GKS TychyGKS Tychy
93'

Koniec spotkania! Termalica spokojnie pokonała GKS Tychy 2:0.

92'

Kontra gospodarzy 2 na 1. Podanie Drozdowicza na gola zamienił wprowadzony przed chwilą Pawlusiński.

91'

GOOOOOL!!! 2:0! Pawlusiński!

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

GKS już wszystkimi siłami atakuje Termalikę. Nie można jednak powiedzieć, że bramka wyrównująca wisi w powietrzu...

85'

Ostatnia zmiana w meczu. Dariusz Pawlusiński zastępuje Biskupa. Owacje na trybunach.

82'

Minuty lecą, a obraz gry się nie zmienia. Termalica wypatruje szansy na kontrę, która rozstrzygnęłaby już rywalizację z GKS-em.

80'

Przed nami ostatnie 10 minut tego pojedynku. Czy podopieczni Jana Żurka będą w stanie powalczyć jeszcze o jeden punkt?

78'

Groźne uderzenie Gąsiora po dograniu Popovicia, musiał mocno się gimnastykować Nowak, ale arbiter i tak dopatrzył się spalonego.

76'

Trzeba pochwalić rezerwowego Denisa Popovicia, który stara się, jak może. Słoweniec dograł sporo piłek w szesnastkę niecieczan.

74'

Walczą tyszanie, ale nie ma z tego wymiernych korzyści. W ostatnim fragmencie meczu bramkarz Termaliki jest kompletnie bezrobotny.

71'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Krzysztof Kaczmarczyk wchodzi za Foszmańczyka.

69'

Absolutnie nie zanosi się póki co na zmianę rezultatu. Termalica solidnie prezentuje się w obronie, a GKS Tychy miał swoje okazje, których nie wykorzystał i... ciężko przypuszczać, by miał kolejne tak klarowne.

67'

Jakaś kontuzja na płycie boiska. Konieczna będzie pomoc służb medycznych.

66'

Rafał Kujawa opuszcza murawę. W jego miejsce Emil Drozdowicz.

64'

Jeszcze jedna próba uderzenia w wykonaniu czeskiego wieżowca z Tychów, ale znowu nic z tego nie wyszło. Oj, nieskuteczny jest ten Docekal.

62'

W polu karnym niecieczan przewracany Docekal, ale sędzie nakazuje grać dalej.

60'

Adrian Chomiuk zastępuje Małkowskiego w zespole gości.

59'

Ależ sytuacja! Docekal główkował z bliska, ale jakimś cudem wyciągnął to uderzenie Nowak! To powinno być 1:1!

59'

Poszła kontra gospodarzy, futbolówka doszła do Sołdeckiego, który trafił w nią nieczysto i nie był w stanie zaskoczyć Misztala.

58'

Mocny strzał Damiana Szczęsnego, ale pięknie broni Nowak!

56'

Walecznie starają się grać tyszanie, ale wyraźnie brakuje im argumentów z przodu. Gospodarze przyczajeni, czekają na kontry.

54'

Marcel Gąsior ukarany żółtym kartonikiem za faul w środku pola.

51'

Nieśmiało bo nieśmiało, ale starają się zaatakować tyszanie. Taki rezultat sprawia, że spadają na 16. miejsce w tabeli. Zwycięstwo będzie oznaczać dla Termaliki awans na 8. lokatę.

48'

Niewiele ciekawego dzieje się w pierwszych minutach drugiej połowy w Niecieczy. Liczymy na zdecydowanie lepszą postawę z obu stron.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

46'

Denis Popowić zmienia Ivicę Żunicia.

46'

Dwie zmiany w ekipie gości. Damian Szczęsny wchodzi za Daniela Mąkę.

46'

Z pewnością wkurzeni schodzą do szatni piłkarze z Tychów. Ekipa Jana Żurka bardzo starała się w pierwszej połowie, ale na nic to się zdało, bo skuteczniejsza okazała się Termalica. Taki wynik dalej pozwala myśleć o walce o awans piłkarzom "Słoników". Ale goście nie zamierzają przecież dzisiaj osiąść na dobre w strefie spadkowej, więc emocje w drugiej połowie gwarantowane.

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

1 minutę dolicza sędzia Jacek Małyszek.

44'

Odsłonili się tyszanie i z kontrą wyszli piłkarze Termalici. To powinna być bramka, bo gospodarze mieli przewagę 3 na 1. Ceglarz zagrał do Biskupa, a ten drugi stracił piłkę w polu karnym na rzecz obrońcy.

44'

Daniel Mąka z rzutu wolnego trafia prosto w mur.

43'

Goście od razu chcą odrobić straty. Przed polem karnym Mąkę fauluje jednak Czerwiński, który zostaje ukarany żółtą kartką.

42'

Dawid Sołdecki ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

41'

Świetnie Foszmańczyk wypuścił z prawej strony Biskupa, który dośrodkował w pole karne, a tam gola dla gospodarzy zdobył Ceglarz. Dobra akcja Termalici, która prowadzi 1:0.

41'

Piotr Ceglarz strzela bramkę dla gospodarzy!

35'

Bardzo agresywny mecz w Niecieczy. Tyszanie bardzo się starają, a gospodarze nie ustępują. Ale oprócz walki to na boisku niewiele ciekawego oglądamy. W ekipie Termalici brakuje trochę Drozdowicza. Siła ognia "Słoników" nie jest zbyt wielka.

30'

W Niecieczy zaczęło właśnie padać, z pewnością nie wpłynie to na atrakcyjność widowiska.

29'

Rzut wolny dla Termaliki, Uderzył Jarecki z 25 metrów w okienko, ale dobrze obronił Misztal.

28'

Żółta kartka dla Masternaka

25'

Rzut rożny dla Termaliki, ale bez efektów.

24'

GKS Tychy walczy o każdy fragment boiska, widać duże zaangażowanie w grze gości.

22'

Po dośrodkowaniu Foszmańczyka uderzał groźnie głową Kujawa, ale piłka przeszła obok słupka.

19'

Z uderzeniem Foszmańczyka bez problemu poradził sobie teraz Misztal.

16'

Termalica ma wizualną przewagę, ale na razie nie niewiele z tego wynika.

15'

Na trybunie około 30 kibiców gości, gospodarzy około 500.

13'

Dobra wrzutka Biskupa, ale do piłki nie doskoczył Czerwiński. Mogło być groźnie.

11'

Z rzutu wolnego z około 40 metrów prosto w mur uderzył Mąka.

10'

Żółta kartka dla Plevy za faul. Rzut wolny dla gości.

8'

W Niecieczy zaczyna grzmieć, zrobiło się ciemno. Wygląda na to, że zanosi się na burzę.

7'

Po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki doszedł Biskup, ale nie uderzył w światło bramki.

6'

Pierwsze zagrożenie dla bramki gospodarzy, ale po rzucie wolnym z ponad 35 metrów nie było zagrożenia pod bramką Nowaka.