5 : 1
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1. połowa4 : 0
14:22

Wszystko co najlepsze w tym spotkaniu mogliśmy oglądać w pierwszej połowie. Druga popsuła nieco wrażenie o tym meczu. GKS Tychy bezlitośnie skuteczny pokonuje Puszczę 5:1.

93'

Koniec spotkania. GKS Tychy okazuje się mało gościnny i wygrywa w Jaworznie z Puszczą Niepołomice aż 5:1.

92'

Zunic mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu ale z kilku metrów trafia wprost w ręce bramkarza.

91'

Sędzia doliczył do słabej drugiej połowy aż 3. minuty.

90'

Bukowiec mimo chwili czasu na przyjęcie i ustawienie sobie piłki oddaje strzał wysoko wysoko nad bramką rywali.

88'

Zawodnik Puszczy faulował w polu karnym GKS-u w walce powietrznej o piłkę. Nawet stałe fragmenty gry nie wychodzą już zbyt dobrze gościom.

86'

Niezwykle skuteczni zawodnicy z Tychów w drugiej połowie oddali inicjatywę rywalowi i oglądamy marnej jakości spotkanie w Jaworznie.

85'

Ataki Puszczy Niepołomice jakby bez pomysłu na ich wykończenie. Minimalna przewaga w posiadaniu piłki ale mało tych 100% sytuacji pod bramką Igaza.

83'

Były zawodnik m.in. Górnika Zabrze wyczekał rywali i z ogromnym spokojem umieścił piłkę w bramce Sobieszczyka. Jest to premierowe trafienie pomocnika w barwach GKS-u Tychy.

81'

GOL !!! !!! !!! Maricin Wodecki i mamy 5:1 Po raz kolejny siłę spokoju w polu karnym rywali pokazali zawodnicy GKS-u Tychy.

78'

Ostatnia zmiana w zespole GKS-u Tychy. Boisko opuszcza strzelec 2. goli Szczęsny. W jego miejsce Wodecki.

77'

Kolejna żółta kartka tym razem dla Zganiacza.

77'

Masternak zagrywa do własnego bramkarza.

76'

Igaz ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią ale chwilę później pewnie wyczuł intencje Nowaka pewnie broniąc jego strzał z 11. metrów.

74'

Igaz ukarany żółtą kartką.

74'

Nowak wprost w bramkarza GKS-u Tychy. Mamy nadal 4:1.

73'

Rzut karny dla Puszczy Niepołomice. Faulował we własnym polu karnym Zunic.

73'

Mączyński wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki. W jej posiadaniu zawodnicy Puszczy, którzy ambitnie walczą o zmniejszenie rozmiarów swojej porażki.

72'

Popovic poprosił o zmianę trenera Żurka. Uciekł jak najdalej od linii bocznej by zyskać na tej zmianie jak najwięcej czasu. Tyszanie dużo sił włożyli w zdobycie 4. goli w pierwszej połowie.

70'

Druga zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Autor przepięknego gola w pierwszej połowie Denis Popovic opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił sie Bukowiec.

66'

Boisko opuścił autor dwóch asyst Ruskovsky. Zastąpił go Daniel Mąka.

66'

Mało płynnej gry, mnożą się przerwy w grze spowodowane faulami.

64'

Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany zawodnik Puszczy - Szymonik.

63'

Natomiast tyszanie zwalniają grę chcą w ten sposób przetrwać ciężki dla nich okres gry.

61'

Bramka kontaktowa dodała nieco skrzydeł zawodnikom z Niepołomic, którzy chcą pójść za ciosem. Rośnie przewaga w utrzymywaniu się przy piłce podopiecznych Wójtowicza.

59'

GOL !!! !!! !!! Pierwszy gol dla drużyny z Niepołomic. Bramką bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa Nowak.

58'

Po raz kolejny nie popisuje się Zganiacz. Faul tyskiego pomocnika w narożniku pola karnego. Doskonała okazja dla gości.

57'

Zganiacz zagrywa do Igaza, a bramkarz GKS-u piłkę wybija w trybuny.

55'

Marcel Kotwica za ten faul ukarany żółtą kartką.

55'

Smółka faulowany na środku boiska.

53'

Piękna interwencja Igaza uchroniła GKS przed stratą gola. Tyski bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

52'

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika GKS-u Tychy - ukarany Gąsior.

51'

Akcja szybko przenosi się na drugą stronę. Tym razem rzut wolny dla Puszczy, piłka ustawiona na wprost bramki Igaza w odległości ok 25. metrów.

50'

Tyszanie dążą do zdobycia kolejnych goli w dzisiejszym meczu. Rzut wolny dla gospodarzy w narożniku boiska.

48'

Jan Żurek nie zdecydował się na żadną zmianę. Oby obraz gry również nie zmienił się, czekamy na kolejne gole.

46'

I ostatnia 3. zmiana - za Strózika pojawił się Staroń.

46'

Za Mikołaczyka pojawił się Szymonik.

46'

W zespole Puszczy Niepołomice w przerwie spotkania mieliśmy aż 3. zmiany.

13:32

GKS Tychy rozpoczyna drugą połowę spotkania.

13:31

Zawodnicy obu drużyn wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

13:24

Zapraszamy za 15. minut na drugą połowę spotkania.

13:23

Bezlitośnie skuteczni i mało gościnni okazują się jak do tej pory gospodarze z Tychów. Podopieczni Jana Żurka wykorzystali niemal każdą ze 100% sytuacji i zasłużenie prowadzą w Jaworznie aż 4:0. Puszcza przed tym spotkaniem nie straciła jeszcze żadnego gola ale patrząc na ich grę dzisiaj w trudno to uwierzyć.

45'

Koniec znakomitej dla gospodarzy pierwszej połowy. W Jaworznie po 45. minutach mamy 4:0!

45'

Sędzia tylko 1. minutę doliczył do do regulaminowego czasu gry.

45'

GOL !!! !!! !!! 4:0 !!! Ależ gol Denis Popovic z połowy boiska pokonuje bramkarza rywali.

44'

GOL !!! !!! !!! Smółka okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego i mamy już 3:0 !

42'

Rzut karny dla GKS-u Tychy, Ręką w polu karnym zagrał jeden z obrońców Puszczy Niepołomice.

41'

Gąsior popełnia błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy ale okazji nie potrafił wykorzystać Nowak. Kapitan Puszczy przewrócił się przed polem karnym ale sędzia uznał, że faulu nie było.

39'

Popovic marnuje kolejną dobrą okazję dla GKS-u. Piłką po jego strzale ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Sobieszczyka.

38'

Żółta kartka dla Mikołajczyka.

36'

Seria kilku rzutów rożny dla GKS-u Tychy, nie potrafią wyjść z własnej połowy piłkarze Puszczy.

35'

Popovic piętką do Ruskovskiego ta akcja podobała się tyskim kibicom ale tylko rzut rożny wywalczony dla gospodarzy.

33'

Ależ okazja GKS-u Tychy. Piłka po rzucie wolnym obija spojenie słupka z poprzeczką, a piłkę na rzut rożny wybija Strózik.

31'

Szybko też ten kontratak psuje jeden z zawodników tyskiego zespołu źle zagrywając do kolegów z zespołu.

30'

Nowak dośrodkowuje z rzutu wolnego ale piłkę pewnie wybijają obrońcy GKS-u i ruszają do szybkiego kontrataku.

29'

Moskwik również miał problemy z przyjęciem piłki ale tym razem zawodnikowi mogło przeszkadzać oślepiające go słońce. Mimo to Puszcza wywalczyła rzut rożny.

28'

Szczęsny źle opanował piłkę zagraną od Popivica, przyjmował ją ręką.

25'

Przyjęcie piłki, ustawienie się i spokojny strzał na bramkę bezradnego Sobieszczyka. Niewiele mógł w tej sytuacji zrobić bramkarz Puszczy ale gdzie byli obrońcy ? Drugą asystą popisał się grający świetne zawody Ruskovski.

24'

GOL !!! !!! !!! W Jaworznie mamy już 2:0 A jak wykorzystuje się nadmiar czasu w polu karnym pokazał Damian Szczęsny.

22'

Sporo czasu na dokładne dośrodkowanie miał Moskiwk ale zagrał wprost w ręce bramkarza.

22'

Gąsior niedokładnie do Ruskovskiego.

21'

Ivica Zunić jak profesor pozwala piłce opuścić boisko. Nie mógł nic zrobić w tej sytuacji Moskwik i grę od własnej bramki rozpoczyzna Igaz.

20'

Dużo walki o piłkę w powietrzu. Przed momentem piłka dobre parę chwil nie umiała znaleźć adresata. Sporo niedokładności w obu zespołach.

18'

Sobieszczyk atakowany przez Smółkę wybija piłkę w trybuny. Niepewna interwencja bramkarza gości.

15'

Fragment mało ciekawej gry w Jaworznie. Po początkowych atakach zawodników Puszczy gospodarze jakby nieco cofnięci czekają na okazję z kontrataku.

13'

Mądrzej wygląda gra gospodarzy. Tyszanie wymieniają kilka podań, utrzymując się przy piłce.

10'

Zganiacz do Masternaka i tyszanie uspokajają nieco grę. Ruskovsky od samego początku niezwykle aktywny to prawym skrzydłem najczęściej atakuje jak do tej pory GKS.

8'

Zaremba nie opanował w polu karnym piłki i od bramki rozpoczyna Igaz. Bramkarz GKS-u mimo optycznej przewagi gości nie miał jak dotychczas okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.

6'

W akcji po której padł gol świetnie Ruskovskiego na skrzydle wypatrzył Mączyński. Pierwszy z nich dokładnie dośrodkował na głowę Szczęsnego i ten mimo asysty obrońcy umieścił piłkę w siatce.

5'

GOL !!! !!! !!! Znakomity początek spotkania dla GKS-u Tychy. Damian Szczęsny daje prowadzenie gospodarzom po strzale głową z najbliższej odległości.

4'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany zawodnik Puszczy - Cholewiak.

3'

Tomasz Wełna prostopadle zagrał do Moskwika ale ten wywalczył tylko rzut rożny w starciu z Zunicem.

3'

Goście od pierwszych minut w posiadaniu piłki. Wymieniają kilka podań głównie między obrońcami.

1'

Jan Żurek posadził dziś na ławce rezerwowych m.in. Wodeckiego, Docekala czy też etatowego kapitana GKS-u - Kopczyka.

12:34

Pierwszy gwizdek w spotkaniu. Puszcza Niepołomice rozpoczęła spotkanie.

12:33

Po przywitaniu kapitanów - Marek Igaz przeczytał specjalnie przygotowany list. Wszystko w ramach kampanii "Total Football - Total Access".

12:30

Sędziowie dzisiejszego spotkania - pan Łukasz Bednarek i jego asystenci wyprowadzają oba zespoły na murawę boiska.

12:29

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zapraszamy do lektury przedmeczowej zapowiedzi z tego spotkania. Zapowiedź.

12:26

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko kilka minut.

12:26

Poznaliśmy już składy obu drużyn. Przed własną publicznością zadebiutuje dziś nowy zawodnik GKS-u Tychy - Denis Popović. W zespole gości grający w latach ubiegłych w tyskim zespole Krzysztof Zaremba.

12:24

Puszcza Niepołomice bardzo udanie rozpoczęła rundę wiosenną. W tym roku nie straciła jeszcze nawet gola!

12:23

Dla gospodarzy dzisiejsze spotkanie jest niezwykle ważne. Tyszanie walczący o utrzymanie muszą zdobyć pierwszy komplet punktów, by odbić się od ligowego dna. Po ostatniej porażce "Trójkolorowi" znaleźli się w strefie spadkowej.

12:21

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Tradycyjnie
to tutaj swoje mecze rozgrywa GKS Tychy. Dziś rywalem podopiecznych Jana Żurka będzie Puszcza Niepołomice.