KONIEC MECZU! Chojniczanka wygrywa z Flotą Świnoujście 2:1!

Tomasz Mikołajczak opuszcza plac gry w akompaniamencie gromkich braw kibiców. Zastąpi go jego imiennik, Tomasz Wypij.

88'

Sędzia spotkania doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Piłkarze Chojniczanki grają na czas. Krystian Feciuch popisał się czymś na zwór strzału, ale to zagrania raczej przypominało próbę wybicia piłki i zyskania kilku cennych sekund.

85'

Mikołajczak padł na murawę, prawdopodobnie złapał go jakiś skurcz.

83'

To mógł byc gwóźdź do trumny Floty, efektowny drybling Mikołajczaka mógł zakończyc się groźnym strzałem, ale strzelcowi pierwszej bramki zabrakło umiejętności precyzyjnego wykończenia tej akcji.

81'

Żółta kartka dla Roberta Bednarka.

80'

Zmiana w drużynie Floty, Śpiączka opuści plac gry, a zastąpi go Arifovic.

78'

Chojniczanka znów wychodzi na prowadzenie! Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mrozik, w polu karnym Floty wytworzyło się małe zamieszanie. W tym wszystkim Brljak wybił piłkę do przodu, a tak w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Andrzej Rybski, który posłał piłkę prosto w okienko bramki gości.

77'

GOOOOOL! RYBSKI!!!!!!!! 2:1 DLA CHOJNICZANKI!!!!

76'

Zmiana. Z boiska schodzi Duda, zastąpi go Jędrzejczyk.

75'

Do końca spotkania pozostało nieco ponad piętnaście minut. Królują przede wszystkim górne podania, ale nic w tym dziwnego, fatalny stan murawy spowodowany obitymi opadami deszczu nie pozwala na inne warianty rozgrywania tego spotkania.

73'

Szansa Iwanickiego! Niewiele brakowało, a zawodnik Chojniczanki znalazłby się sam przed bramką Floty. W ostatecznej fazie swojej akcji zgubił jednak piłkę i nie zdołał nawet oddac strzału na bramkę Floty.

71'

Tempo spotkania nieco spada, obie wymieniają między sobą długie podania, dobrze spisują się jednak defensywy Chojniczanki i Floty, które skutecznie pilnują dostępu do własnych bramek.

70'

Faul w polu karnym Floty, grę wznowi Brljak.

68'

Żółtą kartką zostaje ukarany Błażej Jankowski.

67'

Ależ wejście Kamińskiego! Rezerwowy przebywa na placu gry kilkadziesiąt sekund, a już mógł zdobyc bramkę. Jego strzał nieznacznie mija bramkę Misztala.

66'

Drugiej zmiany w tym meczu dokonuje Bogusław Baniak. Hosek żegna się z murawę, na boisku pojawia się Kamiński.

65'

Groźnie wyglądającym, mocnym strzałem popisał się Feciuch, ale Flote przed stratą gola uchronił Darko Brljak.

63'

Efektowny rajd Tomasza Mokwy na bramkę Misztala w pore powstrzymał Paweł Iwanicki. Mamy rzut rożny dla Chojniczanki.

62'

Chojniczanka również nie daje za wygraną, gospodarze jak najszybciej starają się do ponownego objęcia prowadzenia, ale próby ich ataku są coraz bardziej chaotyczne i nieprzemyślane.

60'

Goście w drugiej części spotkania prezentują się z bardzo dobrej strony i zasłużenie zdobyli bramkę wyrównującą. Piłkarze Bogusława Baniaka poczuli wiatr w żaglach, a ich ataki na bramkę Chojniczanki są coraz bardziej śmiałe.

59'

Zmiana w drużynie Chojniczanki, z boiska schodzi Arkadiusz Mysona, a w jego miejsce pojawia się Paweł Iwanicki.

58'

To mogła byc błyskawiczna odpowiedź Chojniczanki! Duda znalazł się w sytuacji sam na sam z Brlajkiem., ale uderzył zbyt mocno i piła znalazła się tuż nad poprzeczką.

57'

Co za wejście Macieja Mysiaka, który zastąpił kontuzjowanego Sebastiana Olszara! Strzelec bramki dostał dobre podanie od Bodzionego, który pewnym strzałem pokonał Rafała Misztala. Mamy wyrównanie!

56'

GOOOOOL! MAMY WYRÓWNANIE!!!! MACIEJ MYSIAK!!!

54'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Daniel Chyła.

53'

Odważnie drugą połowę rozpoczęli piłkarze ze Świnoujścia. Kilka chwil temu dobrym dośrodkowaniem z rogu popisał się Grzelak, ale Misztal ofiarnie wybił futbolówkę w głąb pola.

51'

Świetne zagranie Bednarka! Wspaniałą wrzutką popisał się zawodnik Chojniczanki, który uderzał z rzutu wolnego w zastępstwie za opatrywanego z boku boiska Mrozika, To była szansa na kolejną bramkę dla gospodarzy.

50'

Jakub Mrozik doznał jakiegoś urazu i jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

49'

Maciej Mysiak raptem kilka minut przebywa na murawie, a już został ukarany żółta kartką.

48'

Cień szansy na zdobycie bramki przez Śpiączkę, ale jego uderzenie z dystansu pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Takimi próbami goście nie zdołają odrobic strat z pierwszej połowy.

48'

Próbował teraz zagrac do lepiej ustawionych kolegów Daniel Chyła, ale to podanie było bardzo niecelne i gospodarze nie zdołali wyjśc z piłką z o obrębu własnej połowy.

47'

Pierwszy stały fragment gry w drugiej połowie, Jakub Mrozik uderzał z rzutu wolnego w pole karne Floty, ale jego zagranie było nieudane.

46'

Mamy pierwszą zmiane. Kontuzjowany Sebastian Olszar nie jest w stanie dokoczyc meczu na boisku, zmieni go Maciej Mysiak.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

18:16

Pierwsza połowa na korzyśc Chojniczanki. Gospodarze na tyle, ile pozwoliły im na to warunki atmosferyczne dominowali na boisku, a Flota nie stworzyła sobie żadnej groźnej sytuacji bramkowej.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chojniczanka Chojnice prowadzi z Flotą Świnoujście 1:0 po rzucie karnym, którego na gola zamienił Tomasz Mikołajczak.

44'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Niezła próba Bednarka, który ładnie złożył się do strzału, ale źle ocenił swoje możliwości i uderzył w środek bramki prosto w ręce Darko Brljaka.

42'

Starania Rybskiego na nic się zdały, piłkarz Chojniczanki nie zdołał opanowac futbolówki na placu gry w efekcie ta powędrowała na aut i od bramki rozpocznie Brljak.

40'

Znów Duda chciał się popisac dobrą akcją, ale przy próbie oddania strzału po raz kolejny został złapany na spalonym.

39'

Kolejny uraz, tym razem Bednarek leży na boisku. Zawodnikowi zostanie udzielona pomoc poza boiskiem.

37'

Gusocenko odpowiedział w podobnym stylu, uderzył mocno zza linii pola karnego, ale futbolówka pod wpływem wody obecnej na murawie z ledwością doleciała do bramki Misztala nie stwarzając golkiperowi Chojniczanki większych problemów.

36'

Kolejny strzał z dystansu w tym spotkaniu, kolejny niecelny. Tym razem swoje możliwości przecenił Mysona, który uderzał piłkę w ten sposób, że ta nawet nie zagroziła bramce Darko Brljaka.

35'

Chojniczanka wychodzi na prowadzenie! Tomasz Mikołajczak został sfaulowany w polu karnym i sędzia nie miał wątpliwości do do tego, czy należy się gospodarzom rzut karny. Do piłki podszedł Tomasz Mikołajczak i pewnym strzałem zamienił jedenastkę na gola.

33'

GOOOOOL! MIKOŁAJCZAK !!

32'

Rzut karny. Dla Chojniczanki!

31'

Chojniczanka znów w natarciu! Po raz kolejny w tym meczu Mikołajczak zabłysnął formą, zainicjował kontratak swojej drużyny, zagrał do Dudy, który jednak zniweczył jego starania i nieczysto trafił w piłkę. Trzeba powiedziec, że duży udział w tym miała niestety murawa, a raczej jej zły stan.

30'

Goście mimo przewagi Chojniczanki nie chcą się poddac, ale brakuje im dzisiaj skuteczności. Próba dośrodkowania Rafała Grzelaka bez problemu zostaje wybita na aut przez rywali.

29'

Flota grała w dziesiątkę tylko przez chwilę. Olszar po starciu z Feciuchem doszedł do siebie, wrócił na boisko i goście znów są w komplecie.

28'

Sebastian Olszar znów leży na murawie. Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego.

27'

Jakub Mrozik chciał teraz popisac się indywidualną akcją, ale koniec końców próba jego strzału została zablokowana przez kilku piłkarzy Floty.

26'

Dwadzieścia pięc minut meczu za nami, póki co lepiej radzą sobie gospodarze, którzy stwarzają więcej sytuacji bramkowych i częściej utrzymują się przy piłce.

25'

Dobra wrzutka w pole karny floty, do piłki wbiegł Duda, ale czujni obrońcy Floty w porę opanowali zagrożenie pod własną bramką.

24'

Mocny strzał Jankowskiego, ale futbolówka wędruje tuż obok słupka golkipera Floty.

23'

Śpiączka ukarany kartką za faul na Mikołajczaku.

22'

Ładne zagranie Mikołajczaka, który popisowym zwodem zmylił dwóch defensorów rywali. To mogła byc dobra akcja Chojniczanki, ale przy próbie dośrodkowania Mikołajczak został sfaulowany przez Śpiączkę.

21'

Faul Bednarka na Śpiączce przy próbie wyprowadzenia kontrataku przez zawodnika Floty. Sędzia jest jednak pobłażliwy i nie pokazuje faulującemu kartki.

19'

Feciuch zdecydował się na oddanie strzały z dystansu. Próba ta pozostawiała jednak wiele do życzenia, ale biorąc pod uwagę warunki w jakich rozgrywany jest dzisiejszy mecz należy docenic starania zawodnika Chojniczanki.

17'

Duda faulowany był przez jednego z obrońców Floty, ale sędzia wyraźnie pokazuje, że rzutu karnego nie będzie.

16'

Sebastian Olszar utykał, ale po chwili przerwy wrócił do gry. Na szczęście obyło się bez kontuzji.

14'

Z bardzo dobrej strony prezentuje się jak na razie Tomasz Mikołajczak. Niezwykle aktywny ejst od pierwszych minut gracz Chojniczanki, przed chwilą szukał Dudy, a później Rybskiego. Przy próbie dośrodkowania do tego drugiego wywalczył rzut rożny.

13'

Groźna akcja Chojniczanki! Daniel Chyła strzałem z okolicy trzeciego metra trafia prosto w Brljaka!

11'

Chojniczanka stworzyła sobie dwie dobre sytuacje z rzędu. Najpierw po wrzutce Mrozika małe zamieszanie pod bramką Floty, a kilka chwil później po groźnym strzale dobrą interwencją popisał się Brljak.

9'

Jest pierwsza kartka w tym spotkaniu, ukarany Arkadiusz Mysona.

6'

To mógł byc fatalny błąd Brljaka, minął się bowiem z piłką, która stanęła w wodzie, ale w porę naprawił swój błąd.

6'

Piłka za sprawą fatalnego stanu murawy staje w miejscu, a piłkarze po wślizgach wypadają z murawy na bieżnie tak jak przed chwilą Bednarek i Śpiączka.

5'

Ponad pięć minut meczu za nami, a my wciąż nie oglądaliśmy w Chojnicach celnego strzału na bramkę.

4'

Adam Duda pędził na bramkę Brljaka, ale sędzia zasygnalizował, że znalazł się na pozycji spalonej.

3'

Mokra murawa sprawia, że piłkarze obu drużyn mają problem z rozgrywaniem piłki. Piłkarzom będzie dziś potrzebne wiele szczęścia.

2'

Ciężkie warunki panują dziś na boisku w Chojnicach. Bogusław Baniak co chwila z niezadowoleniem spogląda na murawę stadionu.

1'

Pierwsza akcja Chojniczanki, Mysona nie opanował jednak piłki i ta opuściła boisko. Grę od własnej bramki wznowi Brljak.

17:16

Z małym opóźnieniem rozpoczynamy spotkanie w Chojnicach!

17:16

Piłkarze Chojniczanki zagrają dziś w swoich tradycyjnych, żółto-czerwonych strojach, z kolei gracze Floty w biało-niebieskich trykotach.

17:13

Zawodnicy po skończonej rozgrzewce i chwili w szatni wracają na murawę. Za chwile rozpoczynamy spotkanie.

17:10

Burza słabnie, ale wciąż pada. Piłkarze wrócili jednak na rozgrzewkę.

17:07

Jest decyzja. Mecz rozpocznie się z dziesięciominutowym opóźnieniem.

17:06

Na meczu obecnych jest około pięćdziesięciu kibiców Floty.

17:04

Burza trochę się uspokoiła, ale deszcz wciąż pada. Trwa narada sędziów z trenerami oraz sprawdzanie stanu murawy.

16:58

Nad Chojnicami prawdziwe urwanie chmury. Burza, pioruny, ulewa. Mecz z pewnością rozpocznie się z opóźnieniem.

16:48

Rezerwowi piłkarze Floty: Gąsiński, Zalepa, Kamiński, Mysiak, Pułka, Arifović, Kolendowicz.

16:47

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Szymański, Ikegami, Wypij, Iwanicki, Jędrzejczyk, Cysewski, Laskowski.

16:40

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna.

16:37

Co ciekawe, gospodarze mają dziś szanse na przełamanie pewnej niechlubnej passy. Od piętnastu ligowych kolejek Chojniczance nie udało się odnieść zwycięstwa i zgarnąć kompletu trzech punktów na własnym stadionie. Dzisiejszy mecz z Flota będzie zatem dobrą okazją by przerwać złą serie.

16:34

- Mieliśmy tylko jeden dzień wolnego. Dla nas to nic nowego i na pewno świętowanie nic nie zmieniło w naszych treningach. Każdy z nas jest profesjonalistą i wszyscy wiemy, jak ciężkie są przed nami mecze i o co walczymy. Nie było więc ani obżarstwa ani żadnego rozluźnienia. Wiemy o co gramy - ocenił Daniel Chyła, zawodnik Chojniczanki.

16:32

Święta wielkanocne piłkarze Chojniczanki spędzili w dobrych nastrojach. W świąteczną sobotę udało im się ograć na wyjeździe Wisłę Płock 2:0. Tego samego nie można powiedzieć o graczach Floty, którzy również tego dnia dość niespodziewanie ulegli na własnym stadionie beniaminkowi z Niepołomic 0:1.

16:21

W rundzie jesiennej mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Floty, która pokonała Chojniczankę na własnym stadionie w Świnoujściu 2:0. Gole w tamtym meczu strzelał dla podopiecznych Bogusława Baniaka Bartosz Śpiączka.

16:19

- To dla nas kolejny mecz o sześć punktów - mówi kapitan Floty, Marek Niewiada. - Musimy zagrać przede wszystkim dobrze z tyłu. I nastawić się na kontrę. Bardziej pasuje nam gra z kontry, niż w ataku pozycyjnym, co było widać w spotkaniu z Puszczą Niepołomice - dodaje.

16:18

Gospodarze zajmują obecnie trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów na swoim koncie. Z kolei goście plasują się o pozycję wyżej i o jedno "oczko" są lepsi niż Chojniczanka,

16:16

Dzisiejsze spotkanie będzie niezmiernie ważne jeśli chodzi o sytuację w dolnych rejonach tabeli, obie ekipy walczą bowiem o utrzymanie. W lepszej sytuacji znajduje się Flota, która wyprzedza Chojniczankę o jeden punkt.

16:13

Wyjątkowo w środę serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujście, który będzie jednym ze spotkań 26. kolejki 1. ligi.