Niedziela, 13 kwietnia 2014, godz. 16:00
1 : 3
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1. połowa0 : 2
93'

Koniec meczu! Flota Świnoujście odniosła bardzo ważne zwycięstwo w Stróżach i oddaliła się od strefy spadkowej. Z kolei Kolejarz jest w coraz trudniejszej sytuacji.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

87'

Rozpaczliwe próby gospodarzy, ale spokojnie radzą sobie we własnym polu karnym świnoujścianie.

85'

Przed nami końcowe minuty, ale ta rywalizacja jest już rozstrzygnięta. Trudno przypuszczać, by marnie grający Kolejarz zdołał nagle zdobyć dwie bramki.

83'

Jeszcze Cheikh Niane upomniany żółtą kartką.

81'

Kompletnie niewidoczny Kamil Adamek próbował zaskoczyć Brljak, ale był to koszmarny strzał.

78'

Ostatnia zmiana u gości. Maciej Mysiak wchodzi za Sołowieja.

75'

Mokwa padł w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki.

73'

Precyzyjne uderzenie Bodzionego z pola karnego, który podwyższył prowadzenie Floty. Bodziony wyrasta na jednego z bohaterów, bowiem w pierwszej połowie popisał się również asystą.

72'

GOOOOOOL!!! 3:1! Już chyba po meczu! Strzelcem bramki Bodziony!

71'

Na murawie pojawia się Janusz Wolański. Zastąpił Leszczaka.

69'

Otrzymał piłkę w polu karnym Arifović, ale w ostatniej chwili wyłuskali mu ją obrońcy gospodarzy.

67'

Ależ będą emocje! Za bezmyślny faul czerwoną kartkę obejrzał Marcin Stefanik! Kolejarz będzie grał w osłabieniu.

65'

Bogusław Baniak dał jasny znak, że zamierza bronić korzystnego rezultatu.

64'

Sebastian Kamiński zastępuje Śpiączkę w zespole Floty.

63'

Trochim zaskoczył bramkarza i wkręcił piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego! Nikt już chyba nie zmienił toru lotu futbolówki.

62'

GOOOOOOL!!! Jest kontaktowe trafienie dla Kolejarza! Strzelcem bramki Trochim

58'

Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką przez sędziego.

57'

Póki co, Kolejarz jest w stanie odpowiedzieć rywalowi tylko agresją. Kompletny brak pomysłu na grę cechuje zawodników Cecherza.

54'

Teraz to Arifović szukał podaniem kolegów w polu karnym, ale najszybszy okazał się Radliński.

52'

Dośrodkowanie Mokwy z prawej flanki, ale nieprecyzyjnie główkował Arifović. Flota nie zwalnia tempa.

50'

Musimy pochwalić na zachętę 22-letniego Leszczaka, który ma dużo ochoty do gry na lewej stronie boiska.

48'

Dał o sobie znać Piotr Kieruzel, który mocno kropnął z rzutu wolnego, ale pewnie chwycił futbolówkę Radliński.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Pod koniec pierwszej połowy poważniej musiał ucierpieć Hosek. W jego miejsce pojawia się grający asystent trenera - Ensar Arifović.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie pewnie i zasłużenie prowadzi Flota. Czy gospodarze otrząsną się po przerwie?

43'

Z pomocy służb medycznych musi skorzystać poturbowany zawodnik Floty.

41'

Tym razem do piłki doszedł Śpiączka, ale ponownie zawiodła skuteczność. Flota potrafi być groźna.

38'

Obrońcy gospodarzy nie byli w stanie zatrzymać w polu karnym Sebastiana Zalepy, który doszedł do pozycji strzałowej po rzucie rożnym, ale nie uderzył celnie.

35'

Znowu w roli głównej Trochim, ale obronił jego uderzenie z rzutu wolnego golkiper Floty.

34'

Rosły Czech najwyżej wyskoczył do górnej piłki dogranej ze skrzydła i strzałem z główki nie dał szans Radlińskiemu!

33'

GOOOOOOOL!!! Już 2:0 dla Floty! Na listę strzelców wpisał się Petr Hosek!

29'

Dobra interwencja Mokwy w defensywie, który zatrzymał na skrzydle Leszczaka.

27'

Dobrze poczyna sobie w obronie przyczajona Flota. Brakuje elementu zaskoczenia Kolejarzowi.

25'

Była wyborna okazja do wyrównania. Jednak idealnego podania Trochima nie wykorzystał Sebastian Leszczak! Na posterunku Darko Brljak.

22'

Puszczają nerwy gospodarzom. Sędzia musiał utemperować Witolda Cichego i pokazał mu żółty kartonik.

19'

Piłkarze Kolejarza zostali niespodziewani posłani na deski. Czy będą w stanie odpowiedzieć gościom ze Świnoujścia? Chyba to jednak Flota złapała wiatr w żagle.

17'

Grzelak wykończył skutecznie szybką kontrę Wyspiarzy, którą zainicjował Śpiączka. Asystę zanotował Tomasz Mokwa.

16'

GOOOOL!!! Rafał Grzelak strzelcem gola dla Floty!

15'

Mocny strzał Krzysztofa Bodzionego broni Radliński! Była dobra okazja dla Floty.

14'

Małe zamieszanie w szesnastce świnoujścian. Najpierw dobre dośrodkowanie Wojciecha Trochima z rzutu rożnego, a za moment zablokowane uderzenie tego zawodnika.

12'

Kopanina - póki co, to najcelniejsze określenie tego, co oglądamy na boisku. Czekamy na dobrą akcję pod jakąś z bramek.

10'

Sporo chaosu w poczynaniach obu zespołów. Do głosu starają się dochodzić stróżanie, jednak Flota nie popełniła na razie żadnego błędu w defensywie.

7'

Jak na razie oglądamy spokojnie spotkanie. Na pewno przyczynia się do tego murawa w Strożach, która łagodnie mówiąc, nie jest zbyt dobra.

5'

Raz jeszcze w roli głównej Śpiączka, który bez pardonu potraktował jednego z pomocników Kolejarza. Żółta kartka dla gracza Floty.

2'

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Nieczyste uderzenie Bartosza Śpiączki pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy.

1'

Początek spotkania, gramy.

15:58

Zawodnicy są już z powrotem na murawie. Kolejarz zagra w żółtych strojach, a Flota w biało-niebieskich.

15:45

Rezerwowi Kolejarz: Filip Błażejewski, Kamil Nitkiewicz, Marcin Majchrzak, Janusz Wolański, Tomasz Chałas

15:43

Rezerwowi Flota: Szymon Gąsiński, Maciej Mysiak, Nenad Erić, Jakub Pułka, Sebastian Kamiński, Sebastian Olszar, Ensar Arifović

15:32

Nieobecni w zespole Floty: Michał Stasiak, Marek Opałacz (kontuzje), Klimas Gusocenko, Robert Kolendowicz (choroba).

15:30

Nieobecni w zespole Kolejarza: Łukasz Bocian, Kamil Nitkiewicz (kontuzje), Bartłomiej Smuczyński (kartki).

15:25

W poprzedniej kolejce, Kolejarz dość pechowo przegrał w Płocku z Wisłą. Stróżanie stracili gola w ostatniej minucie. Natomiast Flocie dopisało szczęście - dzięki trafieniu Sebastiana Olszara w samej końcówce, udało się ograć u siebie Dolcan Ząbki (2:1).

15:23

Z kolei Flota ma w swoim dorobku 2 punkty więcej i na razie jest bezpieczna. Oczywiście jeśli dzisiaj przegra, to stróżanie wyprzedzą ją w tabeli. Jest więc o co walczyć.

15:22

Sytuacja gospodarzy nie jest dobra. Ekipa Przemysława Cecherza słabiutku spisuje się w obecnym sezonie. Aktualnie Kolejarz jest na 16. miejscu w tabeli (strefa spadkowa), a do bezpiecznej lokaty traci jedno "oczko".

15:21

Witamy ze Stróż. Dzisiaj miejscowy Kolejarz zmierzy się z Flotą Świnoujście, na zakończenie 24. kolejki 1. ligi. Zapraszamy na relację na żywo!