Koniec meczu. Flota rzutem na taśmę pokonuje Dolcan!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Świetne podanie Arifovicia i Olszar w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od Leszczyńskiego!

89'

Gol dla Floty! Olszar! Niesamowite!

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Szymon Lewicki zastępuje Łukasza Sierpinę.

86'

Z dobrej strony pokazał się Paweł Tarnowski, który przejął piłkę i ruszył z nią dynamicznie do przodu zyskując 40 metrów terenu. Jego strzał w porównaniu do rajdu był jednak marnej jakości.

83'

Sebastian Olszar zmienia Petra Hoska.

82'

Strzelać próbował wprowadzony niedawno Arifović. Bez powodzenia. Zabrakło celności.

80'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Zalepa zmienia utykającego Jasińskiego.

78'

Zbliżają się końcowe minuty spotkania. Wydaje się, że Flota jest bliższa zwycięstwa. Najbardziej prawdopodobny wydaje się jednak podział punktów.

74'

Trochę przypadkowości. Rafał Zembrowski trafił futbolówką w Arifovicia, ale ten nie był w stanie wykorzystać tej sytuacji.

71'

Znów uderzał Piesio, tym razem głową. Było groźnie, jednak futbolówka minimalnie minęła bramkę Floty.

69'

Ukaranego przed chwilą "żółtkiem" Kolendowicza zmienia Ensar Arifović.

67'

Nieprzepisowo zagrywał Robert Kolendowicz. Żółta kartka dla zawodnika Floty.

67'

Kamil Mazek zmienia Tomasza Prejsa w drużynie gości.

62'

Pomocnik Dolcanu świetnie zachował się w polu karnym rywali i strzałem głową pokonał Darko Brljaka.

61'

Mamy remis! Dolcan zdobywa bramkę! Strzelcem Paweł Tarnowski, który na boisku pojawił się dosłownie kilka minut temu. Trener Podoliński miał nosa!

61'

Jeszcze jedna klasowa parada Leszczyńskiego! Tym razem golkiper reprezentacji Polski świetnie wybronił uderzenie Bartosza Śpiączki.

59'

Marek Niewiada dobrze zachował się w defensywie powstrzymując akcję ofensywną gości.

56'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Tarnowski wchodzi za Osolińskiego.

52'

Faul Klimasa Gusocenko. Żółta kartka dla Litwina.

49'

Po drugiej stronie boiska pewnie zachował się teraz Darko Brljak. Słoweniec zatrzymał mocne uderzenie Grzegorza Piesio zza pola karnego.

47'

Znów pojedynek Hoska i Leszczyńskiego. Golkiper Dolcanu był jednak szybszy i przejął piłkę.

46'

Wracamy do gry. Zaczynają świnoujścianie. Liczymy na lepszą drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Flota prowadzi w Świnoujściu z Dolcanem 1:0. Czekamy na drugie 45 minut.

45'

Obie drużyny w pierwszej połowie pograją jeszcze przez minutę.

43'

Sierpina ukarany żółtym kartonikiem

41'

Bardzo dobre zachowanie czeskiego napastnika, który delikatnie przerzucił piłkę nad golkiperem Dolcanu.

40'

W końcu bramka! Hosek próbował kilka razy. Na początku niecelnie, potem świetnie bronił Leszczyński, ale Czech w końcu dopiął swego! Flota prowadzi z Dolcanem!

38'

Powoli zbliża się koniec pierwszej połowy a efektowna interwencja Leszczyńskiego, była do tej pory jedyną, oprócz spięcia pomiędzy piłkarzami na środku boiska, sytuacją godną uwagi.

33'

"Respect" dla Rafała Leszczyńskiego! Świetna parada po strzale głową Hoska z bliskiej odległości. "International level".

31'

Po drugiej stronie boiska dośrodkowywał Bartosz Śpiączka, a strzałem głową Leszczyńskiego próbował zaskoczyć Petr Hosek. Bez powodzenia. Futbolówka przeleciała nad bramką.

29'

Była szansa na groźną kontrę dla gości, ale dynamiczny zryw Łukasza Sierpiny zatrzymał się na defensywnej "ścianie" Floty.

27'

Sporo spięć w środku boiska. Gra jest bardzo rwana. Wiemy, że pogoda trochę senna, ale fajnie by było jakby piłkarze się trochę obudzili.

24'

Piesio faulowany przez Sołowieja. Żółta kartka dla gracza Floty.

20'

Trochę wieje nudą niestety. Za to adrenalina u piłkarzy z niewiadomych do końca względów nieco podskoczyła, bo doszło do małego zamieszania i wymiany zdań na środku boiska

16'

Nieco odważniej spróbowali goście. Najpierw strzelał Rafał Grzelak, chwilę później Adrian Łuszkiewicz. Obu uderzeniom zabrakło jednak za równo siły, jak i precyzji.

12'

Rzut wolny dla Dolcanu po przewinieniu Roberta Kolendowicza. Mur stanął jednak na przeszkodzie po strzale Damiana Jakubika.

11'

Flota ma optyczną przewagę, podopieczni Bogusława Baniaka sprawiają wrażenie bardziej zdeterminowanych. Nic dziwnego, w końcu od strefy spadkowej dzieli ich jedynie punkt.

8'

Na razie najbardziej aktywnym zawodnikiem jest Jasiński, który często dogrywa piłki w pole karne Dolcanu. Póki co bez zagrożenia dla bramki Rafała Leszczyńskiego.

6'

Flota próbuje konstruować atak pozycyjny. Dolcan dobrze ustawiony w defensywie.

4'

Nieco zamieszania zrobiło się w defensywie Dolcanu po wrzucie z autu Radosława Jasińskiego. Ostatecznie bez konsekwencji dla gości.

2'

To goście rozpoczęli spotkanie od środka boiska. Czy Dolcan jest w stanie wywalczyć awans do Ekstraklasy? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

1'

Pierwszy sobotni mecz 23. kolejki 1. ligi właśnie się rozpoczął. Życzymy wszystkim ciekawego widowiska.

15:51

Rezerwowi Dolcanu: Humerski, Wiśniowski, Matuszczyk, Mazek, Tarnowski, Lewicki

15:50

Rezerwowi Floty: Gąsiński, Zalepa, Kamiński, Mysiak, Pułka, Arifović, Olszar

15:45

Dolcan w tym sezonie może nawet powalczyć o awans do Ekstraklasy. - Dolcan na pewno o tym marzy - twierdzi trener Floty, Bogusław Baniak. - To rzeczywiście bardzo ciekawa drużyna, grająca w nietypowym ustawieniu 3-5-2. Musimy podejść do niej bardzo poważnie taktycznie. W akcjach ofensywnych mają zawsze dużo zawodników.

15:36

Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi spotkania. Flota zajmuje 14. miejsce w tabeli z zaledwie jednym punktem przewagi nad strefą spadkową. Dolcan jest czwarty i do lidera z Łęcznej traci dziewięć "oczek".

15:32

Witamy ze Świnoujścia, gdzie w meczu 23. kolejki 1. ligi Flota zmierzy się z Dolcanem Ząbki.