1. połowa2 : 0
95'

Koniec spotkania. 3 punkty zasłużenie zostają w Olsztynie

95'

Bzdęga w następnym meczu będzie pauzować z powodu nadmiernej ilości żółtych kartek

94'

Termalica przed szansą na zdobycie pierwszego gola, ale sędzia boczny pokazuje pozycję spaloną Drozdowicza

92'

Strzelec pierwszej bramki opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Piotr Głowacki

91'

Kibice na stojąco dopingują swoich zawodników, a sędzia Bednarek dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

85'

Jakub Biskup strzela zza pola karnego, ale piłka wędruje nad poprzeczką Skiby

82'

Ofensywna zmiana. Obrońcę zmienia napastnik - Emil Drozdowicz

82'

Trzecia zmiana w drużynie gości. Na boisku zamelduje się Emil Drozdowicz w miejsce

79'

Tomasz Bzdęga zmienia strzelca drugiej bramki bramki Grzegorza Lecha

77'

Popularny Igła już podnosi się z murawy i o własnych siłach zmierza za linię boczną

77'

Na boisku leży Jeglińśki. Potrzebna interwencja sztabu medycznego

75'

Niecelne dośrodkowanie Jareckiego i kolejna akcja gości spaliła na panewce

73'

Rzut wolny dla Termalicy. Skiba na raty łapie piłkę

72'

Miejsce Łukasika na szpicy zajął Kato. Teraz japońćzyk będzie grał jako najbardziej wysunięty zawdnik Stomilu

69'

Po raz kolejny dośrodkowanie Bucholca. Piłka spada na głowę Lecha, ale ten oddaje zbyt lekki strzał głową, aby zaskoczyć bramkarza gości

67'

Podmęczonego Łukasika zastępuje Paweł Głowacki

63'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Piotr Piekarski, a zastępuje go Szczepan Kogut

62'

Walka znów przeniosła się do środkowej części boika

52'

Od rozpoczęcia drugiej połowy obserwujemy ataki drużyny Termalicy. Bez klarownych sytuacji

48'

Groźny strzał Kujawy, ale po raz kolejny interweniuje Piotr Skiba

46'

Rozpoczynamy drugą część gry. Oby była tak samo emocjonująca jak pierwsza, liczymy, że zobaczymy jeszcze bramki

46'

Zmiana w drużynie gości

45'

Koniec pierwszej połowy. Zdecydowana przewaga gospodarzy

45'

Dobrze zapowiadająca się kontra Stomilu została powstrzymana tuż przed polem karnym Termalicy

43'

Kolejne dośrodkowanie Bucholca i w polu karnym znalazł się Darmochwał, który jednak posyła futbolówkę obok bramki

42'

Tempo gry spadło. Obserwujemy wymianę podań w środku pola

36'

Piotr Piekarski umieszcza piłkę w siatce, ale bramka nie zostaje uznana, ponieważ sędzia boczny pokazuje pozycję spaloną

35'

Kibice na trybunach skandują Piotr Skiba. Bramkarz Stomilu zasłużył sobie na owacje broniąc rzut karny

33'

PIOTR SKIBA BOHATEREM Broni strzał Pawlusińskiego

33'

Niezrozumiała sytuacja, sędzia pokazuje na wapno.

27'

Okazja dla Termalicy. Kujawa strzałem głową próbował pokonać Skibę, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę

24'

Błąd Czarneckiego mógł wykorzystać Kujawa, który strzałem zza pola karnego strzelał na dłuższy słupek

17'

Lech wykorzystał zamieszanie w szeregach defensywnych gości i strzałem z najbliższej odległości pokonał bezradnego Nowaka

17'

Druga bramka dla Stomilu! Kolejna asysta Bucholca, a strzelcem bramki okazał się Grzegorz Lech.

10'

Bardzo dobra wymiana podań w środku pola. Piłkę na skrzydle otrzymuje Bucholc i posyła futbolówkę wprost na głowę niepilnowanego Darmochwała

10'

Dośrodkowanie Bucholca i Darmochwał strzałem głową pokonuje Sebastiana Nowaka

8'

Bez klarownych sytuacji. Walka głównie toczy się w środku pola

5'

Dosyć słaba frekwencja na stadionie

3'

Okazja dla Termalicy, ale czujnie z bramki wybiega Piotr Skiba i wybija piłkę na aut

1'

Arbiter rozpoczyna dzisiejsze zawody. Zaczynają gracze w biało-niebieskich strojach

16:54

Na loży vipowskiej został wypatrzony Zbigniew Małkowski. Były zawodnik Stomilu, a obecnie broniący barw kieleckiej Korony

16:53

Zawodnicy zbiegają już z murawy i już za niespełna 10 minut rozpoczynamy spotkanie

16:31

Do pierwszego gwizdka pana Bednarka pozostało mniej niż 30 minut. Zawodnicy obu drużyn już od jakiegoś czasu intensywnie rozgrzewają się na murawie.

16:29

Warto wspomnieć, że drużyna prowadzona przez Piotra Mandrysza na wiosnę jeszcze nie przegrała. Termalica w 6 kolejkach zanotowała 3 zwycięstwa i 3 remisy tracąc przy tym tylko 2 bramki. Gracze Stomilu będą musieli się dziś natrudzić, aby znaleźć sposób na pokonanie Sebastiana Nowaka.

16:20

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu ekip. W drużynie Stomilu miejsce Pawła Głowackiego wskakuje Dawid Szymonowicz, który w przegranym spotkaniu z Olimpią Grudziądz, był jedną z wyróżniających się postaci na boisku.

16:14

Na rozgrzewkę wyszli bramkarze Stomilu. Dziś zmiennikiem Piotra Skiby, będzie Dawid Mieczkowski. Nieznana jest absencja Michała Leszczyńskiego

16:09

Na oficjalnej stronie Termalicy znajdujemy również wypowiedź szkoleniowca drużyny - Piotra Mandrysza:

- Przyjdzie nam rywalizować na stadionie drużyny walczącej o utrzymanie. Zawsze takie spotkania są trudne. Takiego też się spodziewam. Chcemy podtrzymać naszą serię meczów bez porażki. Stomil ma o co walczyć. Początek rozgrywek miał niezły. Wydawało się, że dzięki temu opuści strefę spadkową. Tak się jednak nie stało.

16:00

Na dzisiejsze spotkanie oprócz kibiców z niecierpliwością czeka Jakub Czerwiński. W wywiadzie dla oficjalnego serwisu klubu powiedział:

- Będę miał okazję spotkać się z moim kolegami z czasów wspólnych występów w Okocimskim Brzesko czyli Piotrem Darmochwałem i Dawidem Mieczkowskim. Na murawie między nami nie będzie żadnych sentymentów

15:57

Zerknijmy na pozycje obu drużyn tuż przed dzisiejszym spotkaniem. Gospodarze ostatnio notują słabszy okres gry i znajdują się w strefie spadkowej na 15 lokacie. Natomiast przyjezdni z Niecieczy po 24 kolejkach zajmują 6 miejsce

15:56

W Olsztynie pogoda wydaje się sprzyjać dzisiejszym zawodom. Termometry pokazują 12 stopni C. Oby zawodnicy obu ekip dostosowali się do panującej aury i stworzyli dobre widowisko.