GKS TychyGKS Tychy
14:27

Za wspólnie spędzoną niedzielę dziękuję już Państwu Bartosz Głąb. Pozdrawiam

14:25

Rzutem na taśmę Wisła Płock uratowała jeden punkt w tym meczu. Dzięki czemu zachowuje bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. GKS Tychy natomiast po tej kolejce będzie miał zaledwie jeden punkt przewagi nad spadkiem.

94'

Jeszcze sędzia ukarał żółtą kartką Pawła Kaczmarka za ściągnięcie koszulki.

94'

Koniec meczu !!!! W ostatniej sekundzie meczu piłka powędrowała w pole karne gości, gdzie wybijana piłka trafiła do Pawła Kaczmarka, a ten strzałem prawą nogą doprowadza do wyrównania.

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Chyba w ostatniej akcji meczu Wisła doprowadza do wyrównania !!!!!!!

92'

Dośrodkowanie Burkhardta z rzutu rożnego i niepilnowany Seweryn Kiełpin, który zawędrował w pole karne rywala, strzałem głową przeniósł piłkę ponad poprzeczką bramki rywala.

91'

Ostatnia zmiana w zespole GKS-u Tychy. Na boisku pojawia się Łukasz Kopczyk za Mateusza Bukowca.

91'

Sędzia tego meczu dolicza trzy minuty do podstawowego czasu meczu.

91'

Druga wrzutka znacznie gorsza, piłka wybita.

90'

Po rzucie rożnym dla Wisły zakotłowało się pod bramką gości, piłka po raz kolejny wybita na rzut rożny.

89'

Filip Burkhardt uderza z rzutu wolnego w słupek !!! Coś niesamowitego w końcówce tego meczu.

87'

Wisła Płock rozpaczliwie próbuje zdobyć bramkę wyrównującą, ale na razie są tego bardzo daleko.

85'

Kaczmarek zagrywa piłkę w pole karne gości, ale pewnie wybija ją jeden z obrońców tyskiego zespołu.

84'

Tomasz Grudzień wchodzi za Stefańczyka.

82'

Janusz Dziedzic zastępuje Góralskiego.

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Popović uderza w lewa, Kiełpin poleciał w prawo i tyszanie niespodziewanie prowadzą w Płocku!

80'

Rzut karny dla GKS-u Tychy!!! W polu karnym Wisły Płock powalony Denis Popović.

77'

Paweł Kaczmarek za Kacprzyckiego.

77'

Mateusz Bukowiec uderza z rzutu wolnego na bramkę Kiełpina. Strzał bardzo niecelny.

76'

Burkhardt drybluje w polu karnym gości, zagrał do Janusa, ten jednak nie przyjął piłki.

73'

I kolejna kartka dla gracza gości. Tym razem żółtą kartką ukarany Marcin Wodecki.

71'

Tomas Docekal otrzymuje czerwoną kartkę za zbyt intensywne wejście w Kiełpina!!! Przypomnijmy, że ten zawodnik kilka minut temu pojawił się na boisku.

69'

Zderzenie Docekala z Kiełpinem, obaj zawodnicy leżą na murawie i wydaje się że bardzo cierpią.

66'

Zagranie na lewą stronę pola karnego do Burkhardta, a ten bardzo niecelnie udarza.

63'

Druga już zmiana w zespole gości. Za Pavola Ruskovsky'ego na placu gry melduje się Tomas Docekal.

61'

Powinno być 1:0 dla Wisły!!! Po dośrodkowaniu Kacprzyckiego strzałem głową w poprzeczkę trafia Piotr Wlazło, a moment później dobitkę Radić'a cudownie wybił Misztal.

60'

Mogła paść bramka dla Płocczan! Wlazło świetnie uderzył z dystansu, ale fenomenalnie interweniował Misztal.

59'

GKS Tychy przeprowadził dość nieporadną kontrę Marcin Wodecki kilka razy dośrodkował w pole karne gospodarzy po wybiciach piłki i ponownie nic z tego nie wyszło.

56'

Kacprzycki mógł spowodować zagrożenie pod bramką Misztala, złamał akcję do środka, ale jego strzał został zablokowany.

53'

Kolejna dobra akcja tyszan. Popović zagrywa piłkę z prawej strony boiska i Seweryn Kiełpin z problemami wybija piłkę poza pole karne.

51'

Ależ szansa GKS-u Tychy!!! Grzybek zagrał do Popović'a, ten nawinął obrońcę i trafił w poprzeczkę, jeszcze do piłki dopadł Wodecki, ale mocnym strzałem trafił w obrońcę Wisły.

49'

Oskrzydlająca akcja gospodarzy. Piłka trafia do Hiszpańskiego, ten wywalczył rzut rożny, z którego jednak nic nie wyszło.

47'

Rzut wolny dla Wisły Płock. Burkhardt dośrodkowuje, ale Sielewski bardzo niecelnie uderza głową.

46'

Początek drugiej połowy meczu! Oby było więcej emocji.

46'

Przed rozpoczęciem drugiej części meczu pierwsza zmiana w zespole tyskiej. Marcin Wodecki pojawia się na placu gry w miejsce najlepszego strzelca zespołu Pawła Smóki.

13:18

Krótko podsumowując pierwszą część meczu. Wisła Płock cały czas utrzymuje się przy piłce, ale ciężko jej stworzyć sytuacje pod polem karnym tyszan. Goście natomiast głównie kontrują. Na drugą połowę meczu zapraszam za kilka minut.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. Oby druga była lepsza.

46'

Sędzia dolicza jedną minutę do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu.

45'

Po raz kolejny piłka w polu karnym Wisły. Adrian Chomiuk uderza jednak zbyt lekko, by pokonać bramkarza gospodarzy. Chwilę wcześniej w polu karnym powalony został Popović, jednak sędzia nie podyktował "jedenastki".

44'

Ależ niespodziewanie mogła się zakończyć ta pierwsza połowa meczu. Ruskovsky wpadł w pole karne gospodarzy i uderzył w spojenie słupka z porzeczką bramki Kiełpina!

41'

Janus świetnie zagrywa w pole karne gości do Burkhardta, ten trafia w obrońce tyszan i akcja kończy się znowu tylko na strachu.

38'

Ponownie faul pod polem karnym gości. Tym razem faulował Mateusz Grzybek, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

35'

Kacprzycki dośrodkowuje w pole karne GKS-u i Marcin Krzywicki bardzo niecelnie uderza głową.

33'

Niepotrzebny faul Damiana Szczęsnego pod własnym polem karnym i kolejny rzut wolny dla "Nafciarzy".

31'

Świetne podanie Burkhardta w pole karne tyszan, Krzywicki jednak popełnia błąd w przyjęciu piłki i Misztal mógł złapać piłkę.

30'

Rzut wony dla Wisły Płock. Uderzenie Burkhardta jednak wysoko ponad bramką.

28'

Wreszcie akcja Tyszan. Chomiuk dośrodkowuje z prawej strony boiska, do strzału głową dochodzi Żunić, ale przeniósł piłkę ponad bramką rywala.

27'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Mateusz Masternak ukarany za faul bez piłki.

25'

Gospodarze utrzymują się przy piłce, ale głównie na własnej połowie boiska.

22'

Pierwsza część pierwszej połowy spotkania za nami. Znaczna przewaga Wisły, ale poza jedną dobrą okazją nie potrafią przedrzeć się w pole karne tyszan.

20'

Krzywicki świetnie przyjmuje piłkę i wpada w pole karne tyszan. Zagranie jednak zablokowane i rzut rożny.

17'

Fatalnie rozegrany rzut rożny Wisły. po krótkim rozegraniu piłka trafia do obrońcy stojącego o obrębach koła środkowego.

16'

Wisła rozgrywa piłkę na połowie tyszan, moment niedokładności i strata piłki, z której jednak nic nie wynikło.

14'

Piłka wędruje w pole karne gospodarzy i piłkę pewnie wybija Marko Radić.

13'

"Nafciarze" próbują kontrolować grę, jednak z trudnością przedostają się pod pole karne gości.

11'

W odpowiedzi GKS Tychy. Wrzutka Damiana Szczęsnego w pole karne rywala, gdzie akcję zamykał Pavol Ruskovsky. Jednak strzał był zbyt lekki, by mógł sprawić problemy Kiełpinowi.

9'

Znakomita szansa Wisły. Krzywicki popędził prawą stroną boiska i z ostrego kąta próbował pokonać Misztala, bramkarz tyszan jednak świetnie interweniował.

9'

Teraz kolejna szansa gospodarzy. Tym razem z dystansu uderza Filip Burkhardt, ale teraz pewnie łapie piłkę Misztal.

8'

Strzał Krzywickiego z dalszej odległości i Piotr Misztal paruje piłkę na rzut rożny.

8'

GKS Tychy traci piłkę na własnej połowie boiska.

6'

W pierwszych minutach tego meczu oba zespoły nie pokazują zbyt wysokich umiejętności. Na razie gra jest rwana i bardzo niedokładna.

4'

Pierwsza akcja gości, oskrzydlająca akcja, piłka trafia do Damiana Szczęsnego, któremu udało się wywalczyć rzut rożny.

2'

Na początku meczu przycisnęli gospodarze, pierwszy raz piłka powędrowała w pole karne tyszan, ale Ivica Żunić wyekspediował ją w bezpieczne rejony boiska.

12:30

Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Bednarka, rozpoczynamy mecz!

12:28

Wisła Płock w niebieskich strojach, natomiast GKS Tychy dzisiaj na czerwono.

12:20

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Płocku, słońce także zaświeciło. Spodziewamy się ciekawego widowiska.

12:19

Przed momentem rozpoczęło się jeszcze jedno spotkanie 1. ligi Sandecja Nowy Sącz podejmuje na własnym stadionie Termalicę Bruk-Bet Nieciecza.

12:15

Dotychczas w tej 29. kolejce 1. ligi zostały rozegrane mecze: Energetyk ROW Rybnik - GKS Bełchatów 2:0, Okocimski Brzesko - Olimpia Grudziądz 0:2, Górnik Łęczna - Kolejarz Stróże 2:0, Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 0:0, Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 0:2, Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 3:0, GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2:1.

12:13

W poprzedniej kolejce Wisła Płock wygrała na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 2:1, natomiast GKS Tychy przegrał na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:3.

12:12

Ławka GKS-u Tychy: 22.Paweł Florek (M), 5.Marcel Gąsior (M), 7.Łukasz Małkowski, 18.Daniel Mąka, 19.Łukasz Kopczyk, 23.Tomasz Doczekal, 88.Marcin Wodecki

12:11

Ławka Wisły Płock: 93.Daniel Szczepankiewicz (M), 8.Paweł Kaczmarek, 9.Łukasz Sekulski, 10.Janusz Dziedzic, 13.Tomasz Grudzień, 17.Damian Dombrowski (M), 24.Kamil Hempel.

12:06

Gospodarze dzisiejszego spotkania czyli Wisła Płock plasuje się aktualnie na 8. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 41. punktów, co raczej zapewnia im już utrzymanie w tabeli. GKS Tychy natomiast zajmuje 15. pozycję, czyli pierwszą, która oznacza spadek do 2 ligi polskiej. Do bezpiecznego miejsca traci dwa oczka.