ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
1 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Sędzia Robert Marciniak kończy spotkanie. Energetyk ROW Rybnik remisuje z Flotą Świnoujście 1:1. Strzelcem pierwszej bramki z rzutu karnego był Daniel Feruga. Bramkę wyrównawczą zdobył w 93.minucie Piotr Kieruzel, który pewnie wykonał rzut karny.

93'

Kieruzel pewnie wykorzystuje jedenastkę i mamy 1:1!

92'

Piłkę ręką w polu karnym dotyka Grolik i mamy drugi rzut karny w meczu, tym razem dla drużyny gości.

91'

Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty.

89'

Z boiska schodzi kapitan rybnickiej drużyny Kamil Kostecki. W jego miejsce pojawia się Maxim Potirniche.

88'

Sołowiej próbował dogrywać w pole karne, ale piłkę po raz kolejny łapie Bucek.

85'

W doskonałej sytuacji z przed pola karnego uderza Muszalik, piłkę odbija Brljak i do pustej bramki z dobitki nie trafia Cisse!

84'

Przed własnym polem karnym faulowany Sławomir Szary. Z przed pola karnego rozpoczyna Bucek.

83'

Żółtą kartką ukarany Bartosz Śpiączka.

80'

A w Energetyku Buchała zastępuje Feruge.

82'

W dobrej sytuacji w polu karnym uderzał Sobczak. Chwilę później w podobnej sytuacji, tym razem po drugiej stronie boiska uderzał Bodziony. Oba strzały były jednak nieskuteczne.

80'

We Flocie Erić zmienia Kolendowicza.

80'

Z rzutu wolnego uderzał Grzelak. Piłka trafiła w głowę jednego z piłkarzy Energetyka i wyszła na rzut rożny.

78'

Z rzutu rożnego piłkę w pole karne dogrywał Bodziony, jednak przytomnie interweniuje Bucek.

77'

Groźny strzał z dystansu oddaje Kostecki, Brljak broni jednak ten strzał.

75'

Żółtą kartką ukarany Daniel Feruga, który celebrując strzelenie gola zdjął koszulkę.

74'

Pewnie rzut karny wykorzystuje Daniel Feruga, który umieszcza piłkę w prawym rogu bramki.

73'

Faulowany w polu karnym Sobczak. Mamy rzut karny!

71'

Kolejna zmiana w drużynie Floty. Ensara Arifovicia zmienia Petr Hośek.

72'

71'

Kolejne dobre podanie w polu karnym dostał Muszalik, ale znów dobrze interweniuje bramkarz.

68'

Przed bardzo dobrą okazją do strzelenia bramki po wrzutce w pole karne stanął Daniel Feruga. Dobrze interweniuje jednak Brljak.

69'

W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Kostecki, ale jego strzał wybronił Brljak.

67'

Z przed pola karnego uderzał Cisse, ale interweniuje Brljak.

65'

Wymuszona zmiana w drużynie Floty. Śpiączka zastąpił Opałacza.

63'

Krotofil zderzył się z Kolendowiczem, podnosi się z ziemi rybniczanin.

62'

Na boisko powrócił już opatrywany przed momentem Daniel Feruga.

59'

W polu karnym upada Cisse, ale sędzia po raz kolejny zdecydował się nie używać gwizdka. Wcześniej przed polem karnym upadł Feruga. Musiała interweniować służba medyczna.

58'

Po przejęciu piłki groźny strzał z niedużej odległości oddał Kostecki, piłka przeleciała jednak obok bramki.

55'

Dalekie podanie do Arifovicia, jednak ten był na spalonym i sędzia używa gwizdka.

54'

Cisse wypuszcza do przodu Sobczaka, jednak ten przewraca się przed polem karnym. Sędzia nie używa gwizdka, więc gramy dalej.

50'

Przed własnym polem karnym faulowany Grolik i z przed pola karnego rozpoczynają piłkarze Energetyka

48'

Kostecki próbował wbiec w pole karne, jednak skutecznie interweniuje jednen z obrońców Floty

46'

Sędzia Robert Marciniak rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka rozpoczynają piłkarze Energetyka.

46'

W przerwie Jan Furlepa zdecydował się na jedną zmianę. Szymon Sobczak zastąpił Tomasa Vrto

45'

Sędzia nie dolicza ani jednej minuty i kończy pierwszą połowę. Obie jedenastki udają się do szatni. Po pierwszej połowie Energetyk ROW Rybnik remisuje z Flotą Świnoujście 0:0.

44'

Feruga dośrodkowuje w pole karne do Cisse, ale nie ma uderzenia i piłkę łapie Brljak

44'

Uderzenie Bodzionego z narożnika boiska. Nie musiał interweniować Bucek, bo piłka minęła bramkę.

42'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Grzelak, ale bramkarz Energetyka przytomnie piąstkuje

40'

Krotofil dośrodkowuje w pole karne, jednak piłka ląduje w rękach bramkarza Floty

39'

Mokwa z narożnika boiska dobrze dośrodkowuje do Grzelaka. Pierwszy celny strzał w tym meczu. Broni jednak Bucek

36'

Sołowiej dośrodkowuje w pole karne, jednak nikt nie doszedł do piłki i od bramki Bucek

34'

W polu karnym upada Cisse, sędzia nie zdecydował się jednak na użycie gwizdka.

33'

Dobre podanie otrzymał Arifović. Bramkarz Energetyka był zmuszony do wyjścia z bramki. Interwencja rybnickiego golkipera przerywa atak Floty

32'

Bodziony fauluje jednego z zawodników Energetyka i kolejna żółta kartka dla piłkarza Floty

32'

Muszalik do Cisse, a ten przedłużył do Kosteckiego. Niewystarczająco mocny strzał, a co za tym idzie nieskuteczny

28'

Rzut wolny wykonywał Muszalik, piłka zmierzała w kierunku Cisse, ale na rzut rożny wybił ją jeden z obrońców Floty.

27'

Jasiński ostro fauluje Muszalika, ale tym razem sędzia zdecydował się tylko na słowne upomnienie.

23'

Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowuje Bodziony. Nijakie zagranie i kolejny stały fragment gry rozegrany nieskutecznie

23'

22'

Kontratak Floty. Arifović zagrywa do Kolendowicza, jednak ten się pogubił i nic z tej akcji nie wynikło

21'

Kostecki wystawia piłkę przed pole karne do Ferugi, który uderza wprost w obrońców Floty. Rzut rożny dla Energetyka

20'

W bardzo dogodnej sytuacji w polu karnym uderza Bodziony. Bardzo niecelny strzał

18'

Grolik wrzuca piłkę z auto wprost w pole karne. Próbował uderzać Mokwa, jednak piąstkuje Bucek. Głową próbował jeszcze dobijać Mokwa, ale niecelnie uderzył piłkarz Floty

15'

Groźne uderzenie Grolika z kilkunastu metrów, dobrze interweniuje jednak Brljak

13'

Sołowiej fauluje jednego z zawodników Energetyka i sędzia pokazuje żółtą kartkę

12'

Dobrze z lewej strony boiska dogrywał Szary, ale głową wybija jeden z obrońców Floty. Dobijał jeszcze Feruga, ale prosto w obrońców

11'

Jasiński wysoko dośrodkowuje w pole karne, jednak tym razem interwencją popisał się Bucek

10'

Szybka kontra Energetyka. Cisse w pole karne do Krotofila, ale znów przytomnie interweniuje Brljak

8'

Z rzutu wolnego dośrodkował Szary. Nie było tam jednak nikogo i przy piłce piłkarze Floty

8'

Faulowany Szary i mamy kolejny rzut wolny dla gospodarzy

7'

Po rzucie rożnym głową uderzał Kostecki. Rybniczanin uderzył jednak niecelnie

6'

Szary dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale nieczysto głową w piłkę trafia Cisse. Rzut rożny dla Energetyka

5'

Kostecki dogrywa w pole karne do Cisse, ale przytomnie Brljak

4'

Robert Kolendowicz próbował podać do wybiegającego Arifovicia, ale przejmują rybniczanie

2'

Feruga faulowany kilkanaście metrów przed polem karnym i mamy rzut wolny dla gospodarzy

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka boiska rozpoczynają piłkarze Floty Świnoujście. Zaczynamy!

12:11

Sędzia Robert Marciniak wyprowadza już obie jedenastki na murawę stadionu MOSiR w Rybniku

12:10

Dzisiejsze spotkanie z perspektywy trybun obejrzy Antoni Piechniczek

12:06

Zawodnicy obu drużyn udali się już do szatni. Już za niecałe 10 minut początek spotkania

12:02

Nowy szkoleniowiec Energetyka ROW Rybnik także dokonał trzech zmian w pierwszej jedenastce. Spotkania w podstawowej jedenastce nie rozpoczną Michał Płonka, Szymon Sobczak i Hubert Otręba. Jan Furlepa postawił natomiast na Pawła Staniczka, Tomasa Vrto i wracającego do gry kapitana, Kamila Kosteckiego

11:59

Trener Bogusław Baniak dokonał trzech zmian w podstawowej jedenastce Floty Świnoujście, w porównaniu do meczu z Arką Gdynia. W pierwszym składzie nie ma Bartosza Śpiączki, Jakuba Pułki i Marka Niewiady. Od pierwszej minuty zagrają natomiast Radosław Jasiński, Łukasz Sołowiej i Krzysztof Bodziony

11:55

Dzisiejszy mecz będzie dla rybniczan pierwszym spotkaniem, rozegranym pod wodzą Jana Furlepy, który kilka dni temu objął stanowisko trenera po Marku Wleciałowskim

11:47

Rozgrzewkę rozpoczęli już także sędziowie, którzy jak na razie truchtem poruszają się wzdłuż linii bocznej boiska

11:43

Już od kilku minut na murawie rozgrzewają się zawodnicy obu drużyn. Jako pierwsi rozgrzewkę rozpoczęli piłkarze Floty Świnoujście, chwilę później dołączyli do nich rybniczanie

11:27

Na płycie boiska pojawili się już także bramkarze Floty Świnoujście

11:24

Jako pierwsi na rozgrzewkę wybiegli bramkarze Energetyka ROW Rybnik

11:23

Witam państwa prosto ze stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie za niecałą godzinę Energetyk ROW Rybnik podejmie Flotę Świnoujście. Już o 12:00 zapraszam na relację LIVE w Ekstraklasa.net!