Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
14:55

My już kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje już Państwu Bartosz Głąb, miłej soboty!

14:55

W drugiej połowie meczu więcej z gry mieli goście spod Warszawy, ale nie udało im się zwyciężyć i w najlepszym przypadku po tej kolejce utrzymają 5. pozycję w ligowej tabeli. Natomiast GKS Tychy po tej kolejce raczej pozostanie w strefie spadkowej.

95'

Koniec spotkania! GKS Tychy remisuje z Dolcanem Ząbki 1-1.

93'

GKS Tychy śpieszy się chcąc zdobyć zwycięską bramkę, ale bez żadnych efektów.

91'

Dawid Dzięgielewski w pojedynkę próbuje pokonać Dolcan. Teraz po indywidualnej akcji lewą stroną zdecydował się na strzał, który jednak trafił tylko w boczną siatkę bramki Leszczyńskiego.

90'

Do drugiej połowy meczu sędzia dolicza cztery minuty

89'

Daleką piłką wypuszczony w bój Paweł Smółka, jednak w ostatniej chwili obrońca gości wybija piłkę za linię boczną.

88'

Na boisku częściej niż dobrą grę oglądamy ostre faule, co nie sprzyja płynności gry.

83'

Teraz ostro faulowany przy linii bocznej Paweł Smółka. Za to zagranie żółtą kartką w drużynie Dolcanu ukarany Piotr Klepczarek.

81'

Przycisnął teraz GKS Tychy, ale nie mogą się dostać w pole karne Dolcanu.

79'

Za to starcie drugą żółtą kartką ukarany Damian Krajanowski przez co wyrównały nam sie siły na placu gry.

78'

Fatalne zderzenie zawodników obu drużyn. Na placu gry rozgrywa się nie mała awantura. Ławki rezerwowych obu drużyn wybuchły oburzeniem.

76'

Kontrę, którą wyprowadzał Dzięgielewski brutalnym faulem zakończył Dariusz Zjawiński, który za to zagranie otrzymuje czerwoną kartkę

75'

Zmiana o której była mowa właśnie staje się faktem. Boisko opuszcza Mateusz Mączyński, natomiast w jego miejsce melduje się Mateusz Grzybek.

73'

Ależ teraz goście mieli szansę! Sam na sam z Markiem Igazem wyszedł Dariusz Zjawiński, jednak w ostatniej chwili za daleko wypuścił sobie piłkę i bramkarz Tyszan mógł złapać piłkę.

72'

Za moment ostatnia zmiana także w zespole GKS-u Tychy. Do wejścia na boisku przygotowuje się już reprezentant polskiej młodzieżówki - Mateusz Grzybek.

71'

Mogło być 2-1 dla Dolcanu! Po zagraniu w pole karne Dariusza Zjawińskiego w piłkę nie trafił jednak Paweł Tarnowski.

69'

Znakomita szansa dla Dolcanu! Pownie Igaz fantastycznie interweniuje w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Dolcanu!

68'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Aktywnego w tym meczu Łukasza Sierpinę zastępuje Kamil Mazek.

66'

Po fantastycznej wrzutce Mariusza Zganiacza jeden z zawodników Tyszan był bliski pokonania Rafała Leszczyńskiego, jednak bramkarz Reprezentacji Polski znakomicie interweniuje!

64'

... oraz Dawid Dzięgielewski za Marcina Wodeckiego.

64'

Dwie zmiany w zespole GKS-u Tychy. Na boisku pojawi się Adrian Chomiuk za Daniela Mąkę ...

62'

Tomasz Balul wpadł w pole karne gości i strzelił futbolówkę pod bramkę Leszczyńskiego, ten jednak wybija piłkę na rzut rożny! Dzieje się w Jaworznie!

62'

Druga żółta kartka w tym meczu dla gracza Dolcanu. Ukarany nią został Damian Jakubik.

59'

Rozochocił się teraz Dolcan. Paweł Tarnowski wpadł w pole karne Tyszan i płaskim strzałem chciał pokonać Marka Igaza, ten jednak końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

57'

Po zagraniu w pole karne gospodarzy z zamieszania pod bramką Igaza skorzystał Paweł Tarnowski i wprowadzony po przerwie zawodnik daje wyrównanie Dolcanowi!

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Paweł Tarnowski!!!

55'

Druga zmiana w zespole Dolcanu. Szymona Matuszka zastępuje Bartosz Osoliński.

54'

Jego dośrodkowanie jednak niezbyt dobre i goście wybijają piłkę poza obręb własnej bramki.

54'

Paweł Smółka faulowany tuż przed polem karnym Dolcanu. Do piłki już podchodzi Marcin Wodecki.

51'

Damian Krajanowski ukarany żółtą kartką za zbyt intensywne wejście wślizgiem w Łukasza Sierpinę.

50'

Do piłki wybijanej z własnego pola karnego przed graczy GKS-u dopadł Wiśniewski, ale dośrodkował fatalnie.

50'

Pierwszy rzut rożny w tej drugiej części meczu dla Dolcanu.

49'

Znowu lepiej rozpoczynają Tyszanie. Po ładnej akcji piłkę przed końcową linią nie złapał jednak Daniel Mąka.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu! Liczymy na więcej emocji!

46'

Jedna zmiana w zespole Dolcanu Ząbki przed rozpoczęciem drugiej połowy meczu. Paweł Tarnowski zastępuje Rafała Grzelczaka, który w pierwszej połowie został ukarany żółtą kartką.

14:00

Piłkarze obu ekip wracają już na plac gry, za moment rozpoczniemy drugą połowę meczu w Jaworznie.

13:50

Małe podsumowanie pierwszej połowy. Szybko zdobyta bramka przez Tyszan dała im przewagę mentalną i goście dość długo nie mogli się otrząsnąć. Dopiero w drugiej części pierwszej połowy meczu zaczęli dochodzić do głosu i coraz bardziej zagrażać bramce Igaza. Ostatecznie nie udało im się zdobyć bramki. Na drugą część meczu zapraszamy już za kilka minut.

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę tego spotkania. GKS Tychy po bramce Mariusza Masternaka po rzucie rożnym prowadzi z Dolcanem Ząbki 1:0.

47'

Tym razem na boisku leży Mateusz Mączyński po starciu głowami z jednym z rywali. Ławka rezerwowych Tyszan bardzo ostro zareagowała na tę sytuację.

46'

Arbiter dolicza dwie minuty do podstawowego czasu gry pierwszej połowy.

44'

W ostatnich minutach tej pierwszej połowy GKS Tychy tylko wyczekuje, żeby nie stracić bramki i jak na razie udaje im się to.

42'

Dolcan kombinacyjnie rozgrywa akcję, nie przynosiło to jednak większych efektów, dopiero teraz mamy rzut rożny dla gości.

39'

Druga żółta kartka w tym meczu dla gracza gospodarzy. Tym razem upomniany przez sędziego Mateusz Bukowiec.

38'

Trener Dolcanu, Robert Podoliński ciągle ma pretensje do arbitra dzisiejszego spotkania.

37'

Mateusz Mączyński zagrał wysoką piłkę w pole karne Dolcanu, jednak Rafał Leszczyński mimo świecącego słońca pewnie wyłapał piłkę.

34'

A na plac gry mimo niezbyt dobrych wcześniejszych spekulacji powraca Marcel Gąsior.

32'

Sytuacja na boisku zaognia się, teraz na połowie Tyszan brzydko faulowany jeden z graczy Dolcan i Tomasz Balut zostaje ukarany żółtą kartką.

31'

Gąsior już raczej nie wróci na boisko, groźnie to wygląda. Piłkarz opatrywany poza linią boczną.

30'

Groźne zdarzenie pod polem karnym Tyszan. Marcel Gąsior ucierpiał w jednym ze starć i w tej chwili zostaje zniesiony z boiska na noszach.

29'

Dolcan coraz bardziej nam się rozkręca. Raz za razem piłka wędruje w pole karne GKS-u Tychy.

28'

Bartosz Wiśniewski znakomicie wypuścił Grzegorza Piesio, ale ten w stuprocentowej sytuacji fatalnie spudłował!

25'

Świetna akcja Dolcanu, Grzegorz Piesio pograł piłką na jeden kontakt z jednym ze swoich partnerów, ale jego wstrzelenie piłki pod bramkę Igaza wybił w ostatniej chwili jeden z obrońców Tyszan.

25'

Marcin Wodecki potężnie uderza z rzutu wolnego, jednak piłka minimalnie mija bramkę reprezentanta Polski.

24'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, za faul pod własnym polu karnym ukarany został Rafał Grzelak.

23'

Grzegorz Piesio dostał piłkę przed polem karnym Tyszan i chciał sprytnym zagraniem wypuścić Bartosza Wiśniewskiego, ale szybkiej do piłki dopadł Marek Igaz.

21'

Mocne uderzenie z dalszej odległości Pawła Smółki jednak mija bramkę Rafała Leszczyńskiego.

19'

Fatalna wrzutka Adriana Łukasiewicza, ale piłkę przejął jeszcze Bartosz Wiśniewski i próbował przedrzeć się przez blok obronny GKS-u.W ostatniej chwili stracił piłkę.

18'

Świetnie poszedł prawą stroną boiska Daniel Mąka, po ograniu dwóch zawodników stracił jednak piłkę, a potem został rozklepany przez obrońców gości.

17'

Paweł Smółka dostał wydawało się genialną piłkę z środka pola, jednak w ostatniej chwili sędzia zdecydował się odgwizdać spalonego.

16'

Indywidualna akcja Łukasza Sierpiny, który do Dolcanu przyszedł z Korony Kielce. Pierwsza interwencja Marka Igaza.

14'

Gra toczy się głównie w środku pola, oba zespoły grają bardzo nerwowo i niedokładnie. Nieco lepiej prezentuje się GKS Tychy.

13'

Dolcan Ząbki próbuje się przedostawać pod bramkę Tyszan atakiem pozycyjnym, co na razie nie przynosi większego efektu.

12'

Trenerzy oby zespołów bardzo żywiołowo reagują na sytuacje boiskowe.

10'

Ładne prostopadłe podanie Klepczyńskiego za linię obrony Tyszan, jednak Grzegorz Piesio fatalnie dośrodkował.

9'

Próba kombinacyjnej akcji gospodarzy, która jednak pali na panewce po złym zagraniu Mączyńskiego.

8'

Świetne zachowanie Mateusza Mączyńskiego, skorzystał z momentu zawahania rywala i nabił piłkę o nogi rywala Od bramki rozpocznie Igaz.

7'

Pierwszy faul w tym spotkaniu, na boisku leży Adrian Łukasiewicz z Dolcanu.

5'

Fantastyczne rozpoczęcie tego spotkania przez Tyszan. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mariusza Wodeckiego wrzutkę znakomicie wykończył Mariusz Masternak i mamy pierwszą bramkę w tym meczu!

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Mariusz Masternak!

3'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla GKS-u Tychy, może być groźnie!

3'

GKS Tychy rozpoczął spokojnie rozgrywając akcję od tyłu.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy!

12:58

GKS Tychy w swoim podstawowym komplecie strojów, czyli Zielono-czarno-czerwonych, natomiast ekipa spod Warszawy w fioletowo-białych kostiumach.

12:55

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę boiska w Jaworznie! Towarzyszy im przy tym pięknie świecące, wiosenne słońce!

12:51

Mecz GKS-u Tychy z Dolcanem Ząbki jest pierwszym spotkaniem 21. kolejki 1. ligi polskiej. Oprócz tego meczu dzisiaj rozegraną jeszcze mecze: Flota Świnoujście - Arka Gdynia, Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże, Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice, Okocimski Brzesko - Miedź Legnica, Wisła Płock - Energetyk ROW Rybnik. Natomiast jutro zmierzą się Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza Niepołomice, Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna oraz GKS Katowice - GKS Bełchatów.

12:50

W rundzie jesiennej tego sezonu Dolcan Ząbki rozbił zespół z Tychów na własnym stadionie aż 4:0.

12:48

Natomiast ławka rezerwowych gości prezentuje się następująco: Maciej Humerski (Br.), Rafał Zembrowski, Łukasz Matuszczyk, Kamil Mazek, Paweł Tarnowski, Bartosz Osoliński i Damian Świerblewski.

12:47

Przedstawmy ławki rezerwowych obu zespołów: GKS Tychy: Piotr Misztal (Br.), Mateusz Grzybek, Robert Dymkowski, Dawid Dzięgielewski, Łukasz Kopczyk, oraz Adrian Chomiuk.

12:46

Na murawie trwają ostatnie rozgrzewki przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania. Widać że humory dopisują jednej jak i drugiej drużynie.

12:45

Spotykają się dzisiaj drużyny z dwóch różnych rejonów tabeli. GKS Tychy, który aktualnie znajduje się w strefie spadkowej musi chociaż zremisować to spotkanie, by wydostać się wreszcie ze strefy spadkowej, natomiast zespół Dolcanu zajmuje aktualnie 5. pozycję w tabeli 1. ligi w przypadku zwycięstwa może awansować najwyżej o zaledwie jedną lokatę.