Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
93'

Koniec spotkania. Sandecja wygrywa z Termalica 2:1 i inkasuje 3 pkt wyprzedzając gości w ligowej tabeli.

90'

Pleva ukarany żółta kartką.

89'

Strzał Fryca z dystansu broni na raty Cabaj.

88'

GOOOOOOOOL!!!! Czerwiński strzela głową po dośrodkowaniu Biskupa z wolnego.

87'

Rzut wolny dla Termalici.

86'

Dośrodkowanie z prawej strony Piotrowskiego i piłkę łapie Cabaj.

80'

Danek zmienia Szczepańskiego

78'

Druga połowa w wykonaniu piłkarzy jest słaba, bardzo słaba, żeby nie powiedziec fatalna...brak podbramkowych sytuacji z jedej i drugiej strony. Piłka częściej fruwa w powietrzu niż krąży między nogami piłkarzy.

74'

Dośrodkowanie Biskupa z kolejnego wolnego. Piłka po zamieszaniu w polu karnym ostatecznie ląduje obok bramki i grę wznawiac będzie Cabaj

72'

Strzał Biskupa z wolnego w nieznacznej odległości mija bramkę.

71'

Drozdowicz za Kujawe

70'

Górski zmienia Urbana

67'

Problemy z mięśniami ma Nather i chwilowo opuszcza boiska lecz już wraca na plac gry.

65'

Strzał Szczepańskiego z 30 metrów minimalnie nad bramką. Fantastyczne uderzenie tego młodzieżowca.

63'

Pawlusinski za Foszmanczyka.

62'

Druga połowa bardzo niemarawa i bezbarwna.

58'

Żółta kartka dla Cabaja.

57'

@ihahaha Kibiców dzisiaj jest około 1600

52'

Szeliga za Margola.

51'

Piotrowski strzela z ostrego kąta i rzut różny.

50'

Druga połowa rozpoczęła się 5 minut temu....... ale oglądając ten mecz można dojść do wniosku, że piłkarze myślami są chyba jeszcze w szatni.

46'

Piotrowski za Jareckiego.

46'

Zaczynamy 2 połowę.

45'

Koniec 1 połowy.

44'

Kontra Termalici, Biskup strzela z 18 metrów lecz jego sttzal blokuje Franczak

43'

żółta kartka dla Jareckiego. Bardzo słaby mecz tego zawodnika.

40'

Odebranie piłki Szczepańskiego, podanie do Traore, który zgrywa do Urbana, a ten strzałem z pierwszej piłki zagroził bramce Nowaka. Strzał mija bramkę o centymetry.

39'

Kolejna oskrzydlajaca akcja gości. Dośrodkowanie Foszmanczyka ale strzał jego klubowego kolegi Kujawy daleko od bramki.

36'

Dośrodkowanie Urbana z wolnego z lewej strony pewnie wylapuje Nowal

35'

Zapowiadała się groźna akcja gości, ale spalony przerywa grę.

33'

Kolejny corner dla Termalici.

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Dwojkowa akcja piłkarzy Sandecji, szybka kontrę rozprowadza Grzeszczyk podaniem do Bębenka, ten szybkim dryblingiem mija 2 zawodników i podaje pwrotnie do Grzeszczyka, który mija Kopacza i pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.

29'

Foszmanczyk strzela zza 16 lecz jego strzał tuż obok bramki.

28'

Szybka kontra gości, Kaczmarczyk na jeden kontakt z Jareckim i jego strzał z 20 metrów pewnie ląduje w rękach Cabaja.

28'

23'

Dośrodkowanie Urbana z rzutu wolnego lecz piłka mija wszystkich zawodników i ląduje na aucie bramkowym.

21'

Frańczak ukarany żółtą kartką.

19'

Następna oskrzydlajaca akcja gości, dośrodkowanie Fryca i strzał Ceglarza prawa nogą lecz fantastyczna inerwencja popisał się Cabaj.

17'

Dośrodkowanie Jareckiego i strzał głową Kujawy i piłka ląduje metr od bramki Cabaja, groźna sytuacja właściwie z niczego.

15'

Po strzeleniu bramki piłkarze Sandecji nie spuszczaja z tonu i kontrolują poczynania Termalici

13'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Ładna składna akcja gospodarzy, z lewej strony dośrodkowanie Traore, niefortunne zpparowanie piłki przez bramkarza gości, piłka ląduje na głowie Jareckiego i wpada do bramki.

10'

Fryc dosrodkowywuje z prawej strony, a z piłką mija się Ceglarz i nie ma bramki dla niecieczan.

8'

W poprzednim spotkaniu Sandecja wygrała z dzisiejszymi gośćmi 3:1 tak więc przy ewentualniej wygranej przeskakuje Termalice w tabeli.

6'

Kujawa strzela z 25 metrów po ziemi ale daleko od bramki.

3'

Na początku spotkania Sandecja zamknęła gości na ich własnej połowie i kontroluje przebieg spotkania

1'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy, najpierw strzał z 20m Grzesczyka blokują stoperzy Termalici, a następnie dobitka Urbana z podobnej odległości ląduje obok bramki.

1'

Piłkarze Termaliki zaczynają dzisiejsze spotkanie, a więc zapinamy pasy i startujemy!

12:13

Piłkarze wychodzą na murawę i za chwilę zaczynamy.

12:06

Sędzia głównym dzisiejszego spotkania jest Marcin Liana z Bydgoszczy.

12:05

Ławka rezerwowych Termalici: Pochroń Drozdowicz Kiełb Pawlusinski Piekarski Piotrowski Schulmeister

12:03

Ławka rezerwowych Sandecji: Kozioł Kacala Górski Danek Szeliga Kononowicz Maślejak

11:57

Zapraszamy na relacje z dzisiejszego spotkania Sandecja-Termalica w Nowym Sączu. Gospodarze po ostatniej porazce z Olimpia 1:3 będą chcieli podnieść się w starciu orzed własną publicznością, natomiast Termalica pokonała 1:0 Flotę Świnoujście. Dzisiejszy mecz zapowiada się ekscytująco.