Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

KONIEC! W meczu 22. kolejki 1. ligi Chojniczanka na własnym stadionie przegrywa z Termaliką 0:1 po golu Jakuba Biskupa zdobytym z rzutu karnego. Tym samym niecieczanie zapisują na swoje konto trzy punkty i utrzymują status niepokonanej drużyny w rundzie wiosennej.

92'

Mogło byc groźnie, rzut wolny dla Chojniczanki, Misztal wbiega w pole karne Nowaka, ale cała akcja bez efektów.

91'

Zmiana w zespole przyjezdnych, za Emila Drozdowicza pojawia się Rafał Kujawa.

90'

Decyzją sędziego mecz potrwa o cztery minuty dłużej.

90'

Udana wrzutka Bednarka w kierunku graczy Termaliki, ale nie znalazł się tam nikt, kto przyjąłby to podanie.

89'

Zbliżamy się do końca meczu i wszystko wskazuje na to, że zakończy się on bez niespodzianek, zwycięstwem Termaliki.

86'

Żółta kartka dla Krystiana Feciucha.

84'

Bardzo niecelna główka Feciucha.

82'

Akcja czterech na trzech, ale Jędrzejczyk zdołał uprzedzić Ceglarza i odebrał mu piłkę.

79'

Zmiana także w zespole z Chojnic, Cysewski wszedł za Mysonę.

78'

Zmiana w drużynie z Niecieczy, za Foszmańczyka, na placu gry melduje się Piekarski.

75'

Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans gry, a nic nie wskazuje na to, by postawa obu drużyn uległa zmianie. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy.

72'

Gospodarze próbują z lepszym bądź jak na razie z gorszym skutkiem podwyższyć jeszcze wynik na swoja korzyść. Przed momentem Mrozik w ostatniej chwili uprzedził gracza Termaliki i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

70'

Na wysokości pola karnego Chojniczanki leży Emil Drozdowicz. Krótka przerwa w grze, interwencja sztabu medycznego i zawodnik Termaliki podniósł się i znów hasa po boisku jak sarenka.

69'

Samotna szarża Mikołajczaka pod bramkę Termaliki, ale piłkarz Chojniczanki sam w pojedynkę nie był w stanie przejść przez defensywę rywali. Postanowił więc zagrywać do Bednarka, ten jednak za mocno dośrodkowywał.

67'

Tempo spotkania nie porywa, w Chojnicach jak na razie "wieje nudą", miejmy nadzieję, że obraz gry ulegnie zmianie przynajmniej na ostatni kwadrans meczu.

65'

Faul Bednarka na Piotrowskim, sędzia dyktuje rzut wolny.

63'

To mogła byc groźna akcja gości, ale czujny na posterunku Rafał Misztal świetną interwencją uchronił swój zespół przed stratą drugiego gola.

61'

Zmiana w drużynie Piotra Mandrysza, boisko opuszcza strzelec bramki, Jakub Biskup, zastąpi go Damian Piotrowski.

60'

Mrozik z rzutu wolnego trafia wprost w mur. Futbolówka jeszcze po dobitce trafiła w mur i wędruję na rzut rożny.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński.

57'

Do nieporozumienia doszło między Feciuchem a Mrozikiem. Pierwszy prostopadle podał piłkę do drugiego, ale Mrozik nie zdołał dobiec do tego zagrania, która swoją drogą pozostawiało wiele do życzenia.

55'

Dobra akcja Termaliki, czterech graczy przyjezdnych na trzech gospodarzy. Jeden z piłkarzy Niecieczy chciał strzelać, ale trafił prosto w Bednarka przy niemal stuprocentowej sytuacji.

53'

To mogła być dobra próba dośrodkowania, ale Mrozik niefortunnie poślizgnął się i stracił szansę na przeprowadzenie ataku.

52'

Groźny strzał z dystansu Foszmańczyka, ale szczęście ratuje Rafała Misztala, bowiem piłka nieznacznie minęła słupek.

51'

Chojniczanka po raz pierwszy w drugiej połowie mocniej natarła na bramkę przyjezdnych, defensorzy Termaliki zostali przyciśnięci do ściany, łatwo zgubili piłkę, ale goście nic z tym fantem nie zrobili.

50'

Gracze Chojniczanki tracą niepotrzebnie piłkę, ale tego faktu w żaden sposób nie wykorzystują rywale.

48'

Początek drugiej połowy nie zachwyca. Piłkarze obu drużyn graja bardzo zachowawczo, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

47'

Atakuje Chojniczanka, Mikałajczak znalazł się sam na sam z Sebastianem Nowakiem, ale w starciu tym większym refleksem wykazał się golkiper Termaliki i ubiegł gracza gospodarzy wyłuskując piłkę spod jego nóg.

46'

W przerwie Mariusz Pawlak dokonał zmiany. Z boiska zszedł Duda, a w jego miejsce pojawił się Ikegami.

16:05

Wracamy po krótkiej przerwie i od środka rozpoczynają gracze Termaliki!

47'

Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Do przerwy miejscowa Chojniczanka przegrywa z Termaliką 0:1 po golu Jakuba Biskupa z rzutu karnego.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty.

43'

Strata bramki podcięła skrzydła Chojniczance, która nie jest w stanie w żaden sposób odpowiedzieć na ataki przeciwnika. Przy piłce częściej utrzymuje się Termalica.

41'

Jakub Biskup pewnie zamienia jedenastkę na gole i daje Termalice prowadzenie 1:0.

40'

GOOOO! JAKUB BISKUP!!!!!!!

39'

Żółtą kartkę ukarany Arkadiusz Mysona.

39'

Mysona faulował Foszmańczyka, ten leży na murawie i jest opatrywany przez sztab medyczny swojej drużyny. Chwilowa przerwa w grze.

38'

Rzut karny dla Termaliki!

38'

Gospodarze spotkania tak jak na początku, tak i teraz rażą nieskutecznością i przede wszystkim nieporadnością w okolicach pola karnego rywali.

36'

Teraz blisko zdobycia gola była Termalica! Krzysztof Kaczmarczyk posyła groźny i nieprzyjemny strzał z okolicy dwudziestego metra, ale piłka przelatuje minimalnie obok słupka.

34'

Szansa Chojniczanki! Dobra wrzutka posłana w kierunku Mikołajczaka, ten zaś znalazł się oko w oko z Nowakiem. Jego strzał zostaje jednak zablokowany, a próbę dobitki z wielki trudem na rzut rożny wybija Sebastian Nowak.

32'

Jeśli gospodarze będą grali w ten sposób mogą zapomnieć o zwycięstwie. Zbyt łatwo popełniają błahe błędy, przed momentem Feciuch po chwili namysłu podał piłkę prosto pod nogi jednego z defensorów Termaliki.

31'

Za faul na Mroziku, Kopacz otrzymuję żółtą kartkę.

29'

Szybki zwrot akcji i piłka już znalazła się pod bramką Chojniczanki. Natarcie przyjezdnych powstrzymał Chyła blokując dośrodkowanie rywali. Mamy rzut wolny dla gości.

28'

Przy piłce ustawili się Mikołajczak i Mrozik, strzelał jednak ten drugi. Na pierwszy rzut oka uderzył dobrze, ale zbyt lekko i Nowak pewnie chwycił piłkę.

26'

Jarecki ukarany żółtą kartką. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Chojniczanki.

24'

Kolejna próba strzału z dystansu, tym razem szczęścia szukał Foszmańczyk, ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

23'

Szybka odpowiedź Termaliki, bardzo dobry rajd Biskupa, który z poświęceniem wszedł w pole karne Rafała Misztala zatrzymał się na defensorach Chojniczanki, którzy z ledwością zdołali zatrzymać piłkarza z Niecieczy.

21'

To mogła być dobra sytuacja gospodarzy, Mikołajczak ofiarnie przejął piłkę od rywali, ale zamiast wykorzystać ten fakt nie wiedział komu mógłby ją podać i ostatecznie stracił nad nią kontrolę.

19'

Lepszy okres gry Termaliki, która dominuje na placu gry, wykorzystują do przeprowadzania składnych akcji całą jego przestrzeń. Gracze Mariusza Pawlaka są na razie bezradni i nie mają na siebie żadnego pomysłu.

17'

Efektowny rajd Bednarka przyniósł drużynie z Chojnic rzut wolny.

16'

Ostra walka Mikołajczak z Kopaczem brak w bark, piłkarz Chojniczanki nie zdołał jednak odzyskać piłki i dośrodkować.

15'

Udany rajd Bednarka, który długim podaniem ładnie zmylił rywali nie przyniósł zagrożenia bramce przyjezdnych, bowiem piłka ostatecznie opuściła plac gry.

13'

Próba strzału z dystansu Dariusza Jareckiego, ale gracz gości nie popisał się i przestrzelił.

11'

Groźnie pod bramką Chojniczanki, do rzutu wolnego w okolicach jedenastego metra podchodzi Biskup, ale strzela zbyt wysoko.

10'

Strzał Ceglarza prosto w mur Chojniczanki, grę od bramki wznawia Misztal.

9'

Żółta kartka dla Chyły za faul na Bednarku.

8'

Dobrze mecz rozpoczęli piłkarze Chojniczanki, ale już na pierwszy rzut oka widać, że brakuje im pewności w ofensywie, bowiem nie potrafią przeprowadzić żadnej składnej akcji dającej możliwość zdobycia gola.

6'

Sołdecki decyduje się na oddanie groźnego strzału z dystansu, ale nieznacznie myli się i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

4'

Dobra akcja Chojniczanki, Duda wyszedł na czystą pozycje sam na sam z Nowakiem, ale sędzia doszukał się pozycji spalonej.

3'

Jakub Mrozik próbował dośrodkowywać, ale jego strzał pewnie złapał golkiper Termaliki, Sebastian Nowak.

2'

Dobrze mecz rozpoczęli piłkarze Chojniczanki, po akcji Arkadiusza Mysony mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

15:03

Pierwszy gwizdek Piotra Idzika i rozpoczynamy spotkanie!

14:58

Chojniczanka wystąpi dziś w czarno-zielonych strojach, zaś Termalica w pomarańczowych.

14:44

Rezerwowi piłkarze Termaliki: Pochroń- Kogut, Kujawa, Pawlusiński, Piekarski, Pielorz, Piotrowski.

14:43

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Szymański – Ikegami, Jankowski, Ostalczyk, Kołodziej, Cysewski, Laskowski.

14:32

Przed meczem pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy do zapoznania się z krótką ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

14:30

W rundzie jesiennej spotkanie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem.

14:29

Z kolei w składzie Termaliki na pewno zabraknie dziś Karola Piątka, Jakuba Kiełba oraz Dalibora Plevy.

14:28

Trener Mariusz Pawlak nie będzie mógł dziś skorzystać z usług pauzujących za kartki Błażeja Radlera oraz Pawła Iwanickiego i kontuzjowanego Marka Gancarczyka.

14:26

Termalica chociaż wiosną nie zanotowała jeszcze żadnej porażki, wygrała tylko jedno spotkanie, remisując dwa pozostałe. Zwycięstwo udało się wyrwać "Słonikom" w meczu z Dolcanem, zaś punktami gracze Piotra Mandrysza podzielili się z Kolejarzem Stróże i Puszczą Niepołomice.

14:25

Wiosna w wykonaniu piłkarzy Chojniczanki nie zachwyca. W trzech pojedynkach jakie dotąd rozegrano zgromadzili na swoim koncie punkt, który dość niespodziewanie zdobyli w starciu z GKS-em Bełchatów. Poza szczęśliwym remisem, podopieczni Mariusza Pawlaka zanotowali dwie porażki - z Puszczą Niepołomice i Olimpią Grudziądz.

14:24

Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu 22. kolejki 1. ligi Chojniczanka Chojnice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza!