0 : 2
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1. połowa0 : 2
93'

Koniec Spotkania. Stomil zagrał bardzo przeciętnie i goście z Chojnic zasłużenie zabierają ze sobą 3 punkty. Trener Łopatko będzie miał bardzo dużo do przemyślenia po dzisiejszym spotkaniu.

91'

Sędzia Szczech dolicza 3 minuty do regulaminowych 90 minut

89'

Mrozik stanął przed okazją pokonania Skiby, ale bramkarz Stomilu wyszedł zwycięsko z tego pojedynku

89'

Trener Pawlak również wykorzystał limit zmian

88'

Zawodnik nieprzepisowo powstrzymywał pędzącego Warcholaka

84'

Ataki Stomilu coraz bardziej się nasilają

80'

Strzelec bramki Tomasz Mikołajczak opuszcza plac gry

77'

Kucharski ukarany za faul na Mroziku

77'

Ofensywna zmiana trenera Łopatko

76'

Darmochwał dobrze znalazł się w polu karnym. Po jego strzale niewiele brakowało, aby obrońca Chojniczanki umieścił piłkę w swojej bramce.

76'

Ostatnie 15 minut spotkania. Jeśli Stomil chce nawiązać kontakt musi zaatakować większą ilością zawodników

73'

Gancarczyka zmienia Duda

71'

Dobre zagranie za plecy Radlera, do piłki dopadł Darmochwał i upada w polu karnym, ale sędzia nie daje się nabrać.

69'

Strzał Kuna sprawił wiele kłopotów Misztalowie. Piłka w ostatniej chwili podskoczyła przed bramkarzem, ale umiejętnie wybił ją na rzut rożny.

69'

Złe zagranie Głowackiego mógł wykorzystać Gancarczyk, ale czujnie Kucharski wybił piłkę

65'

Dobra akcja graczy z Chojnic, wymieniali piłkę na jeden kontakt na wysokości pola karnego. Akcję próbował zakończyć Rybski, ale trafia piłką w nogi obrońców

65'

Groźny strzał Łukasika z linii pola karnego. Misztal spokojnie odbija piłkę

63'

Gracze Stomilu atakują zbyt małą liczbą zawodników. Muszą zaangażować więcej zawodników, aby myśleć o strzeleniu kontaktowej bramki

59'

Stomil przed szansą na kontaktową bramkę. Jegliński zagrywa do Darmochwała, który podaniem szukał graczy ze swojej drużyny. Piłkę odbija bramkarz Chojniczanki

56'

Kato dośrodkowuje wprost ręce Misztala. Wciąż brakuje dokładności graczom Stomilu

55'

Rzut wolny dla Stomilu na wysokości pola karnego. Głowacki źle dośrodkowuje i nie było zagrożenia bramki Misztala

54'

Mecz się otworzył, obserwujemy wymianę ciosów. Akcja za akcję.

53'

Błąd w szeregach obronnych Stomilu, Skiba wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z zawodnikiem z Chojnic.

53'

Kolejna dobra okazja Stomilu . Przebojem w pole karne wdarł się Darmochwał, ale podał za mocno do Łukasika

50'

Dobry strzał zawodnika Stomilu. Piłkę uderzał Darmochwał, ale bramkarz sparuje piłkę na rzut rożny.

49'

Zawodnicy z Olsztyna od początku rzucili się do ataku, efektem tego jest 2 rzut rożny w krótkim odstępie czasu

46'

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Gracze Stomilu będą musieli sporo się napocić, aby odrobić starty

46'

45'

Gracze Stomilu nie zaprezentowali się zbyt dobrze w pierwszej części gry. Zbyt duże odstępy między formacjami pozwalają graczom z Chojnic na swobodne rozgrywanie piłki. Prowadzenie jak najbardziej zasłużone.

47'

Sędzia Szczech kończy pierwszą połowę.

46'

Sędzia pokazuje Kunowi żółtą kartkę za faul na Mroziku

44'

Nieporozumienie w formacji obronnej Stomilu, Koprucki źle zaasekurował piłkę, do której dopadł Mikołajczak. Na całe szczęście przytomnością popisał się Skiba, który obronił strzał napastnika.

43'

Bednarek wrzucił piłkę w polee karne, niezdecydowanie obrońców Stomilu wykorzystał Rybski pokonując Skibe z najbliższej odległości.

41'

Andrzej Rybski strzelcem drugiej bramki

40'

Dośrodkowanie Warcholaka z rzutu różnego, ale piłka mija wszystkich zawodników i wychodzi poza linię

37'

Brakuje dokładności w zagraniach graczy Stomilu

36'

Gancarczyk przed szansą pokonania Skiby, ale sędzia pokazuje pozycję spaloną

35'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne, na piłkę czekał już Rybski, ale obrońcy Stomilu w ostatniej chwili wybijają piłkę na rzut rożny.

33'

Marek Gancarczyk przebojem wdarł się w pole karne i oddał strzał tuż obok dalszego słupka bramki Skiby

31'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Stomilu, bez zagrożenia ze strony gości

28'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Piłkę pewnie łapie Skiba

26'

Rybski wykorzystał błąd obrońców, zagrał piłkę w pole karne do Feciucha, a ten wyłożył piłkę Mikołajczakowi, który nie miał najmniejszych problemów ze skierowaniem piłki do bramki Skiby

24'

Trójkowa akcja Rybski - Feciuch i ostatni Mikołajczak umieszcza piłkę w bramce

21'

Marcin Warcholak popisał się niesamowitym rajdem. Wyłuskał piłkę pod własnym polem karnym i pomknął aż pod linię końcową , ale nie udało mu się opanować piłki w boisku. Kibice nagrodzili zawodnika oklaskami

15'

Po rzucie rożnym piłka spada wprost na głowę Daniela Chyły, który przenosi piłkę nad poprzeczką

12'

Marcin Warcholak ponad bramką, w futbolówka powędrowała na trybuny

12'

Rzut wolny dla Stomilu, na wysokości pola karnego

10'

Zawodnicy dosyć ospale rozpoczęli dzisiejsze spotkanie, oby jak najszybciej się obudzili

7'

Pierwsza groźniejsza sytuacja i rzut rożny dla Chojniczanki.

5'

Na razie walka toczy się w środku pola, drużyny badają swoje możliwości

1'

Sędzia Szczech rozpoczyna dzisiejsze spotkanie. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska. Gracze z Olsztyna zaczynają

12:17

Do rozpoczęcia spotkania pozostało niewiele ponad 10 minut. Zawodnicy obu zespołów udali się do szatni i już wkrótce rozpoczynamy!

12:07

Poznaliśmy wyjściowe składy obu drużyn, czas na rezerwowych: Stomil: Michał Leszczyński, Arkadiusz Czarnecki, Piotr Głowacki, Yasuhiro Kato, Adrian Korzeniewski, Piotr Łysiak, Paweł Łukasik Chojniczanka: Karol Szymański, Adam Duda, Koisuke Ikagemi, Tomasz Wypij, Błażej Jankowski, Przemysław Laskowski, Krzysztof Cysewski

11:49

Natomiast w drużynie gości z Chojnic zabraknie Tomasza Ostalczyka oraz pauzującego za kartki Arkadiusza Mysona Do składu wracają: Błażej Radler, Paweł Iwanicki i Marek Gancarczyk.

11:47

Zawodnicy obu drużyn rozpoczęli przedmeczową rozgrzewkę. W drużynie Stomilu w dzisiejszym spotkaniu zabraknie kontuzjowanych: Michała Trzeciakiewicza, Dawida Mieczkowskiego Karola Żwira oraz Rafała Remisza. Po jedno meczowej absencji do składu wróci Arkadiusz Czarnecki

11:46

Adam Łopatko, trener Stomilu zapytany przez Orange Sport o szanse w nadchodzącym spotkaniu odpowiedział:

- Szansę są 50/50, bardzo chcemy tego zwycięstwa, bo ono dałoby nam ze 2 oddechy w lidze, ale mówię to jest piłka i różne historie układają sie różnie. Wszystko będziemy wiedzieli w niedziele po meczu.

11:36

Norbert Jędrzejczyk, zawodnik Chojniczanki zapytany przez mskchojniczanka.pl o poprzednie starcie obu drużyn odpowiedział:

- Poziom naszej gry w tamtym meczu porównuje do ostatniego występu z Termaliką. Wówczas też nie graliśmy zbyt dobrze, a gola straciliśmy w końcówce po faulu w naszym polu karnym.