Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 0
GKS TychyGKS Tychy
93'

KONIEC! Kolejarz Stróże przerywa serię meczów bez zwycięstwa i na własnym stadionie pokonuje GKS Tychy 1:0. Gola na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Wojciech Trochim w 64. minucie spotkania.

92'

Sędzia ukarał jeszcze żółtą kartką Bartłomieja Smuczyńskiego.

91'

Ależ pecha ma dziś Dzięgielewski, zdecydował się na samotny rajd, ale uderzył tuż obok słupka. Pokusimy się o stwierdzenie, że przegrał piłkę meczową swojej drużyny.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Zaprzepaścił teraz fatalnym dośrodkowaniem szansę na wyrównanie Dzięgielewski, grę od bramki wznowił Radliński.

86'

Starają się goście doprowadzić chociażby do wyrównania, ale gospodarze umiejętnie bronią się i chcą dowieźć korzystny dla siebie wynik do końca.

84'

Strzał rozpaczy Mateusza Mączyńskiego z okolicy szesnastego metra, ale piłka mija bramkę gospodarzy.

82'

Żółta kartka dla Marcina Majchrzaka.

82'

Wywalczył dwa karne, jednego z nich zamienił na bramkę - bohater Kolejarza, Wojciech Trochim opuszcza murawę. Zastąpi go Mateusz Wilk.

80'

Mamy przerwę w grze, na boisku leży Kamil Adamek.

79'

Centruje Popvic, nerwowo bo nerwowo, ale jego strzał broni golkiper Kolejarza.

76'

Kartka także dla Denisa Popovica.

75'

Żółta kartka dla Wojciecha Trochima.

73'

Ładnie to zrobił Leszczak, zszedł przed pole karne tyszan i pokusił się o oddanie strzału, który bez problemów obronił Igaz.

71'

Goście walczą o wyrównanie! Masternak kapitalnie poradził sobie z rywalami, minął dwójkę piłkarzy Kolejarza przy dośrodkowaniu zza jedenastki, ale gdy doszedł do piłki źle uderzał i posłał ją tuż obok słupka.

69'

Za Wodeckiego pojawia się także Denis Popović.

68'

Jan Żurek szybko reaguje na prowadzenie rywali i dokonuje zmiany.Marcel Gąsior opuści plac gry, zastąpi go Dawid Dzięgielewski.

67'

Rzut wolny dla tyszan, ale strzał Zunicia pozostawiał wiele do życzenia, piłka powędrowała gdzieś nad bramkę.

65'

Wojciech Trochim po faulu rywala padł w okolicy ósmego metra, sędzie nie zawahał się i od razu podyktował rzut karny. Poszkodowany podszedł do piłki i pewnym strzałem pokonał Marka Igaza.

64'

GOOOOL! WOJCIECH TROCHIM ZAMIENIA KARNEGO NA BRAMKĘ!!!!!

64'

Karny dla Kolejarza!!!!

63'

Szansa GKS-u! Szaleństwo w polu karnym, najpierw Zunić główkuje prosto w słupek, a później Smółka dobija prosto w bramkarza.

61'

Leszczak starannie pracował i opłacało się, stworzył sobie bowiem dobrą sytuację strzelecką, ale jego sposób uderzenia piłki pozostawiał wiele do życzenia, gdyż ta minęła słupek bramki Igaza.

60'

Szybka odpowiedź tyszan, z dystansu uderza Zganiacz, ale jego strzał mija bramkę Kolejarza.

59'

Niane biegł lewą flanką, ale zbytnio się zapędził i zakończył swój rajd na Balulu.

57'

Marcin Stefanik ukarany żółtym kartonikiem.

56'

Czy obie ekipy wyszły z szatni na drugą połowę? Patrząc na ich poczynania mamy spore wątpliwości.

54'

Nie kwapią się dziś piłkarze obu drużyn do przeprowadzania akcji ofensywnych, na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

52'

Niebezpieczna walka w powietrzu o piłkę pomiędzy Stefanikiem a Zganiaczem, którzy zderzyli się ze sobą. Gwizdek sędziego milczy.

50'

Dośc spokojne rozpoczęcie drugiej połowy, poza jedną akcją tyszan nie oglądamy zbyt wiele sytuacji strzeleckich w Stróżach. Miejmy nadzieję, że obraz gry wkrótce się zmieni.

49'

Zmiana także w zespole gospodarzy. Łukasz Bocian zajdzie z boiska, a zastąpi go Marcin Majchrzak

47'

Goście nie tracą czasu i szybko przystępują do ataku, daleka piłka od Wodeckiego wędruję do Smółki, ale Łukasz Radliński ubiegł rywala i pewnie złapał futbolówkę.

46'

W przerwie trener GKS-u, Jan Żurek dokonał zmiany. Za Pavola Ruskovský'ego pojawił się Damian Szczęsny.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Kolejarz Stróże remisuje z GKS-em Tychy 0:0, chociaż to gospodarze mieli szansę na objęcie prowadzenia. W 32. minucie spotkania rzut karny wykonywany przez Marcina Stefanika obronił Marek Igaz.

44'

Dobrze współpracuje dziś duet Gąsior - Wodecki, pierwszy z nich podawał do drugiego, ale Wodecki znalazł się na spalonym.

42'

Dużo walki, dużo sytuacji, dużo emocji, mało goli - tak można podsumować pierwszą połowę spotkania w Stróżach.

39'

Leszczak nie poddaję się, tera zagrywał do Adamka, ale ten nie przyłożył się do strzału i posłał piłkę kilka metrów obok bramki tyszan.

38'

Leszczak chciał wyprowadzic szybką kontrę, ale został powstrzymywany przez Zganiacz i Krajanowskiego.

36'

A także Cheikh Niane za umyślne zagranie ręką.

35'

Posypały się teraz żółte kartki. Ukarany został Mateusz Mączyński.

34'

Niecelne dośrodkowanie Wodeckiego mija bramkarza, do piłki doskakuje Ruskovsky, oddaje strzał, ale niemal z linii futbolówkę ofiarnie wybija jeden z piłkarzy Kolejarza.

32'

Marcin Stefanik podchodzi do piłki, uderza, ale w bramce świetny Igaz broni rzut karny!!!!

31'

Tomasz Balul ukarany żółtą kartką.

30'

Mamy rzut karny! Trochim został podcięty przez jednego z defensorów GKS-u!

29'

Dobrze chciał rozegrac to Wodecki, który ładnym podaniem otworzył drogę Gąsiorowi do bramki przeciwnika, ale ten nie trafił w piłkę.

27'

Nabrali wiatru w żaglach piłkarzy z Tych i coraz śmielej poczynają sobie pod polem karnym Kolejarza. Przed chwilą strzał Zganiacza powędrował tuż nad bramką rywali.

26'

Ależ akcja tyszan! Smółka efektownie odzyskał piłkę pod bramką gospodarzy, w mig zagrał do Zganiacza, ale ten zamiast strzelać odegrał niepotrzebnie do Wodeckiego.

24'

Długie i celne dośrodkowanie Zganiacza do Zunicia, ale Chorwat nie popisał się w tej sytuacji i zaledwie musnął piłkę w kierunku bramki Kolejarza.

22'

Ostry y groźnie wglądający faul Gąsiora na Niane tym razem bez kartek. Sędzia dzisiejszego spotkania jest jak na razie bardzo pobłażliwy.

20'

Dwadzieścia minut gry za nami, w Stróżach bardzo wyrównane spotkanie. Obie ekipy wymieniają ciosy i szukają swoich szans na zmianę wyniku, ale żadnej ze stron się to jeszcze nie udało.

19'

Kolejarz ma dziś wiele szans na zdobycie bramki z rzutu rożnego, ale jak na razie dośrodkowania Trochima nie stwarzają gościom żadnego zagrożenia.

17'

Smółka dzielnie walczył o piłkę, ale sędzia widział w jego postawie zbyt wiele agresji i odgwizdał faul napastnika GKS-u. .

16'

Kolejna wymiana ciosów, tym razem odpowiadają piłkarze Kolejarza. Trochim znalazł się w świetnej sytuacji, oddał strzał, piłka wędrowała w światło bramki, ale w ostatniej chwili Igaz popisał się wspaniała paradą.

14'

Dobra akcja GKS, Smółka pilnowany przez rywala zdołał się jeszcze odwrócić i oddać strzał, ale piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

13'

Chwila dobrej gry gospodarzy, którzy zepchnęli gości do defensywy i długo rozgrywali piłkę na ich połowie. Nie wykorzystali jednak swojej przewagi, a ich niezdecydowanie wykorzystał Igaz wyłapując futbolówkę po zbyt długi podaniu jednego z piłkarzy Kolejarza.

12'

Trochim przewraca się tuż przed polem karnym drużyny gości i spogląda na arbitra, ale ten niewzruszony nawet nie używa gwizdka i nakazuje grać dalej.

11'

Kolejarz ruszył do ataku, ale dobrą akcję ofensywną gospodarzy przerwał czujny na posterunku Mateusz Mączyński.

9'

Również strzałem z dystansu chciał rywali zaskoczyć Trochim, ale jego strzał nie był tak groźny jak ten Wodeckiego sprzed kilku minut.

7'

Szybka odpowiedź przyjezdnych! Wodecki pokusił się o mocny strzał z dystansu, a piłkę po jego uderzeniu z trudem dosięgnął Łukasz Radliński i sparował ją poza plac gry.

6'

Leszczak pędził odważnie lewą stroną, ale w porę uprzedził go Zunić i mamy pierwszy rzut rożny dla graczy ze Stróż.

4'

Mączyński nie opanował piłki, a ta opuśiła plac gry. Od własnej bramki rozpoczął Igaz.

3'

Gąsior został sfaulowany na dwudziestym metrze od bramki, sędzie dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Wodecki, ale strzela nad poprzeczką.

2'

Wojciech Trochim nie doskoczył do dobrego dośrodkowania od Adamka i od autu grę wznowi GKS.

1'

Mocne rozpoczęcie w wykonaniu tyszan, jeden z graczy drużyny przyjezdnej od razu posłał długą piłkę w kierunku Ruskovskiego, ale ten nie zdołał dojśc do tego podania.

15:02

Pierwszy gwizdek Sebastiana Złęskiego i zaczynamy!

14:47

Rezerwowi piłkarze GKS-u Tychy: Piotr Misztal, Dawid Dzięgielewski, Adrian Chomiuk, Łukasz Kopczyk, Denis Popović, Damian Szczęsny, Mateusz Bukowiec.

14:46

Rezerwowi piłkarze Kolejarza: Filip Błażejewski, Marcin Majchrzak, Witold Cichy, Paweł Leśniak, Mateusz Wilk, Janusz Wolański.

14:41

Chociaż GKS Tychy balansuję tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 23. punktów, również nie może byc pewny utrzymania. Rywalizacja w dolnych rejonach tabeli jest niezwykle wyrównana, a w dodatku wiosną gracze Jana Żurka nie zanotowali jeszcze ani jednego zwycięstwa, przegrywając z Arką 0:1 oraz remisując 1:1 zarówno z Energetykiem, jak i Dolcanem.

14:37

Piłkarze Kolejarza nie pamiętają smaku ligowego zwycięstwa, ponieważ po raz ostatni wygrali 21 września ubiegłego roku, kiedy w 9. kolejce pokonali w Brzesku tamtejszy Okocimski KS 3:1.

14:36

Dla gospodarzy dzisiejszego spotkania to ostatni dzwonek, by wydostać się z dołka i nareszcie zacząć zdobywać cenne punkty. Na chwilę obecną piłkarze ze Stróż zgromadzili na swoim koncie tylko 22. punkty i zajmuję zagrożone spadkiem 16. miejsce w tabeli.

14:32

Serdecznie witamy w relacji LIVE z ostatniego meczu 22. kolejki 1. ligi, w którym Kolejarz Stróże zagra z GKS-em Tychy!