Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
18:55

Po wyrównanym meczu i jednym błędzie bramkarza Sandecja pokonuje ostatni w tabeli Energetyk ROW Rybnik i inkasuje bardzo ważne trzy punkty. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu!!

93'

Grolik też dostał kartkę

93'

Mójta ukarany żółtą kartką za starcie z Grolikiem....

92'

Górski przebiegł z piłką niemal pół boiska, po czym oddał bardzo niecelny strzał

91'

Po podaniu Sobczaka strzelał Grolik, ale piła poleciała wysoko nad bramką Cabaja

90'

Minimum trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie

89'

Okazja do kontry dla Sandecji, ale Frańczak za późno podawał do Górskiego, przez co ten był na spalonym

18:43

ROW (gość) - a ktoś taki w ogóle jest na boisku? A tak na poważnie to Kostecki zasłużył maksymalnie na 2.

87'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Górski za Grzeszczyka

85'

Sobczak uderzał z około 15. metrów, piłka jeszcze odbiła się od obrońcy Sandecji co mogło zmylić Cabaja, ale ten wykazał się refleksem i przeniósł piłkę nad poprzeczką!

84'

Dośrodkowanie Krotofila w pole karne, ale za wysokie dla Vrto, który nie sięgnął piłki i ta wyszła poza boisko

83'

Już wszystko w porządku z byłym graczem Widzewa i może on grać dalej

82'

Na boisku leży Grzeszczyk. Chyba dopadł go jakiś skurcz, albo źle stanął na nodze, bo na jego twarzy widać grymas bólu

81'

Po dośrodkowaniu Bębenka w polu karnym gości wytworzyło się małe zamieszanie, które zakończyło się strzałem Cicmana, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

18:34

Pola (gość) - Traore ambitnie walczy o każdą piłkę, zostawia serce na boisku, ale póki co bez większego błysku

77'

Długo przy piłce utrzymywali się piłkarze Sandecji, aż w końcu w ich poczynania wkradło się za dużo nonszalancji przez co stracili piłkę

75'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Staniczka wszedł Vrto

18:26

fanROW (gość) - mecz jest bardzo wyrównany, przez co nie można powiedzieć, że któraś ze stron prowadzi grę. Po stracie bramki Energetyk próbuje doprowadzić do wyrównania, ale Sandecja mądrze się broni i groźnie kontruje

70'

Debiut Traore w barwach Sandecji, który wszedł za Fałowskiego

69'

17 -letni Mandrysz wchodzi za Bałuszyńskiego

64'

Buchała za Cisse

18:19

Kajmak (gość) - oczywiście, że kibice Sandecji prowadzą doping i to taki którego nie powstydziłby się niejeden klub z ekstraklasy

63'

Szczepański za Margola

62'

Dwójkowa akcja Mójty z Grzeszczykiem zakończona dośrodkowaniem, w pole karne, tego pierwszego. Tam do szczupaka złożył się Fałowski, ale uderzył obok bramki

18:17

Grzeszczyk ładnie dośrodkował w pole karne, tam z piłką minął się bramkarz, a ta spadła na głowę Bębenka, który wpakował ją do pustej bramki

61'

GOOOOL!! 1:0!! Maciej Bębenek

60'

Makuch płasko dośrodkował w pole karne, tam piłkę przyjął Fałowski i podał przed szesnastkę do Grzeszczyka, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką

18:11

ROW (gość) - jest około 120. kibiców z Rybnika

55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kostecki uderzał głową, ale piłka poleciała minimalnie obok bramki Cabaja!

18:07

Waski (gość) - na stadionie przy Kilińskiego 47 zebrało się dzisiaj około 1,5 tys. kibiców, w tym prawie stu dwudziestu z Rybnika

52'

Z lewej strony dośrodkował Szary. W polu karnym najlepiej wyskoczył Bałuszyński, ale jego strzał głową poleciał obok bramki

50'

Bębenek dośrodkował idealnie na głowę niepilnowanego Frańczaka, ale ten mając przed sobą tylko bramkę uderzył obok niej!

48'

Mójta wyrzucił piłkę z autu wprost pod nogi Grzeszczyka. Ten przyjął ją sobie i uderzył z półobrotu, ale daleko od bramki

46'

Energetyk rozpoczyna drugą połowę!!

17:59

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

17:46

Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć większej przewagi, ale i tak byliśmy świadkami kilku ciekawych okazji do zdobycia bramki. Niestety w najważniejszych momentach zawodników zawodziła celność, albo bramkarzom pomagały słupki/poprzeczki. Jednak mimo to nie była to jakoś bardzo porywająca połowa. Miejmy nadzieję, że po przerwie zobaczymy nieco lepsze widowisko. Na drugą połowę meczu Sandecja Nowy Sącz - Energetyk ROW Rybnik zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Margol "faulował" Sobczaka, za co obejrzał żółtą kartkę. Ta kartka to błąd sędziego Małyszka

45'

Przynajmniej minutę dłużej potrwa pierwsza połowa tego meczu

45'

Muszalik pięknie przymierzył z rzutu wolnego i tym razem to poprzeczka uratowała biało-czarnych przed utratą bramki!

44'

Makuch faulował rozpędzonego Sobczaka za co obejrzał żółtą kartkę

40'

Fizjoterapeuta doprowadził Cabaja do porządku, dzięki czemu ten może kontynuować grę.

39'

Cabaj dobrze wyprzedził pędzącego Krotofila, ale gracz z Rybnika i tak na niego wpadł co skończyło się jakimś urazem, bo bramkarz Sandecji korzysta z pomocy medycznej

36'

Muszalik wykonywał rzut wolny z lewej strony boiska i tak podkręcił piłkę, że gdyby Cabaj nie zachowałby przytomności to ta wpadła by do siatki!

35'

Mójta dośrodkował w pole karne, tam wybił ją Jary, ale uczynił to wprost pod nogi Fałowskiego, który zdecydował się na strzał, ale było to bardzo niecelne uderzenie

17:31

grzesiek28@... - Nowy Sącz leży na południu Polski, w województwie Małopolskim, w powiecie nowosądeckim, około 100km od Krakowa ;)

32'

Frańczak podał do Fałowskiego, który zdecydował się na strzał zza pola karnego i niewiele brakowało, by było 1:0 dla Sandecji!

28'

Muszalik dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym najlepiej znalazł się Sobaczak, który uderzył na bramkę i tylko dzięki dobrej interwencji Cabaja nadal mamy remis!

23'

Mójta zagrał długą piłkę w stronę Fałowskiego. Młody napastnik Sandecji już ją sobie przyjął, ale w tym momencie sędzia odgwizdał spalonego

17:16

Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast gracze z Rybnika ubrani są w zielone koszulki i białe spodenki

17'

Mójta dośrodkował w pole karne, tam ze szczupaka uderzał Fałowski i piłka o centymetry minęła bramkę gości!

16'

Cisse zagrał na prawą stronę do Bałuszyńskiego, ten podciągnął akcję kilka metrów po czym płasko dośrodkował w pole karne, ale tam dobrzy byli ustawieni obrońcy Sandecji, którzy wybili piłkę

13'

Nather zagrał do Mójty, który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale tam najwyżej wyskoczył bramkarz i złapał piłkę

11'

Krotofil dośrodkował w pole karne, tam dobrze znalazł się Cisse, ale nie trafił w piłkę, która wpadła w ręce Cabaja

9'

Krotofil dobrze zagrał do Cisse, ten znalazł się przed Cabajem, wyciągnął go z bramki, po czym znów podał do Krotofila, a ten uderzył obok bramki

7'

Nather dobrze wypatrzył Fałowskiego i zagrał prostopadłą piłkę, ale ta padła łupem obrońcy z Rybnika.

4'

Bałuszyński popędził prawą stroną i wrzucił w pole karne, ale tam dobrze ustawiony był Bartków, który wybił piłkę na korner. Goście szybko wznowili grę, ale nie stworzyli zagrożenia pod bramką Cabaja

2'

Fałowski zagrał do Grzeszczyka, ten ładnie wrzucił w pole karne do Bębenka, ale ten był na pozycji spalonej

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

16:57

Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

16:50

Sędzia z Lublina zaprosił obie ekipy do szatni, aby spokojnie mogli przygotować się do rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

16:43

16:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Nowym Sączu panują idealne warunki do gry w piłkę: niebo jest bezchmurne, wieje lekki wietrzyk, temperatura nie przekracza dwudziestu stopni Celsjusza. Piłkarzom nie pozostaje nic innego jak wyjść na boisko i zaprezentować się kibicom z jak najlepszej strony.