Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 0
Wisła PłockWisła Płock
95'

Sędzia kończy spotkanie. Po emocjonującym spotkaniu Olimpia Grudziądz remisuje z Wisłą Płock 0:0. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow

95'

Szczepankiewicz gra na czas. Kibice domagają się kartki.

95'

Groźną kontrę gospodarzy zatrzymał Sielewski

92'

Sędzia doliczył 5 minut

88'

Fabiniak był opatrywany, a w międzyczasie szukano Michała Wróbla, który jakimś cudem zniknął z ławki rezerwowych... Komiczna sytuacja.

84'

Druga zmiana u gości. Sekulski za Burego

84'

Centra Suchockiego w pole karne Wisły, ale piłka była już poza linią końcową

81'

Zmiana w Wiśle. Grudzień za Kacprzyckiego. Dobry mecz filigranowego piłkarza

81'

Olimpia w drugiej połowie zdecydowanie dominuje.

79'

Centra w pole karne Wisły, a tam jak spod ziemi wyrósł Gawęcki. Jego uderzenie głową przeleciało jednak minimalnie nad poprzeczką

78'

Piłkarze Olimpii chcieli oddać piłkę po tym jak kontuzjowany był jeden z zawodników Wisły. Podanie leciało jednak prosto w bramkę Szczepankiewicza, która mało co nie dostał piłki za kołnierz

76'

Suchocki szarżował prawym skrzydłem, ale zatrzymał się na drugim obrońcy.

75'

Uderzenie z dystansu na bramkę Wisły trafiło w jednego z obrońców. Piłkarze Olimpii domagali się rzutu karnego, ale sędzia nie uległ presji

74'

Jacek Góralski wślizgiem zatrzymał groźną kontrę. Ruszkul po raz kolejny powąchał murawę z bliskiej odległości.

72'

Gawęcki za Kowalczyka

71'

Świetne tempo spotkania, dużo sytuacji. Pomimo aury pogodowej, emocji nie brakuje!

69'

Cieśliński zabrał się z piłką na bramkę i zdecydował się na strzał, ale po raz kolejny górą Szczepankiewicz.

68'

Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę gospodarzy. Uderzenie nieprzyjemne, po koźle, ale pewnie broni Fabiniak, który dziś pracuje bezbłędnie.

66'

CO TO BYŁO! 200% okazja dla Olimpii! Uderzenie głową obronił Szczepankiewicz, ale piłka spadła prosto pod nogi Kowalczyka. Z 3 metra trafił on jednak prosto w bramkarza, który przyjął uderzenie na klatę w stylu Artura Boruca!

64'

Radić ukarany za spóźniony wślizg.

64'

Najlepsza okazja dla Olimpii w tym meczu! Piłkę na linii pola karnego dostał Suchocki, który idealnie złożył się do uderzenia z powietrza. Na rzut rożny z trudem odbija Szczepankiewicz.

62'

Kowalczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Bardzo dobra próba.

61'

Dobrze zapowiadająca się kontra Olimpii, ale piłkę na rzut rożny wybił Stefańczyk.

60'

Dobra oskrzydlająca akcja Wisły. Piłkę w pole karne zacentrował Sielewski, ale do szczupaka złożył się Woźniak, który zażegnał niebezpieczeństwo

59'

Wrzutka w pole karne Wisły z rzutu rożnego, a tam znowu z piłką minął się Szczepankiewicz. Który to już raz?

57'

Marcin Krzywicki w pojedynku biegowym z Łabędzkim, ale Wiślak faulował zawodnika gospodarzy

54'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Suchocki za Szczota

52'

Magdoń wykosił Kowalczyka równo z trawą, ale sędzia puścił grę

51'

ALEŻ PETARDA! Na strzał zdecydował się Kacprzycki, a piłka zmierzała pod poprzeczkę. Fabiniak fantastycznie interweniuje.

49'

Centra Wisły w pole karne, a tam na murawie poślizgnął się Bielawski. Blisko dojścia do piłki był Kacprzycki, ale obrońca zdążył wybić ją poza pole karne

47'

Wisła chciała zaskoczyć Olimpię. Janus szukał Kacprzyckiego w polu karnym, ale piłkę przejął Fabiniak. Dobra próba.

46'

Zaczynamy drugą połowę

17:48

Wisła zdecydowanie jest stroną lepszą w tym spotkaniu. Stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, a do tego rzut karny zmarnował Bartłomiej Sielewski.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

46'

Olimpia wychodziła z kontrą, ale Kowalczyk zamiast podawać do Cieślińskiego na czystą pozycję, połasił się na strzał.

43'

Z kontrą wychodzili gospodarze, ale Szczota czystym wślizgiem zatrzymał Góralski.

43'

Było gorąco pod bramką Wisły. Sielewski przepuścił piłkę w sytuacji, gdy za plecami czaił się Ruszkul. Na szczęście gości, akcję dobrze przeczytał Szczepankiewicz

41'

Woźniak uderzał z dystansu, ale bardzo, BARDZO niecelnie

41'

Rzut karny dla Wisły został wcześniej podyktowany za faul na Kacprzyckim, który wyraźnie wygrał pojedynek z obrońcą.

40'

Piter-Bućko ostro faulował Szczepankiewicza.

37'

Bartłomiej Sielewski zmarnował rzut karny! Idealnie wyczuł go Fabiniak, który rzucił się w lewy róg bramki!

35'

RZUT KARNY DLA WISŁY!

35'

Kolejna centra w pole karne gospodarzy. Tym razem wrzuca Stefańczyk, ale Fabiniak pewnie łapie.

34'

Po rzucie rożnym piłka trafiła na głowę Krzywickiego, który oddał strzał na bramkę. Z linii wybił jednak Bielawski! To była najlepsza okazja dla Wisły w tym meczu.

32'

Składna akcja Wisły. Na skrzydle Janus przeszedł Woźniaka i zacentrował w pole karne. Obrońcy wybijają na rzut rożny.

31'

W akcji ofensywnej znowu uaktywniony został Woźniak, ale Magdoń po raz kolejny czyści jak profesor

30'

Kowalczyk uderzył z dystansu tuż obok słupka! Szczepankiewicz jest wściekły na kolegów z obrony

28'

Rogalski wpadł z piłką w pola karne, ale skutecznie blokował go Sielewski. Od bramki Szczepankiewicz

27'

Pod pressingiem nie gubi się Szczepankiewicz, ale musi uważać, bo gra nogami nie jest jego najmocniejszą stroną

26'

Na boisku leży Stefańczyk. Rozciął łuk brwiowy.

25'

Tym razem ukarany został zawodnik Wisły. Łukasz Kacprzycki od tego momentu musi grać ostrożnie.

23'

Uderzenie Burkhardta z 40 metrów przelatuje nad poprzeczką.

22'

Ruszkul zacentrował w pole karne, a na przedpolu z piłką minął się Szczepankiewicz. Ratują go koledzy z pola.

20'

Faul Wlazły w środku pola. Bez konsekwencji.

18'

Woźniak w dzisiejszym meczu jest bardzo niepewny - niebezpieczne zagrania, straty, balony w powietrze.

17'

Magdoń wślizgiem zatrzymuje Kowalczyka w narożniku boiska. Czysto.

16'

Ostre wejście Kłusa w nogi Góralskiego. Sędzia bez namysłu pokazuje żółty kartonik.

14'

Krzywicki zabrał się z piłką w kierunku bramki rywala, ale przy próbie efektownej sztuczki, zgubił piłkę. Od bramki zacznie Fabiniak.

12'

Ciężko dokładnie oszacować, ale na pierwszy rzut oka w sektorze gości zasiada 60-70 osób. Wywiesili cztery flagi i dopingują zespół od samego początku. Olimpia bez dopingu.

11'

Burkhardt pressingiem naciskał Bielawskiego, ale ten w trudnej sytuacji nie pomylił się

9'

Najlepsza okazja w tym meczu! Krzywicki wystawił piłkę do Wlazły, a ten uderzył płaskim strzałem na bramkę. Na rzut rożny odbija Fabiniak!

7'

Wisła zalicza pierwszy strzał na bramkę, ale Fabiniak broni bez większego problemu.

7'

Próba przeprowadzenia składnej akcji przez gospodarzy. Rogalski na skrzydle szukał Cieślińskiego, ale piłka na śliskiej murawie nabrała szybkości i zawodnik Olimpii nie doszedł do tego podania.

5'

Pojedynek biegowy Stefańczyka z Ruszkulem, ale piłkarz Wisły wybiegł z piłką za linię boczną.

4'

Pierwsze uderzenie na bramkę Szczepankiewicza, ale bramkarz Wisły pewnie łapie futbolówkę.

3'

Ostry faul Magdonia na Cieślińskim. Póki co bez kartki.

2'

Od strony ławek rezerwowych, wody jest tak dużo, że obie drużyny nie są w stanie wymienić prostego podania.

1'

Zaczynamy!

16:57

Piłkarze wychodzą właśnie na boisko.

16:54

Na stadionie meldują się również kibice Wisły.

16:46

Mecz odbędzie się zgodnie z planem, ale na płycie boiska jest mnóstwo wody. Widowiska raczej nie ma co się spodziewać...

16:36

Ławka rezerwowych Wisły: Seweryn Kiełpin, Albert Taar, Tomasz Grudzień, Paweł Kaczmarek, Łukasz Sekulski, Adam Radwański, Damian Dombrowski

16:36

Ławka rezerwowych Olimpii: Michał Wróbel, Marcin Staniek, Łukasz Suchocki, Marcin Smoliński, Konrad Kaczmarek, Robert Pisarczuk, Dariusz Gawęcki.

16:34

Znamy już składy obu drużyn. Czekamy jednak na decyzję, czy mecz w ogóle się odbędzie.