Patelnia Pawlusińskiego po podaniu Kujawy, ale piłka wysoko nad bramką.

87'

85'

Czerwiński wybija płaskie dośrodkowanie Kaczmarka.

84'

Ładna indywidualna akcja Ceglarza, ale jego strzał minął prawy słupek bramki Fabiniaka.

79'

Fryc ukarany żółtą kartką.

79'

Za Biskupa wchodzi Pawlusiński.

76'

Również zmiana w Termalice. Za Foszmańczyka wchodzi Kujawa.

74'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Schodzi Kłus, a za niego Rakowski.

71'

Zablokowany strzał Drozdowicza.

69'

Ukarany żóltą kartką Nowak za grę na czas.

68'

Coraz częściej słońce wychodzi zza chmur.

67'

Staniek ogląda żółtą kartkę za faul na Drozdrowiczu.

66'

Zmiana w Olimpii. Za Suchockiego wchodzi Kaczmarek.

62'

Ależ parada Fabiniaka! Po rzucie rożnym głową strzelal Sołdecki, piłka zmierzała w okienko, ale bramkarz Olimpii wyciągnął się jak długi i sparował strzał.

60'

Zmiana w Olimpii, za Gawęckiego wchodzi Ruszkul.

58'

Indywidualna akcja Drozdowicza zakończona strzałem! Od połowy boiska biegł lewą stroną, minął zwodem do środka dwóch obrońców i z prawej nogi strzelił na bramkę, ale Fabiniak na posterunku.

55'

W ataku gospodarze, podbudowani strzeloną bramką próbują atakować bramkę skrzydłami.

52'

Gola strzela Ceglarz! Swietne dośrodkowanie Biskupa zamienia na bramkę po strzale głową!

47'

Zablokowany strzał Cieślińskiego i piłka wyszla na rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym i piłkę wybija Pielorz.

47'

Obie drużyny bez zmian w skladach.

46'

Drugą połowę rozpoczynają piłkarze gospodarzy.

49'

Koniec pierwszej polowy

46'

Sędzia dolicza 1 minutę.

42'

Z dystansu Ceglarz huknął z lewej nogi, ale strzał o dwa metry minął poprzeczkę.

41'

Fani Termaliki rozpoczęli doping.

40'

Foszmańczyk w sytuacji sam na sam trafia prosto w Fabiniaka! Świetnie w tej sytuacji dogrywał Biskup.

37'

Wrzut z autu Fryca, piłka przedłużona do Drozdowicza, a ten w świetnej sytuacji na 8. Metrze strzela nad bramką!

36'

Gawęcki ukarany żółtą kartką.

34'

Ogólne rozbawienie na trybunach wzbudził upadek sędziego.

30'

Kompletnie nieudane zagranie Szczota z rzutu rożnego. Na boisku dominuje walka, żadna z drużyn nie chce stracić bramki i to odbija się na poziomie gry ofensywnej.

26'

Dośrodkowanie Fryca łapie Fabiniak.

22'

Ladne prostopadłe podanie Drozdowicza do Biskupa, ale szybciej do piłki dobiegł Fabiniak.

19'

Powoli przewagę zdobywa Termalica, ale brak dokładności pod polem karnym powoduje, że nie ma poważnego zagrożenia pod bramką Fabiniaka.

18'

Na opady zanosi się caly czas, jest pochmurnie i wietrznie.

16'

Dwa razy blokował strzały Foszmanczyka i Kaczmarczyka obrońca Olimpii, w tym raz twarzą.

12'

Na boisku dużo chaosu i niedokladności ze strony piłkarzy obu drużyn.

9'

Liczbę kibiców spiker poda w przerwie spotkania, natychmiast po usłyszeniu podzielimy się tą informacją.

8'

Brutalny faul na Kaczmarczyku, ale sędzia tylko upomina piłkarza Olimpii.

6'

Z 20. Metra próbował Biskup, ale bardzo niecelne uderzenie.

5'

Doskonała sytuacja po plaskim dośrodkowaniu Biskupa zmarnowana przez Sołdeckiego!

4'

Faul środku pola, rzut wolny dla Olimpii.

2'

Olimpia w biało-zielonych strojach, gospodarze w tradycyjnych pomarańczowych koszulkach.

1'

Gwizdek sędziego Bukowczana, od środka zaczynają goście z Grudziądza.

12:12

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

12:05

Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę, spiker wita kibiców i za parę minut rozpoczynamy widowisko.

11:54

W Niecieczy pogoda raczej zniechęca do przyjścia na stadion, choć kibice coraz gęściej zapełniają trybuny.

11:48

Witamy ze stadionu z Niecieczy, skąd prowadzić będziemy relację meczu Termalica-Olimpia. Aktualnie rozgrzewkę prowadzą piłkarze obu drużyn oraz sędziowie.