Stomil OlsztynStomil Olsztyn
2 : 1
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
15:54

Trzeba przyznać, że w dzisiejszym spotkaniu gracze z Olsztyna mieli dużo szczęścia, gdyby goście wykorzystali swoje szanse spotkanie mogłoby się zakończyć innym wynikiem.

93'

Sędzia Dobrynin kończy dzisiejsze spotkanie

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

88'

Niecelny strzał zawodnika Kolejarza. W polu karnym Stomilu znajdowało się 9 zawodników z żółtych koszulkach

87'

Kolejarz posyłka większą ilość zawodników do ataku. Trener Cecherz chce zawalczyć o co najmniej remis

85'

Paweł Głowacki leży na murawie, potrzebna pomoc medyczna. Zawodnik już się podniósł i jest gotowy kontynuować grę

82'

Karol Żwir opuszcza plac gry, w jego miejsce wchodzi Patryk Kun

80'

Piotr Darmochwał próbował wymusić rzut karny, jednak sędzia nie dał się nabrać

79'

Karol Żwir wyłuskał piłkę w środkowej części boiska i pomknął na bramkę przeciwników. Oddał groźny strzał, ale piłke powędrowała na słupek bramki Radlińskiego

75'

Zamieszanie w polu karnym Stomilu, piłką odbija się od zawodników, jednak obrońcom Stomilu udaje się zażegnać sytuację.

74'

Trochim opuszcza boisko, a kibice żegnają go buczeniem

72'

Gzegorz Lech pewnie wykorzystuje rzut karny, nie dając szans bramkarzowi

71'

Sędzia Dobrynin dyktuje rzut karny. Obrońca Kolejarza ewidentnie zagrywał piłkę we własnym polu karnym

67'

Wysoki pressing drużyny Kolejarza

66'

Japończyk melduje się na boisku i już popisuje się dobrym zagraniem. Dośrodkowuje piłkę wprost na głowę Darmochwała, który jednak przenosi piłkę nad poprzeczką

61'

Błąd obrony Stomilu. Bartłomiej Smoczyński pokonuje Piotra Skibę w sytuacji sam na sam

57'

Dariusz Walęciak ukarany żółtą kartą za faul na Lechu

55'

Gracze Kolejarza w przerwie musieli powiedzieć sobie kilka mocnych słów, ponieważ w drugiej połowie prezentują się znacznie lepiej. Mają wyraźną przewagę

49'

Gospodarze mogli bardzo dobrze zacząć drugą połowę, ale swoich szans nie wykorzystali Bzdęga do spółki z Żwirem

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

14:56

Zawodnicy Stomilu muszą przyłożyć więcej uwagi do gry w formacji defensywnej. Gracze Kolejarza coraz śmielej poczynają w akcjach ofensywnych i już stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do wyrównania.

47'

Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi 1:0 po bramce Marcina Warcholaka z rzutu wolnego.

45'

Kolejna składna akcja drużyny Kolejarza w polu karnym Stomliu, ładna wymiana piłki na jeden kontakt, ale sędzia liniowy sygnalizuje pozycję spaloną.

43'

Goście z kolejną kontrą, ale wkradło się nieporozumienie w szeregi atakujących zawodników i gracze Stomilu wybijają piłkę

39'

Dobrzy strzał Trochima , ale Skiba popisał się udaną interwencją.

38'

Czarnecki ukarany żółtą kartą za faul na wysokości pola karnego

38'

Groźna akcja Stomilu, po rzucie rożnym piłka spada na głowę Kucharskiego, który posyła piłkę obok bramki Radlińśkiego

36'

Środkowy obrońca wchodzi w miejsce Trzeciakiewicza. Tym samym prawdopodobnie Arkadiusz Czarnecki zostanie przesunięty na pozycję defensywnego pomocnika.

33'

Błąd Kucharskiego, piłka mija obrońcę i spada wprost na nogę Trochima, który oddaje strzał obok bramki Skiby. Kolejna groźna akcja gości.

31'

Trzeciakiewicz leży w polu karny. Piotr Skiba sygnalizuje, że potrzebna będzie zmiana

30'

W ostatnich kilku minutach Stomil zyskuje przewagę i spycha rywali do defensywy

24'

Janusz Bucholc otrzymuje żółtą kartkę, zawodnik Stomilu tym samym powstrzymał dobrze zapowiadającą się akcję Kolejarza

20'

Kamil Adamek w polu karnym podaje futbolówkę do Piotra Trochima, ale ten przenosi piłkę nad bramką.

17'

Dawid Kucharski opatrywany poza boiskiem przez sztab medyczny

16'

Sebastian Leszczak dopadł do piłki w polu karnym, ale Piotr Skiba czujnie w bramce

14'

Grzegorz Lech ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska

12'

Marcin Warcholak zdobywa bramkę! Posłał mocną piłkę z rzutu wolnego, zasłonięty bramkarz bez szans

11'

Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką za nie przepisowe zatrzymanie Darmochwała

9'

Trzeciakiewicz mija kolejnych zawodników, wpada w pole karne, ale oddaje zbyt lekki strzał żeby zaskoczyć bramkarza gości.

8'

Zamieszanie w polu karnym Stomilu, piłka trafia do Trochima i ten oddaje strzał, ale piłke minimalnie minęła bramkę Skiby.

4'

Strzał Trochima z ok 30 m i Skiba z problemami wybija piłkę na rzut rożny.

2'

Gospodarze zaczynają agresywnie i już mamy pierwszy rzut rożny. Bez zagrożenia bramki strzeżonej przez Radlińskiego

1'

Grę rozpoczynają gospodarze, Bzdęga podaje do Żwira i zaczynamy!

13:49

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut. Piłkarze obu drużyn schodzą z płyty boiska do szatni.

13:48

Przypominam, że w pierwszym spotkaniu lepsza okazała się drużyna z Kolejarza, wygrywając 1:0 na własnym stadionie po golu zdobytym przez Marcina Majchrzaka w 89 minucie.

13:44

Będziemy dążyć ku temu, aby zdobyć 3 punkty

- opowiada trener Cecherz o dzisiejszych szansach swojej drużyny

13:37

W zespole gospodarzy nie zobaczymy dziś pauzujących za kartki Jeglińskiego i Mroczkowskiego. Goście ze Stróż nie skorzystają z usług Witolda Cichy, Dawida Szufryna oraz Kamila Nitkiewicza, który jeszcze nie doszedł do pełni sprawności po kontuzji.

13:29

Rzeczywiście, pierwsza bramka cieszy, ale my to spotkanie przegraliśmy i dlatego nie cieszy mnie ona tak mocno, jak powinna. Ma taki słodko-gorzki smak. Mecz zagraliśmy słabo, nie ma się co oszukiwać. Przeciwnik był lepszy i gdyby wykorzystywał swoje sytuacje, to mógł wygrać wyżej.

- przyznał po spotkaniu w Ząbkach Karol Żwir, który dziś znalazł się w wyjściowej jedenastce drużyny gospodarzy.

13:21

Poznaliśmy już wyjściowe składy obu drużyn, a zawodnicy właśnie wybiegli na murawę na rozgrzewkę.