Arka GdyniaArka Gdynia
92'

Sędzia kończy spotkanie. Energetyk ROW Rybnik remisuje z Arką Gdynia 2:2.

90'

Groźny strzał Otręby z dystansu. Piłka przeleciała kilkadziesiąt centymetrów nad okienkiem bramki.

87'

Kolejny raz zamieszanie w polu karnym Arki. Niezliczona ilość niepotrzebnych podań, aż w końcu strzał Szarego. Piłka trafiła w kolegę z drużyny i bez zagrożenia pod bramką.

86'

Nieskutecznie próbuje atakować Arka.

84'

W polu karnym upada Aleksander, ale i tym razem sędzia nie używa gwizdka.

82'

Teraz ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Idrissa Cisse, a w jego miejsce pojawia się Roland Buchała.

81'

Cisse chciał wycofać piłkę, ale podał... defensorowi Arki.

78'

Cisse bawi się futbolówką w polu karnym, aż w końcu traci ją na korzyść gości.

76'

Kolejny niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Michała Płonki.

75'

Piłka w polu karnym Bucka, kilka główek aż w końcu akcję strzałem z dystansu zamyka Budka. Niecelne uderzenie.

74'

Żółtą kartką ukarany Idrissa Cisse.

73'

Zmiana Sobczak-Feruga była przedostatnią zmianą w drużynie Energetyka.

72'

Zmiana również w Arce. Pawła Wojowskiego zmienia Arkadiusz Aleksander.

70'

Ostatnia zmiana w Energetyku. Schodzi Szymon Sobczak, wchodzi Daniel Feruga.

68'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Szromnika i piłka ląduje w bramce. Rybniczanie już cieszyli się z prowadzenia, jednak sędzia nie uznał tej bramki. Kibice oburzeni.

66'

Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka wstrzelona w pole karne, przedłużona przez kilku zawodników Energetyka ładuje w rękach Szromnika.

63'

Druga zmiana w Energetyka. Pawła Staniczka zastępuje Hubert Otręba.

62'

Spięcie pomiędzy piłkarzami Energetyka i Arki. Sędzia uspokaja obie strony.

62'

Wyrównany teraz obraz gry.

61'

Zmiana w drużynie gości. Mateusza Cichockiego zmienia Tomasz Kowalski.

59'

Wojowski z lewej strony próbował dośrodkowywać w pole karne. Dobrze interweniują obrońcy Energetyka.

58'

Teraz uderzenia z dystansu próbował Radzewicz. Kolejny niecelne uderzenie w tym meczu.

57'

Kolejny raz Płonka! Tym razem obok prawego słupka.

56'

Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Płonki. Kolejny raz piłka mija bramkę. Ależ aktywny jest dziś piłkarz Energetyka.

55'

Energetyk skutecznie broni się przed atakami Arki.

54'

Arka Gdynia konstruuje atak pozycyjny.

52'

Z przed pola karnego uderzał Płonka. Piłka po jego strzale mija prawy słupek bramki.

49'

GOOOOOL!!! 2:2! WIECZOREK! Znowu mamy remis. W polu karnym po akcji swojego zespołu na bramkę Szromnika uderzał Wieczorek. Jego strzał obronił golkiper Arki, jednak dobitka była już skuteczna i piłka wylądowała w bramce.

46'

GOOOOOL!!! 1:2! RZUCHOWSKI! Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony boiska. Na miejscu znalazł się Rzuchowski, który pewnym strzałem pokonał Bucka.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka gospodarze.

19:59

W przerwie zmiana w drużynie Arki. Piotra Tomasika zmienia Adrian Budka.

46'

Sędzia zaprasza obie jedenastki do szatni. Energetyk ROW Rybnik remisuje z Arką Gdynia 1:1.

45'

Energetyk w dalszym ciągu naciera na bramkę Szromnika.

43'

GOOOOOL!!! 1:1! KOSTECKI! Na bramkę Szromnika uderzał jeden z piłkarzy Energetyka, jednak piłka trafiła prosto w nogi golkipera Arki. Późniejsze zamieszanie w polu karnym wykorzystał Kostecki, który wpakował piłkę do bramki.

41'

Wojowski faulowany na własnej połowie boiska i rzut wolny dla Arki.

40'

Muszalik dośrodkowywał w pole karne z prawego narożnika, a akcję głową zamykał Cisse. Piłka przeleciała obok bramki.

39'

Energetyk chciał wykorzystać błąd Arki, jednak w polu karnym pogubił się Sobczak i goście znów przy piłce.

38'

Szwoch płasko zagrał w pole karne do Ślusarskiego, a ten uderzył obok prawego słupka bramki.

37'

Kolejny rzut wolny Energetyka rozegrany nieskutecznie.

36'

Dwóch piłkarzy Energetyka przez chwilę leżało na murawie. Rzut wolny na połowie Arki.

35'

Akcję swojego zespołu strzałem z dystansu zakończył Staniczek. Piłka ląduje w rękach bramkarza Arki.

34'

Naciskany Szromnik wybija piłkę na aut.

33'

Płonka pociągnął trochę z piłką i oddał strzał z dystansu. Bardzo niecelne uderzenie w wykonaniu piłkarza Energetyka.

32'

Sobczak próbował przedrzeć się w pole karne Arki, jednak w końcu natknął się na jednego z obrońców i stracił piłkę.

31'

W polu karnym upadł jeden z piłkarzy Arki. Sędzie nie użył gwizdka, bo nie było faulu.

30'

Żółtą kartką ukarany Paweł Staniczek.

28'

Niedokładne zagranie Tomasika i przy piłce znów gospodarze.

28'

Arka konstruuje atak pozycyjny.

26'

Kostecki z lewej strony centrował w pole karne, jednak tam dobrze głową interweniuje jeden z defensorów Arki.

25'

Długa piłka do Ślusarskiego, któremu nie udało się opanować futbolówki. Piłka w rękach Bucka.

23'

Goście szukają drugiej bramki. Tym razem na miejscu wszyscy piłkarze Energetyka.

21'

ALEŻ ODPOWIEDŹ ARKI! 0:1! SZWOCH! Piłkarz Arki po akcji swojego zespołu znalazł się z piłką w polu karnym i bez problemu pokonał Bucka.

21'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Niedaleko piątego do piłki wyskakiwał Staniczek, jednak dobrze piłkę złapał Szromnik.

19'

Popędzili z kontrą piłkarze Energetyka. Feruga wypuścił Kosteckiego, który wbiegał w pole karne. Nie do końca dokładne zagranie i od bramki Szromnik.

17'

Z przed pola karnego dobrze uderzał jeden z piłkarzy Arki. Pierwszą paradą przy lewym słupku popisuje się Bucek.

16'

Źle rozegrali ten stały fragment gry podopieczni Jana Furlepy. Goście zawinęli się z piłka i pobiegli w stronę bramki Bucka. W polu karnym upadł jeden z piłkarzy Arki. Nie było faulu i gramy dalej.

15'

Rzut wolny dla Energetyka z dobrych trzydziestu metrów.

13'

Energetyk z futbolówką na połowie Arki.

11'

Cichocki wysokim dośrodkowaniem szukał kolegów w polu karnym. Piłka w rękach Bucka.

10'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Próbowali tam pogłówkować piłkarze Energetyka, jednak nic z tego nie wyszło.

9'

Sobczak był z lewej strony pola karnego, chciał dograć w pole karne i trafił w jednego z defensorów. Rzut rożny.

8'

Szromnik naciskany przez Cisse wybija piłkę mocno do przodu.

8'

Juraszek próbował centrować w pole karne z kilkudziesięciu metrów. Przytomnie łapie Bucek.

7'

Przed pole karne piłkę Kosteckiemu zagrał Wieczorek. Kapitan Energetyka uderzył. Piłka trafiła prosto w jednego z obrońców.

6'

Energetyk główkował na środku boiska. W końcu gospodarze stracili piłkę.

4'

Tomasik chciał zagrać przed pole karne do Szwocha, ale ten się poślizgnął i przy piłce gospodarze.

3'

Już od początku próbują atakować goście, jednak jak na razie niedokładnie.

2'

Pierwszy kontakt Bucka z piłką.

1'

Na trybunach hymn Polski w wykonaniu kibiców Arki i ROW-u.

1'

Sędzia Tomasz Radkiewicz gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli goście.

18:58

Przywitanie kapitanów, za moment pierwszy gwizdek sędziego.

18:57

Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza obie jedenastki na murawę Stadionu MOSiR w Rybniku.

18:51

Obie drużyny udały się już szatni. Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze niecałe 10 minut.

18:47

Oba zespoły mogą pochwalić się zdobyczą punktową z poprzedniej kolejki. Arka Gdynia zremisowała z liderem, GKS-em Bełchatów 1:1, natomiast zespół z Rybnika zaskakująco pokonał wicelidera z Łęcznej 1:2.

18:45

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 15 minut, a my w tym czasie zapraszamy was do przeczytania naszej zapowiedzi tego spotkania.

18:44

Arka Gdynia przystąpi do dzisiejszego spotkania jako trzecia drużyna w lidze, mająca na swoim koncie 46 punktów. Wyżej jest tylko Górnik Łęczna, do którego Arka traci tylko jedno "oczko" i liderujący GKS Bełchatów, który ma nad zespołem z Gdyni 5 punktów przewagi.

18:43

Energetyk ROW Rybnik jest obecnie 17 zespołem 1 ligi. Podopieczni Jana Furlepy mają na swoim koncie 25 punktów, a do bezpiecznego miejsca tracą 5 "oczek". Jeśli rybniczanie chcą myśleć o utrzymaniu, muszą dziś powalczyć.

18:40

Kibice Arki Gdynia zameldowali się już na swoim sektorze.kibice Arki Gdynia

18:32

Do tej pory Energetyk ROW Rybnik z Arką Gdynia zmierzył się trzynastokrotnie. Bilans spotkań jest korzystny dla zespołu z Rybnika, który aż ośmiokrotnie zdobył komplet punktów. Tylko dwukrotnie lepsza okazała się Arka Gdynia, natomiast trzy razy odnotowano remis.

18:30

Ostatnie spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Arką Gdynia zostało rozegrane 5 października 2013 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Wówczas lepszy okazał się zespół z Rybnika, który zwyciężył 0:2. Do siatki Arki trafiali Daniel Feruga i Kamil Kostecki.

18:29

Oba zespoły rozgrzewają się już na płycie głównej boiska. Swoją rozgrzewkę prowadzą już także sędziowie. rozgrzewka

18:25

Witam państwa prosto ze Stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie za 35 minut Energetyk ROW Rybnik podejmie Arkę Gdynia w ramach 28.kolejki 1 ligi. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Wojciech Grzegorzyca.