GKS TychyGKS Tychy
95'

KONIEC! GKS Bełchatów pokonał na własnym stadionie GKS Tychy 3:1!

95'

Michał Mak pewnym strzałem pokonał Misztala i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

94'

GOOOL!!! MICHAŁ MAK!!

92'

Płaskie uderzenie prawą nogą Mateusza Maka, ale piłka kozłowała przed bramką i opuściła plac gry.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Kamil Wacławczyk opuszcza plac gry, zastąpi go Kamil Poźniak.

89'

Kamil Wacławczyk, który wszedł na boisko w 75. minucie opuszcza boisko na noszach.

88'

Emocje biorą górę nad zawodnikami!Czerwoną kartką za kopnięcie Wacławczyka zostaje ukarany Mateusz Mączyński.

87'

PAWEŁ SMÓŁKA ZAMIENIA JEDENASTKĘ NA GOLA!

86'

Mamy rzut karny dla GKS-u Tychy!

85'

Do końca spotkania pozostało nieco ponad pięc minut. Niewiele wskazuje na to, że cokolwiek będzie w stanie wyrwac trzy punkty gospodarzom.

83'

Próbował walczyc o piłkę Smółka, ale został złapany na spalonym.

82'

Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Michał Renusz zmieni Turkovsa.

80'

Marcin Flis na wysokości pola karnego, dośrodkowuje, ale futbolówka wpada w ręce Piotra Misztala.

79'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Ivica Zunic.

78'

Norambuena zagrywał w pole karne, ale pewną interwencją popisał się Gąsior i wyjaśnił wszystko w tej sytuacji.

77'

Dośrodkowanie z prawej strony, piłka trafia na głowę Sawali, ale bez zagrożenia pod bramką Misztala.

76'

Groźne dośrodkowanie z lewej strony, ale Łukasz Kopczyk nie wykorzystuje ten okazji.

75'

Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Bełchatów. Kamil Wacławczyk zastąpi Łukasza Wrońskiego.

73'

Znów w natarciu goście, strzał Gąsiora zmusiła golkipera gospodarzy do ponownej interwencji.

72'

Pavol Ruskovsky oddaje strzał na bramkę tyszan, ale trafia prosto w ręce Arkadiusza Malarza.

71'

Denis Popović opuści plac gry, zastąpi go Mateusz Bukowiec.

70'

Dwukrotnie z rzutu rożnego próbowali bełchatowianie, ale tyska defensywa tym razem nie do sforsowania.

68'

Baran ostro potraktowany przez Zunica, ale sędzia po raz kolejny nie pokazuje w tej sytuacji kartki.

67'

Kolejnej zmian dokonuje Jan Żurek. Damiana Szczęsnego zmieni Pavol Ruskovsky.

66'

Dobre zagranie w kierunku Daniilsa Turkovsa, ale w porę ubiegł go Misztal.

65'

Na spalonym Paweł Smółka.

64'

Grzegorz Baran wybija piłkę poza boisko, przy okazji ucierpiał Norambuena, potrzebna pomoc lekarzy.

62'

Okazja do kontry dla tyszan, czterech zawodników biegło w kierunku bramki bełchatowian, ale Pawła Smółkę powstrzymał w porę Maciej Wilusz.

61'

Faul na Michale Maku, bełchatowianie rozpoczną od rzutu wolnego.

60'

Gospodarze dyktują warunki gry, mądrze rozgrywają piłkę, ale muszą się miec na baczności, bowiem goście nie dają za wygraną i nadal chcą zdobyc w tym spotkaniu chociażby bramkę honorową.

59'

Centra Chomiuka, piłkę uderza Szczęsny, ale Malarz nie ma żadnych problemów z obroną tego strzału.

57'

Dwukrotna próba dośrodkowania Popovica, ale dwukrotnie nie pomylili się defensorzy GKS-u Tychy.

55'

Tyszanie mieli okazje do kontrataku, ale Małkowski został powstrzymany wślizgiem przez Flisa.

54'

Ależ zamieszania przy tej bramce! Wrzutka Flisa w pole karne trafiła do Szymańskiego,a ten przewrotką, trochę na oślep uderzył na bramkę Misztala i to ku zaskoczeniu wszystkich znalazła się w siatce.

53'

GOOOL!! DAMIAN SZYMAŃSKI!!!!

51'

Mateusz Mak minął dwóch zawodników GKS-u Tychy, ale jeden z nich zdołał go jednak powstrzymac.

50'

Popovic z rzutu wolnego dośrodkowuje na pole karne, do piłki dobiega Masternak, ale udało mu się w tej sytuacji wywalczyc tylko aut.

49'

Daniils Turkovs złapany na spalonym.

49'

Żunic niedokładnie zagrywa do Chomiuka, mamy aut dla tyszan.

48'

Dobrze zapowiadała się wrzutka Mateusza Maka, ale Turkovs głową uderza obok bramki.

47'

Wroński faulowany przez Gąsiora i mamy pierwszy w drugiej połowie rzut wolny dla gospodarzy.

46'

Mamy pierwszą zmianę w zespole w zespole GKS-u Tychy. Marcin Wodecki opuści plac gry, zastąpi go Łukasz Małkowski.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy GKS Bełchatów prowadzi z GKS-em Tychy 1:0 po golu Łukasza Wrońskiego.

45'

Mecz zostanie przedłużony o minutę.

44'

Gąsior odebrał piłkę rywalom, zagrał ją do Chomiuka, który niedokładnie rozegrał w kierunku Szczęsnego.

42'

Dobra zagranie do Flisa, próbował dośrodkowywac do Turkovsa, ale obrońcy tyskiej drużyny w porę przerwali ich zamiary.

41'

Grzegorz Baran wraca do gry. Gospodarze znów w komplecie.

40'

Wracamy do gry, Baran wciąż poza boiskiem. Gospodarze chwilowo grają w osłabieniu.

39'

Baran faulowany w starciu z Żuniciem, nie obejdzie się bez pomocy medycznej.

37'

Do końca pierwszej połowy pozostało niespełna dziesięc minut, a w końcówce spotkania aktywniejsi stali się tyszanie.

36'

Szczęsny nieprzepisowo powstrzymywał Filsa ciągnąc go za koszulkę. Tym razem obyło się bez kartek.

35'

Dobrze zapowiadała się ta akcja, Mączyński podał do Smółki, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

34'

Kolejna szansa GKS-u Bełchatów!! Fatalny błąd obrońców GKS-u Tychy, piłka trafia prosto pod nogi Mateusza Maka, który wychodzi sam na sam z Misztalem, ten jednak nie trafia w bramkę!

33'

Niedokładne podanie Flisa do Michała Maka grę od autu rozpoczną goście.

31'

Tempo spotkania nieco opadło, gospodarze wolno rozgrywają piłkę, ale z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

29'

Szczęsny fauluje Szymańskiego i mamy rzut wolny dla bełchatowian. Flis bardzo dobrze zagrał piłkę, skierował ją w okienko bramki, ale Misztal popisał się kapitalną interwencją, a gospodarze mogą zapomniec o kolejnym golu.

28'

GKS Bełchatów idzie za ciosem, przed chwilą Mateusz Mak mógł popisac się dobrą akcję, ale jego podanie przecina Kopczyk.

26'

Gol Damiana Szymańskiego i GKS Bełchatów zasłużenie prowadzi już 1:0. Misztal interweniuje i wybija piłkę przed siebie, do niej dopada Wroński i bez problemu kieruje ją do siatki.

26'

GOOL!!!!! ŁUKASZ WROŃSKI!!!

24'

Popović popisał się dobrym dośrodkowaniem do Smółki, ale ten uderza głową wysoko ponad poprzeczką.

23'

Rzut rożny dla bełchatowian, piłka zagrana przez Mateusz Maka trafia na głowę Barana, gdzie po małym zamieszaniu znalazła się pod nogami Turkovsa, który popisuję się minimalnie niecelnym strzałem.

22'

Mateusz Mak chciał dośrodkowac, ale piłka powędrowała wysoko nad głowami piłkarzy GKS-u Bełchatów.

21'

Próba podania do Mateusz Maka kończy się niepowodzeniem, bełchatowianie tracą piłkę i grę rozpoczną goście.

20'

Kopczyk wraca do gry, GKS-Tychy wznowił grę od wrzutu z autu.

19'

Krótka przerwa w grze, jakiegoś urazy doznał piłkarz GKS-u Tychy. Łukasz Kopczyk potrzebuje pomocy medycznej.

17'

Mateusz Mak zagrywał do Wrońskiego, ale ten drugi pogubił się w polu karnym przeciwnika i zmarnował kolejną szansę,

16'

Na boisku z każdą kolejną minutą rośnie przewaga GKS-u Bełchatów. Gospodarze nie potrafią przekuć swojej dominacji na bramkę.

15'

Dośrodkowanie w pole karne, ale sędzie dopatrzył się faulu na Gąsiorze.

14'

Szansa na kontrę dla tyszan, uciekł obrońcom gospodarzy Paweł Smółka, ale nie miał w polu karnym nikogo, komu mógłby zagrac futbolówkę, w efekcie spod nóg wybija mu ją Mateusz Mak.

13'

Akcja GKS-u Bełchatów! Mateusz Mak zagrywał do Wrońskiego, ten dobrze przyjął piłkę obrócił się z nią i prawą nogą uderzał na bramkę Misztala, ale zabrakło celności w jego wykonaniu.

11'

Dobra uderzenie Michała Maka wybite przez Misztala, dobijał jeszcze Damian Szymański, ale jego próba także nie przyniosła efektów.

10'

Przy piłce Mateusz Mak, dośrodkowuje do Norambueny, a ten oddaje piłkę w kierunku Daniilsa Turkovsa, ale znów Piotr Misztal nie zawiódł między słupkami i obronił strzał napastnika bełchatowskiej drużyny.

9'

Początek spotkania ze wskazaniem na gospodarzy. To oni stwarzają sobie więcej sytuacji, częściej utrzymują się przy piłce, ale jak na razie goście nie poddają się i także próbują zagrozic swoim rywalom.

7'

Zagrania Barana w pole karne, główkował Mateusz Mak, ale futbolówka wpadła w ręce Piotra Misztala.

6'

Dobra okazja Denisa Popovica, ale jego strzał z dwunastego metra nie zagroził nawet bramce Malarza, a piłka minęła słupek.

5'

Wroński wdał się z pojedynek z dwoma obrońcami gości, ale ostatecznie go przegrał. Od bramki zacznie Piotr Misztal.

4'

Rzut wolny dla GKS-u, faulowany był Grzegorz Baran i gospodarze będą mieli szansę ze stałego fragmentu gry.

3'

Bełchatowianie stracili piłkę w środkowej strefie boiska, goście wznawiają grę.

2'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy, strzał Wrońskiego, ale pewnie broni Piotr Misztal.

1'

Pierwszy gwizdek Marka Opalińskiego i rozpoczynamy mecz w Bełchatowie!

17:58

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie. Za kilka chwil rozpoczniemy mecz.

17:36

Rezerwowi piłkarze GKS-u Tychy: Florek, Małkowski, Bukowiec, Dymowski, Grzybek, Ruskovsky, Docekal.

17:35

Rezerwowi piłkarze GKS-u Bełchatów: Podleśny, Kirovski, Poźniak, Rachwał, Witasik, Renusz, Wacławczyk.

17:31

W tym sezonie bełchatowianie zanotowali 14 zwycięstw, 9 remisów i 4 porażki. Znacznie gorszym bilansem legitymują się tyszanie, którzy wygrali tylko 7 spotkań, 9 zremisowali, a 11 przegrali.

17:30

W poprzednim spotkaniu obu drużyn w rundzie jesiennej na Stadionie Miejskim w Jaworznie GKS Bełchatów wygrał z GKS-em Tychy 3:1 po bramkach Wacławczyka i dwóch trafieniach Michała Maka.

17:29

Z kolei GKS Tychy wciąż nie jest pewny utrzymania na zapleczu Ekstraklasy, a do strefy spadkowej tracą już tylko punkt.

17:26

Dziś zagrają ze sobą dwie drużyny, których sytuacja ligowa jest zupełnie odmienna. Gospodarze są liderami tabeli 1. ligi i z dorobkiem 51. punktów mają już cztery "oczka" przewagi na drugą Arką.

17:16

Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje LIVE z meczu 28. kolejki 1. ligi. Dziś w Bełchatowie miejscowy GKS podejmie GKS Tychy.