Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
97'

Zawodnicy Stomilu mogą mieć tylko pretensje do samych siebie. Wielokrotnie marnowali dogodne sytuacje

96'

Koniec spotkania.

96'

Wszyscy zawodnicy wbiegają w pole karne Sandecji. Stały fragment gry dla Stomilu

95'

Zawodnicy Sandecji wdają się w dyskusje z trenerem Stomilu. Nerwy ponoszą obie strony

93'

Ostatnia zmiana w drużynie gości

92'

Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty

92'

Ależ emocjonująca końcówka. Akcja za akcję

90'

Zamieszanie pod polem karnym Sandecji. Upada Darmochwał, ale sędzia nakazuje grać dalej.

87'

Macieja Bębenka zmienia Maciej Górski

86'

Dobre zachowanie Lecha, który zobaczył dobrze ustawionego Warcholaka

85'

Marcin Warcholak zdobywa wyrównującą bramkę

83'

Samolubne zachowanie Bzdęgi. Zamiast zagrywać do lepiej ustawionego partnera pokusił się o strzał. Strzał w środek bramki

81'

Wejście Kopruckiego może oznaczać, że Stomil zagra 3 obrońców, a Warcholak i Bucholc będą grać wyżej

79'

Bębenek próbował wymusić faul w okolicy pola karnego, ale sędzia Dreschel nie dał się nabrać

76'

Kibice nie kryją rozczarowania, że boisko opuścił Łukasik. Wg. nich był to najbardziej wyróżniający się gracz Stomilu. Przychylam się do ich obserwacji

73'

Traore zagrywa piętą do wychodzącego na czystą pozycję Bębenka, ale sędzia boczny pokazuję pozycje spaloną zawodnika Sandecji

71'

Dobrze spisującego się dziś Łukasika zmienia Kato

71'

71'

Kozioł odbija piłkę po strzale Darmochwała, nabiegający Łukasik trafia bramkarza gości w twarz

69'

Bzdęga strzela między nogami obrońcy, ale czujny Kozioł łapie futbolówkę

68'

Gracze Sandecji nie są zadowoleni z jednobramkowego prowadzenia i wciąż naciskają na drużynę Stomilu

65'

Trener Kuźma zdecydował się na pierwszą zmianę

63'

Łukasik przed szansą na wyrównanie, ale po jego strzale piłką wędruje ponad poprzeczkę bramki Kozioła

61'

Marcin Makuch nieprzepisowo zatrzymuje wychodzącego na dogodną pozycję Darmochwała i zostaje ukarany żółtym kartonikiem

59'

Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Bucholc czubkiem buta umieszcza piłkę w bramce Kozioła, ale sędzia techniczny pokazał pozycję spaloną

56'

Frańczak znalazł się w polu karnym i dopadł do bezpańskiej piłki

55'

Gracze Stomilu sprawiają wrażenie pod męczonych. W większości akcji są spóźnieni

48'

Dobra, składna akcja graczy gości, ale Skiba nie miał najmniejszych problemów z wyłapaniem strzału Szczepańskiego

46'

Rozpoczynamy drugą część gry. Liczymy, że nie zabraknie w niej bramek

45'

Pierwsza zmiana w drużynie Stomilu. Trzeciakiewicza zmienia Tomasz Bzdęga

45'

Po bardzo dobrych pierwszych pięciu minutach można było oczekiwać, że spotkanie będzie się toczyć w szybkim tempie. Niestety momentami byliśmy świadkami piknikowej atmosfery. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie nie zabraknie emocji.

46'

Koniec pierwszej połowy

46'

Piłka po uderzeniu Łukasika trafia w spojenie słupka z poprzeczką. Zawodnicy Stomilu sugerowali, że piłką spadła poza linią bramkową

45'

Arbiter dolicza minutę do regulaminowego czasu gry

43'

Od razu na myśl przychodzi powiedzenie o niewykorzystywanych okazjach...

43'

Kolejny stały fragment gry i szansa na prowadzenie Stomilu. Po zagraniu piłki głową próbował strzelać Czarnecki, jednak piłką mija bramkę

41'

Defensor gości nieprzepisowo powstrzymuje Łukasika

33'

Słabszy okres gry Stomilu w ostatnich kilku minutach. Zawodnicy pozwolili przejąć inicjatywę drużynie gości

27'

Kolejny stały fragment gry dla Stomilu, ale po dośrodkowaniu Lecha Kozioł spokojnie łapie futbolówkę

24'

Lech zagrywa do Łukasika, ale sędzia boczny pokazuje pozycje spaloną gracza Stomilu

19'

Lech ukarany żółtą kartką

19'

Kononowicz wyłożył niemalże piłkę do pustej bramki dla Traore, ale w ostatniej chwili Warcholak wybił piłkę i uchronił Stomil przed utratą bramki

15'

o dosyć szalonym początku gra się wyrównała

12'

Nather zagrywa w pole karne do Traore, ale pierwszy do piłki dochodzi bramkarz Stomilu

11'

Lech chciał uruchomić długim podaniem Darmochwała, ale włożył za dużo siły i piłkę bez problemu łapie Kozioł

8'

Łukasik zagrywa w pole karne do nabiegającego Trzeciakiewicza, ale obrońca gości w ostatniej chwili blokuje strzał zawodnika Stomilu

6'

Mimo słabszej frekwencji na dzisiejszym spotkaniu kibice bardzo głośno dopingują swoich zawodników

5'

Kolejna groźna akcja Stomilu. Tym razem Kozioł popisał się świetną paradą po strzale Łukasika. Stomil w natarciu

5'

Idealne dośrodkowanie Warcholaka spadło wprost na głowę Darmochwała, ale ten posyła piłkę obok brami Kozioła

3'

Nieporozumienie w szeregach obronnych Stomilu i już gracze Sandecji mieli okazję na zdobycie bramki. Piłka po strzale gło mija bramkę Skiby

1'

Z niewiadomych przyczyn spotkanie rozpoczęło się z 5 minutowym opóźnieniem

1'

Paweł Dreschel gwiżdże po raz pierwszy. Rozpoczynamy spotkanie

16:43

Pozostał niespełna kwadrans do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy obu ekip rozgrzewają się intensywnie na murawie

16:31

Stomil: Skiba- Bucholc, Czarnecki, Szymonowicz, Warcholak, Darmochwał, Głowacki, Jegliński, Lech, Trzeciakiewicz, Łukasik

Sandecja: Kozioł - Makuch, Bartków, Słaby, Frańczak, Bębenek, Nather, Szczepański, Greszczyk, Kononowicz, Traore

16:23

16:21

- Rozgrywki jeszcze się nie skończyły i teoretycznie wszystko może się wydarzyć. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że w tej bardzo trudnej rundzie Sandecja jest w dobrym położeniu na tę chwilę. Trzeba docenić wysiłek piłkarzy i jakość naszego grania, dzięki czemu kilka kolejek przed końcem sezonu nasza sytuacja nie jest tak trudna, jak wielu innych zespołów - powiedział trener Ryszard Kuźma.

16:16

W rundzie jesiennej lepsza okazała się Sandecja. Na własnym terenie pokonała Stomil 1:0, a gola na wagę 3 punktów zdobył M. Gorski

16:12

Trener gości nie mógł zabrać ze sobą kontuzjowanych Pablo Gomeza, Roberta Cicmana, Tomasza Margola oraz pauzującego za kartki Adama Mójtę.

16:08

Jeśli chodzi o personalia to trener Łopatko będzie miał do dyspozycji większość swoich podstawowych zawodników. Warto wspomnieć, że do drużyny wracają Paweł Łukasik oraz Marcin Warcholak

16:06

Sandecja z 42 punktami na koncie może być spokojna o swój ligowy byt. Stomil nie jest w tak komfortowej sytuacji - po 29 kolejkach zajmują odległe 16 miejsce z 30 oczkami na swoim koncie.

16:01

Na stadionie przy al. Piłsudskiego zbierają się czarne chmury. Dosłownie i w przenośni - sytuacja Stomilu w ligowej tabeli nie może napawać optymizmem, ponieważ drużyna prowadzona przez Adama Łopatko od kilku kolejek znajduje się w strefie spadkowej, a jakby tego było mało zanosi się na to, że spotkanie będzie rozgrywane w deszczowej aurze.