Koniec meczu. Miedź w pełni zasłużenie pokonuje GKS Katowice.

Do końca zostały dwie minuty. Czy GKS pokusi się chociaż o gola honorowego?

84'

Pitry nieczysto trafił w piłkę i bez problemów broni Bledzewski.

83'

GKS mimo, że gra w przewadze nie stwarza sobie okazji do strzelenia chociaż honorowej bramki.

80'

Tanżyna w miejsce Cierpki.

77'

Świetna akcja Zasady, zostaje on jednak powalony, ale gwizdek sędziego milczy.

75'

Czerwona kartka dla Woźniczki!! Brutalny faul gracza Miedzi, kompletnie niepotrzebny.

74'

Nowak w miejsce Burkhardta.

72'

Kartka także dla Cierpki.

71'

Kartka dla Dudy.

70'

Powinna być bramka! Co teraz zrobił Skrzypczak? Dostał dobrą piłkę w polu karnym, ale uderzył nad poprzeczką!

66'

Machaj w miejsce Madejskiego.

64'

Skrzypczak w miejsce Cholerzyńskiego.

61'

Żółtym kartonikiem ukarany Cholerzyński.

60'

Fatalny strzał Dudy.

59'

Uderzenie Kamińskiego zablokowane.

56'

Płaskie dogranie Pietrzaka w pole karne nie znalazło adresata.

54'

Oraz Wołkowicz za Wróbla.

54'

Pietrzak za Gancarczyka.

53'

Burkhardt zagrał do Szymańskiego, ten uderzył, ale nad poprzeczką!

53'

Indywidualna akcja Gancarczyka, uderzenie jednak fatalne.

49'

Żółta kartka dla Midzierskiego.

48'

Dośrodkowanie z prawej strony Madejskiego, Kamiński nie zrozumiał się z bramkarzem i wpakował piłkę po raz drugi do własnej bramki!

48'

3:0!! KOLEJNY GOL SAMOBÓJCZY KAMIŃSKIEGO!

47'

W obydwu zespołach bez zmian.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

45'

Uderzenie Zasady z dystansu zablokowane.

42'

Gancarczyk uprzedza Bartoszewicza.

39'

GKS próbuje skonstruować jakąś składną akcję, ale defensorzy Miedzi dzisiaj grają bardzo dobrze.

36'

Znowu Burkhardt z wolnego, tym razem nad bramką!

32'

Burkhardt wrzucał w pole karne z rzutu wolnego, Kamiński próbował wybić piłkę na rzut rożny, ale zrobił to tak niefortunnie, że szczupakiem wpakował ją do własnej bramki!

32'

2:0! Bramka samobójcza!

30'

Świetne zagranie do Szymańskiego, który nie dał szans Dobrolińskiemu!

30'

GOOOL! SZYMAŃSKI!

25'

Zbyt mocne zagranie Wróbla do Gancarczyka i Bledzewski rozpocznie od własnej bramki.

22'

Obydwa zespoły starają się zagrozić bramce głównie poprzez stałe fragmenty, nic z tego na razie nie wychodzi.

20'

Głębokie dośrodkowanie Wróbla z rożnego, nikt nie zamknął akcji..

18'

Mecz się nieco wyrównał. Jednym i drugim zależy na trzech punktach.

13'

Kolejne uderzenie na bramkę GieKSy! Woźniczka uderzał z dystansu, ponownie świetnie broni Dobroliński!

12'

Niecelny strzał Cierpki.

11'

Burkhardt bardzo przypadkowo otrzymał piłkę, uderzył, ale świetną paradą popisał się Dobroliński!

8'

Kontra Miedzi, długie podanie, ale zbyt mocne i od bramki rozpocznie Dobroliński.

6'

Dośrodkowanie Chwalibogowskiego zablokowane.

5'

Od początku to GKS przeważa i dąży do strzelenia bramki.

2'

Mogło być 0:1! Świetnie Gancarczyka obsłużył Pitry, ten uniknął wślizgu przeciwnika i oddał strzał, ale Bledzewski świetnie broni!

17:31

Początek meczu. Przy piłce GKS.

17:30

Rezerwowi GieKSy: Budziłek, Pietrzak, Czerwiński, Wołkowicz, Figiel, Skrzypczak, Jurkowski.

17:30

Rezerwowi Miedź: Ptak, Wołczek, Tanżyna, Machaj, Nowak, Chrzanowski, Kasperkiewicz.

17:29

Piłkarze już na murawie.

17:26

Sektor gości jest zapełniony przez kibiców GieKSy.

17:23

Już za 5 minut początek tego meczu. Kto waszym zdaniem sięgnie dzisiaj po trzy punkty? A może padnie remis?

17:20

W szeregach Trójkolorowych na próżno szukać pozytywów w ich grze, jak i w wyjazdowych osiągnięciach w bieżących rozgrywkach. Podopieczni trenera Moskala wygrali jak dotąd jedno spotkanie na ''obczyźnie'', pokonując Nieciecze 3:1. Jedynym promykiem nadziei może być fakt, że GieKSa w ostatnim swoim meczu, na własnym terenie z Brunatnymi z Bełchatowa pokazali niezwykłą wolę walki do ostatniego gwizdka sędziego.

17:14

Historia spotkań obu drużyn na pierwszoligowych boiskach jest bardzo krótka. W trzech dotychczasowych pojedynkach GKS zwyciężył dwukrotnie oraz raz wygrała Miedź.

17:10

Już za 20 minut rozpocznie się mecz w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź podejmie GKS Katowice.