KONIEC!! Wisła Płock wygrywa z Energetykiem ROW Rybnik 2:1!

91'

Otręba ukarany żółtą kartką za faul na Janusie.

90'

Burkhartd mógł zostac bohaterem meczu! Świetnie przymierzył się do strzału i uderzył piłkę z trzydziestego metra, Bucek z trudem wybija piłkę na aut!

89'

O pięć minut sędzia przedłużył mecz.

86'

Marcin Grolik chciał jeszcze zaskoczyc Seweryna Kiełpina bezpośrednim strzałem, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

83'

Dobra akcja Wisły Płock, Krzysztof Janus niczym minął bez większych problemów kilku graczy z Rybnika, ale tuż na linii pola karnego zatrzymał go Hubert Otręba.

82'

Gródek mocno wszedł w meczu bez pardonu taranując w okolicach pola karnego gospodarzy Kiełpina. Obyło się jednak bez kartki.

81'

A Kamil Kostecki Michała Płonkę.

80'

Zmian dokonuje Marek Wleciałowski. Tomasz Gródek zastąpi Szymona Sobczaka.

77'

Czy goście odrobią straty? Do końca spotkania pozostało nieco ponad piętnaście minut, czasu jest niewiele.

74'

Marcin Kaczmarek wykorzystuje ostatnią zmianę i wpuszcza na murawę Radica w miejsce Łukasza Sekulskiego.

71'

Janusz Dziedzic pojawił się na placu gry w 60. minucie spotkania, ale z powodu kontuzji po dziesięciu minutach gry musiał zejśc z boiska. Uraz wydaję się poważny, ponieważ zawodnik przenoszony jest do karetki.

70'

Zmiana także w zespole Wisły. Marcin Krzywicki za Janusza Dziedzica.

68'

Pierwsza zmiana w Rybniku. Toams Vrťo pojawi się za Łukasza Bałuszyńskiego.

65'

Fantastyczny strzał Filipa Burkhardta z 25 metrów prosto w krótki róg! Antonin Bucek nie miał szans na obronę.

64'

GOOOOL!!! BURKHARDT!!!! CO ZA STRZAŁ!!!

60'

Pierwsza zmiana w zespole Wisły Płock. Za Piotra Wlazło wejdzie Janusz Dziedzic.

60'

Żółta kartka dla Piotra Wlazło.

59'

Szymon Sobczak próbował swoich sił z dystansu, ale jego strzał był bardzo, bardzo niecelny.

56'

Po bramce Cisse gra nieco się uspokoiła i przeniosła na środek pola.

54'

Dobra akcja Kaczmarka, który "wjechał" z piłką niemal w pole karne rybniczan, tam jednak w porę zainterweniował Otręba.

53'

Gospodarze próbowali zaskoczyc przeciwnika strzałem z prawej strony boiska, ale Rybnik ma dziś w bramce bardzo dobrze dysponowanego Antonina Bucka, który po raz kolejny w tym meczu popisał się dobrą interwencją.

52'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Cezary Stefańczyk.

51'

Kaczmarek zapuścił się pod pole karne Rybnika, ale tam został zatrzymany przez czujnych defensorów rywali.

49'

Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu rybniczan, którzy za sprawą gola Idrissa Cisse doprowadzili do wyrównania.

48'

GOOOOL! ALEŻ ROZPOCZĘCIE GOŚCI!! CISSE DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA!!!

45'

Po krótkiej przerwie wracamy do Płocka i zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Po golu Krzysztofa Janusa Wisła Płock prowadzi z Energetykiem ROW Rybnik 1:0.

43'

Świetny strzał Krzysztofa Janusa po prostu musiał zakończyc się w ten sposób. Strzelec gola dostał dobre podanie od Piotra Wlazło, które otworzyło mu drogę do bramki strzeżonej przez Antonina Bucka.

41'

GOOOL! KRZYSZTOF JANUS!!!

39'

Odważny rajd Marka Krotofila przez połowę boiska ofiarnie zatrzymał własnym ciałem Paweł Magdoń.

38'

Rzut z autu dla graczy z Rybnika na wysokości pola karnego Wisły. To mogła byc szansa gości, ale Cisse sfaulował Magdonia i grę wznowił Kiełpin.

36'

Świetna interwencja Michała Płonki, który genialnym wślizgiem zatrzymał akcję gospodarzy.

34'

Janus zdecydował się na samotną szarżę zakończoną ładnym dośrodkowaniem w kierunku Sekulskiego, którego ubiegł jednak jeden z piłkarzy przyjezdnych.

33'

Szansa Wisły Płock! Burkhardt uderzał z pierwszej piłki z okolic pola karnego przeciwników, ale minimalnie się pomylił. Futbolówka niemal otarła się o słupek!

32'

Po okresie żwawszej gry znów zaczyna wiać nudą na boisku w Płocku. Piłkarze wymieniają się podaniami w środku pola i jak na razie żaden z nich nie kwapi się do tego, by pokusić się o przeprowadzenie składnej akcji.

29'

Dośrodkowania z rzutu rożnego próbuje Paweł Kaczmarek, ale z piłką nie radzi sobie Hiszpański i daje się ograć rywalom. Na szczęście dla gospodarzy wyprowadzenie kontry nie udało się rybniczanom.

27'

Za nami prawie pół godziny gry, a dogodnych sytuacji strzeleckich jak na lekarstwo. Obie strony chcą, ale nie bardzo wiedzą w jaki sposób mogą wpakowac piłkę do siatki.

24'

Stefańczyka źle wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła, a Antonin Bucek nie miał żadnych problemów by ją przechwycic.

22'

Długie podanie w kierunku Sekulskiego, który źle przyjął piłkę, co wykorzystali obrońcy gości wybijając ją poza plac gry.

19'

Piłkarze Wisły oddalają grę od własnej bramki, za nimi seria nieudanych dośrodkowań, z którymi każdorazowo radzą sobie przeciwnicy.

17'

Kolejna akcja gości! Pod bramką Wisły znów wrze, Cisse znalazł się sam naprzeciw Kiełpina, minął go, ale w ostatecznej fazie nie opanował piłki, którą w mig przechwycił Sielewski.

16'

Złą decyzję podjęli gospodarze, prostopadła piłka w pole karne gości miała dotrzec do Janusa, ale wszystko dobrze rozczytał Bucek i uprzedził przeciwnika odbierając mu futbolówkę.

15'

Świetna okazja graczy z Rybnika! Magdoń popełnił fatalny błąd w defensywie, nie upilnował rywala, w efekcie sam na sam z Sewerynem Kiełpinem znalazł się Daniel Feruga. Golkiper Wisły wykazał się jednak świetnym refleksem i zdołał wybronic strzał napastnika gości.

13'

Ładnie chcieli to rozegrac piłkarze Wisły Płock, ale jeden z zawodników posłał zbyt mocne podanie w kierunku Burkhardta, który nie opanował piłki i stracił ją na rzecz rywali. Od własnej bramki grę wznawia Bucek.

12'

Mocny strzał Ferugi z okolicy osiemnastego metra pewnie broni Seweryn Kiełpin.

11'

Na murawie przez moment leżał Bucek, ale pomoc medyczna jakiej udzielili mu klubowi lekarze wystarczyła i piłkarz powrócił do gry.

9'

Z dobrej strony pokazuje się dziś Paweł Kaczmarek, który dwukrotnie miał dobrą okazję, by zapoczątkowac groźną akcję ofensywną, jednak tyle samo razy udało się przyjezdnym zablokowac jego strzały.

7'

Paweł Kaczmarek chciał dośrodkowywać do lepiej ustawionych kolegów, ale uprzedził go czujny obrońca rywali.

6'

Łukasz Sekulski źle przyjął piłkę wrzuconą w pole karne rybniczan, co umiejętnie wykorzystali rywale wybijając ją na aut.

4'

Spokojny początek spotkania w Płocku, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, żadna ze stron nie podejmuje jak na razie groźnych prób ataku na bramkę.

2'

Pierwsi do ataku ruszyli gospodarze, długie podanie Janusa chciał przyjąć Kaczmarek, ale przed polem karnym przeciwników zostaje uprzedzony wślizgiem jednego piłkarzy gości.

17:00

Pierwszy gwizdek Marcina Szczerbowicza i zaczynamy spotkanie w Płocku!

16:40

Rezerwowi piłkarze Energetyka ROW Rybnik: Skrzeszewski, Gródek, Kostecki, Mandrysz, Musiolik, Potirniche, Vrťo

16:40

Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Szczepankiewicz, Dziedzic, Hempel, Grudzień, Kacprzycki, Krzywicki, Radić

16:29

Po raz ostatni obie ekipy mierzyły się ze sobą 17 sierpnia ubiegłego roku w Rybniku. Mecz zakończył się wówczas dwubramkowym remisem i podziałem punktów.

16:28

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ spotkania.

16:26

Co ciekawe włodarze zespołu gości robią wszystko, by utrzymać się w 1. lidze, dlatego też w ostatnim czasie klub dokonał kilku wzmocnień. Do Rybnika przybył Edison Fernandes da Silva Junior. Brazylijczyk ma wzmocnić obronę Energetyka, która jak na razie pozostawia wiele do życzenia.

16:23

Beniaminek z Rybnika w Płocku zagra o "być albo nie być" na zapleczu Ekstraklasy. Będąc najsłabszą drużyną ligi gracze Energetyka z najmniejszym dorobkiem punktowym (osiemnaście "oczek") zajmują ostatnie miejsce w tabeli i jeśli dziś nie zdobędą kompletu cennych punktów powoli będą mogli żegnać się z pierwszą ligą.

16:20

Gospodarze dzisiejszego spotkania mają mniej powodów do narzekań, gdyż ich sytuacja w ligowej tabeli jest nieco lepsza. Podopieczni Marcina Kaczmarka po 20. kolejkach zajmują ósme miejsce z 27 punktami na koncie.

16:17

Nastroje, jakie panują w szeregach obu drużyn nie są zbyt optymistyczne, bowiem żadna z nich w poprzedniej rundzie nie popisali się formą. Wisła Płock przegrała tydzień temu na wyjeździe z Arką Gdynia (2:1), z kolei Energetyk zremisował w derbowym spotkaniu z GKS-em Tychy (1:1).

16:14

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Wisła Płock - Energetyk ROW Rybnik!