Wisła PłockWisła Płock
93'

Koniec spotkania! Wisła rozbiła osłabioną Puszczę 3:0!

90'

Wisłą dobiła Puszczę! Taar na dobrą pozycję do Janusa, a ten zdobywa swoją drugą bramkę!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Ostatnia zmiana w Wisle. Hiszpański za Hempela.

88'

Kolejna szansa Wisły, uderzał Góralski i obroną popisać się musiał Stępniewski.

84'

Cały czas w ataku Wisła, Puszcza nie ma pomysłu na grę.

79'

Kacprzycki zmienia Kaczmarka.

78'

Moskwik zdołał oddać strzał na bramkę Wisły, ale piłkę obronił Szczepankiewicz.

74'

Biernat w ostatniej chwili wybija zagraną przez Krzywickiego piłkę i ratuje Puszczę przed utratą kolejnej bramki.

72'

Ostatnia zmiana w Puszczy. Kiełtyka za Biela.

70'

Niedługo po wejściu dał o sobie znać Taar, który groźnie uderzył z linii pola karnego, ale bramkarz zdołał wybić piłkę.

68'

Kolejne uderzenie Janusa z narożnika pola karnego, tym razem broni Stępniowski.

66'

Taar zmienia Sekulskiego.

64'

Wydaje się, że jest już po meczu. Wisła prowadzi dwoma golami, a Puszcza gra w "dziesiątkę". Chyba tylko cud może odwrócić losy meczu.

64'

Goooool! 2:0 dla Wisły, Magdoń dostał piłkę w polu karnym i niepilnowany uderzył na bramkę!

63'

Zmiana w Puszczy. Moskwik za Borovicanina.

60'

Mogło być 2:0! Tym razem Janus podawał, sam na sam z bramkarzem wyszedł Kaczmarek, ale w idealnej sytuacji uderzył nad bramką!

58'

Goooool! Janus płasko uderzył z narożnika i pokonał Stępniowskiego! Wisła w końcu dopięła swego!

52'

Po uderzeniu Nowaka piłka przeszła nad bramką Wisły.

50'

Żółta kartka dla Hempela za faul w środku pola.

48'

Od początku atakują "Nafciarze", ale walkę o piłkę przegrywa Krzywicki.

46'

Początek drugiej połowy.

17:02

Piłkarze Wisły wychodzą już na boisko, za nimi Puszcza, za moment zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0

44'

Trener Puszczy reaguje na sytuację boiskową. Biernat zmienia Kotwicę.

42'

Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale nieudane, nikt nie zdołał przejąć piłki.

41'

Rzut rożny dla Wisły po kolejnej akcji Krzywickiego.

40'

Goście teraz jeszcze bardziej mogą zdominować mecz. Puszcza już wcześniej cofała się do defensywy, teraz Wisła przyciska jeszcze bardziej.

36'

Co istotne, w obu sytuacjach kartkowych, brutalnie faulowany był Jacek Góralski!

35'

Czerwona kartka dla Szymonika! Faulował wślizgiem podobnie jak przy pierwszej żółtej kartce i sędzia Jarzębak nie miał wątpliwości. Druga żółta i Szymonik wylatuje z boiska!

33'

W ataku więcej czasu Wisła. Tym razem jednak jeden z "Nafciarzy" na spalonym po podaniu Burkhardta.

31'

Kolejny raz pokazał się aktywny Borovicanin, ale tym razem zdecydował się na uderzenie, które zostało zablokowane.

29'

Aktywny stara się być Krzywicki. Jego uderzenie sprzed pola karnego przeszło teraz niewiele ponad bramką.

28'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, chociaż Wisła ma więcej pomysłu na grę. Puszcza nieco się cofnęła.

25'

W zespole Puszczy aktywny jest Borovicanin, podłącza się często do akcji lewą stroną,

24'

Na razie obu zespołom brakuje skuteczności, wrzutki to na jedną, to na drugą bramkę, okazują się niecelne.

22'

Burkhardt prostopadle zagrywał do Krzywickiego, ale za mocno, piłka w rękach Stępniowskiego.

20'

Strzał Sekulskiego zablokowali rywale, rzut rożny dla Wisły.

17'

Piłkę w pole karne próbował celnie wrzucić Hempel, ale wyraźnie mu to nie wyszło. Od bramki golkiper gospodarzy.

14'

Żółta kartka dla Szymonika za ostre wejście w środkowej strefie pola karnego.

13'

Hempel prostopadle zagrywał w pole karne, ale za mocno i piłkę przejął bramkarz Puszczy.

11'

Puszcza zaczęła mecz agresywnie, stara się stwarzać okazje. Wisła na razie oczekuje na kontry.

9'

Nowak zagrał do Cholewiaka, ale ten uderzył wprost w ręce Szczepankiewicza.

8'

Kotwica znalazł się z piłką w polu karnym, ale został powstrzymany przed Rodicia.

6'

Szarża Borovicanina powstrzymana przed defensora gości.

4'

Kibice gości są bardzo aktywni od pierwszych minut, głośno dopingują Wisłę.

2'

Rzut rożny dla Puszczy, piłka wybita przed pole karne, Cholewiak sprzed pola karnego uderzył ponad bramką.

1'

Sebastian Jarzębak gwiżdże po raz pierwszy! Początek spotkania!

16:00

Pierwszy gwizdek poprzedziła minuta cisza ku pamięci jednego z lokalnych działaczy.