Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
93'

Koniec spotkania! Termalica pokonała Okocimskiego 2:0. Zdecydowały o tym zabójcze dwie minuty niecieczan, jeszcze w pierwszej połowie.

91'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kwieka.

90'

Ostatnia zmiana w meczu. Za Piotrowskiego wchodzi Rafał Kujawa.

88'

Teraz żółty kartonik dla Jareckiego za faul na Kwieku.

87'

Żółta kartka dla Bruda.

83'

Fryc ofiarnie przerywa kontrę gości.

81'

Brawami żegnany Schulmeister, za niego wchodzi Drozdowicz.

80'

Żołądź schodzi, wchodzi Tymiński.

78'

Termalica nastawia się na kontry, a grę próbuje prowadzić Okocimski.

73'

Zmiana w Termalice, wchodzi Kogut za Foszmańczyka.

70'

Zagranie na ścianę do Schulmeistera, ten odgrywa do Foszmańczyka, który jednak z 20 metrów uderza niecelnie.

64'

Kontra w wykonaniu gospodarzy, Foszmańczyk na prawo do Piotrowskiego, ten płasko w pole karne w kierunku Schulmeistera, ale szybszy Kuchta.

59'

Jarecki dośrodkował z lewej strony na głowę Schulmeistera, ale ten strzelił nad bramką.

58'

Kapitalny przerzut Ceglarza do Piotrowskiego na prawą stronę, ale dośrodkowanie nieudane.

54'

Ceglarz lewą stroną przeprowadził akcję, sprytnie podawał do Schulmeistera, ale Kuchta przeczytał to zagranie.

51'

Na stadionie zasiada około 400 kibiców.

49'

Wiek ukarany za faul na Ceglarzu.

48'

Wchodzi Kwiek za Cebulę.

46'

Za Tatarę wchodziu Dariusz Sosnowski.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

47'

Koniec połowy.

47'

Żołądź ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry. Faulowany Schulmeister.

43'

Zamieszanie w polu karnym Okocimskiego po wrzucie z autu Fryca, ale sprzed bramki piłkę na rzut rożny wybijają obrońcy!

40'

Dośrodkowanie z lewej strony, do główki skakał Schulmeister, lecz minął się z piłką. Futbolówka spadła pod nogi Piotrowskiego, a ten z 5 metrów dopełnił formalności strzałem w długi róg.

38'

Piotrowski strzala bramkę!

36'

Jarecki ze środka pola do Schulmeistera, ten w polu karnym odwraca się z piłką w kierunku bramki i płaskim strzałem pokonuje Kuchtę!

29'

Foszmańczyk kapitalnie uruchomił Schulmeister a, ten w sytuacji sam na sam mija bramkarza gości, ale zamiast do siatki trafia w słupek!

28'

Piotrowski z prawej strony wycofał przed polem karnym do Fryca, ten przepuszcza do Sołdeckiego, który za lekko w środek bramki!

26'

Jacek blokowany w polu karnym! Świetna okazja Piwoszy do zaskoczenia gospodarzy!

22'

Robi się ciemno nad stadionem, zaczyna padać i grzmieć.

20'

Okocimski w ostatnich minutach częściej ma piłkę, teraz Stefańskiego przy linii bocznej faulował Czerwiński.

14'

Gol po dośrodkowaniu z rożnego Sołdeckiego, ale odgwizdany spalony. Chwilę później podawał Ceglarz, ale Foszmańczyk zmarnował stuprocentową sytuację!

13'

Piotrowski z dystansu, ale broni Kuchta. Dominacja Termaliki, pachnie golem dla gospodarzy.

11'

Strzał Piotrowskiego, a jakże, z prawej strony pola karnego blokuje Ryś.

11'

Kolejny raz Fryc próbuje przedrzeć się prawą flanką, spore problemy Sobotki.

8'

Termalica póki co aktywnie prawą stroną boiska raz po raz nęka obronę Okocimskiego.

7'

Piotrowski dośrodkował do Foszmańczyka, ale jego strzał świetnie obronił Kuchta!

5'

Dobrą akcję zaprezentował Schulmeister, który podawal w polu karnym do Piotrowskiego, ale strzał tego ostatniego zablokowany.

3'

Tuż przed meczem nastąpiła zmiana, nie gra Pawlusiński, ale Kaczmarczyk.

1'

Zaczynają goście.

16:28

Obie drużyny wychodzą na boisko.

16:21

Rezerwowi Okocimski: Aleksadner Kozioł, Mateusz Wawryka, Dariusz Sosnowski, Aleksander Ślęczka, Łukasz Sosnowski, Łukasz Tymiński, David Kwiek.

16:20

Rezerwowi Termalica: Maciej Pochroń, Kamil Moskal, Jakub Kiełb, Krzysztof Kaczmarczyk, Emil Drozdowicz, Szczepan Kogut.

16:17

Witamy na meczu w Niecieczy. Pogoda póki co rozpieszcza kibiców, na termometrach około 15 stopni, a wiatr rozwiał chmury.