Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
94'

Koniec spotkania. Po niezbyt emocjonującym meczu Sandecja wygrywa w derbowym spotkaniu z Kolejarzem 1:0. Piłkarze gospodarzy mogą spokojnie patrzyć na poczynania swoich rywali w ligowej tabeli natomiast Kolejarz wciąż drży o utrzymanie w 1 lidze zostając w strefie spadkowej.

94'

Kolejarz przycisnął pod koniec spotkania i miał rzut różny. Głową strzelał bramkarz gości, który powędrował w pole karne gospodarzy lecz jego strzał broni Cabaj.

89'

Fałowski w miejsce Gorskiego.

88'

Dużo niedokładnosci i fauli w ostatnich minutach dzisiejszego spotkania. Sedzia jakby stracił panowanie nad wydarzeniami na boiski.

87'

Żółta kartka dla Gomeza.

82'

Zmiana w zespole gospodarzy. Frańczak w miejsce Bębenka.

81'

Żółta kartka dla Bartkowa.

81'

Żółta kartka dla Chałasa.

78'

Akcja gości lewą stroną boiska. Dośrodkowanie z lewej strony i piłkę głową z lini bramkowej wybija Gómez. Wielkie szczęście Sandecji i pech Kolejarza.

74'

Zmiana w zespole Kolejarza. Wolanski za Bociana.

73'

Bocian z lewej strony podaje za plecy Niane i goście tracą wyśmienitą sytuacje na wyrównanie. Bramka była pusta...

71'

Górski ukarany Górski za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

69'

Górski strzela z daleka. Piłka odbita przez jednego z graczy Kolejarza ląduje ponad bramką, kolejny rzut różny.

66'

Ładna akcja Sandecji lewą stroną boiska Podaje Bębenek do Nathera i ten dwukrotnie próbował wstrzelić piłkę do bramki. Najpierw blokował Markowski, a potem Walęziak. Piłka ląduje za linią końcowa i Kolejarz uchodzi spod topora.

64'

Strzał Markowskiego z dystansu ląduje kilka, dobrych metrów obok bramki. Piłkarze Kolejarza powinni nastawić celowniki na dalszą część spotkania jeśli mają zamiar wywiesc chociaż jeden punkt.

61'

Odłożona żółta kartaka dla Niane za faul na Macieju Górskim.

58'

Po obiecujacym początku drugiej połowy nie dzieje się nic! Piłka krąży w środkowej części boiska, a cierpliwość kibiców zostaje wystawiona na ciężką próbę. Sandecja mimo, że prowadzi 1:0 gra słabo, podobnie jak Kolejarz.

54'

Rozpadało się nam w Nowym Sączu. Miejmy nadzieję, że nie będzie zbyt wielkiej ulewy.

52'

Cichy ukarany żółta kartka za brzydkie zagranie nakładką.

50'

Oba zespoły wyszły na drugą część spotkania zmotywowane i grają agresywnie co powoduje wiele przewinien w środkowej części boiska. Wiemy jedno-nikt nogi nie odpuści.

47'

Dośrodkowanie z różnego Mójty i strzał Traore z główki minimalnie obok bramki.

46'

Chałas za Majchrzaka.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Czy Kolejarz się przebudzi? A może Sandecja zaaplikuje kolejne bramki?

45'

Koniec pierwszej połowy. Gospodarze sprawiają zdecydowanie lepsze wrażenie i zasłużenie prowadzą 1:0 choć mieli jeszcze kilka sytuacji na poprawienie wyniku.

42'

Piłkarze Kolejarza ratują się w desperacki sposób. Następny rzut różny. Tym razem z drugiej strony.

41'

Sandecja przycisneła pod koniec pierwszej połowy. Kolejny corner.

40'

"Centrostrzał" Grzeszczyk z prawej strony i Radliński poprawia humor kibicom Sandecji niepewnym wybiciem piłki na rzut różny.

39'

Szybka kontra gospodarzy i dośrodkowanie Mójty w pole karne lecz tutaj nie nadążył za akcja Traore.

36'

Gospodarze wymieniają teraz niezliczoną liczbę podań starając się "zamrozić" narazie ten mecz mając go cały czas pod kontrolą.

32'

Traore prostopadle uruchamia Bębenka lecz ten poślizgnął się i jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

29'

Górski za Margola. Zmiana spowodowana kontuzją.

25'

GOOOOOOOOOOL!!! Dośrodkowanie Mójty z lewej strony boiska i pewnym strzałem głową Grzeszczyk pokonuje Radlińskiego. Ofensywa postawa Sandecji wkoncu przynosi oczekiwane efekty.

22'

Pierwsza akcja gości na połowie Sandecji, dośrodkowanie z prawej strony ląduje......kilka metrów nad bramką strzeżona przez Cabaja.

19'

Sandecja spokojnie rozgrywa piłkę i nagle przyspiesza i krótkimi podaniami uruchomiony zostaje Grzeszczyk lecz jego strzał z dystansu pewni wylapuje bramkarz gości.

14'

Początek spotkania należy zdecydowanie dla gospodarzy.

10'

Piękna akcja gospodarzy w stylu tiki-taki i strzał Margola po rykoszecie ląduje milimetry od bramki.

9'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mójty i strzał głową Grzeszczyka ląduje tuż obok bramki chronionej przez Radlińskiego.

6'

Lewą stroną boiska popędził Mójta i dobrym ostrym dośrodkowaniem uruchomił Traore lecz jego strzał głową wyblokowal stoper Kolejarza.

3'

Rzut różny dla Sandecji bez większego zagrożenia.

1'

Piłkarze przyjezdnych rozpoczynają mecz z środka boiska i ruszamy z piłkarską karuzelą.

13:27

Ławka rezerwowych Kolejarza: Filip Błażejewski, Kamil Nitkiewicz, Tomasz Chałas, Mateusz Wilk, Kamil Adamek, Janusz Wolański, Bartosz Damian

13:26

Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Kamil Słaby, Adrian Frańczak, Rudolf Urban, Fabian Fałowski, Maciej Górski

13:25

Również Kolejarz przegrał swoje ostatnie starcie. Zespołem, który okazał się lepszy od biało-niebiesko-bordowych, była Flota Świnoujście. Mecz zakończył się wynikiem 1: 3, a honorową bramkę dla Kolejarza zdobył, bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego, Wojciech Trochim. Porażka podopiecznych trenera Cecherza była w pełni zasłużona, ponieważ zagrali oni najgorszy mecz w tym sezonie, a Flota jest na tyle doświadczonym i mocnym rywalem, że skrzętnie to wykorzystała.

13:20

W ostatniej kolejce Sandecja poległa w Ząbkach, z tamtejszym Dolcanem, 0:2. Bramki dla podopiecznych trenera Podolińskiego zdobyli Grzegorz Piesio oraz, były zawodnik Sandecji, Bartosz Wiśniewski. Biało-czarni nie byli w tym meczu gorszą drużyną, ale w ich poczynaniach zabrakło spokoju, determinacji i boiskowej odwagi, co wykorzystali gracze z Ząbek i zaaplikowali Sądeczanom dwie bramki.

13:15

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

13:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

13:05

Czy Sandecja przełamie niemoc w starciach z Kolejarzem? Czy też podopieczni trenera Cerzecha w końcu odniosą wyjazdowe zwycięstwo? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

13:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 25. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Kolejarza Stróże. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ