Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
2 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
93'

Koniec spotkania! Kolejarz zasłużenie pokonał Okocimskiego 2:0! To ważne punkty stróżan w kontekście walki o utrzymanie.

90'

Trzy minuty doliczył sędzia.

90'

Jeszcze żółta kartka dla Leszczaka.

87'

Za Trochima wchodzi na ostatnie minuty Marcin Majchrzak.

85'

Kolejarz w dalszym ciągu przeważa, ale brakuje dogodnych sytuacji podbramkowych.

83'

Kompletnie nic ciekawego się nie dzieje. Akcje urywają się przed szesnastką jednego, czy też drugiego zespołu.

77'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona dla Nawrota. Piwosze będą kończyć spotkanie w osłabieniu.

76'

Zaczęliśmy ostatni kwadrans. Nie zanosi się na przełom. Kolejarz jest pewny swego, Okocimski praktycznie nie istnieje.

75'

Natomiast u gości schodzi Łukasz Sosnowski. Wchodzi do gry Patryk Stefański.

74'

W ekipie gospodarzy Kamil Adamek zastępuje Chałasa.

71'

Goście tracą wiarę z każdą minutą. Czy może jeszcze tutaj stać się krzywda Kolejarzowi?

68'

Żółty kartonik dla Michała Nawrota.

67'

Jeśli chodzi o frekwencję, to na trybunach zasiada okołu 200 widzów. Brak fanów z Brzeska.

65'

Kolejarz odzyskał nieco inicjatywę. Przed momentem niecelnym uderzeniem popisał się Chałas.

62'

Druga roszada w składzie gości. Kacper Tatara zastępuje Łukasza Tymińskiego.

60'

Pachniało trzecim gole dla stróżan, ale uderzenie Bartłomieja Smuczyńskiego wyciągnął Mateusz Kuchta.

57'

Okocimski uparcie próbuje atakować skrzydłami, ale defensywa pod dowództwem Markowskiego nie pozwala gościom na wiele. Kolejarz wygląda na pewnego siebie.

54'

Jeśli Kolejarz wygrałby ten meczu, to przy obecnych rezultatach na innych boiskach, awansowałby na 15. miejsce (nadal strefa spadkowa). Okocimski oczywiście nadal byłby czerwoną latarnią ligi.

51'

Akcję zapoczątkowało przejęcie Trochima, który idealnie zagrał na skrzydło do Michała Gryźlaka. Dośrodkowanie wylądowało idealnie na głowie Janusza Wolańskiego, który z 5 metrów pokonał bramkarza.

50'

GOOOOL!!! Już 2:0 dla Kolejarza!

49'

Markowski ogląda żółtą kartkę.

47'

Okocimski nieśmiało atakuje, ale wszystkie próby rozbijają obrońcy gospodarzy.

46'

Zmiana u gości. David Kwiek wszedł za Jakuba Kapsę.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Spodziewamy się większych emocji.

45'

Sędzia Rafał Rokosz zakończył pierwszą połowę. Kolejarz prowadzi 1:0 po golu Markowskiego. Wracamy za kwadrans.

45'

Trochim był bardzo blisko powtórzenia ostatniego swojego gola na tym obiekcie - czyli wkręcenia piłki bezpośrednio z rzutu rożnego! Ostatecznie wybił futbolówkę z linii obrońca, na jeszcze jeden korner.

43'

Nic ciekawego nie dzieje się obecnie w Stróżach. Zawodnicy obu drużyn czekają już na przerwę. Czy nowi trenerzy poderwą Okocimskiego do walki?

40'

Jeszcze 5 minut do zakończenia pierwszej połowy.

38'

Okocimski miał rzut wolny z ok. 30 metrów, ale przytomnie wybił piłkę Markowski.

36'

Poważniejszy powiew nudy z boiska. Na murawie dzieje się niewiele ciekawego. Kolejarz się broni, a Okocimski stara się zawiązać groźna akcję w ofensywie.

33'

Podobna sytuacja do tej, po której padł gol. Tym razem z zagraniem Trochima poradzili sobie obrońcy brzeszczan.

31'

Jeszcze raz przed szansą stanął doświadczony Grzegorzewski, ale poradził sobie Radliński. Cały czas Kolejarz na prowadzeniu.

27'

Rzut wolny dla Okocimskiego, z futbolówką w polu karnym minęło się dwóch nabiegających zawodników. Było niebezpiecznie!

26'

Od dobrych kilku minut obraz gry nam się nie zmienia. Okocimski stara się coś zrobić, ale Kolejarz broni się bardzo mądrze.

24'

Jeszcze jeden strzał Piwoszy, ale wysoko nad poprzeczką.

22'

Można powiedzieć, że Kolejarz oddał nieco inicjatywę Okocimskiemu. Teraz to zawodnicy duetu trenerskiego Orłowski - Przytuła mają więcej do powiedzenia.

19'

Groźnie było teraz w polu bramkowym stróżan. Na szczęście dla gospodarzy, Jakub Grzegorzewski nie zdołał zamknąć akcji, po dobrym dograniu ze skrzydła.

17'

Na uderzenie zdecydowali się po raz pierwszy gracze Okocimskiego, ale wyłapał futbolówkę Łukasz Radliński

15'

Gospodarze w pierwszym kwadransie byli wyraźnie lepsi. Podopieczni Przemysława Cecherza dążyli do strzelenia bramki i ta sztuka im się udała.

13'

Znakomite przejęcie aktywnego Trochima, który zagrał od razu do Tomasza Chałasa. Napastnik Kolejarza uderzył mocno po długim rogu, ale przestrzelił minimalnie!

10'

GOOOOOL!!! Nieudana pułapka ofsajdowa przyjezdnych i Krzysztof Markowski nie myli się w sytuacji sam na sam! 1:0!

9'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Radosław Jacek.

7'

Dariusz Walęciak dośrodkował z około 40 metrów w szesnastkę, ale jeden z defensorów Okocimskiego ubiegł Trochima.

4'

Dośrodkowanie Wojciecha Trochima z rzutu rożnego, w sporym zamieszaniu do strzału doszedł Sebastian Leszczak, ale uderzył niecelnie.

3'

Spokojny pierwszy fragment, żaden z zespołów nie podejmuje ryzyka. Trwa wzajemne badanie sił.

1'

Pierwszy gwizdek, zaczynamy!

15:58

Wszyscy aktorzy dzisiejszego widowiska już gotowi, za moment zaczynamy.

15:57

Kolejarz zagra w jednolitych niebieskich strojach, natomiast goście z Brzeska wystąpią w zielonych koszulkach i białych spodenkach.

15:53

Piłkarze zeszli już z murawy, czekamy z niecierpliwością na ich ponowne pojawienie się.

15:38

Na murawie trwa rozgrzewka obu drużyn. Do pierwszego gwizdka nieco ponad 20 minut.

15:33

"Piwosze" przyjechali do Stróż z... dwoma nowymi trenerami - po dymisji Piotra Stacha zarząd Okocimskiego najwyraźniej wyszedł z założenia, że co dwie głowy, to nie jedna i w środę na ławce trenerskiej zespołu z Brzeska Krzysztofowi Przytule będzie towarzyszył Robert Orłowski. Dla tego pierwszego to powrót do piłkarskiej rzeczywistości po krótkim epizodzie z trzecioligowym ŁKS Łomża. Telewizyjnego eksperta w staraniach o utrzymanie Okocimskiego w pierwszej lidze wspomoże Orłowski, były szkoleniowiec Garbarni Kraków.

15:15

Rezerwowi Okocimski: Marek Pączek, David Kwiek, Kacper Tatara, Mateusz Wawryka, Konrad Wieczorek, Aleksander Ślęczka, Patryk Stefański.

15:13

Rezerwowi Kolejarz: Filip Błażejewski, Kamil Nitkiewicz, Marcin Majchrzak, Kamil Adamek, Bartosz Damian.

15:12

Poznaliśmy już składy obu drużyn, za moment pojawią się również ławki rezerwowych obu zespołów.

15:10

Jeśli chodzi o warunki atmosferyczne to póki co świeci słońce, na razie nie zanosi się na deszcz. Z powodu meczu w środku tygodnia, nikt w Stróżach nie spodziewa się wysokiej frekwencji. Jeśli przyjdzie 150 osób, to będzie dobrze.

15:08

Witamy ze Stróż. Dzisiejszy pojedynek Kolejarza z Okocimskim Brzesko będzie meczem o ligowe "być albo nie być" dla obu drużyn. Piwoszy z ławki trenerskiej po raz pierwszy poprowadzi duet Krzysztof Przytuła - Robert Orłowski.