Twarz Jareckiego zalała się krwią, trwa przerwa.

W ostatnich minutach zmalał opór Termaliki.

Zszedł Hosek, wszedl Arifovic.

69'

Setka Foszmańczyka, ale 5. metra trafia prosto w bramkarza!

68'

Podanie w uliczkę do Ceglarz a od Kujawy, ale bramkarz wyprzedził napastnika Termaliki.

68'

67'

Poprzeczka Jareckiego! Piłka trafiła w nią po uderzeniu z wolnego.

63'

Opałacz za Olszara.

61'

Indywidualna akcja Fryca, wycofanie przed pole karne do Kujawy, a ten tuż obok bramki! Pokaz siły gospodarzy!

60'

Pleva groźnie uderza, ale paruje piłkę bramkarz gości! Chwilę wcześniej odbił futbolówkęna słupek po strzale FFoszmańczyka!

57'

Flota bardzo waleczna w tej drugiej połowie, Niecieczanie póki co skoncentrowani na przeszkadzaniu.

56'

Głową uderza Mysiak, ale Nowak wyciągnął się jak struna i łapie piłkę.

54'

Fryc ukarany żółtym kartonikiem.

53'

Strzał Olszara z 20 metrów, ale dość rachityczny i pewnie interweniuje Nowak.

50'

Ceglarz pod poprzeczkę z 20. metra, ale sparował na rzut rożny Brljak!

49'

820 - tylu kibiców ogląda dzisiejszy mecz na żywo.

46'

Rozpoczyna Flota.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Po rożnym uderza nożycami Czerwiński, ale niecelnie.

45'

Z wolnego Jarecki, ale tuż obok spojenia!

45'

Kaczmarczyk podcinany niedaleko pola karnego przez Mysiaka, który dostaje za ten faul kartkę.

42'

Olszar strzela z ostrego kąta, ale piłkę zatrzymuje Nowak.

37'

Zmiana we Flocie, na boisku melduje się Bodziony, a zmienia Sołowieja.

33'

Groźną wrzutkę Biskupa na rzut rożny wybija Kieruzel.

31'

Żółty kartownik za faul w środku pola obejrzał Kaczmarczyk.

30'

W polu karnym Zalepa faulował Foszmańczyka, a Biskup z dużym spokojem trafia bramkę i daje gospodarzom prowadzenie.

28'

Karny! Biskup podcinką pokonał Brljaka!

25'

Ceglarz uderza po dośrodkowaniu z rożnego, ale obok bramki.

19'

Po okresie przewagi Termaliki, Flota stara się uspokoić grę, choć gospodarze nie chcą łatwo oddać inicjatywy.

16'

Gromkie brawa dla Nowaka, który przed polem karnym okiwał napastnika Floty.

15'

Dośrodkowanie Jareckiego łapie Brljak.

13'

Wymiana piłki Kujawy z Foszmańczykiem, strzał tego ostatniego z 25 metrów, ale piłka poszybowała nad bramką.

10'

Flota powoli osiąga przewagę na boisku.

9'

Dośrodkował Grzelak z lewej strony, ale Czerwiński wybija na rożny.

5'

Póki co częściej przy piłce goście, ale głównie na własnej połowie podania wymieniają obrońcy.