GKS BełchatówGKS Bełchatów
0 : 2
Wisła PłockWisła Płock
93'

Koniec spotkania. Liderujący GKS Bełchatów dosyć niespodziewania przegrał u siebie z bezbłędnie grającą Wisłą Płock (0:2). Obie bramki dla gości padły w ostatnich pięciu minutach spotkania.

91'

Kontratak gości, Kaczmarek zagrał do Dziedzica, który z około 11 metrów nie dał szans Malarzowi. Już jest po meczu.

90'

GOOOOOOL!!! 2:0 dla Wisły! Strzelcem bramki Dziedzic!

89'

Indywidualna akcja Prokicia, podanie do Renusza, ten jednak uderzył słabo i przede wszystkim niecelnie.

87'

Jeszcze jedna próba Burkharda, tym razem po ziemi, jednak futbolówka przeszła kilka metrów obok słupka.

86'

Rozgrywający Wisły ukoronował swój świetny występ golem z cyklu stadiony świata. "Bury" atomowym uderzeniem ściągnął pajęczynę z prawego okienka bramki Malarza.

85'

GOOOOOL!!! 1:0 dla Wisły! Dośrodkowanie Janusa w pole karne i znakomite uderzenie Burkharda prosto w okienka!

83'

Kirovski odegrał do Michała Maka, ale strzał broni z trudem Kiełpin!

82'

Schodzi Mateusz Mak, w jego miejsce Andreja Prokić.

80'

Ostatnie 10 minut przed nami. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

80'

Ostatnia zmiana w ekipie Wisły. Schodzi Kacprzycki, wchodzi Paweł Kaczmarek.

80'

Dziedzic, podobnie jak Baran, gra w specjalnej masce na twarzy.

79'

Janusz Dziedzic wchodzi do gry. To już koniec meczu dla niezbyt widocznego Krzywickiego.

78'

Przed polem karnym futbolówkę ustawił Mateusz Mak. Uderzył z rzutu wolnego, ale nieprecyzyjnie.

76'

Świetna partia Magdonia w defensywie, który zgarnia wszystkie górne piłki.

74'

Strzał Michała Maka, ale tylko rzut rożny. Nie mają pomysłu gospodarze, jak zaskoczyć dzisiaj Kiełpina.

73'

Czy Kirovski okaże się bohaterem bełchatowian? Macedończyk wchodzi do gry za Wrońskiego.

70'

GOOOL! Piłka wpadła do siatki GKS-u, strzelcem Krzysztof Janus, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Dużo szczęścia gospodarzy w tej sytuacji!

69'

Schodzi Piotr Wlazło. W jego miejsce Bartłomiej Sielewski.

68'

Ostre starcie Norambueny ze Stefańczykiem. Kartka dla reprezentanta Palestyny.

66'

Po raz kolejny poturbowany Stefańczyk na prawej stronie, ale tym razem nie potrzebował pomocy medyków.

64'

Niefortunne piąstkowanie Kiełpina, który ostatecznie zatrzymał leciutki strzał Wilusza.

62'

Żółta kartka dla Piotra Wlazło za faul w środkowej strefie.

62'

Na murawę wchodzi Michał Renusz. Zmienia Turkovsa.

58'

Dobrze spisują się dzisiaj środkowi obrońcy bełchatowian, którzy nie pozwalają na wiele Krzywickiemu.

56'

Burkhardt jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych postaci tego meczu. Przed momentem znowu precyzyjnie dorzucił do kolegi (Radicia), ale na miejscu był Malarz.

54'

Ależ blisko gola! Jak na tacy miał piłkę Baranowski, który uderzył z główki minimalnie nad poprzeczką!

52'

Kolejne precyzyjne dogranie Burkhardta, ale po raz kolejny strzał nad poprzeczką. Próbował pokonać Malarza Góralski.

50'

Główkował po rzucie rożnym Damian Szymański, ale wybijają dobrze ustawieni obrońcy Wisły.

48'

W odpowiedzi idealna okazja dla gości, ale Kacprzycki niecelnie uderzył z powietrza.

47'

Michał Mak do Turkovsa, który został przewrócony, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy, jak na razie bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans.

45'

Zagranie z ręką Basty i Góralski rozpoczął akcję od rzutu wolnego. Piłkarze zagrają jeszcze 2 minuty.

43'

Jeszcze jedno uderzenie, tym razem Baranowskiego, ale na posterunku Kiełpin, który utrzymał piłkę w rękach.

42'

Wzrasta napór bełchatowian. Celny i bardzo mocny strzał Wrońskiego, piąstkuje przytomnie Kiełpin.

41'

Wysokie i bardzo niecelnie uderzenie Norambueny. Tylko jęk zawodu na trybunach

41'

Wrzutka z lewej strony Norambueny znowu prosto do Magdonia, który skasował kolejną akcję.

40'

Próbował uderzać z 14 metrów Paweł Baranowski, ale zablokowana ta próba.

39'

Teraz zdecydowanie dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się podopieczni Kamila Kieresia. Brakuje przysłowiowej "setki" i przede wszystkim wysokiego tempa w akcjach.

37'

Ostry wślizg Wrońskiego na żółtą kartkę.

36'

Świetna interwencja Magdonia, który w ostatniej chwili uniemożliwił strzał jednemu z graczy gospodarzy. Będzie tylko rzut rożny.

35'

Ucierpiał Grzegorz Baran, wybił piłkę za linię boczną Michał Mak. Pomoc medyczna nie była konieczna i Wisła zwróciła futbolówkę.

33'

Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych. Krótko rozegrana piłka i strzał z prawego narożnika tylko w boczną siatkę.

31'

Zbyt lekka próba Burkhardta z dalszej odległości, spokojnie wyłapał futbolówkę Malarz.

29'

Duże zamieszanie przed polem karnym Wisły! Najpierw Turkovs nie trafił w piłkę, ta trafiła pod nogi Mateusza Maka, który uderzył potężnie, ale nie miał problemów z interwencją Kiełpin.

26'

Padł w polu karnym Turkovs, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o rzucie karnym.

24'

Nie mają pomysłu bełchatowianie na poważne zagrożenie bramce strzeżonej przez Kiełpina.

22'

Głupia strata Alexisa Norambueny, w konsekwencji kontra i rzut wolny dla Wisły. Ze stojącej piłki dośrodkował Kacprzycki, a bezbłędnie wypiąstkował bramkarz.

20'

Wygrał pojedynek w powietrzu Maciej Wilusz, który powstrzymał próbę zagra ze środka pola jednego z graczy gości.

19'

Najgroźniejsza sytuacja w meczu, w boczną siatkę kropnął Kacprzycki.

18'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Filipa Burkhardta. Piłka przeszła nad poprzeczką.

16'

Dośrodkowanie Kacprzyckiego z lewej strony, ale wchodzącego Magdonia uprzedził w ostatniej chwili Malarz.

15'

W ostatnich minutach przeważa Wisła, ale brakuje dogodnych sytuacji bramkowych.

13'

Znakomite prostopadłe podanie do Jacka Góralskiego, ale sędzia zatrzymał akcję - spalony.

12'

Gospodarze próbują szczęścia flankami, ale na posterunku bramkarz i obrońcy płocczan.

10'

Prawy obrońca Wisły wrócił do gry. Nie wiadomo jednak, czy konieczna nie będzie roszada.

8'

Mocno ucierpiał Cezary Stefańczyk, który musiał opuścić murawę na noszach. Rozgrzewkę rozpoczął Krzysztof Hempel.

7'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Daniils Turkovs.

6'

Nikt nie doszedł do dośrodkowania Mateusza Maka w pole karne.

5'

Była pierwsza okazja dla GKS-u. Bliski sięgnięcia piłki był Paweł Baranowski, ale najwyżej wyskoczył bramkarz Wisły.

4'

Arkadiusz Malarz musiał zapoznać się już z futbolówką, po tym jak szarżowali gracze Marcina Kaczmarka.

2'

Pierwsze sekundy dla gości, którzy kilka razy zapędzili się w rejony pola karnego bełchatowian. Przed momentem zablokowali strzał Krzysztofa Janusa.

1'

Pierwszy gwizdek, gramy!

17:00

Piłkarze już na murawie, za moment zaczynamy.

16:50

Do pierwszego gwizdka Adama Lyczmańskiego już tylko 10 minut. Jakie macie typy na to spotkanie?

16:35

GKS Bełchatów - Wisła Płock

16:34

W Bełchatowie niebo zachmurzone, ale na razie nie pada. Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów.

16:33

Rezerwowi Wisła: Daniel Szczepankiewicz, Damian Dombrowski, Janusz Dziedzic, Kamil Hempel, Tomasz Grudzień, Paweł Kaczmarek, Bartłomiej Sielewski.

16:32

Rezerwowi Bełchatów: Damian Podleśny, Marcin Flis, Szymon Sawała, Patryk Rachwał, Andreja Prokić, Michał Renusz, Hristjan Kirovski.

16:30

W poprzedniej kolejce obie ekipy raczej nie zachwyciły swoich kibiców. Torfiorze polegli w Rybniku z tamtejszym ROWem - który nota bene okazuje się być w obecnym sezonie pogromcą ligowych faworytów. Wiślacy natomiast rzutem na taśmę, dzięki bramce zdobytej przez Kaczmarka w 94. minucie, uratowali przed swoimi kibicami remis z GKS Tychy.

16:26

Liderujący w tabeli 1. ligi GKS Bełchatów podejmuje przed własną publicznością płocką Wisłę. Dla podopiecznych Kamila Kieresia mecz ten będzie doskonałą okazją dla udowodnienia, że zeszłotygodniowa porażka z Energetykiem ROW Rybnik była tylko drobną wpadką w marszu ku Ekstraklasie. Zapraszamy na relację LIVE!