Miedź LegnicaMiedź Legnica
2 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
90'

Miedź Legnica wygrywa dzisiaj z Arką 2-1 !! Spotkanie pełne walki i nic po za tym. Mała niespodzianka w Legnicy.

90'

Arka nadziewa się teraz na kontry, ale na ich szczęście wychodzą im pułapki ofsajdowe.

90'

Boisko opuszcza Łobodziński a na ostatnie minuty pojawia się na nim Ireneusz Brożyna

90'

Sędzia główny doliczył analogicznie jak w pierwszej połowie, jeszcze 4 minuty.

90'

Miedź gra teraz spokojnie i rozważnie. Cenne trzy punkty są co raz bliżej

88'

Boisko na noszach opuścił Bartoszewicz a w jego miejsce pojawił się Marcin Burkhardt.

87'

Na boisku leży Bartosiewicz, chyba potrzebna będzie zmiana.

85'

Doskonała okazja Adriana Budki. Zdecydował się on na techniczny strzał zza pola karnego i mało brakowało a przelobowałby bramkarza Miedzi.

84'

Lekka przewaga gospodarzy odkąd zdobyli bramkę na 2-1. Arka nie potrafi skutecznie przedrzeć się w ich pole karne.

82'

Z boiska schodzi Patryk Szymański a w jego miejsce pojawia się Adrian Cierpka.

82'

Marcin Radzewicz zatrzymał szarżującego Łobodzińskiego i będzie dobra okazja dla Miedzi po stałym fragmencie.

81'

Do wejścia szykuje się Adrian Cierpka.

80'

W polu karnym Miedzi leży jeden z zawodników tej drużyny.

78'

Trener Adam Fedoruk mimo prowadzenia swojego zespołu cały czas na stojąco obserwuje zawody.

77'

Na strzał zdecydował się Mateusz Szwoch ale piłka poleciała wysoko nad poprzeczką

76'

Będzie dobra okazja dla Arki. Rzut wolny z 18 metrów

75'

Arka musi szybko odpowiedzieć aby myśleć jeszcze o ewentualnym zwycięstwie w tym meczu.

74'

Nic nie zapowiadało się na bramkę dla Miedzi, ale było to analogicznie jak w pierwszej połowie gdy lepiej prezentowała się Arka.

72'

Tomasz Jarzębowski wszedł w miejsce Radosława Pruchnika

72'

Bramkę dla Miedzi zdobył aktywny dzisiaj Mateusz Szczepaniak

71'

Do wejścia szykuje się Tomasz Jarzębowski.

70'

Obie drużyny teraz przystopowały i spotkanie trochę siadło.

68'

Znokautowany przez Kasperkiewicza został Pruchnik ale obyło się bez kartki.

67'

Szansa dla Miedzi. Z 16 metrów uderzał Szczepaniak ale jego strzał wyleciał po za boisko.

66'

Idealna okazja dla Miedzi. Łobodziński dograł na głowę Szczepaniaka, jednak jego strzał przeleciał o kilka ccentymetrów obok słupka.

64'

Arka gra dużo lepiej w drugiej połowie i co chwilę przedostaje się pod pole karne Miedzi jednak brakuje tego ostatniego podania.

60'

Rzut wolny dla Miedzi z 20 metrów

58'

Piłka jednak przeleciała całe pole karne i opuściła boisko.

58'

Rzut rożny dla Miedzi po dobrej próbie Piotra Madejskiego

54'

Żółtą kartką ukarany został zawodnik Miedzi - Mariusz Zasada.

54'

Gdynianie mają za dużo miejsca co wykorzystują dokładnie rozgrywając swoje akcje

53'

Do piłkarzy Miedzi chyba jeszcze nie dotarła tak szybko strzelona bramka. Miejmy nadzieję, że za chwilę będziemy oglądać również akcje na bramkę Michała Szromnika.

51'

Znakomity początek drugiej połowy dla piłkarzy z Gdynii. Teraz mecz powinien nabrać rumieńców

51'

Stan meczu płaskim strzałem zmienił Michał Rzuchowski!

50'

Bramka dla Arki !!!!

48'

Z prawej strony dośrodkowywał Mateusz Szwoch ale piłkę złapał Bledzewski. Gra przeniosła się szybko na drugą stronę i do strzału doszedł Łobodzińskie, jednak jego strzał był niecelny.

46'

Arka nie ma już nic do stracenia jeżeli chce nadal myśleć o awansie do ekstraklasy.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę

20:37

Drugą połowę rozpoczną gospodarze

20:35

Piłkarze obu drużyn wrócili już na boisko!

20:31

Trener Arki nie ma już dużego pola manewru z racji tego, że pozostała mu tylko jeszcze jedna zmiana do wykorzystania.

20:23

Sytuacja bramkowa na pewno będzie jeszcze omawiana po meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Miedź Legnica niespodziewanie prowadzi z Arką 1-0 !

45'

Pan Tomasz Musiał przed podjęciem decyzji konsultował się jeszcze ze swoim asystentem, strzelec nie znajdował się przypadkiem na pozycji spalonej.

45'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Arki, z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował Wojciech Łobodziński.

45'

Bramka czy nie?

45'

Rzut wolny dla Miedzi z 24 metrów od bramki Szromnika

45'

Arka przeważa ale nie potrafi udokumentować tego zdobyciem bramki.

45'

Pan Tomasz Musiał doliczył jeszcze 4 minuty

43'

Paweł Wojowski fauluje Wojciecha Łobodzińskiego i za to ogląda żółtą kartkę.

41'

Z kolei w ofensywie Arki dobrze dysponowany jest dzisiaj Marcin Radzewicz.

40'

Akcje Miedzi kończą się najczęściej na 30 metrze od bramki Szromnika. Obrona Arki gra dzisiaj bardzo dobrze.

37'

Piłkę dośrodkował Radzewicz ale dobrym wyjściem popisał się Bledzewski piąstkując piłę za pole karne.

36'

Rzut wolny dla Arki z 17 metra po zagraniu ręką jednego z obrońców.

34'

Indywidualna akcja Madejskiego, który dośrodkował do Kasperkiewicza na 4 metr. Obrońca Miedzi oddał strzał głową, ale dobrą interwencją popisał się Szromnik.

34'

Kolejny korner dla Arki . Ponownie piłę wybili obrońcy Miedzi

33'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Adrian Budka ale piłkę głową wybił Łobodziński.

32'

Arkadiusz Aleksander kończy dzisiaj 34 lata. Wszystkiego najlepszego dla napastnika Arki

31'

Groźna sytuacja w polu karnym Arki. Z 5 metrów strzelał Bartosiewicz ale prosto w Szromnika.

30'

Kolejna zmiana w Arce. Narzekającego na uraz Tomasika zmienia Arkadiusz Aleksander.

28'

Pierwszy strzał Wojowskiego. Z boku piłkę dośrodkowywał Radzewicz, a on zdołał oddać celny strzał głową.

26'

Będzie musiał opuścić boisko, w jego miejsce wchodzi Paweł Wojowski.

26'

Na boisku leży Sławomir Cienciała

26'

Piłkarz obu drużyn grają dzisiaj oficjalną piłką tegorocznych Mistrzostw Świata.

23'

Faulowanym był Piotr Tomasik

23'

Żółtą kartką ukarany został Krzysztof Wołczek

21'

Bardzo dobre dośrodkowanie Radzewicza do Szwocha. Zawodnik Arki zdołał oddać strzał głową ale piłka spadła na górna siatkę.

21'

Gra przeniosła się do środka boiska i tempo meczu trochę spadło. Dużo walki o piłkę teraz widzimy.

17'

Piłka wpadła prosto w ręce Michała Szromnika.

16'

Rzut rożny dla Miedzi po akcji Szczepaniaka

15'

Na trybunach mamy "mecz" Miedź - Zagłębie Lubin...

15'

Obecnie mamy dobry fragment meczu. Obie drużyny grają szybko i mamy akcję za akcję.

13'

Po rzucie rożnym piłkę przejęli Arkowcy i pomknęli z kontrą na bramkę Miedzi ale dośrodkowanie Ślusarskiego było fatalne.

12'

Groźny strzał Patryka Szymańskiego ale piłkę na rzut rożny wybił Szromnik

10'

Arka teraz przeważa. Przed szansą stanął Mateusz Szwoch ale w ostatniej chwili obrońca wybił go rytmu i piłkę złapał Bledzewski.

10'

Po raz kolejny stały fragment gry nie przyniósł korzyści Arce.

8'

Groźna sytuacja pod bramką Miedzi, z bliskiej odległości strzelał Budka ale Bledzewski wybił na rzut rożny.

7'

Po dośrodkowaniu piłkę spokojnie złapał Andrzej Bledzewski.

7'

Rzut wolny dla Arki z 35 m.

6'

Z ok 35 metrów próbował Bartosiewicz ale piłka przeleciała obok bramki

4'

Bardzo aktywny jest Mateusz Szczepaniak

3'

Od początku gospodarze ruszyli agresywniej i jak na razie przeważają w tym meczu spokojnie rozgrywając piłkę

1'

Pierwsza minuta spotkania i od razu groźny strzał Miedzi. Z dystansu próbował Mateusz Szczepaniak, ale niecelnie.

19:32

Ruszamy!! Liczymy na dobry mecz!

19:32

Pan Tomasz Musiał rzucił monetą i spotkanie rozpoczną piłkarze Arki Gdynia!

19:29

Piłkarz obu drużyn są już na płycie boiska.

19:26

Dzisiaj na trybunach z racji Wielkiej Soboty nie ma dużo kibiców. Jednak mimo święta, swoją drużynę będą wspierać kibice Arki wspierani przez fanów Zagłębia Lubin.

19:25

Spotkanie na ławce Arki Gdynia rozpocznie druga strzelba pierwszej ligi - Arkadiusz Aleksander ( 12 bramek).

19:22

W tym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą już trzykrotnie. W lidze padł bezbramkowy remis, w Pucharze Polski w Gdynii było 1-1, a w Legnicy Arka wygrała 3-2 po dogrywce.

19:19

Piłkarzom Miedzi pozostało już tylko walczyć o jak najlepsze miejsce w lidze w tym sezonie, bo znajdują się na bezpieczniej lokacie gwarantującej utrzymanie a i na awans do elity również nie mają już szans.

19:17

Arka Gdynia przyjechała dzisiaj do Legnicy aby podtrzymać passę meczów bez porażki. Ostatni raz podopieczni Pawła Sikory przegrali 27 listopada z Termalicą.

19:12

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Pan Tomasz Musiał (Kraków ) . Pomagać my będą Jakub Ślusarski i Sławomir Steczko ( obaj Kraków ) . Sędzią technicznym będzie Pan Grzegorz Jabłoński.

19:11

Ławka rezerwowych Miedzi Legnica :

Aleksander Ptak- Grzegorz Bartczak, Ireneusz Brożyna, Bartosz Nowak, Marcin Burkhardt, Bartosz Machaj, Adrian Cierpka

19:09

Ławka rezerwowych Arki Gdynia : Jakbu Miszczuk- Arkadiusz Aleksander, Tomasz Jarzębowski, Kamil Juraszek, Tomasz Kowalski, Paweł Wojowski

19:06

Obok wyjściowe "11" jakie wybrali trenerzy obu ekip na to spotkanie

19:00

Witam serdecznie ze stadionu w Legnicy ! Początek spotkania już za ok. 30 minut ! Zapraszam na relację LIVE