KONIEC! Flota Świnoujście bezbramkowo zremisowała ze Stomilem i podzieliła się cennymi punktami z olsztynianami.

Jeszcze raz Kamiński posyła piłkę w pole karne, tam Hosek próbuje uderzyć nogą, ale nieczysto trafia w piłkę.

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

88'

Nie podejrzewamy, że cokolwiek ulegnie zmianie do końca spotkania. Piłkarzom obu drużyn na strzelenie gola zostało bardzo mało czasu.

86'

Poniosła fantazja Jeglińskiego, oddał strzał wolejem sprzed pola karnego, ale piłka w żaden sposób nie zagroziła bramce Floty.

85'

Żółta kartka dla Jasińskiego.

83'

Strzał Darmochwała zza szesnastki został zablokowany przez jednego z piłkarzy Floty.

81'

Bardzo dobrą zmianę dał Sebastian Kamiński, przed chwilą dośrodkował w pole karne, ale Hosek uderzył głową i piłka poza boiskiem.

80'

Żółta kartka dla Kamińskiego.

77'

Rezerwowy Kamiński bliski zdobycia gola, ale oddał zbyt słaby strzał z okolic czternastego metra i Skiba bez problemów wyłapał piłkę.

76'

Piłka po nodze Hoska opuściła boisko, ale sędzia wskazuje na rzut rożny, po którym Zalepa był bliski zdobycia bramki. Z linii wybił futbolówkę Trzeciakiewicz.

75'

Kolejna zmiana. W miejsce Opałacza pojawił się Kamiński.

75'

Mocnym strzałem z dystansu popisał się Czarnecki, ale w defensywie znów czujny jest Zalepa i oddala piłkę od własnej bramki.

74'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Floty, ale szczęśliwie Zalepa wybija piłkę.

72'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu, ukarany Piotr Kieruzel.

71'

Gra została wznowiona, od rzutu z autu rozpoczęli goście.

70'

Krótka przerwa w grze, ponieważ na boisku znalazły się rzucone z trybun...rolki papieru.

67'

Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Boisko opuścił Mysiak, a w jego miejsce pojawił się Hosek.

63'

Na stadionie w Świnoujściu wieje nudą. Za nami ponad sześćdziesiąt minut gry, a akcji bramowych jak na lekarstwo, nie wspominając już o golach.

61'

Poza kibicami Floty na stadionie pojawili się kibice Stomilu. Jest ich co prawda około 15, ale dzielnie dopingują swoją drużynę.

60'

Przy piłce znów Ensar Arifovic, ale tym razem uderzał niecelnie i piłkę bez problemów złapał Piotr Skiba.

56'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Grzelaka, głową dogrywa Niewiada, piłkę przejmuje Arifović, ale uderzył wysoko nad bramką.

52'

Odpowiedź Stomilu, Michał Trzeciakiewicz znalazł się w odległości pięciu metrów od bramki Floty Świnoujście, ale źle złożył się do strzału i strzelił zbyt mocno.

51'

Akcja Floty, Bodziony zagrywa futbolówkę w pole karne, Grzelak przejmuje ją, ale zamiast uderzać zdecydował się na niecelnie podanie i Stomil przejął piłkę.

50'

Próba strzału Darmochwała, ale piłkarzowi Stomilu nie udaje się skierować piłki w światło bramki.

48'

Ensar Arifovici zagrywał w kierunku Krzysztofa Bodzionego, ale dobra interwencja Arkadiusza Kopruckiego uniemożliwiła napastnikowi Floty dotarcie do piłki.

46'

Trenerzy obu drużyn nie przeprowadzili w przerwie żadnych zmian, drugą częśc meczu rozpoczęły takie same jedenastki jak pierwszą.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Flota Świnoujście bezbramkowo remisuje ze Stomilem Olsztyn.

44'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

42'

Próbuje jeszcze zaskozyc rywali przed przerwą Jegliński, ale piłka po jego strzale wędruje daleko obok bramki.

39'

Fatalny błąd Niewiady, który zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Tę sytuację dobrze wykorzystał Darmochwał, odebrał futbolówkę i popędził do przodu, przebiegając całą długość boiska. W międzyczasie przeszedł dwóch zawodników Floty, dostał się w pole karne, ale ostatecznie Mokwa czystym wślizgiem powstrzymał rywala.

35'

Trzeciakiewicz przejął futbolówkę w środku pola i ruszył do przodu. Chwilę później oddał mocny strzał z osiemnastego metra, ale Brljak sparował piłkę nad poprzeczkę.

33'

Błąd Opałacza umiejętnie wykorzystał Lech i od razu popędził w stronę bramki Floty. Tam oddał strzał z okolic siedemnastego metra, ale włożył w uderzenie zbyt mało siły i Brljak pewnie obronił.

30'

Tempo spotkania nieco opadło. Od dłuższego czasu żadna ze stron nie przeprowadziła groźnej akcji, a najciekawszym momentem kilku ostatnich minut był faul na Darmochwale w środkowej strefie boiska.

28'

Piłkarze Stomilu przez dłuższy moment wymieniali między sobą podania, koniec końców Bucholc dośrodkował w pole karne, ale Brljak złapał piłkę.

25'

To mogła byc szansa Stomilu, Głowacki uderzał zza pola karnego wybitą piłkę, ale ta powędrowała wysoko ponad porzeczkę.

23'

Trzeciakiewicz przedostał się w pole karne Floty i zdecydował się na oddanie strzału. Futbolówka uderzyła jednak w nogę Kieruzela i trafiła prosto w ręce Brljaka.

20'

Strzał Macieja Mysiaka z przewrotki pewnie broni Piotr Skiba.

18'

Flota odzyskała piłkę na połowie rywala, Arifović migiem ruszył w kierunku bramki Stomilu, ale źle zagrałdo Bodzionego i sędzia odgwizdał spalonego.

17'

Kolejna groźna akacja gospodarzy. Radosław Jasiński wpadł z piłką w okolice jedenastego metra, ale źle zrobił podając do Ensara Arifovicia, który pogubił się w tej sytuacji i nie opanował piłki.

14'

Ależ akcja Floty! Rafał Grzelak zabrał piłkę na szesnastym metrze i popisał się świetnym strzałem na bramkę Stomilu. Piotr Skiba z trudem ratuje swój zespół przed stratą gola.

12'

Krótka przerwa w grze, po starciu głową z jednym z rywali Łukasz Jegliński ucierpiał i leży na boisku.

10'

Dobrze chcial rozegrac tę akcję Grzegorz Lech, był bliski wyjścia na pozycję sam na sam z Darko Brljakiem, ale został zatrzymany przez Marka Opałacza.

8'

Nie za wiele dzieje się na boisku. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

6'

Ładny rajd Darmochwała na prawej flance, zawodnik Stomilu ograł dwóch defensorów Floty, ale ostatecznie nie dał rady Radosławowi Jasińskiemu, który w porę powstrzymał jego szarże.

4'

Niewiele dzieje się na boisku w początkowej fazie meczu, jednak to gospodarze jak na razie częściej próbują atakowac bramkę Stomilu.

2'

Dobry początek w wykonaniu Floty. Ensar Arifović doszedł do piłki przed polem karnym, próbował zagrac do Krzysztofa Bodzionego, ale futbolówki nie opanował adresat podania.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

16:42

Rezerwowi Stomilu: Mieczkowski, Dziemidowicz, Kato, Piotr Głowacki, Bzdęga, Mroczkowski, Łukasik.

16:42

Rezerwowi Floty: Gąsiński, Sołowiej, Erić, Hosek, Kamiński, Stasiak, Pułka.

16:27

Biorąc pod uwagę statystyki bezpośrednich spotkań obu ekip górą są piłkarze z Olsztyna. Stomil w bezpośrednich starciach z Flotą w 1. lidze jeszcze nie przegrał - dwukrotnie wygrywał i raz remisował. W ostatnim meczu w rundzie jesiennej olsztynianie pokonali świnoujską drużynę 3:1.

16:25

Mecz ten będzie także ważny dla Tomasza Kafarskiego, który w tym tygodniu zastąpił na ławce trenerskiej Floty Bogusława Baniaka. Co nowy szkoleniowiec wyspiarzy sądzi o dzisiejszym rywalu swoich podopiecznych? - Stomil stwarza bardzo dużo okazji bramkowych. Jest skuteczny pod względem gry na połowie rywala. Miejsce, które zajmuje w tabeli, jest złudne: nie odzwierciedla możliwości i postawy zespołu.

16:22

Dzisiejsze spotkanie jest niezwykle istotne dla obu drużyn, bowiem każda z nich mus walczyć o utrzymanie się na zapleczu ekstraklasy. Gospodarze po 28 rozegranych kolejkach zajmują 14. miejsce, z kolei goście 16.

16:19

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 29. kolejki 1. ligi Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn!