Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
0 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec meczu w Brzesku! Arka jest w wielkim szoku - remis to chyba najniższy wymiar kary dla podopiecznych Pawła Sikory. Gospodarze mieli sytuację na niejedną bramkę, głównie za sprawą kiepskiej dyspozycji i błędów Jakuba Miszczuka. To wszystko z Małopolski, dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Do zobaczenia!

93'

Kiks obrony Arki na czele z Miszczukiem, która praktycznie za darmo oddaje piłkę Dariuszowi Sosnowskiemu! Sosnowski nie decyduje się lobować Miszczuka, zamiast tego strzela w jego ręce!

92'

Jedna z ostatnich akcji Okocimskiego w sobotnim meczu spaliła na panewce - Żołądź strzela z dystansu na wiwat. Od bramki rozpocznie Miszczuk.

91'

Mecz potrwa jeszcze około dwóch minut. Miejsce akcji to teraz pole karnego Okocimskiego, obrona "Piwoszy" jest jednak dobrze zorganizowana i nie dopuszcza arkowców do piłki.

90'

Atomowy rzut wolny Sobotki ląduje w rękach Jakuba Miszczuka. Piłkarz Okocimskiego oddał strzał ze znacznej odległości.

88'

Arka spróbowała odpowiedzieć na przewagę Okocimskiego płaskim strzałem Kowalskiego z kilkunastu metrów - bez rezultatu.

88'

Ostatnia zmiana w Arce Gdynia - Tomasz Kowalski wszedł za Arkadiusza Aleksandra.

88'

Co za końcówka w Brzesku! Między bezowocną kotłowaniną w polu Okocimskiego a szybką kontrą gospodarzy minęło mniej niż 20 sekund. Miszczuk instynktownie odbija strzał Kapsy, a dobitka Grzegorzewskiego mija słupek!

85'

Sobotka marnuje rzut wolny dla Okocimskiego z 20 metrów, jego bombie zabrakło celności.

84'

Kolejna roszada w Okocimskim, w miejsce Davida Kwieka na boisku pojawił się Kacper Tatara.

84'

Jakub Kapsa miał przed sobą tylko Jakuba Miszczuka - zamiast próbować strzału po ziemi, wybrał uderzenie na siłę, prosto w bramkarza Arki! To była "setka" dla Okocimskiego!

83'

Nawrot przechytrzył Ślusarskiego i posłał długą piłkę do przodu - znowu nie było tam nikogo z wysoko ustawionych obrońców Arki. W rolę "strażaka" wciela się Miszczuk.

81'

Fantastyczny rajd Szwocha - skrzydłowy Arki zostawia za sobą dwóch obrońców Okocimskiego i dośrodkowuje w kierunku Aleksandra. Napastnik arkowców źle złożył się do strzału i uderza ekwilibrystycznym półwolejem obok bramki.

80'

Miszczuk piąstkuje z problemami, Arka wychodzi w szóstkę do kontrataku... po dośrodkowaniu w pole karne, piłka w bezpiecznych rękach Marka Pączka!

80'

Rzut rożny dla Okocimskiego, w pole karne dośrodkuje etatowy wykonawca stałych fragmentów gry u "Piwoszy" - Sobotka.

79'

Nie mamy dobrych wiadomości dla sympatyków Arki Gdynia - piłka dosłownie i w przenośni jest po stronie Okocimskiego, który przeprowadza sumienny pressing na połowie gości.

78'

Radosław Pruchnik z pomocą lekarzy z Gdyni podnosi się z murawy. Arkowiec będzie musiał na moment opuścić boisko.

77'

W Brzesku powoli się ściemnia. Mamy nadzieję, że uda się dokończyć mecz w normalnych warunkach.

76'

Dośrodkowanie, do piłki najwyżej wyskakuje Miszczuk... i piąstkuje ją prawie wprost na głowę Rysia! Bramkarzowi Arki wyraźnie brakuje dzisiaj koncentracji,.

75'

Przed rzutem rożnym dla Okocimskiego Aleksandra Ślęczkę (Okocimski) zmienił Dariusz Sosnowski.

74'

Miszczuk jest zmuszony wyjść z bramki i głową wybić piłkę na szesnastym metrze, zanim dopadnie do niej Grzegorzewski! Końcówka meczu w Brzesku nabiera rumieńców!

72'

Gospodarze odpowiadają błyskawiczną kontrą. Zmiennik Kapsa ma sporo sił na sprint prawą stroną boiska, podaje wzdłuż bramki do Grzegorzewskiego - Arkę ratuje ofiarna interwencja Cichockiego!

71'

W gąszczu obrońców Okocimskiego na bramkę strzelał także Bartosz Ślusarski. Piłka zakręca daleko od bramki "Piwoszy".

70'

Niefrasobliwość obrony Okocimskiego sprowokowała klarowną okazję Arkadiusza Aleksandra. Strzał napastnika Arki dobrze piąstkuje Marek Pączek!

69'

Długo oczekiwany przez arkowców moment - Adrian Budka wrzucił właściwy bieg i po rzucie rożnym dla gospodarzy popędził sam z piłką przez pół boiska. Przekazał piłkę Pawłowi Wojowskiemu, jednak młodzieżowiec nie zrobił z niej żadnego użytku.

68'

Grzegorzewski powstrzymany przez Juraszka, "Piwosze" mają kolejny korner.

67'

Okocimski wyraźnie traci impet przy swoich kontratakach. Podopieczni Pawła Sikory mozolnie podporządkowują sobie kolejne strefy boiska i próbują przeprowadzić zabójczy atak, który da im pierwszą bramkę w tym meczu.

65'

Przytomna interwencja Marka Pączka na przedpolu własnej bramki. Przy próbie wyprowadzenia kontry, Ślęczka w prostej sytuacji gubi piłkę - Arka ma rzut z autu.

64'

Pierwsza zmiana w zespole Okocimskiego - Jakub Kapsa wchodzi za Patryka Stefańskiego.

62'

Kolejny rzut wolny dla Arki minął wszystkich piłkarzy w polu karnym. Do piłki dopadł dopiero Bartosz Ślusarski, który uderza z woleja wysoko nad bramką!

62'

Oleksy wszedł na boisko za Piotra Tomasika (Arka).

61'

HFA: Nie mam żadnych informacji na temat kibiców, którzy nie weszli na stadion.

59'

Dobry wślizg Rysia na Mateuszu Szwochu wzbudza aplauz brzeskiej publiczności. Chwilę później, strzał Tomasika zablokowany na szesnastym metrze.

58'

Żółta kartka dla Sobotki (Okocimski) za faul na świeżo wprowadzonym Pawle Wojowskim.

57'

"Piwosze" mogli przeprowadzić doskonałą kontrę - sfuszerowane podanie Sobotki w kierunku partnerów z ataku niweczy tę szansę.

56'

Po rzucie wolnym dla Arki zamieszanie w polu karnym Okocimskiego wyjaśnia Sobotka. Jego wybicie nie wędruje dalej, niż pod nogi piłkarzy z Gdyni, powoli odzyskujących przewagę na boisku.

55'

Pierwsza zmiana w ekipie Arki Gdynia. Z boiska zszedł Sławomir Cienciała, w jego miejsce Paweł Wojowski.

54'

Ślusarski wyszedł sam na sam z Pączkiem, w ostatniej chwili dogonił go Arkadiusz Ryś - po starciu napastnik Arki pada na murawę, sędzia wskazuje tylko na rzut rożny. Faulu na "BŚ18" z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością nie było.

53'

Potężne dośrodkowanie Sobotki wybite bez większych problemów przez obronę Arki.

52'

Optyczna przewaga Okocimskiego rośnie, piłkarze Piotra Stacha mają rzut rożny.

51'

Arka powoli budzi się z letargu, Ślusarski w duecie z Pruchnikiem sieją popłoch w polu karnym Okocimskiego, podanie do Tomasika przerywa gwizdek sędziego - arkowiec był na pozycji spalonej.

48'

Od pierwszych sekund drugiej odsłony żwawiej atakuje Okocimski. Żołądź niecelnym dośrodkowaniem naraził "Piwoszy" na stratę piłki, jednak Arka nie była w stanie skonstruować składnej kontry.

46'

Koronkowe rozegranie rzutu rożnego przez Okocimski, piłkę piętą odgrywał Ryś, główka Nawrota była za lekka, żeby zaskoczyć arkowców.

46'

Gwizdek sędziego Zająca rozpoczyna drugą część meczu Okocimskiego z Arką! W kole środkowym dwaj piłkarze z Gdyni - Bartosz Ślusarski i Arkadiusz Aleksander. Startujemy!

18:03

Oba zespoły wychodzą już z szatni na murawę. Druga połowa rozpocznie się za kilka chwil.

17:56

arkowiec: Sektor gości liczy 25-30 osób. Większość w barwach Cracovii, są też jej dwie flagi.

46'

Sędzia Zając kończy pierwszą połowę spotkania w Brzesku. Trudno wyłonić stronę, która dominuje na boisku - obie drużyny miały dobre sytuacje na otwarcie wyniku meczu. Po świetnej okazji Aleksandra w 22. minucie, Arka Gdynia mogła prowadzić!

45'

Pruchnik zagubił się z piłką pod samym polem karnym Okocimskiego i sprokurował groźną kontrę gospodarzy. Groźna próba Grzegorzewskiego z ostrego kąta minęła słupek o kilkanaście centymetrów!

44'

Piłkarze obu zespołów skupiają się na walce w środku pola. Zawodnicy Arki popełniają tam faul za faulem i nie pozwalają przedrzeć się Okocimskiemu w pobliże własnej bramki.

42'

Tym razem rzut wolny dla Okocimskiego przedłużony głową przez Nawrota, do dobitki składał się Grzegorzewski, uprzedzony przez Jakuba Miszczuka.

41'

Któryś raz z rzędu piłkę z pola karnego "Piwoszy" wybija Jakub Grzegorzewski. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że gospodarze mają z niego większą pociechę w obronie niż w ataku.

40'

Rzut wolny dla Arki z podobnego miejsca, co przed momentem. Do piłki podchodzi Radosław Pruchnik.

38'

Radosław Pruchnik krótko rozegrał rzut wolny, Marcin Radzewicz od razu zagrał w pole karne - Adrian Budka był na spalonym.

37'

Arkadiusz Aleksander wpadł w pole karne, złamał do środka i w klarownej sytuacji uderzył prosto w ręce Marka Pączka! Arka mogła prowadzić, gdyby Aleksander lepiej przymierzył!

36'

W Brzesku wciąż bez bramek, choć dyspozycja obu zespołów wcale nie wskazuje na to, że potencjalny spadkowicz gra z kandydatem do awansu. Póki co, oba zespoły solidarnie wymieniają się ciosami.

35'

Radzewicz silniejszy od Stefańskiego w walce o piłkę po prawej stronie boiska.

32'

Po długiej piłce do Nawrota z bramki musiał wychodzić Miszczuk, groźne starcie piłkarza "Piwoszy" z bramkarzem Arki. Michał Nawrot będzie opatrywany przez służby medyczne na boisku.

31'

Zablokowany strzał Ślęczki z dystansu, chwilę później w identycznej sytuacji Kwiek. Okocimski coraz śmielej atakuje pod bramką Arki, obrona gdynian z problemami wychodzi z opresji.

29'

Krótko rozegrany rzut rożny arkowców nie przynosi rezultatu. Piłkę z własnego pola karnego wybijał Jakub Grzegorzewski.

28'

Drodzy kibice, mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem, proszę się nie sugerować własnymi zegarkami przy stanie meczu. Przepraszam za małe problemy techniczne, z relacją już wszystko w porządku, jesteśmy na bieżąco, jest 28. minuta meczu.

26'

W natarciu Arka, centra Radzewicza spadła na głowę Ślusarskiego. Doświadczony napastnik uderzył ją nieczysto i niecelnie.

25'

Po centrze Okocimskiego w pozornie łatwej sytuacji Miszczuk miał problemy z utrzymaniem piłki. Całe szczęście, w pobliżu nie było nikogo z "Piwoszy".

22'

Oko w oko z Pączkiem strzelał Aleksander, bramkarz Okocimskiego zbija piłkę w bok, z linii bramkowej wybija ją Sobotka! Dobra okazja Arki!

19'

Tomasik (Arka) napomniany żółtą kartką za faul na Łukaszu Sosnowskim na połowie Okocimskiego.

16'

W pole karne mocno centrował Łukasz Sosnowski, sędzia Zając uznał, że przy próbie przejęcia piłki Sobotka faulował Juraszka.

15'

Przepraszamy za opóźnienia w relacji z powodów technicznych.

14'

Wszystko już jasne - trener Arki, Paweł Sikora, w ostatniej chwili wymienił Rzuchowskiego na Aleksandra.

11'

Aleksander decyduje się na strzał z szesnastu metrów, za płasko i za lekko, żeby zagrozić Pączkowi.

4'

Żółta kartka dla Radosława Jacka za faul taktyczny na Arkadiuszu Aleksandrze, który wbrew awizowanym składom znalazł się w wyjściowej jedenastce.

3'

Akcja błyskawicznie przeniosła się pod bramkę Arki i po sprytnym podaniu Kwieka z półwoleja uderzał Grzegorzewski! Piłka po rykoszecie ląduje obok słupka!

2'

Arkowcy mają pierwszy w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny. Dośrodkowanie Pruchnika z pola karnego wybija Sobotka.

1'

Kapitanowie to dzisiaj Marcin Radzewicz (Arka) i Radosław Jacek (Okocimski).

1'

Początek meczu w Brzesku! Od środka boiska rozpoczął Okocimski.

17:00

Piłkarze Okocimskiego wybiegli na murawę w koszulkach z wyrazami wsparcia dla Mateusza Kuchty. Bramkarza "Piwoszy" w ostatnich dniach dosięgła tragedia rodzinna.

16:59

Sędzia Michał Zając wyprowadza obie jedenastki na murawę stadionu w Brzesku. Goście zagrają w tradycyjnych, żółto-niebieskich strojach, gospodarze na zielono-biało.

16:55

Jesienią, w Gdyni, Arka przegrała z Okocimskim 1:2. Strzelec honorowej bramki dla gdynian, Arkadiusz Aleksander, zasiadł dzisiaj na ławce rezerwowych. Dla "Piwoszy" trafiali Michał Szewczyk i Bartosz Sobotka - tego pierwszego nie ma już w zespole Piotra Stacha po powrocie do Wisły Kraków. Sobotka rozpocznie mecz w podstawowym składzie.

16:54

W zespole Arki zabraknie pauzującego za kartki Krzysztofa Sobieraja. U "Piwoszy" brak Mateusza Kuchty (ważne sprawy rodzinne) i Roberta Smolińskiego (uraz).

16:51

W Brzesku goszczą dzisiaj między innymi obrońca Ruchu Chorzów, Piotr Stawarczyk i trener Puszczy Niepołomice, Dariusz Wójtowicz.

16:45

Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Michał Zając z Sosnowca, reprezentujący Śląski ZPN.

16:44

Pełną zapowiedź dzisiejszego spotkania w Brzesku można przeczytać TUTAJ.

16:43

Na sektorze gości póki co około 20 kibiców Arki wspomaganych przez sympatyków Cracovii. Kolejni goście powoli są wpuszczani na stadion.

16:43

Trzecia w tabeli Arka nie przegrała w lidze od czterech spotkań. Okocimski wciąż znajduje się w strefie spadkowej, na 17. pozycji. "Piwosze" po sensacyjnym zwycięstwie w Katowicach odnotowali porażkę z Miedzią Legnica i remis w Łęcznej.

16:39

Rezerwowi Okocimskiego: Kozioł, Cebula, Kapsa, Tatara, Wieczorek, Tymiński, D. Sosnowski.

16:39

Rezerwowi Arki: Szromnik, Aleksander, Jarzębowski, Kowalski, Oleksy, Glauber, Wojowski.

16:30

Poinformujemy o wyjściowych składach i ławkach obu drużyn tak szybko, jak otrzymamy o nich informację.

16:30

Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Okocimskiej w Brzesku! O 17 początek jednego z czterech meczów 23. kolejki rozpoczynających się o tej godzinie. Can-Pack Okocimski podejmie jednego z murowanych kandydatów do awansu - Arkę Gdynia. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!