GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
19:54

Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela, zapraszając równocześnie do aktywnego śledzenia wyników spotkań w Ekstraklasa.net. Do usłyszenia.

19:54

94'

I koniec meczu w Bełchatowie. Mamuty tylko zremisowały na własnym obiekcie ze Słonikami. Oba gole padały na początku każdej z połów. Najpierw w 7. minucie na listę strzelców wpisał się Czerwiński. W 51. wyrównał Michał Mak.

93'

Na trybunach słychać chóralne "pajace" na widok nieudolny prób gry na czas ze strony gości.

91'

GKS bije głową w mur. Goście cofnęli się i bronią wyniku wybijając na oślep wszystkie piłki.

91'

90'

Do II połowy doliczone 3 minuty.

88'

I Renusz już znalazł się w zeszycie arbitra. Karta za faul w środku pola.

86'

Ostatnia zmiana w GKS. Za Michała Maka wchodzi Renusz.

86'

Kartka również dla Drozdowicza za dyskusje z arbitrem.

86'

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Ceglarza za brutalny faul na Baście.

85'

Żółta kartka dla Ceglarza za próbę wymuszenia rzutu karnego. Jest to pierwsze indywidualne upomnienie w tym meczu.

84'

Niestety zamiast gola tylko rzut rożny dla GKS.

84'

Mateusz Mak faulowany w narożniku pola karnego gości. Będzie okazja na podwyższenie wyniku.

81'

Powinno być 2:1 dla GKS. Potężne uderzenie w poprzeczkę bramki Nowaka.

80'

Mamy jakieś problemy techniczne i nie możemy wprowadzić w naszym systemie zmiany. Awizowany Piekarski zmienił Sołdeckiego.

78'

Do wejścia w zespole gości szykuje się Piekarski.

76'

Biskup wypracował sobie dogodną okazję do strzału. Jednak z około 16 metrów fatalnie przestrzelił.

74'

Mateusz Mak sprytnie wywalczył rzut rożny.

71'

I kolejna fantastyczna interwencja Malarza po wznowieniu gry z rogu.

70'

Rożny dla gości. Piłkę do gry wprowadzać będzie Jarecki.

68'

Drozdowicz wpada w interweniującego Malarza. Bramkarz GKS ucierpiał w tej sytuacji i sędzie przerywa grę.

65'

Kolejny rajd Mateusza Maka, kolejna centra w pole karne w jego wykonaniu. Tam akcję zamykał głową Kirovski, jednak jego uderzenie prosto w Nowaka.

61'

I podobnie jak w I połowie. Po chwilowym zrywie po golu obecnie tempo gry nieco siadło. GKS rozgrywa teraz piłkę na swojej połowie szykując atak pozycyjny.

59'

Od zdobycia bramki GKS praktycznie nie opuszcza z piłką połowy gości.

57'

I znowu GKS w natarciu. Tym razem wprowadzony w przerwie Turkovs uderzał głową na bramkę Nowaka.

56'

Zawodnicy Termaliki nie radzą sobie z rajdami Mateusza Maka, które starają się przerywać delikatnymi faulami.

54'

Mateusz Mak po rajdzie pod pole karne gości zagrywa do Turkovsa. Ten ostatni niestety gubi piłkę, którą bez problemu łapie Nowak.

53'

GKS złapał wiatr w żagle po zdobyciu bramki. Ożywili się również niezbyt licznie zgromadzeni kibice.

52'

Basta nakładką atakuje Ceglarza.

51'

I mamy wyrównanie w Bełchatowie!!! Po rozegraniu piłki przez Mateusza Maka i Adriana Bastę, piłkę głową do siatki kieruje Michał Mak!!!

46'

I zaczynamy II połowę. Relacja wraca z małym poślizgiem ze względu na kłopoty techniczne.

19:04

I Flis za Poźniaka.

19:03

Oraz druga zmiana.

18:47

Zmiana w zespole gości w przerwie

45'

Koniec I części meczu. Do przerwy gości z Niecieczy prowadzą 0:1. Do usłyszenia za około 15 minut.

45'

Do I połowy doliczona została 1 minuta.

44'

Baran w akcji ofensywnej fauluje Czerwińskiego. Raczej nic nie zapowiada aby przed przerwa wynik miał ulec zmianie ...

42'

Michał Mak szarżuje lewą stronę jednak za daleko wypuszcza sobie piłkę i ją traci.

39'

Zachodzi słońce, w Bełchatowie robi się chłodniej, a teraz dodatkowo zmrożone zostały serca fanów GKS po akcji gości. Dwiema fenomenalnymi interwencjami popisał się jednak Malarz i Termalika musiała obejść się smakiem z drugiego gola.

37'

Alexis centruje prosto w ręce Nowaka ...

34'

Jeden z braci Maków leży w okolicach pola karnego gości. Gra przerwana ponieważ niezbędna jest interwencja medyków.

32'

GKS gra dzisiaj piłkę kombinacyjną, szybką, z akcjami prowadzonymi skrzydłami. Niestety całe zagrożenie kończy się w okolicach 16 metra od bramki Nowaka. Goście natomiast czyhają na błędy Torfiorzy grając z kontry.

29'

Alexis ładnie wypuścił Kirovskiego. Piłka niestety odrobinę za mocna pada łupem interweniującego poza polem karnym Nowaka.

29'

I znowu akcja przenosi się pod drugą bramkę, ale i tutaj obrona staje na wysokości zadania.

27'

A jednak się coś ciekawego pojawiło. Faul w narożniku pola karnego gości. Centra Mateusza Maka, ale goście bez trudu wybijają piłkę wgłąb pola.

25'

Trochę nudniejszy i brzydszy fragment meczu. Sporo niedokładności w obu ekipach, którą piłkarze starają się nadrabiać faulami. Niestety brak ciekawszych akcji.

20'

I akcja pod drugą bramką. Rożny dla gości.

18'

Kirovski "sam na sam" z Nowakiem. Uderza prosto w bramkarza Termaliki!

17'

I po raz kolejny Mak w akcji. Po akcji lewą stroną centruje w pole karne. Tam z piłką rozmijają się wszyscy zawodnicy, a ona sama przelatuje obok słupka bramki Nowaka.

16'

GKS z kolejnymi atakami. Raz po raz w pole karne gości szarżują Norambuena, Mak, a nawet Baran.

14'

Michał Mak złapany na spalonym. Gdyby nie to mogło być bardzo groźnie!

13'

Trochę przypadkowa akcja GKS po którym Torfiorze mają rzut rożny.

12'

Foszmańczyk wyraźnie ucierpiał w starciu z 5. minuty. Obecnie gra z opatrunkiem na głowie.

10'

GKS wyraźnie podrażniony stratą bramki zaczął grać szybciej i agresywniej. Niestety wraz z tym spadła dokładność.

7'

I mamy otwarcie wyniku w Bełchatowie. Po rzucie rożnym spore zamieszanie w polu karnym. Ostatecznie Czerwiński z około 4 metrów wpycha piłkę do siatki.

7'

Dobre uderzenie na bramę GKS. Malarz z wyciągnięty jak struna piąstkuje na rzut rożny.

5'

W okolicach narożnika pola karnego faulowany Foszmańczyk. Będzie okazja dla gości. Do piłki podchodzi Jarecki i Biskup.

4'

Drozdowicz złapany na spalonym. Jak na razie oba zespołu spokojnie starają się wyczuć rywala. Nie ma mocnego parcia w przód.

3'

Kirovski faulowany w walce o górną piłkę w środku boiska.

2'

Centra w pole karne, uderzenie głową Kirovskiego mija spojenie słupka z poprzeczką.

1'

Poźniak faulowany na połowie gości. Będziemy mieli pierwszy stały fragment gry.

1'

Bełchatowianie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

17:58

Niestety tak jak mogliśmy się spodziewać - sektor gości na stadionie w Bełchatowie świeci pustką ...

17:57

Mecz poprowadzą arbitrzy z pomorskiego ZPN: Dominik Sulikowski, Maciej Wierzbowski oraz Marek Szerszeń.

17:55

Piłkarze wychodzą już na murawę. Asystują im dzieci z Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych "Przystań" z Bełchatowa oraz piłkarze rocznika 2005.

17:50

Zapraszamy również do śledzenia rozpoczynających się o 18 spotkań ostatniej kolejki rundy zasadniczej w Ekstraklasie. Relacje ze wszystkich meczy znajdziecie w naszym serwisie.

17:44

Piłkarze udają się powoli do szatni. Za kilka minut początek meczu. Tymczasem z głośników rozbrzmiewa hymn GKS.

17:42

Piłkarze obu zespołów intensywnie rozgrzewają się na murawie, a na trybunach z wolna przybywa widowni. Mamy dzisiaj przy ul. Sportowej idealną wręcz pogodę do rozgrywania meczu i jego oglądania. Jest około 14 stopni ciepła oraz odczuwalne są delikatne powiewy wiatru.

17:38

Jak widać na ławce rezerwowych gości zasiada dwóch piłkarzy występujących wcześniej w GKS. Są to Darek Pawlusiński oraz Piotr Piekarski. Czy przypomną się oni bełchatowskim fanom podczas dzisiejszego spotkania?