarany żółtą kartką.

56'

Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki, znów wykonywał go Mrozik, ale znów bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

54'

Nowak uderzał z rzutu wolnego zagrał w pole karne Chojniczanki. Piłka odbiła się od Jankowskiego i Midzierskiego, ale w porę wyłapał ją Szymański.

52'

Faul Daniela Chyły i żółta kartka dla gracza Chojniczanki.

51'

Ładne zagranie Rybskiego do Mikołajczaka, ale w całej tej sytuacji znalazł się jeszcze golkiper Miedzi, który dobrze odczytał intencje rywali.

49'

Pierwszy rzut wolny dla Miedzi w drugiej części spotkania. Do piłki ustawił się Łobodziński, zagrał do Zakrzewskiego, który był pilnowany przez rywala i ostatecznie strzelił obok bramki Chojniczanki.

48'

Na bramkę Chojniczanki strzelał Wołczek, ale skierował piłkę daleko obok bramki Szymańskiego.

48'

Nowak głupio stracił piłkę, co natychmiast wykorzystali gracze Chojniczanki i wyprowadzili kontratak.Ten nie zakończył się jednak powodzeniem.

47'

Cierpka przecenił swoje umiejętności, zdecydował się bowiem na strzał z dystansu, po którym piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę!

17:03

Wracamy do Chojnic po piętnastominutowej przerwie, piłkarze ponownie pojawiają się na placu gry.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chojniczanka prowadzi z Miedzią 1:0 po golu Błażeja Radlera.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Zakrzewski podawał do Madejskiego, ten strzelał z lewej nogi, ale kieruje piłkę ponad bramką.

41'

Bramka dla Chojniczanki wisiała w powietrzu. Mrozik dośrodkowywał z rzutu rożnego w pole karne, a Radler uderzał głową i pokonał golkipera Miedzi.

41'

GOOOOOL!!! RADLER!!!!!

37'

Co za akcja! To musiał być gol. Łobodziński zagrywa piłkę do Nowaka, a ten na dwudziestym metrze dobrze układa się do strzału i uderza ją prosto w okienko bramki Chojniczanki. Karol Szymański wyciągnął się jednak między słupkami jak struna i jedną ręką skierował futbolówkę ponad poprzeczkę.

36'

Chyła ładnie wypatrzył Mikołajczaka i zagrał w jego kierunku piłkę, ale Ptak ubiegł jego zamiary i pewnie ją złapał.

35'

Groźny strzał Bartosza Nowaka, ale Karol Szymański popisuję się fantastyczną paradą bramkarską.

33'

Iwanicki zagrywa w pole karne, ale Bartoszewicz w porę odzyskuje futbolówkę.

32'

Woźniczka fauluje Rybskiego, sędzia nie sięga jednak po kartonik.

31'

Zasada i Nowak ładnie wymienili między soboą kilka podań, a jeden z nich odegrał piłkę do łobodzińskiego. Ten znów pokusił się o oddanie strzału, ale znów zabrakło mu odrobinę więcej celności.

28'

Łobodziński dośrodkowuje na dłuższy słupek, do piłki doskakuje Zakrzewski i uderza głową, ale bez powodzenia i od bramki rozpocznie Szymański.

27'

Ostry faul Dudy na Łobodzińskim, sędzia jest jednak pobłażliwy i nie pokazał piłkarzowi Chojniczanki kartki.

26'

Z rzutu wolnego piłkę uderzał Mrozik prosto na głowę Jankowskiego.

24'

Akcja Łobodzińskiego! Piłkarz Miedzi ładnie zszedł do środka i oddał strzał z okolicy dwudziestego metra, ale nieznacznie chybił.

23'

Feciuch biegł z piłką przy nodze, odegrał do Dudy, a ten po przebiegnięciu kilku metrów chciał oddać koledze futbolówkę, jednak pogubił się w tym wszystkim i zaprzepaścił szansę gospodarzy na przeprowadzenie dobrej akcji.

20'

Rzut rożny dla Miedzi, do piłki doskoczył Zakrzewski, ale nie zagroził bramce Chojniczanki. Wywalczył z kolei drugiego kornera dla swojej drużyny.

18'

Zasada biegł lewym skrzydłem, dobrze ominął rywala, ale źle wyszła mu próba dośrodkowania i stracił futbolówkę.

16'

Chojniczanka szuka swojej szansy na strzelenie gola, Andrzej Rybski szalał pod b ramką Miedzi, ale ostatecznie jego strzał został zablokowany.

14'

Strzał zza pola karnego Jakuba Mrozika, ale gracz Chojniczanki minimalnie niecelnie.

13'

To mogła być świetna okazja Miedzi, piłka powędrowała w pole karne Chojniczanki, ale akcji nie zamknął i grę od własnej bramki wznowi Szymański.

11'

Piłkarz Miedzi sfaulował Mikołajczaka, który zwija się z bólu na murawie. Mamy krótką przerwę w grze, potrzebna interwencja lekarzy.

9'

Bartoszewicz stracił futbolówkę w środku pola, szybko skorzystał z tej okazji Rybski, który w mig wyprowadził kontratak. Na posterunku czujny był jednak Wołczek, który w porę oddalił piłkę od własnej bramki.

8'

Ładnie wyglądała akcja Zasady i Łobodzińskiego na lewym skrzydle, ale próbę dośrodkowania pierwszego z nich została zablokowana przez gracza Chojniczanki.

7'

Początek spotkania na plus dla Chojniczanki, która częściej utrzymuję się przy piłce. Jak na razie "Miedziowi" nie przeprowadzili żadnej dobrej akcji.

5'

Stały fragment gry dla Miedzi i Mrozik uderzał piłkę na pole karne z rzutu wolnego. Bez większego zagrożenia pod bramką Szymańskiego.

3'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Krystian Feciuch.

3'

Dość nieprzyjemnie wyglądało zderzenie głową Łobodzińskiego z przeciwnikiem, ale obyło się bez poważnej kontuzji.

2'

Grę rozpoczęli przyjezdni, ale Chojniczanka szybko przejęła rywalom piłkę. Mysona dośrodkowywał w pole karne, ale Ptak bez problemu obronił ten strzał. .

1'

Chojniczanka gra dziś w żółto-czerwonych strojach, zaś Miedź w niebieskich.

16:01

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

15:59

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie.

15:40

Rezerwowi Miedzi: Bledzewski, Brożyna, Kasperkiewicz, Burkhardt, Machaj, Szymański, Chrzanowski.

15:40

Rezerwowi Chojniczanki: Misztal, Gancarczyk, Jędrzejczyk, Ikegami, Ostalczyk, Wypij, Laskowski.

15:34

Dzisiejsze spotkanie będzie drugim, w którym Dariusz Żuraw poprowadzi Miedź. Swój debiut nowy trener legniczan zaliczył tydzień temu w zwycięskim starciu z Puszczą Niepołomice 3:0.

15:32

Chojniczanka i Miedź grały ze sobą w rundzie jesiennej, w meczu 13. kolejki. Wówczas w Legnicy padł remis 2:2. Bramki dla legniczan zdobyli Krzysztof Wołczek i Tomasz Midzierski, z kolei dla ekipy z Chojnic Jakub Mrozik i Karol Ziąbski.

15:31

Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Miedź z dorobkiem trzydzieści dziewięć punktów znajduje się na dziesiątym miejscu, z kolei Chojniczanka ma na swoim koncie trzy "oczka" mniej i plasuję się na pozycji jedenastej.

15:29

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

15:25

Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje LIVE z meczu 30. kolejki 1. ligi Chojniczanka - Miedź Legnica!