GKS KatowiceGKS Katowice
2 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

KONIEC! GKS Katowice wygrywa z Chojniczanką 2:1 i tym samym notuje pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej na własnym stadionie.

92'

Goście jeszcze desperacko próbują coś zrobic pod bramką katowiczan, ale chyba nic z tego nie wyjdzie.

90'

Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

89'

Duda dobrze strzela na bramkę Chojniczanki, było groźnie, ale katowiczanie nie zdobywają kolejnej bramki. Wywalczyli natomiast trzeci rzut rożny.

88'

Do końca spotkania pozostało tylko kilka minut, na prowadzeniu wciąż GKS.

86'

Gieksa w natarciu, Wróbel zagrywał do Zielińskiego, ale ten zostaje zablokowany przez piłkarzy Chojniczanki i mam trzeci rzut rożny dla gospodarzy.

84'

Faul Pitrego w środku pola, katowiczanie będą grai teraz na czas i bronili korzystnego wyniku. Chojniczanka natomiast za wszelką cenę stara się doprowadzic chociaż do wyrównania.

81'

Słaby strzał Gancarczyka i piłka przelatuje daleko od bramki Szymańskiego.

79'

Przez moment nie podnosił się Zieliński, ale po chwili wrócił do siebie i już żwawo biega po murawie.

78'

Ostatniej zmiany dokonuje także Kazimierz Moskal. Goncerz opuści boisko, w jego miejsce pojawi się Sławomir Duda.

77'

Ostatniej zmiany dokonuje trener Pawlak. Za Mrozika pojawia się Wypij.

76'

Małe zamieszanie na boisku, w polu karnym Chojniczanki padł jak długi w polu karnym Zieliński. Gwizdek sędziego milczy, ale piłkarz katowickiego zespołu domaga się rzutu karnego.

75'

Andrzej Rybski próbował strzelac, ale został zablokowany przez obrońców GieKSy.

73'

Zapomnieli o pilnowaniu Wróbla defensorzy Chojniczanki, dlatego też bez problemu piłkarz gospodarzy przyjął piłkę od Pitrego, Źle to jednak zrobił i gracze z Chojnic w porę zdołali zareagowac.

71'

Mrozik nie opanował piłki po długim podaniu z prawego skrzydła, w efekcie grę od własnej bramki wznowi Budziłek.

69'

Do końca spotkania pozostało nam nieco ponad dwadzieścia minut, jak na razie górą gospodarze. Czy Chojniczanka zdoła jeszcze odpowiedziec?

67'

Zmiana także w zespole z Katowic. Za Wołkowicza pojawia się Wróbel.

65'

Zmiana w chojnickiej drużynie, z boiska schodzi Ostalczyk, w jego miejsce pojawia się Gancarczyk.

64'

Garncarczyk posłał piłkę z prawego skrzydła prosto pod nogi Grzegorza Goncerza, który pewnie oddał strzał na bramkę Chojniczanki. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z defensorów gości i dopiero wpadła do siatki.

63'

GOOOOOL! GRZEGORZ GONCERZ!!!

61'

Wołkowicz zagrał prosto na głowę do Garncarczyka, ale ten przegrał w walce o piłkę z jednym z piłkarzy Chojniczanki.

60'

ładne dośrodkowanie Pitrego w pole karne Chojniczanki, ale żaden z pilkarzy katowickiej drużyny nie doszedł do piłki.

58'

Mrozik uderzał z rzutu wolnego na krótszy słupek, ale futbolówka opuściła plac gry.

56'

Druga częśc spotkania podobna jest do pierwszej, dużo sytuacji, dużo okazji, jak na razie brakuje tylko bramek.

54'

Ikegami poważnie ucierpiał po starciu z Cholerzyńskim i musi opuścic plac gry. Zastąpi go Jędrzejczyk.

53'

Faul Cholerzyńskiego na Ikegamim piłkarz GieKSy ukarany żółtą kartką.

52'

Zakręcił się z piłką Wołkowicz, ale chcą postawic kropkę nad "i" gubi się i nie oddaje strzału na bramkę Chojniczanki.

50'

Zieliński dobiegł do futbolówki w polu karnym, ale bardzo dobrze spisali się obrońcy gości i mamy aut dla gospodarzy.

48'

Znów przy piłce Goncerz, tym razem zdecydował się na oddanie strzału, ale piłka mija bramkę nie zagrażając jej w żaden sposób.

47'

Dobre wejście Garncarczyka, rezerwowy wywalczył rzut rożny.

46'

Pierwsza zmiana, z boiska schodzi Ciku, w jego miejsce pojawia się Gancarczyk.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy GKS Katowice remisuje z Chojniczanką 1:1.

45'

I jeszcze raz GieKSa, Goncerz wpadł w pole karne i zagrał do Zielińskiego, ten jednak pogubił się w tej sytuacji i stracił piłkę.

44'

Podręcznikowa akcja gospodarzy, Pietrzak celnie zagrał piłkę do niepilnowanego Pitrego, a ten bez wahania strzałem głową umieszcza piłkę w bramce Chojniczanki.

43'

GOOOOL! PRZEMYSŁAW PITRY!!

42'

Mrozik przez dłuższą chwilę zwijał się z bólu, ale koniec końców nic poważnego nie stało się piłkarzowi Chojniczanki.

40'

Jeszcze próbował zdziałac coś przed przerwą Wołkowicz, ale piłka mija bramkę Chojniczanki o co najmniej metr.

37'

Od kilku minut w natarciu wciąż jest Chojniczanka. Gracze Kazimierza Moskala nie potrafią teraz przedostac się pod pole karne rywali..

35'

Świetny strzał Andrzeja Rybskiego z osiemnastego metra, piłka minimalnie przelatuje obok bramki katowiczan.

34'

Pierwszą żółtą kartkę otrzymuje Alan Czerwiński.

33'

Przesadził trochę Jakub Mrozik, decydując się na strzał z okolicy czterdziestego metra. Futbolówka nawet nie trafiła w światło bramki Budziłka.

32'

Rzut rożny dla gości, Kamiński zdążył wybic piłkę na aut.

31'

Co za szansa gospodarzy! Pitry oddaje strzał głową, ale piłka przelatuje niecały metr od bramki Chojniczanki.

29'

Szalał teraz pod bramką Chojniczanki Ciku, wreszcie wpadł w pole karne, ale powstrzymali go czujni defensorzy GieKSy.

28'

Wracamy do gry.

26'

Zawodnikiem, który ucierpiał jest Błażej Radler.

26'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ jeden z zawodników Chojniczanki nie podnosi się z murawy.

25'

Stały fragment gry przyniósł gościom pierwszą bramkę w tym meczu! Adam Duda na gola zamienia dośrodkowanie z rzutu wolnego.

25'

GOOOOL! ADAM DUDA!!!

23'

Obie strony grają dziś bardzo ofensywnie. Przed momentem Ciku zgrał piłkę z prawej flanki, ale ta finalnie nie znalazła adresata.

22'

Piłkę po rzucie rożnym gości wypiąstkował Budziłek.

20'

Budziłek popisuje się ładną interwencją po strzale jednego z piłkarzy Chojniczanki.

18'

Adam Duda wywalczył pierwszy rzut rożny dla swojej drużyny.

16'

Szybka kontra gości, to mógł byc gol! Dwóch graczy Chojniczanki we dwóch biegło na bramkę katowiczan, a pilnował ich tylko jeden zawodnik gospodarzy. W ostatnim momencie Jurkowski ofiarnie wślizgiem odebrał piłkę Feciuchowi.

14'

Pitry główkuje do Ciku, ten zagraniem piętą kieruję piłkę do Wróbla, który ostatecznie zbyt słabo strzela na bramkę Szymańskiego i nawet nie zaskakuje golkipera Chojniczanki.

13'

Ikegami dał popis swoich dryblerskich umiejętności przed polem karnym rywali, ale w porę ubiegł go Jurkowski i odebrał futbolówkę.

12'

Po nieco ponad dziesięciu minutach gry katowiczanie oddali trzy celne strzały na bramkę Chojniczanki, z kolei goście jeden.

10'

Próbował swoich sil z dystansu Pietrzak, ale piłka wędruje wysoko ponad poprzeczkę.

9'

Duda wychodził na pozycję sam na sam z Budziłkiem, ale po chwili namysłu sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.

8'

Niezwykle wyrównane spotkanie oglądamy jak na razie w Katowicach. Zarówno gospodarze jak i goście co chwila stwarzają zagrożenie i kreują sobie wiele dogodnych sytuacji strzeleckich.

7'

Szybka odpowiedź GieKSy, Wołkowicz zakręcił się z piłką i po chwili oddał strzał, niestety bardzo niecelny.

7'

Pędził pod bramkę gospodarzy Rybski, ale został złapany na spalonym.

6'

Przy piłce znów Zieliński, który jednak zbyt długo zastanawiał się nad oddaniem strzału i stracił futbolówkę.

4'

Co za szansa katowiczan! Na prawy skrzydle dośrodkowywał Pitry prosto na głowę do Zielińskiego, ale ten strzelił minimalnie nad bramką Chojniczanki.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, Pietrzak pędził prawym skrzydłem, próbował stworzyc jakąś dogodną akcję, ale przesadził z dryblingiem w efekcie od bramki grę wznowi golkiper Chojniczanki.

1'

Pierwsi od środka rozpoczęli goście.

19:01

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz w Katowicach!

19:00

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Rafał Misztal - Błażej Jankowski, Norbert Jędrzejczyk, Tomasz Wypij, Przemysław Laskowski, Marek Gancarczyk,Tomasz Mikołajczak.

18:59

Rezerwowi piłkarze GKS: Rafał Dobroliński - Adrian Napierała, Tomasz Wróbel, Janusz Gancarczyk, Aleksander Januszkiewicz, Rafał Figiel, Sławomir Duda.

18:40

Chojniczanka to najlepsza drużyna wiosny. W pięciu ostanich kolejkach zgromadziła na swoim koncie aż jedenaście punktów. Gospodarze zwyciężali z takimi zespołami jak Wisła Płock, Flota Świnoujście, Okocimski Brzesko, a z remisowała z GKS-em Tychy i Sandecją Nowy Sącz.

18:35

Katowiczanie ostatnio notują remisową serię.GieKSa jeden punkt zdobywała kolejno z Dolcanem Ząbki, Kolejarzem Stróże i Puszczą Niepołomice. Warto także odnotować, że po raz ostatni ekipa ze stolicy Śląska triumfowała w wyjazdowym starciu z ROW-em Rybnik, które zwyciężyła 4:0. Miało to jednak miejsce 17 kwietnia.

18:30

Zapraszamy na relację na żywo ze stadionu przy Bukowej w Katowicach, gdzie miejscowa GieKSa zmierzy się z Chojniczanką Chojnice.