Wisła PłockWisła Płock
0 : 2
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
75'

Co tez zrobili defensorzy Wisły Płock w tej sytuacji, zupełny brak porozumienia w obronie gospodarzy. Całą sytuację świetnie wykorzystał Andrzej Rybski, który znalazł się w pozycji sam na san ze Szczepankiewiczem i pewnym strzałem go pokonał.

74'

GOOOOOL! RYBSKI!!!!!

94'

KONIEC MECZU! Chojniczanka Chojnice niespodziewanie pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 2:0. Gole dla przyjezdnych zdobyli Adam Duda i Błażej Radler.

92'

Mikołajczak mógł pogrążyc rywali decydującym strzałem, ale Szczepankiewicz stanął na wysokości zadania i pewnie obronił jego uderzenie.

89'

Sędzia o cztery minuty przedłużył drugą połowę tego spotkania.

88'

Zmiana w zespole Chojnczanki. Jędrzejczyk wejdzie za Rybskiego.

86'

Jeszcze próbują odmienic losy spotkania piłkarze Wisły, ale Radić zostaje złapany na pozycji spalonej.

84'

Mamy kolejną zmianę. Za Mysone pojawi się Ikegami.

83'

Czas ucieka, a Chojniczanka jest coraz bliżej zwycięstwa w Płocku.

80'

Krzywicki chciał postraszyc rywali strzałem z narożnika pola karnego, ale dobrze zablokowali go defensorzy rywali.

79'

Wesołe święta szykują się raczej w szeregach Chojniczanki. Gospodarze sprawiają teraz wrażenie bezradnych i niewiele wskazuje na to, że zdołają odrobic straty Do końca spotkania zostało im tylko nieco ponad dziesięc minut.

77'

Ostatni kwadrans to fantastyczna gra w wykonaniu Chojniczanki. Przyjezdni zdominowali przeciwnika i w przeciągu piętnastu minut wbili mu aż dwie bramki.

73'

Feciuch ukarany żółtą kartką za faul na Taarze.

72'

Boisko opuszcza strzelec bramki, Adam Duda, a zastąpi go Iwanicki.

71'

Janusa decyduje się na uderzenie zza pola karnego, z okolicy osiemnastego metra, ale Misztal po raz kolejny udowadnia na co go stac.

68'

I kolejna zmiana w Wiśle. Taar wejdzie na plac gry w miejsce Wlazłego.

67'

Zmiana w drużynie Wisły. Grudzień wjedzie za bezproduktywnego dziś Kaczmarka.

65'

Kolejna akcja Chojniczanki, Mikołajczak trafia w słupek!

64'

Jacek Góralski, zdecydowanie najagresywniejszy piłkarz dzisiejszego spotkania w końcu się doczekał. Sędzie ukarał go drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką i od teraz Wisła Płock będzie grała w dziesiątkę.

62'

Niespodziewanie na prowadzenie wychodzi drużyna Chojniczanki! Mikołajczak dośrodkowywał w pole karne, gdzie juz czekał Duda, który dostawił nogę do piłki zagranej przez swojego kolege i pewnym strzałem pokonał Szczepankiewicza.

60'

GOOOOOOL!!!! ADAM DUDA!!!!

58'

Nieco odważniej poczynają sobie teraz goście tego spotkania, którzy znacznie lepiej niż miało to miejsce w pierwszej połowie spisują się w ofensywie. Jednak dobre chęci to za mało by zagrozic bramce Wisły Płock.

56'

Mrozik decyduje się na oddanie strzału, ale piłka odbija się od jednego z graczy Wisły i sędzia dyktuje trzeci korner dla Chojniczanki.

54'

Ładne zagranie Krzywickiego do Janusa, ale ten nie potrafi poradzić sobie w straciu z dobrze dysponowanym dziś Mysoną.

52'

Piłkarze Wisły Płock starają się prowadzic grę, dłużej utrzymują się przy piłce i stwarzają sobie więcej sytuacji strzeleckich, ale jak na razie nic z tego nie wynika.

52'

50'

Faulowany Duda i Sekulski, sędzia przerywa grę by uspokoic sytuację na boisku.

49'

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Tym razem Góralski faulowany w środkowej strefie boiska.

47'

Mocny początek w wykonaniu Wisły Płock, Burkhardt popisał się dobrym strzałem z dystansu, zablokowanym jednak przez defensorów Chojniczanki.

46'

Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu w zespole gospdoarzy. Za Skulskiego wejdzie Krzywicki.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Po bezbarwnych czterdziestu pięciu minutach w wykonaniu obu ekipa Wisła Płock bezbramkowo remisuje z Chojniczanką Chojnice.

44'

Janus jak rażony piorunem pada w polu karnym Chojniczanki, ale gwizdek sędziego milczy i ten nie dyktuje rzutu karnego.

43'

Zagranie od Filipa Burkhardta do Kaczmarka, ale Bednarek zdążył wybic piłkę na rzut rożny.

41'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Adam Duda za faul na Magdoniu.

40'

Pięc minut pozostało do zakończenia pierwszej połowy, a na stadionie w Płocku wieje nudą. Niewiele wskazuje na to, że do przerwy wynik ulegnie zmianie.

39'

Wrzutka w okolice pola karnego Wisły, ale w między czasie Hiszpański został faulowany przez Jankowskiego.

38'

Faul Wlazłego na Mroziku przed polem karnym gospodarzy, obyło się jednak bez bramek.

37'

Jacek Góralski w końcu doczekał się żółtej kartki.

36'

Mocny strzał z dystansu Mikołajczaka, ale piłka przelatuje obok bramki Wisły Płock.

35'

Fatalny błąd Radlera w defensywie Chojniczanki, ale na szczęście w porę zainterweniował Mysona.

34'

Długa piłka Magdonia posłana do Sekulskiego,na posterunku znów czujny Misztal popisał się niezłą interwencją.

33'

Piłkarze Wisły Płock mieli już cztery rzuty rożne, przy jednym Chojniczanki. Żadna ze stron nie wykorzystała jednak okazji na zdobycie gola ze stałego fragmentu gry.

32'

Wrzutka Sekulskiego, ale obrońcy wybijają piłkę na aut.

30'

Góralski dopuszcza się faulu po raz trzeci, ale gwizdek arbitra wciąż milczy.

29'

Wlazły popisał się strzłem z okolicy 25 metra, ale piłka wędruje obok bramki Rafała Misztala.

27'

Wisła za każdym razem dochodzi do dobrej sytuacji, ale zawsze kończy się tak samo, nieudaną wrzutką bądź strzałem.

25'

Kolejna wrzutka Janusa, ale Radler wybija na rzut rożny.

23'

Mysona wrzucał z lewej strony, ale Szczepankiewicz minął się z piłką. W całej tej sytuacji znalazł się jeszcze Hiszpański i wybił ją na rzut rożny.

22'

Gospodarze znów w natarciu. Dwukrotnie swoich sił próbował Kaczmarek, ale jego dośrodkowania pozostawiały wiele do życzenia i w efekcie od bramki grę wznowi Misztal.

21'

Strzałów na bramki oglądamy dziś tyle, co nic. Obie drużyny myślami są przy wielkanocnym stole i zapomniały jak zdobywa się gole?

19'

Z nami blisko dwadzieścia minut gry, a na murawie coraz bardziej zarysowuje się przewaga Wisły Płock. Jak na razie Chojniczanka potrafi się jednak umiejętnie bronic i udaremnia wszelkie ataki płocczan we własnym polu karnym.

17'

Próba prostopadłego zagrania Wlazło do Burkhardta, ale Misztal w pore uprzedza pomocnika gospodarzy.

16'

Kolejny ostry faul w tym spotkaniu, ale sędzia ani myśli pokazac kartki. Góralski powalił na ziemie Mikołajczaka, to powinna byc kara.

14'

Próba dośrodkowania z prawej strony, ale piłka spada prosto na głowę Bednarka. Ten w pośpiechu oddala ją od własnego pola karnego.

13'

Mamy pierwszy rzut rożny dla Wisły w tym spotkaniu, zakończony niepowodzeniem. Zabrakło celnego strzału i zagrożenia.

12'

Kolejna próba dośrodkowania w stronę Sekulskiego, ale obrońcy Chojniczanki oddalają piłkę od własnej bramki.

11'

Zamiast bramek i ładnych akcji na stadionie w Płocki oglądamy paradę efektownych fauli. Mniej agresji, więcej gry!

10'

Długa piłka Magdonia zagrana w kierunku Sekulskiego, ale między słupkami bramki przyjezdnych czujny Misztal pewnie łapie piłkę.

9'

Najpierw Magdoń, a teraz Stefańczyk padł ofiarą faulu Mikołajczyka. Jeśli dalej tak pójdzie piłkarz Chojniczanki z pewnością obejrzy kartkę.

8'

Na razie spokojne mecz oglądamy na stadionie w Płocki. Obie ekipy nie stworzyły sobie jeszcze groźniejszych sytuacji.

7'

Dobra akcja Pawła Kaczmarka, piłkarz Wisły przebojem chciał przedrzec się w pole karne rywali, ale na jego drodze stanął Chyła, który pewnie przechwycił futbolówkę.

5'

Bardzo aktywny Mikołajczak od pierwszych minut spotkania, przez chwilą faulował Magdonia na połowie Wisły Płock.

4'

Z prawej strony dośrodkowuje Mikołajczak, ale nieudana próba zagrania gracza Chojniczanki. Od bramki rozpoczął Szczepankiewicz.

3'

Dalekie zagranie w kierunku Sekulskiego, ale piłkarz Wisły nie zdołał opanowac piłki, z czego umiejętnie skorzystał Błażej Radler.

1'

Gospodarze dzisiejszego spotkania graja w swoich tradycyjnych, niebiesko-białych trykotach. Goście z Chojnic z kolei w czerwonych koszulkach.

14:00

Zaczynamy świąteczne granie! Pierwszy gwizdek sędziego rozpoczyna pierwszą połowę meczu!

13:43

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki Chojnice: Szymański, Jędrzejczyk, Ikegami, Iwanicki, Laskowski, Wypij.

13:43

Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Kiełpin, Grudzień, Dombrowski, Kacprzycki, Krzywicki, Taar, Sielewski.

13:39

Oczy wszystkich w sposób szczególny będą dziś zwrócone na Arkadiusza Mysonę, który jeszcze jesienią występował w szeregach Nafciarzy. W zeszłym sezonie zawodnik wywalczył z Wisłą Płock awans na zaplecze Ekstraklasy, teraz jednak skupia się tylko i wyłącznie na grze w Chojniczance. - Nie oglądałem żadnego wiosennego meczu Wisły Płock i tak naprawdę niespecjalnie interesuję mnie ich obecna gra - powiedział Mysona.

13:34

W dobrych nastrojach z pewnością nie są obecnie gracze Chojniczanki, którzy walczą o wydostanie się ze strefy spadkowej. Bilans ostatnich spotkań w wykonaniu gości nie jest zadowalający wiosną, bowiem ci odnieśli tylko jedno zwycięstwo, dwukrotnie zremisowali i tyle samo razy przegrywali. Na chwilę obecną podopieczni Mariusza Pawlaka zgromadzili 26. punktów, które dają 15. pozycję w tabeli. .

13:30

Gospodarze dzisiejszego spotkania w rundzie wiosennej zanotowali na swoim koncie trzy zwycięstwa oraz dwie porażki.Obecnie po 24. rozegranych kolejkach z dorobkiem 36. punktów plasują się na 7. miejscu w ligowej tabeli.

13:27

Serdecznie witamy Was w świąteczną sobotę i zapraszamy na relację LIVE z meczu 25. kolejki 1. ligi. Dziś Wisła Płock zmierzy się z Chojniczanką Chojnice..